Victoria Park Wolvega
vrijdag 1 oktober  2021




Koers van de week vrijdag 24 september, 

Breeders Crown H I J K

Winnaar: Karola
Eigenaar: Eelke Kruis
Trainer: Eelke Kruis / Chiel Wildhagen
Rijder: Chiel Wildhagen
Km tijd: 1.13,2
Afstand: 2100 meter autostart   


Uitslagen Victoria Park  vrijdag 1 oktober:




Flevo Renka maakt er een fraaie solo van ! Over 2600 meter raast Flevo Renka rondt in een snelle 14 tijd ! 

Vanuit het 1e band neemt General Lee gelijk de leiding met Nikita Menger en wint vrij gemakkelijk voor Stal de Vlieger.

Deon W en Michel Rothengatter maken het verschil bij de start en verslaan Barateau na een supersnelle opening.

Kiss and Ride pakken van huis uit gelijk de kop en winnen de Regio Challange voor stal Payday ! 

Ondanks startnummer 8 bekroont Fury di Mucho zijn vorm met een zege in Groningen Regio Challange voor de famlie Loman.

In een koers voor de beginnnersklasse wint de 6 jarige Zagara Wisa As met de kampioen Rick Ebbinge .

Kiss Flevo Rhythm maakt een goede indruk met haar zege en laat de concurrentie achterzich !

Robin Bakker turft een zege dankzij een goede lopende Marinho Boko voor trainer Erwin Bot

Rick Ebbinge sluit de regenachtige meeting af met zijn 3e dagzege ! Met Bahia leidt hij van start tot finish ! 

General Lee naar de winst in de monte koers . Foto Lenus van der Broek
General Lee naar de winst in de monte koers . Foto Lenus van der Broek



Programma & Tips  Victoria Park  vrijdag 1 oktober :




Hoefijzer informatie :

DP = het paard loopt zonder achter ijzers

DA = het paard loopt zonder voor ijzers

D4 = het paard rondom zonder ijzers

    



1                PRIX DECLIC DU GADE (TROTTEUR FRANCAIS                            11:45   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 150.000. (g.l.s.)                                                  

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F130153   Defi Magik                            38.560      38.560  1.14,1A    2600     14.250  15     3  F. Verkaik                                 

 2    F150035   Flevo Renka                         52.910      19.400  1.13,8A    2600       5.500   4     2  H. Ebbinge                              

 3    F100140   As Magic                              54.650      54.650  1.14,9A    2600         100   1     0  J. van Rijn                               

 4    F140056   Erwood d'Ecajeul                  67.315      67.315  1.14,0A    2600       5.245  14     0  J. Fikse                                     

 5    F110195   Born to Run                          68.230      68.230  1.13,3A    2600       5.140  16     0  S. Schoonhoven                    

 6    F120110   Cocomoko                           116.435      12.800  1.12,9A    2600       2.850   4     0  J.H. Mieras                               

 7    BL130033  Dorthez Prestance TF         132.690       8.250  1.12,6A    2600       8.250   5     3  R. Bakker                                 

 8    F120057   Confidential Bond               135.250      13.960  1.14,2A    2600       1.450   2     0  R. Wester   

Nakoersen favoriet(en):

Flevo Renka  DP

Nakoersen kanshebber(s):    
Defi Magik
Dorthez Prestance
Cocomoko    DP
Erwood d'Ecajeul  DP

Nakoersen outsider(s): 
Born to Run DA
Confidental Bond  D4



                            

2                PRIX GIRLY BÉCO (VPW MONTÉ CHALLENGE)                              12:15   uur

Montéprijzendraverij. (g.l.s.)                                                                                         

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL130099  Gabor Rais                           13.660      13.360  1.14,7A    2100       4.105  22     1  Mw. C. Karbodin                    

 2    NL140037  Hindy Heikant                       57.451      57.451  1.12,0A    2100     18.099  14     4  Mw. L. Matzky                          

 3    D130064  General Lee                          70.704      12.130  1.12,9A    2100       1.300   3     1  Mw. N.G.L. Menger        
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------        

 4    BL120005  Iron Vivant                          109.663      50.241  1.12,3A    2120       8.575   7     2  Mw. H. Huygens                      

 5    BL150052  Fangio du Nord TF              117.225          300  1.13,0B    2120         300   1     0  A.A. de Vries                            

 6    I130001    Urbanio                               147.899    147.899  1.12,1A    2120            0   0     0  Mw. S. Wiedijk                         

 7    F110222   Beau de Grimoult                530.200       1.500  1.12,1B    2120       1.500   3     0  Mw. K. Myle                              

 8    F090202   Volcan de Bellande             562.951    562.951  1.10,5A    2120       5.300   5     2  Mw. C. Onghena   


Nakoersen favoriet(en):

Iron Vivant  +20 meter
Hindy Heikant

Nakoersen kanshebber(s):    
General Lee
Volcan de Bellande  D4  +20 meter
Fangio du Nord D4  +20 meter
Beau de Grimoult  D4  +20 meter

Nakoersen outsider(s): 
Urbanio   +20 meter
Gabor Rais 







                 

3                FINALE PAYDAY WINNER CHALLENGE                                           12:45   uur

Draverij van meet.                                                                                                     

  Prijzen:  (        3000       1500       1250      700        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    D170081  Ken Bull                                 6.255       2.525  1.13,7A    2100       2.225   9     0  C.F. Kamminga                      

 2    D160121  Barateau                               21.700      21.700  1.10,9A    2100     14.825   8     5  J. van Rijn                               

 3    D160130  Jaguar V Assum                     8.770       7.695  1.14,5A    2100       5.745   8     3  R.L. Pools                                

 4    D170086  Deon W                                 14.500      14.500  1.12,4A    2100     13.500  11     6  M.F. Rothengatter                 

 5    NL170043  Knockout Invicta                    5.739       6.170  1.15,5A    2100       4.540   9     0  R. Wester                                

 6    NL170010  Kosmos Renka                       7.512      10.425  1.12,0A    2100       2.850   5     1  H. Ebbinge                              

 7    NL160136  Junior                                    6.610       6.610  1.13,2A    2100         580   3     0  J. van der Wal                        

 8    S170024   Hypnotic Smart                      3.450       3.450  1.14,2A    2100       1.900   9     0  A. Bakker 

Nakoersen favoriet(en):

Barateau  D4

Nakoersen kanshebber(s):    
Deon W    DP

Nakoersen outsider(s): 
Kosmos Renka DP
Jaguar van Assum 
Junior  DP
Hypnotic Smart DA
Kenn Bull DP


 




                                

4                FINALE REGIO CHALLENGE GRONINGEN I                                    13:15   uur

Draverij van meet.                                                                                                     

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

  

 1    D160016  Jor di Grou                            5.320       5.320  1.14,1A    2100       2.085  12     1  A. de Wrede                            

 2    NL160004  Joan Collins                           4.730       4.730  1.17,5A    2100       1.735   9     2  A. Bakker                                  

 3    NL140099  Hot Shot Rob                         8.550       8.550  1.14,6A    2100       1.070  13     0  N. Jongejans                          

 4    D130120  Giant di Mucho                       5.520       4.400  1.14,0A    2100         740   6     0  J.H. Mieras                               

 5    F150103   Face It                                   2.800       2.800  1.16,2A    2100       1.455  13     0  J.T.S. Dekker                           

 6    NL170105  Kiss and Ride                        5.002       5.540  1.14,9A    2100       3.695  15     3  B.J. Crebas                              

 7    NL160077  Joep Swagerman                    2.705       2.705  1.17,2A    2100       1.425  18     1  F.W. van der Blonk               

 8    D160050  Eye Catcher C                        8.400       1.550  1.15,5A    2100       1.300   4     2  S. Schoonhoven                    

 9    D180004  Un Mec Paasloo                     4.950       2.000  1.13,6A    2100       2.000   5     2  C.F. Kamminga                      

10   I180004    Cassandra Ferm                     2.830       2.830  1.16,6A    2100       2.830   6     2  H. Ebbinge                               

11   NL170035  Kaboom                                 6.725       7.700  1.15,3A    2100       2.780   8     0  T.H. Kooyman                         

12   NL170074  Kenickie Kite                        13.700      16.175  1.14,8A    2100       5.280  14     1  R.T. de Vlieger                        

13   D150066  Iamtheonewhoknocks            7.355       7.355  1.15,0A    2100       1.995  10     1  Mw. C.D. Aalbers                    

14   S170032   Kamehameha Boko                2.575       2.505  1.16,4A    2100       2.265   6     1  P. de Haan      

Nakoersen favoriet(en):

Kenickie Kite
Un Mec Paasloo
Kiss and Ride

Nakoersen kanshebber(s):    
Giant di Mucho
Cassandra Ferm
Kaboom
Kamehameha Boko 

Nakoersen outsider(s): 
Jordi van Grou 
Iamtheonewhoknocks  D4





                        

5                FINALE REGIO CHALLENGE GRONINGEN II                                   13:40   uur

Draverij van meet.                                                                                                     

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F110149   Beau Gaillard                       21.460      21.460  1.16,0A    2100         975   9     0  T.H. Kooyman                         

 2    D150032  Velten Revenge                    16.460       4.625  1.13,9A    2100       1.325   5     1  N. Jongejans                          

 3    NL120036  Florijn                                  24.265      24.265  1.14,3A    2100       2.250   7     2  J.T.S. Dekker                           

 4    NL130044  Goo River Flevo                    16.115      16.115  1.14,2A    2100       1.695  10     0  A. Bakker                                  

 5    D130014  Devil                                    17.160      17.160  1.14,9A    2100         600   6     0  H. Ebbinge                              

 6    NL130110  Ghislaine                              15.920      15.920  1.12,2A    2100       2.415   9     0  M. Hauber                                 

 7    D160004  Handsome Guy                     16.590       8.240  1.14,0A    2100       1.370   7     0  J. Westenbrink                       

 8    D120046  Fury di Mucho                      15.585      15.685  1.13,5A    2100       3.715   9     1  J.H. Mieras                               

 9    NL130105  Goldrush H                           15.755      15.755  1.14,6A    2100       2.065  11     1  R.L. Pools                                

10   NL150099  Illimani Montana                   12.975      12.975  1.13,4A    2100       4.645  11     2  P. de Haan      

Nakoersen favoriet(en):

Florijn 

Nakoersen kanshebber(s):    
Fury du Mucho
Illimani Montana
Goo River Flevo
Handsome Guy 
Ghislaine   DA

Nakoersen outsider(s): 
Goldrush H
Beau Gaillard   DA

              

 


                         

6                PRIX LET IT BE VP (MERWESTAAL TALENT                                 14:05   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 800. (g.l.s.)                                                                          

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F180006   Ida Newport                                 0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                         

 2    NL180125  Luigi il Mago                               0             0               2100            0   4     0  Mw. C.D. Aalbers                    

 3    S180028   Indra                                           0             0               2100            0   1     0  J. van Rijn                               

 4    D170110  Karina Cunera                             0             0  1.21,0A    2100            0   2     0  S. Schoonhoven                    

 5    F170039   Hunter du Cadran                       80           80  1.16,8A    2100           80   2     0  A. de Wrede                            

 6    D170002  Dream Paasloo                         150             0  1.19,2A    2100            0   4     0  M.J.H. Wildhagen                  

 7    NL180072  Love is all                                210          210  1.17,7A    2100         210   6     0  R. Bakker                                 

 8    I150014    Zagara Wise As                        450          450  0.00,0      2100         450   5     0  H. Ebbinge                              

 9    NL180005  Lisa Charisma                          505          505  1.17,1A    2100         505   7     0  B.J. Crebas                              

10   NL170082  Kingsley Star                           515          515  1.16,8A    2100         515   9     0  N. Jongejans                          

11   I170005    Bear di Girifalco                       580          580  1.17,3A    2100         580   6     1  J. Westenbrink                       

12   NL160088  Joris Charisma                         640          640  1.16,6A    2100         480   5     0  A. Bakker     

Nakoersen favoriet(en):

Zagara Wise As   D4
Joris Charisma 

Nakoersen kanshebber(s):    
Kingsley Star
Love is All

Nakoersen outsider(s): 
Ida Newport
Indra



                            

7                PRIX LANA LOBELL (MERWESTAAL TALENT                                14:30   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 4.000.                                                                                 

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    D170114  Drafi Hall                               1.880          400  1.16,6A    2100         250   1     0  D.P. Tesselaar                         

 2    SL150002  Times HR                               1.910       1.020  1.16,1A    2100       1.020   7     0  N. Jongejans                          

 3    NL160073  Jumilla                                   2.745       2.745  1.14,5A    2100       1.425  14     0  R.L. Pools                                

 4    NL170020  Kiss Flevo Rhythm                 2.755       2.755  1.15,2A    2100       1.980   7     2  C.F. Kamminga                      

 5    NL160030  Jet Bianco                             2.932       4.145  1.16,2A    2100         560   7     0  J.T.S. Dekker                           

 6    NL160017  Juliette                                  3.450       3.450  1.16,1A    2100         300   4     0  Mw. C.D. Aalbers                    

 7    S170031   Bijou Noir                              3.540       2.540  1.14,5A    2100       2.320   9     2  P. de Haan        

Nakoersen favoriet(en):

Bijou Noir
Drafi Hall 

Nakoersen kanshebber(s):    
Kiss Flevo Rhythm DP
Juliette DA

Nakoersen outsider(s): 
All




                      

8                PRIX LARA BOKO - KRITERIUM 2021                                                14:55   uur

Draverij van meet voor tweejarige paarden. (loting)                                                                    

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL190120  Mistral                                        0             0               1609            0   0     0  D.P. Tesselaar                         

 2    NL190082  Meghan Flevo                           600          600  1.16,0A    1609         600   1     0  B.J. Crebas                              

 3    BL190017  Prince Vrijthout                           0             0               1609            0   0     0  J. Westenbrink                       

 4    S190014   Malala Boko                                0             0               1609            0   0     0  M.F. Rothengatter                 

 5    D190043  Crazy Muscles S                          0             0               1609            0   0     0  J. van Rijn                               

 6    NL190140  Miss Lynx                                    0             0               1609            0   0     0  E. Bot                                       

 7    S190087   Marinho Boko                         5.450             0  1.15,0A    1609            0   0     0  R. Bakker                                 

 8    NL190048  Macaenzy Petnic                         0             0               1609            0   0     0  J. Offeringa        

Nakoersen favoriet(en):

Malala Boko
Meghan Flevo
Marinho Boko

Nakoersen kanshebber(s):    
Crazy Muscles S 
Mistral
 
Nakoersen outsider(s): 
Miss Lynx





                    

9                PRIX TJAARDA.NL (MERWESTAAL TALENT                                 15:20   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.750. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F180033   Ivanhoe Renka                          920          420  1.18,2A    2100         420   2     0  J. van Rijn                               

 2    NL180027  Leo GS                                   1.190       1.190  1.16,3A    2100       1.190   8     0  R. Bakker                                 

 3    NL170118  Kytana                                   1.190       1.340  1.15,7A    2100         400   1     0  D.P. Tesselaar                         

 4    NL180083  Lotus Centaur                        1.470       1.890  1.17,1A    2100       1.890   6     1  B.J. Crebas                              

 5    D160046  Jade Beuckenswijk                 1.505       1.505  1.16,9A    2100       1.505  14     1  F.W. van der Blonk               

 6    D140011  Helios Kingly                         1.630       1.630  1.17,0A    2100         235   7     0  M.J.H. Wildhagen                  

 7    I170001    Bahia                                     1.650       1.650  1.17,4A    2100       1.650   2     1  H. Ebbinge                              

 8    NL170063  Keep Flying                            1.700       1.700  1.16,6A    2100            0   0     0  J.T. de Jong                            

 

 Nakoersen favoriet(en):

Bahia  D4
Kytana  D4
Leo GS

Nakoersen kanshebber(s):    
Keep Flying
Ivanhoe Madrik

Nakoersen outsider(s): 
Jade Beuckenswijk







80              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                             10:45   uur

                                                                                                     m

 1    D190006  Michel F Boko                             0             0               1609            0   0     0  R.T. de Vlieger                        

 2    NL190114  Miss Effect                                  0             0               1609            0   0     0  A. Posthumus                         

 3    D190028  Yucatan Diamant                         0             0               1609            0   0     0  R. Bakker                                 

 4    D190141  Buena Vista BR                           0             0               1609            0   0     0  M. Hauber   


                            

81              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                             11:00   uur

                                                                                                     m

 1    NL190050  Maestro Bianco                           0             0               1609            0   0     0  R.T. de Vlieger                        

 2    D190054  Mystical Spell S                          0             0               1609            0   0     0  D.P. Tesselaar                         

 3    BL190009  Pebbles Vrijthout                        0             0               1609            0   0     0  A. Bakker                                  

 4    D190012  Donna Trixton                             0             0               1609            0   0     0  R. Bakker   


                             

90              Kwalificatieproef                                                                                11:15   uur

                                                                                                     m

 1    NL180151  Luckystar Fili                              0             0               2100            0   0     0  J.T.S. Dekker                           

 2    F180036   Idole du Thot                               0             0               2100            0   0     0  J. van Rijn                               

 3    D160126  Jetaime Fortuna                     2.330       2.330  1.15,9A    2100            0   3     0  H. Ebbinge                              

 4    D160140  Otero                                    29.544             0  1.13,0A    2100            0   1     0  D.P. Tesselaar                         

 

 5    I160007    Africa Bi                               33.659      33.659  1.13,5B    2100       9.749   8     0  M.F. Rothengatter                  

 





Succes !