Victoria Park Wolvega
Selectieproeven :  vrijdag 11 juni  2021




Koers van de week j.l. vrijdag 4 juni,


Prix Mylaps.com ( Boko Champions Challange 

Winnaar :  Irish Steel
Eigenaar:  Hendriks Trucks
Trainer:  H. Langeweg jr 
Rijder: J. van Rijn
Km tijd: 1.15,7
Afstand: 2600 meter autostart 


uitslagen Victoria Park  vrijdag 11 juni:


Kim Hagoort neemt met Noxx Vrijthout de leiding en bepalen het tempo onderweg en winnen onaangevochten hun rit ! 

Dorthez Prestance krijgt van Michael Nimczyk een mooie koers in het mid-veld en met zijn eindsprint klopt hij de favoriet.

In het voorjaarskampioenschap der 4 jarige wordt een prooi voor een goede Kuyt F Boko en Andre Bakker die zijn stalgenoot Wild West Diamant klopt voor dezelfde eigenaar.

Wederom een demonstratie van Let it be VP ( M. Brouwer)  , nu winnen zij het het Criterium der 3 jarige voor stal Hagoort.

Dion Tesselaar buidt het startvoordeel goed uit en wint van start tot finish erg makkelijk voor de Carpe Diem Stable !

Indigo loopt een geweldige race in 12.7,na een snelle opening en een lange tussenaanval wint het paard sterk met Rick Ebbinge

John Dekker en  Fado de Padd boeken een verdiende overwinning ondanks 20 meter handicap .

Kentucky River en Jaap van Rijn winnen overtuigend hun koers in een nieuw PR.

4e zege voor stal Hagoort !  Orgie Vrijthout krijgt zijn grootste tegenstander in de laatste meters op de knieen . 



Programma & Tips  Victoria Park  vrijdag 11 juni :



Hoefijzer informatie :

DP = het paard loopt zonder achter ijzers

DA = het paard loopt zonder voor ijzers

D4 = het paard rondom zonder ijzers

       

1                AMATEUR TROPHY (RACER CHALLENGE)                                   11:15   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 13.000. Voor amateurrijders (m/v)                                                      

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie

Startnr   regno      Naam paard          Belastbare Werkelijke Record  Afstand   Huidig jaar paard  Rijder

                                                   Winsom   Winsom                         Winso     sta   ove

                                                                                                     m

 1    BL160002  Maesta Hill                            6.065       6.065  1.15,3A    2100       1.490   5     1  Mw. B. Grift                             

 2    D170044  Knock on Wood                     8.120       1.000  1.14,3A    2100            0   2     0  Y.R. Mollema                           

 3    NL160113  James Moko                          9.540       9.540  1.15,2A    2100       2.800   4     1  Mw. S. Stolker                         

 4    NL160123  Joe Fanatic                           9.875      23.750  1.15,0A    2100         650   4     1  S.T. van der Galien                

 5    BL170005  Noxx Vrijthout                       9.923       9.923  1.15,1A    2100       1.000   1     0  Mw. K. Hagoort                       

 6    NL150099  Illimani Montana                  10.930      10.930  1.13,4A    2100       2.600   4     1  D. Obermeijer                         

 7    NL160045  Jello W                                11.275      11.275  1.14,2A    2100       1.600   2     1  A.T. de Wit           

Nakoersen favoriet(en):
Noxx Vrijthout  DA
Jello W   DA

Nakoersen kanshebber(s):    
Knock on Wood   DP
Illimana Montana
Joe Fantatic

Nakoersen outsider(s): 
James Moko
Maesta Hill  DA




                  

2                PRIX DIGNE ET DROIT (TROTTEUR FRANCAIS                           11:45   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 150.000. (g.l.s.)                                                  

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F130112   Djoko's Way                         30.780      30.780  1.15,3A    2600       1.540  10     0  J. van Rijn                               

 2    F130189   Declic du Gade                    48.832       2.850  1.14,5A    2600       2.450   4     0  H. Ebbinge                              

 3    F150162   Fakir de Beauvalet               51.640       2.250  1.13,6A    2600       2.250   1     1  C.F. Kamminga                      

 4    F110156   Baladin Williams                  60.860      60.860  1.14,1A    2600            0   1     0  J. Fikse                                     

 5    F110195   Born to Run                         66.585      66.585  1.14,2A    2600       3.495  10     0  S. Schoonhoven                    

 6    BL150051  Formidable d'Azur TF         78.380             0  1.14,8B    2600            0   1     0  J.H. Mieras                               

 7    F100129   Apache Jeloca                     88.643      88.643  1.13,2A    2600       2.500   8     0  E. Bot                                       

 8    F120143   Colt Turgot                          98.435      98.435  1.14,4A    2600            0   4     0  F.W. van der Blonk               

 9    F130169   Dorthez Prestance              123.960       3.000  1.12,6A    2600            0   0     0  M. Nimczyk            

Nakoersen favoriet(en):
Fakir de Beauvalet D4 

Nakoersen kanshebber(s):    
Dorthez de Prestance 
Baladin Williams 
Declic du Gade D4
Apache Jeloca

Nakoersen outsider(s): 

Born to Run DA
Formidable d'Azur





                 

3                VOORJAARSKAMPIOENSCHAP DER                                         12:15   uur

Draverij van meet voor vierjarige paarden. (g.l.s.)                                                                    

  Prijzen:  (        2750       1250       1000      450        300          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    D170081  Ken Bull                                3.080       1.050  1.15,0A    2100         750   4     0  C.F. Kamminga                      

 2    NL170097  Katrionalemayrocks              8.902      10.755  1.15,1A    2100         600   2     0  J. Offeringa                             

 3    BL170009  Nelio Vrijthout                     12.151       5.025  1.14,5A    2100            0   0     0  J. van Rijn                               

 4    D170003  Dream Fashion                    12.320          350  1.13,4A    2100         350   3     0  E. Bot                                       

 5    NL170058  Karola                                  16.560      25.950  1.15,2A    2100            0   1     0  M.J.H. Wildhagen                  

 6    NL170136  Kansas Lobell                      19.247      24.797  1.14,8A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                              

 7    S170003   Kuyt F Boko                       140.396    140.396  1.11,9A    2100         883   2     0  A. Bakker                                  

 8    D170057  Wild West Diamant             175.030             0  1.11,7A    2100            0   0     0  M. Brouwer               

Nakoersen favoriet(en):
Wild West Diamant  DA

Nakoersen kanshebber(s):    
Kansas Lobel  D4
Kuyt F Boko   D4 

Karola

Nakoersen outsider(s): 
Nelio Vrijthout
Dream Fashion 
Katrionalemyrocks D4






              

4                CRITERIUM DER DRIEJARIGEN                                                      12:45   uur

Draverij van meet voor driejarige Nederlandse paarden. (OB-1 loting)                                                   

  Prijzen:  (        6500       3250       1400      900        600          250  )  + 10 procent fokpremie

 

 

 1    NL180079  Lidero                                   2.373       9.490  1.14,7A    2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                         

 2    NL180099  Lord Bianco                          1.938       6.100  1.15,2A    2100         550   3     0  H. Ebbinge                              

 3    NL180062  Lion's Wish                           3.223      12.890  1.14,8A    2100            0   0     0  D. Minnema                             

 4    NL180016  Let it be VP                           2.750       2.750  1.14,5A    2100       2.750   2     2  M. Brouwer                              

 5    NL180055  Luuk Schermer                      1.000       1.000  1.14,7A    2100       1.000   1     1  D. Brouwer                              

 6    NL180127  Leroy Schermer                     1.750       1.750  1.16,5A    2100       1.750   1     1  M.F. Rothengatter                 

 7    NL180037  Lexia Boko                            1.369       1.875  1.16,6A    2100       1.200   4     1  J. van Rijn                                

 8    NL180094  Lucas                                    3.105      11.670  1.14,3A    2100         250   1     0  T.H. Kooyman                         

 9    NL180111  Lionora Petnic                         780          780  1.18,8A    2100         780   4     0  J. Offeringa                             

10   NL180029  Let's go BR                             330          330  1.18,3A    2100         330   2     0  D. Obermeijer  

Nakoersen favoriet(en):
Let it be Vp
Lion's Wish
Luuk Schermer

Nakoersen kanshebber(s):    
Lidero 
Lucas 

Nakoersen outsider(s): 
Lord Bianco
Lexia Boko 
Leroy Schermer



                      

5                JJ TURF TROPHY (JJ TURF ELITE CHALLENGE)                         13:15   uur

Prijzendraverij.                                                                                                       

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    D130064  General Lee                         59.484      11.130  1.12,9A    2600         300   1     0  T. Bos                                       

 2    D140111  Victorymoko                        40.799      40.699  1.12,4A    2600       2.975   6     1  T.H. Kooyman                         

 3    NL160108  Jank Summerland                41.890      41.890  1.13,3A    2600       5.400   5     2  J. van Rijn                               

 4    NL100062  Durk M Boko                        80.095      80.095  1.11,5A    2600       1.090   4     1  F.W. van der Blonk               

 5    D150106  Officer Stephen                   90.681      12.350  1.11,4A    2600            0   0     0  D.P. Tesselaar      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------           

 6    S130031   Louie Brodde                     109.947    109.947  1.10,7A    2620         100   2     0  H.A.J. Grift                               

 7    D150082  Very Impressive S               117.633       3.100  1.11,6A    2620            0   1     0  C.F. Kamminga                      

 8    NL130150  Gustafson                          151.112    153.550  1.10,8A    2620       2.750   3     0  H. Ebbinge                              

 9    NL140137  Hambo Transs R                 218.585    221.488  1.10,5A    2620            0   0     0  M. Brouwer                              

10   S140032   Prosperous                        247.054    247.054  1.11,3A    2620     34.100   6     4  M. Nimczyk                               

11   NL130180  Goofy Greenwood              250.586    275.899  1.11,2A    2620         130   1     0  F. Verkaik         

Nakoersen favoriet(en):
Prosperous  DP     +20 meter

Nakoersen kanshebber(s):    
Officer Stephen 
Hambo Transs R   +20 meter
Gustafson  DA   +20 meter
Jank Summerland

Nakoersen outsider(s): 
Very Imressive S    DP    +20 meter
Durk M Boko
General Lee






                       

6                PRIX BERLIN MARIENDORF (SILVER SERIE)                               13:45   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 28.000.                                                                                

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL130044  Goo River Flevo                   14.780      14.780  1.14,2A    2100         360   2     0  M. Hauber                                

 2    D130091  Gipsy Starlake                     24.170      23.320  1.13,6A    2100            0   0     0  T. Bos                                       

 3    NL150083  Iznogood Darby                   12.320      12.320  1.13,3A    2100       1.720   9     1  J. Baas                                      

 4    NL160053  Jo Black                              15.072      16.045  1.14,3A    2100       1.600   3     0  A. Posthumus                         

 5    NL120112  Freek Schermer                    16.825      16.825  1.15,3A    2100         100   2     0  T.H. Kooyman                         

 6    S160006   Lambada Zon                       22.053      19.599  1.13,2A    2100       3.638   6     0  P. de Haan                               

 7    NL150106  Indigo                                  22.070      22.070  1.12,9A    2100       2.900   6     1  H. Ebbinge                              

 8    D150104  Red Light DC                       22.720      14.900  1.13,5A    2100       2.250   2     1  J.H. Mieras                               

 9    NL170049  Konark F Boko                     26.032      11.850  1.12,1A    2100       2.500   4     0  M. Brouwer                              

10   NL160043  John King Boko                   27.680      37.680  1.13,4A    2100       8.130   8     2  J. van Rijn                               

 

Nakoersen favoriet(en):
Jo Black  D4
Indigo  
Konark F Boko  D4

Nakoersen kanshebber(s):    
John King Boko
Gipsy Starlake
Lambada Zon D4

Nakoersen outsider(s): 
Goo River Flevo  DP
Iznogood Darby D4





7                PRIX MY WINNER (TROTTEUR FRANCAIS                                 14:15   uur

Prijzendraverij voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)                                                     

  Prijzen:  (        1100         500        350      250        150          100  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F160140   Ginger Well                           2.520       2.520  1.16,4A    2600            0   2     0  J. Westenbrink                       

 2    F170007   Hangoun du Bocage             6.100       6.100  1.17,3A    2600       5.350   7     0  D. Minnema                             

 3    F160087   Gaillac de Vandel                  7.895       7.895  1.14,7A    2600       2.980   9     0  A. Bakker                                  

 4    F170076   Harley Mokoson                    8.050          600  1.15,0A    2600         600   2     0  H. Ebbinge                              

 5    F140105   El Greco                                8.610       8.610  1.15,5A    2600         750   5     0  S. Schoonhoven    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                    

 6    F150084   Fado de Padd                      10.090      10.090  1.14,3A    2620       3.250   2     1  J.T.S. Dekker                           

 7    F160138   Gadget Rapid                      11.830          750  1.15,8B    2620         750   2     0  M. Nimczyk                              

 8    F170006   Hugh de Touchyvon            12.670      12.670  1.15,8A    2620       2.510   4     1  B.J. Crebas                              

 9    F160139   Globe du Chatelet               14.612             0  1.15,6A    2620            0   2     0  C.J. de Leeuw    

Nakoersen favoriet(en):
Fado du Padd  +20 meter
Gadget Rapid D4    +20 meter

Nakoersen kanshebber(s):    
Gaillac de Vandel  D4
Harley Mokoson 
Hugh de Touchyvon    +20 meter

Nakoersen outsider(s): 
alle




                     

8                PRIX WESTSTELLINGWERF (PAYDAY WINNER                           14:45   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 5.000. (g.l.s.)                                                                         

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                    

 1    D180004  Un Mec Paasloo                     1.250             0  1.16,3A    2100            0   0     0  C.F. Kamminga                      

 2    F140093   English Boy                          1.420       1.420  1.15,9A    2100           60   4     0  E.F. Jusia                                 

 3    F170001   Hooligan Boy                        3.095       1.025  1.15,2A    2100         600   4     0  J.H. Mieras                               

 4    F170027   Honor Bright                         3.170       3.170  1.15,7A    2100         860  10     0  M. Hauber                                

 5    I180002    Cartesio                                3.500       3.500  1.16,3A    2100       3.500   2     2  M. Brouwer                              

 6    I160010    Atlantic Wise L                      3.585       3.585  1.15,6A    2100       1.905   7     0  T.H. Kooyman                         

 7    D170001  Kirby Starlake                       3.614          120  1.14,5A    2100            0   0     0  T. Bos                                        

 8    NL170138  Kentucky Lobell                    3.795       3.795  1.14,7A    2100       1.925   4     3  J. van Rijn                               

 9    D180050  Lorens Flevo                         3.814          669  1.16,0A    2100            0   0     0  A. Bakker      

Nakoersen favoriet(en):
Cartesio
Lorens Flevo

Nakoersen kanshebber(s):    
Un Mec Paasloo
Kentucky Lobell D4

Nakoersen outsider(s): 
Kirby Starlake
Atlantic Wise L DP
Honor Bright DP






            

9                PRIX CLINICLOWNS.NL (MERWESTAAL TALENT                         15:15   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    CH18000   Itoko Joma TF                            0             0               2100            0   0     0  T.H. Kooyman                         

 2    NL180125  Luigi il Mago                              0             0               2100            0   3     0  C.F. Kamminga                      

 3    NL180080  Leonie F Boko                         169          675  1.17,9A    2100            0   0     0  B.J. Crebas                              

 4    BL180008  Orgie Vrijthout                        200          200  1.15,2A    2100         200   1     0  M. Brouwer                              

 5    D180024  Luna Scott                              320             0  1.17,4A    2100            0   1     0  D.P. Tesselaar                         

 6    S180016   D.Day Glide                             400          400  1.15,0A    2100         400   1     0  H. Ebbinge                              

 7    NL170036  Kayden van Bremen                410          410  1.18,9A    2100         330   4     0  J.A.H.M. Voorn                       

 8    I170005    Bear di Girifalco                      500          500  1.17,3A    2100         500   3     1  J. Westenbrink                       

 9    NL180066  Lana Lobell                             670          670  1.15,7A    2100         670   3     1  J. van Rijn                               

 

Nakoersen favoriet(en):
Orgie Vrijthout 
D. Day Glide 

Nakoersen kanshebber(s):    
Luna Scott
Lana Lobell
Bear di Girifalco
Leonie F Boko
Itoko Joma TF


Nakoersen outsider(s): 
alle








90              Trainingsrit                                                                                     10:15   uur

                                                                                                     

 1    NL180135  Let's Go Crazy                           0             0               2100            0   0     0  C.F. Kamminga                      

 2    D180073  SJ's Novel King                          0             0               2100            0   0     0  J. Offeringa                             

 3    DK180001 Goop                                          0             0               2100            0   0     0  M. Nimczyk                              

 4    D180021  Liverpool Newport                7.474             0  1.14,6A    2100            0   0     0  E. Bot                                       

 5    NL180077  Lucina                                   2.118       8.470  1.15,0A    2100            0   0     0  D.P. Tesselaar 

                       

91              Trainingsrit                                                                                     10:30   uur

 1    D180072  Fantastico                                  0             0               2100            0   0     0  E. Bot                                       

 2    F170075   Heart of New York                      0             0               2100            0   0     0  C.F. Kamminga                      

 3    D170026  Dream of Cash                            0             0               2100            0   0     0  M.J.H. Wildhagen                  

 4    D160077  Kia ora                                  4.655       3.155  1.16,0A    2100            0   0     0  P. de Haan                               

 5    F150056   Fulana de Tal                        9.845       9.845  1.16,3B    2100            0   0     0  T. Bos                                       

 6    D180028  All In Love                           23.106      10.000  1.14,3A    2100            0   0     0  D.P. Tesselaar    

                    

92              Trainingsrit                                                                                     10:45   uur

                                                                                                     

 1    F160041   Grand Cru Lorrain               13.620      13.620  1.16,9B    2100            0   0     0  D. Minnema                             

 2    NL160031  Jack Hanover                       28.034      34.513  1.13,4A    2100         400   4     0  T. Bos                                       

 3    I160007    Africa Bi                              33.610      33.610  1.13,5B    2100       9.700   7     0  M.F. Rothengatter                 

 4    US160002 Soul Strong                        353.321    353.321  1.08,6A    2100            0   0     0  P.J.P. Hagoort                        

 5    D140137  Norton Commander           140.189       7.000  1.10,9A    2100            0   0     0  M. Nimczyk                               



Succes !