Victoria Park Wolvega
vrijdag 15 oktober  2021




Koers van de week vrijdag 7 oktober, 

Gerrits Recycling Match ( amateurinterland Unat vs Nac)

Winnaar: Defi Magik
Eigenaar: Hendriks Trucks
Trainer: A. Bosscha
Rijder: W. Hendriks 
Km tijd: 1.14,2
Afstand: 2600 meter autostart   


Uitslagen Victoria Park  vrijdag 15 oktober:


Junior (Johan van der Wal)  neemt de kop over en kan een sterk afkomende Kirby Starlake net voor blijven ! 

Tweede zege voor stal Engwerda:  Flevo Renka wint gecontroleerd in een km tijd van 1.14,1 over 2100 meter.

In een koers waar het tempo erg hoog was zegeviert de favoriet Kentucky Lobell met Jaap van Rijn.

Verassing in de Breeders Crown: Lotus Centaur (B.Crebas) controleert de race na het springen van de favorieten.

 
Let it be VP  ( stal P. Hagoort) wint na de derby ook de Breeders Crown , wederom worden Louis E Lobell & Love You Too 2  en 3.

Joy CD verbeterd zich na andere trainingsinspanningen voor eigenaresse Anita Tesselaar ! Jeffrey Mieras wint uiteindelijk sterk! 

Hurricane maakt erg veel indruk, na een rustige start verzet de Father Patrick-zoon veel werk buitenom in 14 tijd ! 

Mats Wester en Hugo d'Heratals winnen erg overtuigend met Hugo d'Hertals en boekt z'n 3e zege op rij.

Pearl Vrijthout ( R. Ebbinge) nemen resoluut de leiding en winnen sterkt de TCT Satelietkoers voor eigenaar dhr J. vanduffelen.

Tot slot pakt scoort Ebbinge zijn 4e zege van de dag. Uit training van Jeroen Offeringa wint Indra haar rit op knappe wijze 





Programma & Tips  Victoria Park  vrijdag 15 oktober :




Hoefijzer informatie :

DP = het paard loopt zonder achter ijzers

DA = het paard loopt zonder voor ijzers

D4 = het paard rondom zonder ijzers

    

1                PRIX BOKO STABLES (PAYDAY WINNER                                    11:45   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 7.000.                                                                                 

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL160136  Junior                                    6.910       6.910  1.13,2A    2100         880   4     0  J. van der Wal                        

 2    NL160085  Jip Star N                              4.525       4.525  1.14,9A    2100       1.500   2     1  H. Ebbinge                              

 3    D180053  Limited Edition Bi                  4.607          150  1.15,4A    2100         150   2     0  A. Bakker                                  

 4    D180084  Double Choice                       5.054             0  1.15,1A    2100            0   0     0  J. Dubois                                 

 5    D160016  Jor di Grou                            5.420       5.420  1.14,1A    2100       2.185  13     1  A. de Wrede                             

 6    NL150055  Ids Baldwin                            6.109       8.385  1.15,0A    2100         260   4     0  W.C. Steur                              

 7    NL150012  Inflation                                 6.540       6.540  1.15,0A    2100       4.000  11     1  L. de Vries                                

 8    D170001  Kirby Starlake                        6.764       3.270  1.14,1A    2100       3.150   6     1  R.T. de Vlieger       

Nakoersen favoriet(en):

Junior  DP
Jip Star N     D4
Kirby Starlake

Nakoersen kanshebber(s):    
Double Choice
Inflation DP
Limited Edition Bi

Nakoersen outsider(s): 
Jordi van Grou
Ids Baldwin


 




                

2                PRIX VANESSA RAFFESTIN (TROTTEUR                                     12:15   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 150.000. (g.l.s.)                                                  

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F130153   Defi Magik                            41.810      41.810  1.14,1A    2100     17.500  17     4  F. Verkaik                                 

 2    F150035   Flevo Renka                         55.160      21.650  1.13,8A    2100       7.750   5     3  H. Ebbinge                              

 3    F150043   Flag de Marions                    65.720      14.000  1.14,0A    2100       9.000   4     4  J. van der Wal                        

 4    F140056   Erwood d'Ecajeul                  67.465      67.465  1.14,0A    2100       5.395  15     0  J.Fikse                                     

 5    F110195   Born to Run                          68.980      68.980  1.13,3A    2100       5.890  17     0  S. Schoonhoven                    

 6    F140086   El Magnifico                         95.910       9.150  1.12,8A    2100         150   1     0  H. Wewering                           

 7    F120110   Cocomoko                           116.735      13.100  1.12,9A    2100       3.150   5     0  J.H. Mieras                               

 8    BL130033  Dorthez Prestance TF         133.140       8.700  1.12,6A    2100       8.700   6     3  J. van Rijn     

Nakoersen favoriet(en):

Flevo Renka DP

Nakoersen kanshebber(s):    
Defi Magik
Flag de Marions
Dorthez Prestance 

Nakoersen outsider(s): 
Born to Run DA
Cocomoko  DP




                         

3                PRIX WENSINK.NL (RACER CHALLENGE)                                       12:45   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 14.000.                                                                                

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL170035  Kaboom                                 7.025       8.000  1.15,3A    2100       3.080   9     0  D. Minnema                             

 2    NL160070  Jack                                       8.255       8.255  1.13,8A    2100       3.610  10     2  Mw. R.C.M. Janssen              

 3    D160050  Eye Catcher C                        8.400       1.550  1.15,5A    2100       1.300   5     2  S. Schoonhoven                    

 4    NL150126  Indy Starlake                          8.860       8.860  1.15,0A    2100       3.290  10     1  R.T. de Vlieger                        

 5    NL170138  Kentucky Lobell                   12.335      13.585  1.13,2A    2100     11.715  11     7  J. van Rijn                               

 6    NL110075  El Salsa                                12.355      12.355  1.15,9A    2100         305   5     0  W.C. Steur                              

 7    NL170110  Kenzo W                               13.110      16.060  1.13,4A    2100       7.660   6     3  F. Verkaik                                 

 8    NL160112  Jaimy Fox                             13.295      13.575  1.13,7A    2100       5.460  13     1  J.F. van Dooyeweerd     

Nakoersen favoriet(en):

Kentucky Lobell DA

Nakoersen kanshebber(s):    
Kenzo W
Jaimy Fox  D4
Jack 
Indy Starlake DA

Nakoersen outsider(s): 
Kaboom

 




       

4                BREEDERS CROWN L (MERRIES)                                                    13:15   uur

Draverij van meet voor driejarige merries.                                                                             

  Prijzen:  (        5000       2500       1200      650        300          200  )   + 10 procent fokpremie


  1
   NL180090  Lindsey W                              2.515       4.390  1.15,7A    2100       4.390   5     0  D.P. Tesselaar                         

 2    NL180047  Leanne Schermer                   3.452       5.365  1.17,1A    2100       5.365   5     1  H. Ebbinge                              

 3    NL180023  Levi Europoort                         305          305  1.18,7A    2100         305   5     0  R.L. Pools                                

 4    NL180038  Liberty Star                              930       1.305  1.18,0A    2100       1.305   7     0  J.T.S. Dekker                           

 5    NL180083  Lotus Centaur                        1.670       2.090  1.15,0A    2100       2.090   7     1  B.J. Crebas                              

 6    NL180077  Lucina                                   7.148      15.030  1.15,0A    2100       6.560   6     1  J.H. Mieras                               

 7    NL180078  Lancome Boko                       1.395       1.395  1.17,3A    2100       1.395  10     0  T.H. Kooyman                          

 8    NL180066  Lana Lobell                            9.745      16.120  1.14,6A    2100     16.120  10     4  J. van Rijn                               

 9    NL180061  Linda's Dream                          280          280  1.17,3A    2100         280   3     0  N. Jongejans         

Nakoersen favoriet(en):

Lana Lobell

Nakoersen kanshebber(s):    
Lindsey W
Lucina 
Leanne Schermer

Nakoersen outsider(s): 
Alle



                  

5                BREEDERS CROWN L (HENGSTEN EN RUINS)                              13:40   uur

Draverij van meet voor driejarige hengsten en ruins.                                                                   

  Prijzen:  (        5000       2500       1200      650        300          200  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL180030  Love You Too                      127.481    133.368  1.12,3A    2100    130.918   7     2  M. Brouwer                              

 2    NL180027  Leo GS                                   1.340       1.340  1.15,2A    2100       1.340   9     0  A. Posthumus                         

 3    NL180093  Love over gold                       5.015       8.690  1.17,1A    2100       8.690   6     2  H. Ebbinge                              

 4    NL180016  Let it be VP                          30.599      45.599  1.14,4A    2100     45.599   8     6  R. Bakker                                 

 5    NL180135  Let's Go Crazy                          500          500  1.19,2A    2100         500   5     0  M. Spin                                     

 6    NL180107  Louis E Lobell                      10.170      17.670  1.15,6A    2100     17.670   7     2  J. van Rijn                               

 7    NL180140  Looping de l'Iton                    1.095       1.545  1.16,8A    2100       1.545   5     0  B.J. Crebas       

Nakoersen favoriet(en):

Let it Be Vp

Nakoersen kanshebber(s):    
Love You Too 
Louis E Lobell

Nakoersen outsider(s): 
Love over Gold

    


                      

6                PRIX WINE & SPIRITS 30 JAAR (MERWESTAAL                             14:05   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 4.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie

 
 1
    NL180100  Lovely Arctic                            835          835  1.17,0A    2100         835   8     0  Mw. C.D. Aalbers                    

 2    NL180070  Lotte Flevo                            1.300       1.300  1.19,8A    2100       1.300   1     1  H. Ebbinge                              

 3    D170049  Joy CD                                   1.450       1.200  1.16,1A    2100       1.200   5     0  J.H. Mieras                               

 4    I150014    Zagara Wise As                      1.450       1.450  1.15,6A    2100       1.450   6     1  J. van der Wal                        

 5    F180013   Ideo Josselyn                        2.000       2.000  1.15,3A    2100       2.000   3     0  A. Bakker                                  

 6    NL150010  Impressive Boko                    3.020       3.020  1.15,9A    2100       3.020   6     2  D.P. Tesselaar                         

 7    D160086  Enjoy Life                              3.176       2.390  1.14,3A    2100       1.240   3     1  M. Hauber                                

 8    NL160078  Joey Junior                            3.455       3.455  1.15,8A    2100       2.390  10     1  J. van Rijn   

Nakoersen favoriet(en):

Ideo Josselyn
Joey Junior DA

Nakoersen kanshebber(s):    
Lotte Flevo 
Joy CD
Zagara Wisa As  D4

Nakoersen outsider(s): 
Enjoy Life D4
Lovely Arctic



                           

7                PRIX VAN MOSSEL AUTOLEASE I (TCT                                       14:30   uur

Draverij van meet voor tweejarige paarden.                                                                             

  Prijzen:  (        1750       1000        500      300        200          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    DK190003 Hurricane                               1.800       1.800  1.18,1A    1609       1.800   2     1  H. Ebbinge                              

 2    S190025   Madison Fair                          2.698             0  1.16,2A    1609            0   0     0  R. Wester                                

 3    NL190008  Major Love                                  0             0               1609            0   0     0  A. Bakker                                  

 4    NL190048  Macaenzy Petnic                         0             0               1609            0   1     0  J. Offeringa                             

 5    NL190036  Madagascar Boko                     120          120  1.17,6A    1609         120   1     0  N. Jongejans                          

 6    NL190114  Miss Effect                                  0             0               1609            0   0     0  J. van Rijn                               

 7    D190054  Mystical Spell S                          0             0               1609            0   0     0  D.P. Tesselaar                         

 8    NL190160  Magnum de l'Iton                         0             0               1609            0   0     0  B.J. Crebas   

Nakoersen favoriet(en):

Hurricane
Mystical Spell S 

Nakoersen kanshebber(s):    
Major Love
Miss Effect
Magnum de L'iton

Nakoersen outsider(s): 
Alle



                          

8                PRIX WNINWN (TROTTEUR FRANCAIS BRONZE                           14:55   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        1100         500        350      250        150          100  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F150103   Face It                                   3.800       3.800  1.15,9A    2100       2.455  14     0  J.T.S. Dekker                           

 2    F170047   Hugo d'Hertals                       7.108       6.100  1.14,9A    2100       3.350   3     2  M. Wester                                

 3    F170041   Hero d'Hertals                        7.560       2.000  1.16,2A    2100       2.000   2     2  H. Ebbinge                              

 4    F150094   Filou de Bez                           7.610       5.870  1.15,7A    2100       1.400   5     0  M. Schulz                                 

 5    F150105   Filly Witchy                          10.594      10.094  1.13,8A    2100       5.550  12     1  N. Jongejans                          

 6    F170071   Hermione des Apres             11.540      11.540  1.15,6A    2100       6.120   9     1  D. Minnema                             

 7    F170014   Herio Josselyn                     13.230          750  1.15,6A    2100         750   1     0  A. Bakker                                  

 8    F140105   El Greco                               13.310      13.310  1.15,5A    2100       5.450  12     1  S. Schoonhoven    


Nakoersen favoriet(en):

Hero d’Hertals
Hugo d''Hertals
Herio Josselyn

Nakoersen kanshebber(s):    
Filly Witchy
El Greco  D4 
Face It 

Nakoersen outsider(s): 
Filou de Bez





                

9                PRIX VAN MOSSEL AUTOLEASE II (TCT                                      15:20   uur

Draverij van meet voor tweejarige paarden.                                                                             

  Prijzen:  (        1750       1000        500      300        200          150  )   + 10 procent fokpremie

 
 1
    NL190135  Maverick                                     0             0               1609            0   0     0  B.J. Crebas                              

 2    BL190008  Pearl Vrijthout                       1.800       1.800  1.15,9A    1609       1.800   2     1  H. Ebbinge                              

 3    D190048  Mario Flevo                                 0             0               1609            0   0     0  N. Jongejans                          

 4    D190043  Crazy Muscles S                       150          150  1.16,4A    1609         150   1     0  J. van Rijn                               

 5    S190020   Costello O.E.                               0             0               1609            0   0     0  A. Bakker                                  

 6    NL190147  Montoya Transs R                    360          360  1.18,4A    1609         360   2     0  T.H. Kooyman                         

 7    D190024  Tara Mirchi                                  0             0  1.15,8A    1609            0   0     0  D.P. Tesselaar                         

 8    NL190038  Medusa J                                   80           80  1.22,2A    1609           80   1     0  J. Offeringa   

Nakoersen favoriet(en):

Costello O.E
Pearl Vrijthout

Nakoersen kanshebber(s):    
Crazy Muscles S
Tara Mirchi
Maverick

Nakoersen outsider(s): 
Montoya Transs R






                         

10              PRIX NDR.NL (MERWESTAAL TALENT                                        15:45   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 800. (g.l.s.)                                                                          

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie

 

 1    NL180096  Liberty Twiko                              0             0  1.20,7A    2100            0   1     0  C. Hetteling jr.                        

 2    F180020   Isotope d'Am                               0             0               2100            0   0     0  A. Bakker                                  

 3    NL180125  Luigi il Mago                              80           80  1.18,4A    2100           80   5     0  Mw. C.D. Aalbers                    

 4    S180028   Indra                                        400          400  1.17,2A    2100         400   2     0  H. Ebbinge                               

 5    NL180017  Lopptowmiss                            405          405  1.18,4A    2100         405   6     0  J.T.S. Dekker                           

 6    D180058  Lord Greenwood                       600          600  1.19,5A    2100         600   1     1  J. van Rijn                               

 7    NL170082  Kingsley Star                           665          665  1.16,8A    2100         665  10     0  N. Jongejans                          

 8    D180072  Fantastico                                700          200  1.15,4A    2100         200   2     0  E. Bot                                       

 9    NL180005  Lisa Charisma                          705          705  1.17,1A    2100         705   8     0  B.J. Crebas       

Nakoersen favoriet(en):

Fantastico
Lord Greenwood

Nakoersen kanshebber(s):    
Isotope d'Am
Indra
Lisa Charisma

Nakoersen outsider(s): 

Kingsley Sta
Luigi il Mago








                      

80              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                             10:30   uur

                                                                                                     m

 1    D190137  My Girl                                        0             0               1609            0   0     0  E. Bot                                       

 2    F190058   Jamaica Island                            0             0               1609            0   0     0  P.J.P. Hagoort                        

 3    DK190002 Hoof Beats Newport                    0             0               1609            0   0     0  A. Bakker                                  

 4    S190037   Vasterbo Castor                          0             0               1609            0   0     0  J. van Rijn                               

 5    S190070   Meghan Boko                              0             0               1609            0   0     0  M. Hauber      


                         

81              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                             10:45   uur

                                                                                                     m

 1    NL190164  Mylo                                            0             0               1609            0   0     0  F. Verkaik                                 

 2    NL190128  Metta Invicta                               0             0               1609            0   0     0  E. Bot                                        

 3    NL190002  Jace Renka TF                             0             0               1609            0   0     0  P.J.P. Hagoort                        

 4    BL190006  Joni d'Azur TF                             0             0               1609            0   0     0  A. Bakker       
                          

90              Kwalificatieproef                                                                                11:00   uur

                                                                                                     m

 1    F180039   Instant Calin                               0             0               2100            0   0     0  H. Wewering                           

 2    NL170031  Koen n Klasbak                      3.350       6.700  1.17,7A    2100            0   0     0  J.H. Mieras                               

 3    D180047  Lazy Breeze                           5.261             0  1.15,0A    2100            0   0     0  M. Hauber                                

 4    D180024  Luna Scott                             8.188             0  1.14,5A    2100            0   2     0  E. Bot                                       

 5    D170008  Ruby Barosso                       10.515       2.365  1.14,6A    2100       2.365   4     2  J. van Rijn                                

 6    F160063   Give You All Of Me               16.450          215  1.14,1A    2100            0   0     0  J.F. van Dooyeweerd             

 7    D150115  Calamintha                           33.069      33.069  1.13,5A    2100       6.367  10     2  R.T. de Vlieger                         

 





Succes !