Victoria Park Wolvega
Selectieproeven :  vrijdag 16 juli  2021




Koers van de week j.l .vrijdag 9 juli, 

Zomerkampioenschap Monte 

Winnaar :  Iron Vivant
Eigenaar: J. Ritz
Trainer:  J. Engwerda
Rijder: H. Huygens
Km tijd:  1.13.2
Afstand: 2100 meter autostart 


uitslagen Victoria Park  vrijdag 16 juli:


Officer Stephan en Dion Tesselaar winnen het Kampioensschap van Nederland in de kleuren van stal Carpe Diem ! 

De vliegende Friezin Hiltje Tjalsma wint met Capital Charm ( debutant voor stal Grift ! ) na een koers op maat ! 

Ermine de Lys maakt haar favorietenrol geheel waar en wint de Prix Vinochka 

Barateau en Jaap van Rijn gaan als een diesel over de piste van Wolvega en winnen in een snelle 12 tijd ! 

Kiss Flevo Rhythm wint bij haar debuut voor trainer C. Kamminga erg overtuigend 

In de koers voor de beginnersklasse scoort Patrick de Haan met Laura Boko als leuke outsider 





Programma & Tips  Victoria Park  vrijdag 16 juli :



Hoefijzer informatie :

DP = het paard loopt zonder achter ijzers

DA = het paard loopt zonder voor ijzers

D4 = het paard rondom zonder ijzers

       

    

1                FRIES AMATEURKAMPIOENSCHAP ZOMER 2021                          11:40   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Voor amateurrijders (m/v)                                                       

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F130153   Defi Magik                            33.360      33.360  1.14,1A    2600       9.050  10     2  W. Hendriks                            

 2    F150162   Fakir de Beauvalet                53.140       3.350  1.13,6A    2600       3.350   3     1  C.M. van der Laan                 

 3    F100129   Apache Jeloca                      89.393      89.393  1.13,2A    2600       3.250  10     0  A.P. Wallenburg                     

 4    F110221   Boy de Rebomard                119.245             0  1.12,8A    2600            0   0     0  L.G.M. De Groote                   

 5    F110223   Brem Orange                       143.640             0  1.13,1A    2600            0   0     0  F. Hollander                            

 6    F120173   Capital Charm                     250.060             0  1.11,8A    2600            0   0     0  Mw. H. Tjalsma                       

 7    F100196   Archibald                            335.830       3.800  1.11,2A    2600       3.800   5     1  W.M.J. Brouwer                     

 8    F100199   Atoll Danover                      337.320          750  1.12,4A    2600         750   3     0  Y.R. Mollema      

Nakoersen favoriet(en):
Capital Charm D4
Defi Magik
Archibald D4

Nakoersen kanshebber(s):    
Atoll Danover D4
Boy de Rebomard
Fakir de Beauvalet

Nakoersen outsider(s): 
Brem Orange
Apache Jeloca 





                    

2                PRIX VINOCHKA (TROTTEUR FRANCAIS LADY                             12:10   uur

Draverij van meet voor Franse merries. Winsom tot € 30.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL160132  Gipsy Occagnes TF                6.865       6.865  1.13,8A    2100       1.700  12     0  T.H. Kooyman                         

 2    F150105   Filly Witchy                            7.744       7.244  1.13,8A    2100       2.700   8     0  N. Jongejans                          

 3    F160108   Geena                                   10.075      10.075  1.15,7A    2100            0   2     0  J.T.S. Dekker                           

 4    F150056   Fulana de Tal                        10.295      10.295  1.14,3A    2100         450   2     0  R.T. de Vlieger                        

 5    F170071   Hermione des Apres             11.080      11.080  1.16,5A    2100       5.660   3     1  D. Minnema                              

 6    F160054   Gralyne du Glanon                21.520       2.950  1.13,6A    2100       2.950   4     0  M.F. Rothengatter                 

 7    F150090   Free Victory                         23.170      23.170  1.14,0A    2100       7.400  10     1  B.J. Crebas                              

 8    F140169   Ermine du Rys                      29.334       8.100  1.13,8A    2100       8.100   6     4  K. Depuydt           

Nakoersen favoriet(en):
Ermine du Rys 

Nakoersen kanshebber(s):    
Gralyne du Glanon DA
Filly Witchy
Free Victory 

Nakoersen outsider(s): 
Gipsy Occagnes



                  

3                PRIX FINISH-BUILDING.NL (RACER                                            12:40   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 19.000.                                                                                

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL130110  Ghislaine                              13.905      13.905  1.14,0A    2100         400   2     0  M. Hauber                                

 2    NL130044  Goo River Flevo                    15.160      15.160  1.14,2A    2100         740   4     0  J. van der Wal                        

 3    D170086  Deon W                                 11.000      11.000  1.12,4A    2100     10.000   7     5  M.F. Rothengatter                 

 4    D160121  Barateau                               12.150      12.150  1.12,4A    2100       5.275   4     2  J. van Rijn                               

 5    D120046  Fury di Mucho                      13.385      13.485  1.14,8A    2100       1.515   5     0  J.H. Mieras                               

 6    F160041   Grand Cru Lorrain                13.620      13.620  1.16,9B    2100            0   1     0  D. Minnema                             

 7    D180079  Jimmy Ferro BR                    14.150             0  1.14,2A    2100            0   0     0  M. Nimczyk                              

 8    D140049  Heine Attack                         16.780       8.860  1.13,7A    2100       1.475   6     1  E. Bot         

Nakoersen favoriet(en):
Deon W  DP
Barateau  D4


Nakoersen kanshebber(s):    
Jimmy Ferrro BR
Heine Attack 

Nakoersen outsider(s): 
Ghislane D4
Goo River Flevo DP




                             

4                GROTE PRIJS VAN NEDERLAND (JJ TURF ELITE                          13:10   uur

Draverij van meet. (g.l.s.)                                                                                            

  Prijzen:  (        6000       3000       1400      800        350          250  )   + 10 procent fokpremie

 

 

 1    NL140037  Hindy Heikant                       52.101      52.101  1.12,1A    2100     12.749  10     4  J. van Rijn                               

 2    NL100062  Durk M Boko                         80.520      80.520  1.11,5A    2100       1.515   6     1  F.W. van der Blonk               

 3    D150106  Officer Stephen                   104.131      14.600  1.11,4A    2100       2.250   1     1  D.P. Tesselaar                         

 4    NL080444  Banker Transs R                 111.289    111.957  1.12,4A    2100       1.960   8     0  T.H. Kooyman                         

 5    D140137  Norton Commander            140.609       7.000  1.10,9A    2100            0   0     0  M. Nimczyk                              

 6    D150100  Ids Boko                             214.978      12.250  1.10,3A    2100       3.000   1     1  R. Bakker                                 

 7    S100039   Panoramic                           228.597      24.400  1.11,0A    2100       2.950   3     1  J.H. Mieras                               

 8    F120150   Cyriel d'Atom                      392.852      17.500  1.11,8A    2100       8.750   3     3  J.V.M.G. Verbeeck     

Nakoersen favoriet(en):
Ids Boko  D4
Officer Stephan

Nakoersen kanshebber(s):    
Norton Commander
Cyriel d'Atom
Panoramic  D4
Hindy Heikant 

Nakoersen outsider(s): 
Durk M Boko
Banker Transs R



            

5                PRIX RUUD ELBERTSE (MERWESTAAL TALENT                           13:40   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 4.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL170003  Kairouan                                1.120       1.120  1.16,9A    2100         950   9     1  F.W. van der Blonk               

 2    NL170020  Kiss Flevo Rhythm                 1.355       1.355  1.15,7A    2100         580   4     1  C.F. Kamminga                      

 3    F170044   Hatout d'Hertals                     1.525       1.525  1.15,7A    2100            0   1     0  H. Ebbinge                              

 4    D160086  Enjoy Life                              1.586       1.150  1.16,2A    2100            0   0     0  R. Bakker                                 

 5    D170024  Kerwin Pasel                          2.185          500  1.16,0A    2100         500   2     0  M. Hauber                                

 6    S170032   Kamehameha Boko                2.330       2.260  1.16,9A    2100       2.020   3     1  P. de Haan                               

 7    I180013    Cabaret Bi                              2.750       1.000  1.13,7A    2100       1.000   1     0  M. Nimczyk                              

 8    S170024   Hypnotic Smart                      3.450       3.450  1.14,2A    2100       1.900   8     0  T.H. Kooyman    

Nakoersen favoriet(en):
Cabaret Bi

Nakoersen kanshebber(s):    
Hatout d'Herstals D4
Kiss Flevo Rhytm
Hypnotic Smart D4
Kerwin Pasel

Nakoersen outsider(s): 
Kamehamha Boko







                     

6                PRIX YEARLINGSALE.NL (MERWESTAAL TALENT                         14:10   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL170045  Kamaraad Hollandia                    0             0               2100            0   0     0  F. Verkaik                                 

 2    NL180129  Lynx Dragon                                0             0               2100            0   0     0  R. Bakker                                 

 3    NL180035  Laura Boko                                 0             0               2100            0   0     0  P. de Haan                               

 4    D180072  Fantastico                                   0             0               2100            0   0     0  E. Bot                                       

 5    D180063  Courage                                   350             0  1.18,2A    2100            0   0     0  J.H. Mieras                               

 6    NL180133  Laith H Boko                            530       1.580  1.15,2A    2100         180   3     0  M. Hauber                                 

 7    F170081   Hascalia                                   790             0  1.19,4B    2100            0   0     0  J.V.M.G. Verbeeck                  

 8    NL180066  Lana Lobell                              870          870  1.15,7A    2100         870   4     1  J. van Rijn                               

 9    D180013  Lumumba                                 900          400  1.13,9A    2100         400   1     0  M.F. Rothengatter                 

10   NL170071  Kychia Rensuma                       985       1.285  1.15,5A    2100         585   6     0  T.H. Kooyman      


Nakoersen favoriet(en):
Lumunba
Lana Lobell

Nakoersen kanshebber(s):    
Courage
Lynx Dragon
Kameraad Hollandia
Fantastico

Nakoersen outsider(s): 
Laura Boko
Lath H Boko








                  

80              Trainingsrit Tweejarige Trotteur Francais                                             10:10   uur
             

 1    BL190023  Jain de Source TF                       0             0               2100            0   0     0  B.J. Crebas                              

 2    F190064   Jackpot Planchette                      0             0               2100            0   0     0  M.J.W. van Dooyeweerd       

 

 

81              Trainingsrit Trotteur Francais                                                             10:25   uur

                                                                                                     

 1    F180006   Ida Newport                                 0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                         

 2    F170027   Honor Bright                          3.370       3.370  1.15,7A    2100       1.060  12     0  M. Hauber     

                          

90              Trainingsrit                                                                                       10:55   uur

                                                                                                     

 1    NL180090  Lindsey W                                   0             0               2100            0   0     0  J.G. Veldman                           

 2    D170100  Velten Marianne                          0             0               2100            0   0     0  S. Woudstra                           

 3    NL180154  Luca Toni                                    0             0               2100            0   0     0  J. van Rijn                               

 4    F160057   Good Morning Elge              54.620       6.100  1.12,8A    2100       2.250   1     1  H. Ebbinge   


                          

91              Trainingsrit                                                                                       11:10   uur

                                                                                                     

 1    S180026   Velten Charlene                           0             0               2100            0   0     0  S. Woudstra                           

 2    D180074  Staccato HL                           7.450       1.000  1.14,3A    2100       1.000   1     0  M. Nimczyk                              

 3    F150069   Falco du Bordage                 10.365      10.365  1.15,1A    2100       3.600   7     1  L. de Vries                                

 4    I160007    Africa Bi                               33.610      33.610  1.13,5B    2100       9.700   7     0  M.F. Rothengatter                 

 5    F130172   Droit au Coeur                      46.985      46.985  1.14,3A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                              

 6    F160057   Good Morning Elge              54.620       6.100  1.12,8A    2100       2.250   1     1  J.W.M. Engwerda                    








Succes !