Victoria Park Wolvega
vrijdag 17 september  2021




Koers van de week j.l . zondag 29 augustus, 

Grand Prix Steven Bijkerk   ( G.P. Victoria Park Gr II   ) :

Winnaar :  Feydeau River 
Eigenaar: A. Skowrons
Trainer:  J.M. Bazire
Rijder:  Jos Verbeeck 
Km tijd:  1.12,7
Afstand:  2600 meter autostart    ( nieuw baanrecord ) 


uitslagen Victoria Park  vrijdag 17 september:




Kilimanjaro ( Robin Bakker ) op sterke wijze winnaar van de 4 jarige Derby voor dhr Schalkoort ! 
Na een harde opening en een lange slotaanval houdt Kilimanjaro stand in 1.12,7 over 2100 meter.

Rob de Vlieger scoort een fraaie dubbel in de laatste 2 koersen van de meeting ! 
Infinity Corner & Karl Bianco winnen beide in snelle tijden.

Abzac de Fontaine en Samantha Stolker mogen de eerste 1500 meter wandelen en hebben genoeg power over voor het slotakkoord ! 

Indigo ( R. Ebbinge )  wint het fraaie duel van een goed lopende Eden's Boy in een snelle tijd ! 

Defi Magik ( A. Bosscha / F. Verkaik)  profiteren volop van het foutje van Greatman de Busset.

In de Bronzen Challange kent El Greco en Stefan Schoonhoven een doorslagje en winnen uiteindelijk hun race ! 

Jaap van Rijn en Jellow W winnen onder toeziendend oog van eigenaar dhr Wit hun race t.o.v.  concurrent Ito !





Programma & Tips  Victoria Park  vrijdag 17 september :

Vier jarige derby :

Halve finale tussen de vier jarige draver van de K- jaargang.  Op 29 augustus in de halve finale wist de derby winaar Kentucky River vorm te tonen en met een bliksemstart kon Rick Ebbinge het tempo regelen onderweg.  Kilimanjaro ging gelijk naar het 2e spoor toe en Ketuck River lag achter de bovengenoemde leider.  Naar mate de eindfase was het alleen Kentuck Lobell die zich van positie kon verbeteren voor de plaatsen. Hij zou als 2e aftikken achter Kentucky River. 

Kilimanjaro liep veel buitenom en werd 3e. Achter dit trio werd Kenzo W 4e en liep Kimberly's Wish een goede slotronde om als 5e af te tikken.  Alle 8 de paarden van 29 augustus hebben zich geplaatst voor de finale en wordt verreden als koer 6. Aleen heeft de trainer van Kosmos Renka een andere koers uitgekozen en zal niet deelnemen in de finale.




Hoefijzer informatie :

DP = het paard loopt zonder achter ijzers

DA = het paard loopt zonder voor ijzers

D4 = het paard rondom zonder ijzers

    


1                PRIX FRED HANDELAAR (TROTTEUR                                        11:45   uur

Draverij van meet. Voor amateurrijders en eigenaarrijders.                                                             

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F170004   Hegoa du Boulay                  36.530      36.530  1.13,8B    2100       9.890   7     3  Mw. H. Tjalsma                       

 2    F140038   Etenclin                              144.449      16.500  1.11,8A    2100            0   0     0  Mw. K. Hagoort                      

 3    F130187   Danseur Baroque                243.720       1.900  1.11,7A    2100       1.900   3     0  L.G.M. De Groote                   

 4    F100201   Abzac de Fontaine              246.626          450  1.11,6B    2100         450   2     0  Mw. S. Stolker                         

 5    F120173   Capital Charm                     252.310       2.250  1.11,8A    2100       2.250   3     1  C.T. Veldink                             

 6    F130204   Duke of Carless                  279.180          450  1.12,0B    2100         450   1     0  Mw. B. Grift                             

 7    F100199   Atoll Danover                      338.960       1.950  1.12,4A    2100       1.950   6     0  Y.R. Mollema                           

 8    F120172   Colonel                               573.880             0  1.11,2A    2100            0   0     0  W.M.J. Brouwer   

Nakoersen favoriet(en):

Etenclin D4
Capital Charm  DA
Duke of Carless  D4
Colonel  D4

Nakoersen kanshebber(s):    
Danseur  Baroque
Atoll Danover D4
Hegoa du Boulay 

Nakoersen outsider(s): 
Abzac du Fontaine D4




                 

2                FINALE RACER CHALLENGE                                                             12:17   uur

Draverij van meet.                                                                                                     

  Prijzen:  (        3000       1500       1250      700        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL150099  Illimani Montana                   12.275      12.275  1.13,4A    2100       3.945  10     2  P. de Haan                               

 2    D120046  Fury di Mucho                      15.285      15.385  1.14,0A    2100       3.415   8     1  J.H. Mieras                               

 3    S150001   Edens Boy                            31.298      21.311  1.12,5A    2100     14.946   8     6  J. van Rijn                               

 4    D170086  Deon W                                 13.250      13.250  1.12,4A    2100     12.250  10     6  M.F. Rothengatter                 

 5    NL150106  Indigo                                  33.168      33.168  1.12,0A    2100     13.998  10     4  H. Ebbinge                              

 6    D170088  Lancaster                             14.555          750  1.13,2A    2100         750   1     0  M. Nimczyk                               

 7    D170044  Knock on Wood                      9.070       1.950  1.14,3A    2100         950   7     0  R. Bakker                                 

 8    NL140078  Hidde Greenwood                 18.390      18.390  1.13,8A    2100       1.205   8     1  F. Verkaik    

Nakoersen favoriet(en):

Indigo

Nakoersen kanshebber(s):    
Deon W    DP
Eden's Boy   D4

Nakoersen outsider(s): 
Lancaster
Fury di Mucho 
Ilimani Montana



                            

3                CHAMPIONNAT D'ÉTÉ (TROTTEUR FRANCAIS                             12:52   uur

Draverij van meet voor Franse paarden.                                                                                 

  Prijzen:  (        3000       1500       1250      700        300          150  )   + 10 procent fokpremie

 

                                                                                                     m

 1    F130172   Droit au Coeur                      47.735      47.735  1.14,3A    2600         750   2     0  H. Ebbinge                              

 2    F140148   Elixir Normand                     23.305      23.305  1.14,7A    2600       2.800   9     1  S. Schoonhoven                    

 3    F130153   Defi Magik                            35.560      35.560  1.14,1A    2600     11.250  14     2  F. Verkaik                                 

 4    F110149   Beau Gaillard                       21.160      21.160  1.16,3A    2600         675   8     0  A. Bakker                                  

 5    F160047   Greatman de Busset             50.640      19.600  1.14,3A    2600       9.000   4     4  J. van Rijn                               

 6    BL150020  Floris van Egmont TF           16.925      16.925  1.15,0A    2600       9.075  12     2  J.T. de Jong                            

 7    F150109   Franky du Cap Vert               15.206       2.650  1.15,1A    2600       1.050   7     0  T.H. Kooyman                         

 8    F130112   Djoko's Way                         31.830      31.830  1.15,0A    2600       2.590  19     0  R. Bakker   

Nakoersen favoriet(en):

Greatman du Busset

Nakoersen kanshebber(s):    
Defi Magik
Droit Coeur
Floris van Egmond

Nakoersen outsider(s): 
Djoko's Way
Elixir Normand
Beau Gaillard DA
Franky du Cap Vert DA

 




                             

4                PRIX FEYDEAU SEVEN (TROTTEUR FRANCAIS                            13:27   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

 

 1    F160143   Groove d'Eplessier                 2.760             0  1.13,9A    2600            0   1     0  J.H. Mieras                               

 2    F150094   Filou de Bez                           6.310       4.570  1.15,7A    2600         100   3     0  M. Schulz                                 

 3    NL140129  Espresso Doppio TF              6.850       1.000  1.15,6A    2600       1.000   4     0  N. Jongejans                          

 4    F150171   Fifi du Gassel                        7.700             0  1.15,7A    2600            0   0     0  J. Holzschuh                           

 5    F170076   Harley Mokoson                     9.250       1.800  1.15,0A    2600       1.800   7     0  R. Bakker                                 

 6    F140105   El Greco                               10.310      10.310  1.15,5A    2600       2.450  10     0  S. Schoonhoven                    

 7    F160108   Geena                                   10.425      10.425  1.15,6A    2600         350   5     0  J.T.S. Dekker                           

 8    F150056   Fulana de Tal                        11.145      11.145  1.14,3A    2600       1.300   5     0  R.T. de Vlieger                        

 9    F150069   Falco du Bordage                 11.315      11.315  1.15,1A    2600       4.550  10     1  L. de Vries                                

10   F160138   Gadget Rapid                        11.830          750  1.15,8B    2600         750   6     0  J. van Rijn                               

11   F170006   Hugh de Touchyvon             13.070      13.070  1.15,8A    2600       2.910   8     1  B.J. Crebas                               

12   F160118   Ghost of Camaro                  13.910      13.910  1.16,0B    2600     12.490   9     1  T.H. Kooyman                         

13   F170036   Honneur de la Cote               14.960             0  1.15,4A    2600            0   0     0  H. Ebbinge     

Nakoersen favoriet(en):

Honeur de la Cote DP
Espresso Doppio
Harley Mokoson D4

Nakoersen kanshebber(s):    
Falco du Bordage
Gadget Rapid D4 
El Greco D4
Hugh de Touchyvon 

Nakoersen outsider(s): 
Fulana du Tal 




                        

5                PRIX LORENS FLEVO (RACER CHALLENGE)                                  13:52   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 14.000. Open voor merries tot € 25.000.                                                

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL130044  Goo River Flevo                    16.035      16.035  1.14,2A    2100       1.615   9     0  J. van der Wal                        

 2    D170001  Kirby Starlake                        6.614       3.120  1.14,4A    2100       3.000   5     1  R.T. de Vlieger                        

 3    NL170010  Kosmos Renka                       7.312      10.225  1.12,0A    2100       2.650   4     1  H. Ebbinge                              

 4    NL160132  Gipsy Occagnes TF                7.315       7.315  1.13,8A    2100       2.150  18     0  B.J. Crebas                              

 5    D170127  Ito                                        13.538             0  1.12,6A    2100            0   0     0  M. Nimczyk                              

 6    NL160045  Jello W                                 13.825      13.825  1.14,2A    2100       4.150   8     3  J. van Rijn                               

 7    S160006   Lambada Zon                        23.054      19.974  1.13,2A    2100       4.013   9     0  P. de Haan   

Nakoersen favoriet(en):

Jellow W 
Ito 
Kosmos Renka

Nakoersen kanshebber(s):    
Kirby Starlake
Lambada Zon

Nakoersen outsider(s): 
Goo River Flevo
Gipsy Occagnes




                           

6                DERBY DER VIERJARIGEN (FINALE)                                                14:17   uur

Draverij van meet voor vierjarige Nederlandse paarden.                                                                 

  Prijzen:  (      10000       5000       2500     1300        700          300  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL170089  Kentucky River                     26.900      38.900  1.13,8A    2100       4.650   2     1  H. Ebbinge                              

 2    NL170073  Kashmir Stone                       8.663       8.663  1.12,3A    2100       5.750   8     3  M. Brouwer                              

 3    NL170065  Kimberly's Wish                   11.007      13.195  1.13,6A    2100       7.205   9     5  D. Minnema                             

 4    NL170110  Kenzo W                               12.960      15.760  1.13,4A    2100       7.360   5     3  F. Verkaik                                 

 5    NL170024  Kilimanjaro                           54.136      67.375  1.12,1A    2100     19.709   9     1  R. Bakker                                 

 6    NL170138  Kentucky Lobell                   11.085      11.085  1.13,6A    2100       9.215  10     7  J. van Rijn                                

 7    NL170058  Karola                                  17.925      27.315  1.13,6A    2100       1.365   6     0  M.J.H. Wildhagen      

Nakoersen favoriet(en):

Kentucky River  D4
Kilimanjaro D4
 
Nakoersen kanshebber(s):    
Kentucky Lobell  DA

Nakoersen outsider(s): 
Kasmir Stone DA
Kimberly's Wish
Karola  DA




           

7                PRIX DE SON PARDO (MERWESTAAL TALENT                             14:42   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F170039   Hunter du Cadran                        0             0               2100            0   1     0  A. de Wrede                            

 2    D170110  Karina Cunera                             0             0  1.21,0A    2100            0   1     0  S. Schoonhoven                    

 3    F180026   In The Wind                               50           50  1.17,8A    2100           50   1     0  B.J. Crebas                              

 4    F180034   Isco de Joudes                         320          200  1.16,7A    2100         200   2     0  J. van Rijn                               

 5    NL170082  Kingsley Star                           365          365  1.18,7A    2100         365   8     0  N. Jongejans                          

 6    D180064  Infinity Corner                          500             0  1.18,1A    2100            0   0     0  R.T. de Vlieger                        

 7    I170005    Bear di Girifalco                       580          580  1.17,3A    2100         580   5     1  J. Westenbrink                       

 8    NL160088  Joris Charisma                         640          640  1.16,6A    2100         480   4     0  T.H. Kooyman                         

 9    NL170087  Kayla Kingsdeep                      750          750  1.22,0A    2100         580   2     1  Mw. L.D. Pegram                    

10   NL170118  Kytana                                     790          940  1.16,0A    2100            0   0     0  D.P. Tesselaar       

Nakoersen favoriet(en):
Kytana
Infinity Corner
Isco de Joudes

Nakoersen kanshebber(s):    
Joris Charisma 
In the Wind

Nakoersen outsider(s): 
alle



                 

8                PRIX LUMUMBA (PAYDAY WINNER                                            15:07   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 6.000. (g.l.s.)                                                                         

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL150010  Impressive Boko                    2.900       2.900  1.15,9A    2100       2.900   5     2  D.P. Tesselaar                         

 2    NL170078  Karl Bianco                            3.725       3.725  1.13,8A    2100       2.660   9     2  R.T. de Vlieger                        

 3    D140003  Willow Burgerheide                4.115       4.115  1.15,1A    2100            0   2     0  D. Schneider                           

 4    D180053  Limited Edition Bi                  4.232          150  1.15,4A    2100         150   1     0  R. Bakker                                 

 5    D170036  Kimberly Fortuna                   4.400       4.400  1.16,7A    2100       4.400   4     3  H. Ebbinge                              

 6    D180004  Un Mec Paasloo                     4.550       1.600  1.13,6A    2100       1.600   4     2  C.F. Kamminga                      

 7    D160016  Jor di Grou                            5.170       5.170  1.14,1A    2100       1.935  11     1  A. de Wrede      

Nakoersen favoriet(en):

Un Mec Paasloo
Kimberly Fortuna

Nakoersen kanshebber(s):    
Karl Bianco 
Jordi van Grou  D4
Impressive Boko
Limited Edition Bi


Nakoersen outsider(s): 
alle








                      

80              Kwalificatieproef Trotteur Francais                                                      10:05   uur

                                                                                                     m

 1    BL180012  Intriga Darby TF                          0             0               2100            0   0     0  A. Bakker                                  

 2    F160090   Goethe                                   7.830             0  1.14,7A    2100            0   0     0  J. Holzschuh    

                      

81              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                             10:15   uur

                                                                                                     m

 1    S190014   Malala Boko                                0             0               1609            0   0     0  M.F. Rothengatter                 

 2    D190048  Mario Flevo                                 0             0               1609            0   0     0  N. Jongejans                          

 3    NL190114  Miss Effect                                  0             0               1609            0   0     0  A. Posthumus                         

 4    D190137  My Girl                                        0             0               1609            0   0     0  E. Bot                                       

 5    S190024   Lightning River                           0             0               1609            0   0     0  P.J.P. Hagoort     

                  

90              Kwalificatieproef                                                                                11:00   uur

                                                                                                     m

 1    D180082  Velten Bellagio                            0             0               2100            0   0     0  S. Woudstra                           

 

 

 2    NL180098  Incroyable Muse TF                     0             0               2100            0   0     0  R.T. de Vlieger                        

 3    D170125  Heart of New York TF                  0             0               2100            0   0     0  C.F. Kamminga                      

 4    NL170008  Kaily Stardust                             0             0               2100            0   0     0  N. Jongejans                          

 5    NL170063  Keep Flying                            1.700       1.700  1.16,6A    2100            0   0     0  J.T. de Jong    


                       

91              Kwalificatieproef                                                                                11:15   uur

                                                                                                    

 1    NL170053  King Occagnes                            0             0               2100            0   0     0  S. Woudstra                           

 2    D170114  Drafi Hall                               1.880          400  1.16,6A    2100         250   1     0  D.P. Tesselaar                         

 3    NL170031  Koen n Klasbak                      3.350       6.700  1.17,7A    2100            0   0     0  J.H. Mieras                               

 4    NL120036  Florijn                                  24.265      24.265  1.14,3A    2100       2.250   7     2  J.T.S. Dekker                           

 5    I160007    Africa Bi                               33.659      33.659  1.13,5B    2100       9.749   8     0  M.F. Rothengatter                  

 

 


Succes !