Victoria Park Wolvega
Selectieproeven :  vrijdag 18 juni  2021




Koers van de week j.l. vrijdag 11 juni,


Criterium der Drie Jarige 

Winnaar :  Let it be VP
Eigenaar:  Victoria Park Stable 
Trainer:  P. Hagoort 
Rijder: M. Brouwer
Km tijd: niet gepuliceerd bij het ndr.
Afstand: 2100 meter autostart 


uitslagen Victoria Park  vrijdag 18 juni:


De jarige Michel Rothengatter wint erg sterk met de debuterende Korona Pharma, van start tot finish komt de combinatie nimmer in gevaar en winnen in een 11 tijd over de mijl ! 

 

Karel G Greenwood wint met Jaap van Rijn erg eenvoudig zijn rit voor stal Langeweg jr  voor eigenaar dhr L. Gerrits.

 

Granadella en Rick Wester sprinten in een nieuw record naar de winst voor eigenaar P. Davidson acht.het lastige startnummer 

Met een schitterende eindsprint verslaat Hindy Heikant haar stalgenoot Heres Beuckswyk in een fraai duel .

Met een goede laatste 200 meter wint Erwin Bot met Oblivion en boekt zijn 1e zege in prille loopbaan.

Derde zege voor Jaap van Rijn is een feit !  Met de Zweedse debutant Fenomen AF. wint hij erg simpel na het wegspringen van zijn grootste concurrent .

Tot slot grijpt Dion Tesselaar ook een zege mee. In de oranje kleuren van Merwestaal Moerdijk BV wint Lucky Steel sterk van start tot finish ! 



Programma & Tips  Victoria Park  vrijdag 18 juni :



Hoefijzer informatie :

DP = het paard loopt zonder achter ijzers

DA = het paard loopt zonder voor ijzers

D4 = het paard rondom zonder ijzers

       
      

1                WOLVEGA'S VOORJAARSMIJL(RACER                                     11:45   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)                                                                       

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    D170083  Glide be Lucky AS                 8.200             0  1.15,0A    1609            0   0     0  J. van Rijn                               

 2    NL170144  Korona Pharma                     8.215      24.679  1.13,0A    1609            0   0     0  M.F. Rothengatter                 

 3    NL170097  Katrionalemayrocks              9.002      10.855  1.15,1A    1609         700   3     0  J. Offeringa                              

 4    BL150008  Loverboy Vrijthout                9.020       9.020  1.14,5A    1609         375   7     0  F.W. van der Blonk               

 5    NL160113  James Moko                          9.740       9.740  1.15,2A    1609       3.000   5     1  T.H. Kooyman                         

 6    NL150083  Iznogood Darby                   12.440      12.440  1.13,3A    1609       1.840  10     1  J. Baas                                      

 7    NL140089  Hulk Vryenesse                    13.770      13.770  1.14,7A    1609         995   4     1  H.W. Langeweg jr.                 

 8    D160049  Velten Swarovski                 14.130       1.250  1.14,3A    1609         500   1     0  R. Bakker  


Nakoersen favoriet(en):
Hulk Vryenesse D4
Isnogood Darby
Velten Swarovski DP

Nakoersen kanshebber(s):    
Korona Pharma D4
James Moko
Glide be Lucky AS DP

Nakoersen outsider(s): 
alle



                              

2                PRIX BEIJK CATERING (PAYDAY WINNER                                  12:15   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 6.500.                                                                                 

  Prijzen:  (        1750       1000        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    D160016  Jor di Grou                           3.615       3.615  1.15,5A    2100         380   5     0  M.J.H. Wildhagen                  

 2    D170102  Kane Beuckenswijk               3.740       3.240  1.16,0A    2100       1.600   4     0  H.W. Langeweg jr.                 

 3    D180031  Gladiator As                          4.050             0  1.15,1A    2100            0   1     0  E. Bot                                       

 4    D160077  Kia ora                                  4.655       3.155  1.16,0A    2100            0   0     0  P. de Haan                               

 5    NL170010  Kosmos Renka                      4.662       7.575  1.15,2A    2100            0   0     0  R. Bakker                                  

 6    NL160070  Jack                                      4.905       4.905  1.14,5A    2100         260   2     0  Mw. R.C.M. Janssen              

 7    D170084  Karel G Greenwood               5.820       1.395  1.14,5A    2100       1.275   2     0  J. van Rijn                               

 8    D150066  Iamtheonewhoknocks          5.860       5.860  1.16,2A    2100         500   4     0  Mw. C.D. Aalbers     

Nakoersen favoriet(en):
Karel G Greenwood
Kia Ora

Nakoersen kanshebber(s):    
Kosmos Renka
Kane Beuckenswijk
Gladiator As

Nakoersen outsider(s): 
Jack
Iamtheonewhoknocks
       


       

3                CHALLENGE DE VITESSE (TROTTEUR                                      12:45   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 30.000. (loting)                                                   

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F170071   Hermione des Apres            11.080      11.080  1.17,4A    1609       5.660   2     1  D. Minnema                             

 2    F150056   Fulana de Tal                        9.845       9.845  1.16,3B    1609            0   0     0  R.T. de Vlieger                        

 3    F160108   Geena                                  10.075      10.075  1.17,2A    1609            0   0     0  J.T.S. Dekker                           

 4    F150105   Filly Witchy                           6.244       5.744  1.15,3A    1609       1.200   6     0  N. Jongejans                          

 5    F150090   Free Victory                         22.420      22.420  1.15,0A    1609       6.650   8     1  B.J. Crebas                              

 6    F150076   Flaming Glory                       8.105       8.105  1.15,2A    1609         560   5     0  C.D. Imming                            

 7    F160054   Gralyne du Glanon              20.520       1.950  1.14,0A    1609       1.950   3     0  M.F. Rothengatter                 

 8    F160048   Granadella                           25.340       1.050  1.14,3A    1609         750   1     0  R. Wester                                

 9    NL160132  Gipsy Occagnes TF               6.115       6.115  1.15,2A    1609         950   9     0  T.H. Kooyman         


Nakoersen favoriet(en):
Granadella D4
Free Victory 

Nakoersen kanshebber(s):    
Gralyne du Glanon  DA
Geena

Nakoersen outsider(s): 
Filly Witchy 
Fulana de Tal
Gipsy Occagnes
           



                

4                JJ TURF SUMMER CUP (JJ TURF ELITE                                    13:15   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 60.000.                                                                                

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL120200  Fleur Swagerman                 32.520      32.520  1.14,2A    2100         590   9     0  T. Bos                                       

 2    I150010    Zion Font                            42.178      42.178  1.13,3B    2100       4.500   2     2  Mw. D. Paling                          

 3    NL140004  Hasta la Vista                      31.402      33.040  1.14,3A    2100       3.550  11     1  Mw. C.D. Aalbers                    

 4    D140111  Victorymoko                        40.949      40.849  1.12,4A    2100       3.125   7     1  T.H. Kooyman                         

 5    D160099  Jason Dragon                      44.751             0  1.12,7A    2100            0   1     0  R. Bakker                                 

 6    NL140037  Hindy Heikant                      48.851      48.851  1.12,2A    2100       9.499   8     3  J. van Rijn                                

 7    D140030  Heres Beuckenswijk             49.572      49.572  1.12,2A    2100       1.000   1     0  H.W. Langeweg jr.                 

 8    D170053  Because you love me          51.520       2.500  1.12,7A    2100            0   0     0  E. Bot          

Nakoersen favoriet(en):
Zion Font
Heres Beuckswijk DA
Hink Heikant 

Nakoersen kanshebber(s):    
Jason Dragon
Because you love me D4

Nakoersen outsider(s): 
Victorymoko
Hasta la Vista
Fleur Swagerman



                            

5                PRIX GEOCAST.NL (MERWESTAAL TALENT                               13:45   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 2.500. (g.l.s.) (2e afdeling)                                                          

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL170003  Kairouan                                 970          970  1.18,9A    2100         800   6     1  F.W. van der Blonk               

 2    S170001   Keizer P Boko                       1.000       1.000  1.16,9A    2100       1.000   2     0  H.W. Langeweg jr.                 

 3    F180013   Ideo Josselyn                        1.000       1.000  1.16,2A    2100       1.000   1     0  R. Bakker                                 

 4    D180032  Oblivion                                1.000             0  1.15,8      2100            0   0     0  E. Bot                                       

 5    NL140133  Helena Oldeson                     1.060       1.060  1.16,1A    2100         775   7     0  E. Kruis                                    

 6    NL160077  Joep Swagerman                   1.605       1.605  1.17,2A    2100         325   9     0  T. Bos                                       

 7    F150103   Face It                                   1.785       1.785  1.17,2A    2100         440   7     0  J.T.S. Dekker                           

 8    BL150001  Lou Diamond                        2.461          830  1.16,5A    2100         200   1     0  T.H. Kooyman    

Nakoersen favoriet(en):
Ideo Josselyn 

Nakoersen kanshebber(s):    
Keizer P Boko D4
Oblivion

Nakoersen outsider(s): 
alle




                    

6                PRIX YEARLINGSALE.NL (MERWESTAAL TALENT                        14:15   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 700. (g.l.s.)                                                                          

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie

 

                                                                                                     m

 1    D180071  Crazy Boy                                   0             0               2100            0   0     0  J.H. Mieras                               

 2    S180023   Fenomen A.F.                             0             0               2100            0   0     0  J. van Rijn                               

 3    CH18000   Igor van Joma TF                       0             0               2100            0   0     0  R. Bakker                                 

 4    NL180005  Lisa Charisma                           50           50  1.20,0A    2100           50   2     0  B.J. Crebas                              

 5    NL170096  Kasper                                      88          200  1.19,9A    2100           50   1     0  N. Jongejans                          

 6    NL180072  Love is all                                 90           90  1.20,0A    2100           90   3     0  Mw. S.K. de Glee                     

 7    I180010    Crudelia Font                          150          150  1.17,4A    2100         150   1     0  J. van der Wal                        

 8    NL170156  King Fanatic                            210          210  1.19,5A    2100         210   6     0  F.W. van der Blonk               

 9    F170067   Huppe d'Hertals                      265          265  1.18,1A    2100         265   4     0  R. van Toor                             

10   I170005    Bear di Girifalco                      500          500  1.17,3A    2100         500   4     1  E. Bot 

Nakoersen favoriet(en):
Fenomen A.F.
Crazy Biy 

Nakoersen kanshebber(s):    
Crudelia Font 
Bear di Girifalco 
Igor van Jorma RF
Love is All

Nakoersen outsider(s): 
Lisa Charisma
Huppe d'hertals 


              

 

 

7                PRIX DRAFENRENSPORT.NL (MERWESTAAL                             14:45   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 2.500. (g.l.s.) (1e afdeling)                                                          

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL180111  Lionora Petnic                         780          780  1.18,8A    2100         780   5     0  J. Offeringa                             

 2    BL180009  Okumara Vrijthout                   900          750  1.16,8A    2100         750   3     1  J. van Rijn                               

 3    D170017  Keyser                                     980          980  1.17,2A    2100         800   7     0  F.W. van der Blonk               

 4    NL170034  Kristal                                   1.000       1.000  1.17,7A    2100       1.000   2     1  L. de Vries                                 

 5    D180065  Roberts Son BB                    1.000       1.000  1.16,3A    2100       1.000   1     1  R. Bakker                                 

 6    D180023  Lucky Steel                           1.120          120  1.14,5A    2100         120   1     0  D.P. Tesselaar                         

 7    S170031   Bijou Noir                             1.440       1.440  1.16,6A    2100       1.220   5     2  P. de Haan                               

 8    NL170066  Kingston Renka                    2.408       3.317  1.15,0A    2100         510   5     0  B.J. Crebas                              

 9    S170024   Hypnotic Smart                     2.450       2.450  1.14,2A    2100         900   5     0  T.H. Kooyman 


Nakoersen favoriet(en):

Roberts Son BB
Hypnotic Smart D4

Nakoersen kanshebber(s):    
Okumara Vrijthout
Bijou Noir DP
Lucky Steel 

Nakoersen outsider(s): 
Kristal

Kingston Renka DP                      





80              Trainingsrit Trotteur Francais                                                         10:45   uur

                                                                                                     m

 1    F180006   Ida Newport                                0             0               2100            0   0     0  J.H. Mieras                               

 2    F150029   Falco d'Airel                        25.420       4.750  1.15,0A    2100         550   2     0  D.P. Tesselaar     

                   

90              Trainingsrit                                                                                     11:00   uur

                                                                                                     m

 1    D180072  Fantastico                                  0             0               2100            0   0     0  E. Bot                                       

 2    NL180128  Lover Schermer                          0             0               2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                 

 3    S180006   Lady Pellini                                0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                         

 4    D180018  Rob The Bank                       3.625      14.500  1.14,6A    2100            0   0     0  J.W.M. Engwerda   
               

91              Trainingsrit                                                                                     11:15   uur

                                                                                                     m

 1    NL180105  Lewis di Petnic                           0             0               2100            0   0     0  J. Offeringa                             

 2    NL180129  Lynx Dragon                               0             0               2100            0   0     0  A. Posthumus                         

 3    NL180146  Lest Best Well                            0             0               2100            0   0     0  E. Bot                                       

 4    D140124  Handsome Cunera                5.845       1.425  1.19,3A    2100            0   0     0  T.H. Kooyman                         

 5    NL170089  Kentucky River                    22.250      34.250  1.15,4A    2100            0   0     0  J.W.M. Engwerda                

    










Succes !