Victoria Park Wolvega
vrijdag 22 oktober  2021




Koers van de week vrijdag 15 oktober, 

Breeder Crown L ( hengsten en ruins )

Winnaar: Let it be VP
Eigenaar: Sta Victoria Park
Trainer: P. Hagoort
Rijder: R. Bakker 
Km tijd: 1.14,0
Afstand: 2100 meter autostart   


Uitslagen Victoria Park  vrijdag 22 oktober:


Ondanks een veilige start scoort Hexa d'Hertals een fraaie zege met Rick Ebbinge voor de kampioensstal. 

 

In de slotmeters is elke stap raak voor Fleuron en Micha Brouwer, zij winnen aan ruim 60 tegen 1.

 

In een schitterende finish trekt Kilimanjaro ( R. Bakker)  aan langs te eind t.o.v. Officer Stephan en scoort eventueel een ticket voor de giganten! 

 

In de Gras Challange wordt stal Crebas/ Payday 1-2-3 ! Dennis Minnema wint met Kimberly's Wish voor Kaboom en Kiss and Ride.

Happy d'Andalin zegeviert met Jeroen Offeringa bij zijn Nederland debuut ondank een aantal mispassen .

Wederom slaat de combinatie Karl Bianco / Rob de Vlieger toe in Wolvega, de combatie steekt in goede vorm .

Gert Jan de Vries en zijn Cardolyn Byd winnen na een mooie finish aan een prachtige winnend cote !

Met een goed ingedeelde race van Robin Bakker wint Everest Vedaquais over de mijl voor trainer Henk Grift .




Programma & Tips  Victoria Park  vrijdag 22 oktober :




Hoefijzer informatie :

DP = het paard loopt zonder achter ijzers

DA = het paard loopt zonder voor ijzers

D4 = het paard rondom zonder ijzers

    

1                PRIX 24H AU TROT (TROTTEUR FRANCAIS                                 11:45   uur

Draverij van meet voor Franse merries. Winsom tot € 30.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    BL170008  Hira de Lahaye TF                    960          960  1.17,2A    2600         960   7     0  M. Brouwer                              

 2    F160130   Gaia Keel                               1.770       1.770  1.15,4A    2600         650   2     0  S. Schoonhoven                    

 3    F150103   Face It                                   3.900       3.900  1.15,8A    2600       2.555  15     0  J.T.S. Dekker                           

 4    F180024   Icidalie                                 10.280             0  1.16,5A    2600            0   0     0  J.F. van Dooyeweerd             

 5    F150105   Filly Witchy                          10.844      10.344  1.13,8A    2600       5.800  13     1  N. Jongejans                          

 6    F170037   Hexa d'Hertals                      20.400       1.500  1.15,5A    2600         500   1     0  H. Ebbinge                              

 7    F160054   Gralyne du Glanon                22.545       4.250  1.13,6A    2600       4.250   6     0  M.J.H. Wildhagen                  

 8    F160048   Granadella                            28.540       4.050  1.13,4A    2600       3.750   3     1  R. Wester       

Nakoersen favoriet(en):

Hexa d'Heratels
Granadella   D4
Filly Witchy

Nakoersen kanshebber(s):    
Face It
Gralyne du Glanon  DA
Gaia Keel


Nakoersen outsider(s): 
Hira de Lahaye TF    D4


                        

2                PRIX PROVINCE COURSES (TROTTEUR                                     12:15   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 50.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F150109   Franky du Cap Vert               15.456       2.900  1.15,1A    2600       1.300  10     0  T.H. Kooyman                         

 2    F160063   Give You All Of Me               16.450          215  1.14,1A    2600            0   0     0  J.F. van Dooyeweerd             

 3    F150156   Fly Destin                             18.010      18.010  1.16,1A    2600       4.500   5     2  J. van Rijn                               

 4    F160037   Gouritch                               20.400      20.400  1.15,9A    2600       5.370   8     0  B.J. Crebas                              

 5    F110149   Beau Gaillard                       21.710      21.710  1.15,9A    2600       1.225  11     0  A. Bakker                                   

 6    F140148   Elixir Normand                     23.405      23.405  1.14,7A    2600       2.900  11     1  S. Schoonhoven                    

 7    F160150   Goldorack Quick                   25.590             0  1.15,4B    2600            0   0     0  J. Bergmann                           

 8    F160148   Guess Quick                         28.170             0  1.15,3B    2600            0   1     0  C.J. de Leeuw                          

 9    F130112   Djoko's Way                         32.170      32.170  1.15,0A    2600       2.930  21     0  R. Bakker                                 

10   F150176   Fleuron                                42.130             0  1.15,0B    2600            0   0     0  M. Brouwer                              

11   F130153   Defi Magik                            42.810      42.810  1.14,1A    2600     18.500  18     4  F. Verkaik                                 

12   F130172   Droit au Coeur                      48.985      48.985  1.14,3A    2600       2.000   4     0  H. Ebbinge 

Nakoersen favoriet(en):

Defi Magik

Nakoersen kanshebber(s):    
Fly Destin
Droit au Coeur


Nakoersen outsider(s): 
Fleuron DA
Give You All Of Me     DP
Djoko's Way D

 



                            

3                GIGANTEN TRIAL (JJ TURF ELITE CHALLENGE)                            12:45   uur

Draverij van meet. (loting)                                                                                            

  Prijzen:  (        2750       1250       1000      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    D150104  Red Light DC                        22.950      14.950  1.13,5A    2100       2.300   3     1  J.H. Mieras                               

 2    NL170024  Kilimanjaro                           64.136      82.375  1.12,1A    2100     34.709  11     2  R. Bakker                                 

 3    NL100062  Durk M Boko                         87.590      87.590  1.11,5A    2100       8.585  14     3  F.W. van der Blonk               

 4    F140038   Etenclin                              145.949      18.000  1.11,8A    2100       1.500   2     0  M. Brouwer                              

 5    D150106  Officer Stephen                   120.451      20.600  1.11,4A    2100       8.250   2     2  D.P. Tesselaar                         

 6    NL130150  Gustafson                           176.685    179.123  1.10,8A    2100     28.323  10     2  H. Ebbinge                              

 7    NL080444  Banker Transs R                 111.839    112.507  1.12,4A    2100       2.510  11     0  A. Bakker                                 

 8    NL140037  Hindy Heikant                       57.451      57.451  1.12,0A    2100     18.099  15     4  R. Wester                                

 

Nakoersen favoriet(en):

Officer Stephen DP

Nakoersen kanshebber(s):    
Kilimanjaro  D4
Gustafson  DA
Etenclin D4
Durk M Boko 
Hindy Heikant

Nakoersen outsider(s): 
Banker Trans R
Red Light DC
 

 







4
                FINALE GRASBAAN CHALLENGE I                                                    13:15   uur

Draverij van meet.                                                                                                     

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL120092  Fip Junior                              8.570       8.570  1.13,9A    2100       2.380  11     3  Mw. C.D. Aalbers                    

 2    NL130075  Gently Boko                           9.571      11.255  1.15,4A    2100       2.455  17     2  Mw. S. de Vries                        

 3    NL170105  Kiss and Ride                        7.252       7.790  1.14,9A    2100       5.945  17     4  B.J. Crebas                              

 4    D150025  Ipson Boko                            8.325       8.225  1.14,9A    2100         490   4     0  D. Schneider                           

 5    NL130099  Gabor Rais                           14.460      14.160  1.14,7A    2100       4.905  24     1  R.T. de Vlieger                        

 6    NL160030  Jet Bianco                             3.052       4.265  1.16,2A    2100         680   9     0  J.T.S. Dekker                           

 7    NL150055  Ids Baldwin                            6.259       8.535  1.15,0A    2100         410   5     0  W.C. Steur                              

 8    NL130100  Gaya Vip                                3.020       3.020  1.17,2A    2100         720   5     0  Mw. D. Paling                          

 9    NL170065  Kimberly's Wish                   12.657      15.495  1.13,3A    2100       9.505  11     5  D. Minnema                             

10   BL140017  Kissmequick                          7.670       7.670  1.16,1A    2100         480   3     0  J. van Rijn                                

11   NL170035  Kaboom                                 7.475       8.450  1.13,3A    2100       3.530  10     0  T.H. Kooyman                         

12   NL160017  Juliette                                  3.850       3.850  1.15,5A    2100         700   6     0  H. Ebbinge     

Nakoersen favoriet(en):

Kimberly's Wish
Kiss and Ride

Nakoersen kanshebber(s):    
Fip Junior
Juliette D4
Kaboom 
Jet Bianco  D4
Kissmequick D4

Nakoersen outsider(s): 
Gently Boko
Ipson Boko





                        

5                PRIX GEERT KOOPS (MERWESTAAL TALENT                              13:40   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.000. (g.l.s.) Open voor maidens tot € 2.500.                                         

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie


 1
    NL170008  Kaily Stardust                             0             0               2100            0   0     0  N. Jongejans                          

 2    NL180044  Iron Lad TF                                 0             0               2100            0   0     0  C.J. de Leeuw                          

 3    F170087   Happy d'Andain                           0             0  1.18,6B    2100            0   0     0  J. Offeringa                             

 4    NL180115  Lissy                                         60           60  1.19,3A    2100           60   3     0  W.N. de Reus                         

 5    F180025   Idem de Vauville                       100             0  1.21,5A    2100            0   2     0  T.H. Kooyman                         

 6    F180040   Indigo Maza                              120             0  1.21,6B    2100            0   0     0  J.T.S. Dekker                           

 7    F180028   I Dream With You                     385          385  1.17,1A    2100         385   6     0  M. Brouwer                              

 8    NL180135  Let's Go Crazy                          500          500  1.19,2A    2100         500   6     0  R. Bakker                                 

 9    NL170087  Kayla Kingsdeep                      870          870  1.16,8A    2100         700   3     1  F. Verkaik                                 

10   NL170156  King Fanatic                          1.230       1.230  1.17,5A    2100       1.230  15     0  F.W. van der Blonk               

11   NL170118  Kytana                                   1.590       1.740  1.14,2A    2100         800   2     0  D.P. Tesselaar   

Nakoersen favoriet(en):

Kytana  DA

Nakoersen kanshebber(s):    
I Dream With You
Let’s Go Crazy
Kayla Kingsdeep
Happy d’Andain DP
Iron Lad TF

Nakoersen outsider(s): 
King Fanatic
Kaily Stardust


 





                      

6                PRIX ELKE KOERS TELT (PAYDAY WINNER                                 14:05   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 6.000.                                                                                 

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    D160046  Jade Beuckenswijk                 1.805       1.805  1.15,4A    2100       1.805  16     1  F.W. van der Blonk               

 2    D160086  Enjoy Life                              3.226       2.440  1.14,3A    2100       1.290   4     1  M. Hauber                                

 3    NL170031  Koen n Klasbak                      3.350       6.700  1.17,7A    2100            0   0     0  J.H. Mieras                               

 4    S170024   Hypnotic Smart                      3.550       3.550  1.14,2A    2100       2.000  11     0  T.H. Kooyman                         

 5    NL170020  Kiss Flevo Rhythm                 3.755       3.755  1.15,2A    2100       2.980   8     3  C.F. Kamminga                      

 6    NL180041  Louis mon Ami                       4.434       4.475  1.15,0A    2100       4.420   8     4  J. van Rijn                               

 7    NL170076  Kanona                                  4.500       4.500  1.14,7A    2100       2.620  11     0  N. Jongejans                          

 8    NL170078  Karl Bianco                            5.225       5.225  1.13,8A    2100       4.160  11     3  R.T. de Vlieger    

Nakoersen favoriet(en):

Louis Mon Ami

Nakoersen kanshebber(s):    
Karl Bianco
Koen n Klasbak D4
Kiss Flevo Rhythm 
Enjoy Life D4

Nakoersen outsider(s): 
Kanona




                   

7                PRIX LEO SCHALKOORT (RACER CHALLENGE)                            14:30   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 20.000. Voor amateurrijders (m/v) en eigenaarrijders met eigen paard.                  

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie
 
m

 1    D170044  Knock on Wood                      9.670       2.550  1.13,9A    2100       1.550   9     0  Y.R. Mollema                           

 2    NL130104  Goah d'Isere                          9.935       9.935  1.14,5A    2100         520   6     0  Mw. P.A.C. Heinis                   

 3    I180002    Cartesio                               12.713      12.713  1.12,5A    2100     12.713  10     3  Mw. K. Hagoort                      

 4    NL160112  Jaimy Fox                             14.295      14.575  1.13,0A    2100       6.460  14     1  P.L.H.M. Wisker                     

 5    D170021  Cardolan Byd                        14.548      14.548  1.13,6A    2100       8.498   9     4  G.J. de Vries                            

 6    NL170150  Kosy Occagnes                     15.170      15.420  1.13,4A    2100     10.400  11     3  P.G.G. Van Pollaert                

 7    NL160045  Jello W                                 17.075      17.075  1.13,7A    2100       7.400  10     5  A.T. de Wit                               

 8    BL150020  Floris van Egmont TF           17.625      17.625  1.15,0A    2100       9.775  13     2  Mw. S. Stolker 

Nakoersen favoriet(en):

Kosy Occagnes D4
Jaimy Fox D4
Cartesio 

Nakoersen kanshebber(s):    
Jello W
Cardolan Byd D4
Floris van Egmond

Nakoersen outsider(s): 
Knock on Wood
Goah d'Isere 



                       

8                CHALLENGE DE VITESSE (TROTTEUR                                       14:55   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. (loting)                                                                        

  Prijzen:  (        1100         500        350      250        150          100  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F130187   Danseur Baroque                250.840       2.200  1.11,7A    1609       2.200   4     0  H. Ebbinge                              

 2    F140075   Emeraude Jiji                       72.385      70.415  1.14,4A    1609         285   3     0  B.J. Crebas                              

 3    F110217   Be Good                              195.790       1.300  1.12,3A    1609       1.300   2     0  B. De Koninck                        

 4    F140130   Everest Vedaquais              191.595       8.500  1.11,9B    1609       3.450   4     1  R. Bakker                                  

 5    F100201   Abzac de Fontaine              250.356       3.700  1.11,6B    1609       3.700   4     1  D. Devolder                             

 6    F130204   Duke of Carless                  280.680       1.200  1.12,0B    1609       1.200   3     0  J.H. Mieras                               

 7    F090224   Viking d'Hermes                  541.154       9.800  1.10,8A    1609       5.700   5     0  C. De Groote                           

 8    F100199   Atoll Danover                      338.960       1.950  1.12,4A    1609       1.950   7     0  J. van Rijn

Nakoersen favoriet(en):

Everest Vedaquais  D4
Viking d'Hermes DA

Nakoersen kanshebber(s):    
Duke of Carless D4
Danseur Baroque  D4
Abzac de Fontaine  D4

Nakoersen outsider(s): 
Atoll Danover
Be Good D4
Emeraude Jiji







                               

80              Kwalificatieproef Tweejarigen Trotteur Francais                                   10:30   uur

                                                                                                     m

 1    F190065   Jolly Joke                                   0             0               2100            0   0     0  C.J. de Leeuw   


                      

81              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                             10:45   uur

                                                                                                     m

 1    NL190052  Manolito Petnic                           0             0               1609            0   0     0  J. Offeringa                             

 2    S190017   Matthias L Boko                          0             0               1609            0   0     0  M.F. Rothengatter                 

 3    F190066   Jetset Moko                                0             0               1609            0   0     0  C.J. de Leeuw                          

 4    S190051   Merrill Boko                                0             0               1609            0   0     0  J. van Rijn                               

 

 

90              Kwalificatieproef                                                                                11:00   uur

 1    D180029  Love Me Scott                             0             0               2100            0   0     0  M.F. Rothengatter                 

 2    F180042   Imperial Moko                             0             0               2100            0   0     0  J.F. van Dooyeweerd             

 3    D180038  Orkan Bo                               1.000             0  1.16,0A    2100            0   0     0  M. Hauber                                

 4    NL180071  Lotte Lobell                           1.805       1.805  1.17,5A    2100       1.805   5     1  J. van Rijn                               

 5    NL160080  Jess Vryenesse                      3.685       3.685  1.17,5A    2100         235   3     0  F. Verkaik                                 

 6    NL170023  Karina Alki                             7.350       7.350  1.14,9A    2100       1.350   7     0  R.T. de Vlieger                        

 7    NL170030  King Schermer                      60.133      60.133  1.10,5A    2100     46.469   8     1  R. Bakker                                  





Succes !