Victoria Park Wolvega
vrijdag 24 september  2021




Koers van de week vrijdag 24 september, 

Breeders Crown H I J K

Winnaar: Karola
Eigenaar: Eelke Kruis
Trainer: Eelke Kruis / Chiel Wildhagen
Rijder: Chiel Wildhagen
Km tijd: 1.13,2
Afstand: 2100 meter autostart   


Uitslagen Victoria Park  vrijdag 24 september:



Hugo d'Hertals wint zeer eenvoudig als grote favoriet voor Filly Witchy.

 

Karola wint verrassend sterk van start tot finish de Breeders Crown H I J K met Chiel Wildhagen.

 

Norton Commander wint met Michael Nimczyk de koers voor de topklasse in 12,1/2100 meter.

 

Barateau klopt op sterke wijze de ontsnapte Iznogood Darby en Jasmine Dragon.

 

Cubalibre Ferm en Rick Ebbinge winnen in de beginnersklasse in 16,0/2100 meter.

 

Tot slot werd een fel duel tussen Jank Summerland en Inspector Bros door eerstgenoemde gewonnen in de Breeders Crown H I J K .



Programma & Tips  Victoria Park  vrijdag 24 september :




Hoefijzer informatie :

DP = het paard loopt zonder achter ijzers

DA = het paard loopt zonder voor ijzers

D4 = het paard rondom zonder ijzers

    

1                PRIX FLORIS VAN EGMONT (TROTTEUR                                    11:45   uur

Prijzendraverij voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.) Open tot € 30.000, laatste 5 starts niet gewonnen.  

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F180032   Ilencio                                      440             0  1.18,2B    3100            0   0     0  R. Bakker                                  

 2    F170047   Hugo d'Hertals                       4.858       3.850  1.14,9A    3100       1.100   2     1  H. Ebbinge                              

 3    F150094   Filou de Bez                           7.310       5.570  1.15,7A    3100       1.100   4     0  M. Schulz                                 

 4    F150105   Filly Witchy                            9.594       9.094  1.13,8A    3100       4.550  11     1  N. Jongejans   
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                      

 5    F140105   El Greco                               12.560      12.560  1.15,5A    3120       4.700  11     1  S. Schoonhoven                    

 6    F160041   Grand Cru Lorrain                14.705      14.705  1.16,9B    3120       1.085   4     1  D. Minnema                             

 7    F150109   Franky du Cap Vert               15.356       2.800  1.15,1A    3120       1.200   8     0  T.H. Kooyman                         

 8    F140131   Ete du Loir                           19.150      19.150  1.15,7A    3120            0   0     0  R.G. Hauber                            

 9    F110159   Bikini de Larcy                     23.709      23.709  1.15,7A    3120       2.320  10     0  D. den Dubbelden       


Nakoersen favoriet(en):

Hugo d'Hertals D4

Nakoersen kanshebber(s):    
Filou de Bez
El Greco  D4      + 20 meter

Nakoersen outsider(s): 
Alle

 



         

2                BREEDERS CROWN H/I/J/K MERRIES                                              12:15   uur

Draverij van meet voor vier- t/m zevenjarige merries.                                                                  

  Prijzen:  (        7500       3750       1850     1000        400          300  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL160022  Joan Hanover                         6.082       6.890  1.15,6A    2100       1.505   6     1  J. van Rijn                               

 2    NL150025  Iowa River                            10.805      12.040  1.13,4A    2100           70   1     0  N. Jongejans                          

 3    NL170058  Karola                                  18.275      28.015  1.13,3A    2100       2.065   7     0  M.J.H. Wildhagen                  

 4    NL160112  Jaimy Fox                             11.205      11.485  1.14,7A    2100       3.370  11     1  J.F. van Dooyeweerd              

 5    NL170125  Katie mon Amie                      3.867       5.290  1.15,8A    2100       1.050   6     1  S.A. Dassen                             

 6    NL170150  Kosy Occagnes                     11.420      11.670  1.13,4A    2100       6.650  10     3  M. Hauber                                

 7    NL170065  Kimberly's Wish                   11.657      14.495  1.13,3A    2100       8.505  10     5  D. Minnema                             

 8    NL170020  Kiss Flevo Rhythm                 2.355       2.355  1.15,7A    2100       1.580   6     2  C.F. Kamminga   

Nakoersen favoriet(en):

Kimberly's Wish DP
Kosy Occagnes  D4
Katie Mon Amie   D4
Karola  DA


Nakoersen kanshebber(s):    
Kiss Flevo Rhythmn

Nakoersen outsider(s): 
Joan Hanover D4
Iowa River 



 

                  

3                JJ TURF TROPHY (ELITE CHALLENGE)                                           12:45   uur

Draverij van meet.                                                                                                     

  Prijzen:  (        3000       1500       1250      700        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL120044  Falco                                    44.190      44.190  1.13,1A    2100       8.090  17     2  D.P. Tesselaar                         

 2    D170080  Gold Cap BR                         50.018       6.500  1.12,4A    2100       4.100   5     1  C.F. Kamminga                      

 3    F110195   Born to Run                          68.230      68.230  1.14,2A    2100       5.140  15     0  S. Schoonhoven                    

 4    D160099  Jason Dragon                       70.116       3.000  1.12,3A    2100       3.000   3     0  H. Ebbinge                              

 5    NL100062  Durk M Boko                         85.350      85.350  1.11,5A    2100       6.345  11     3  F.W. van der Blonk               

 6    F140038   Etenclin                              144.449      16.500  1.11,8A    2100            0   1     0  A. Bakker                                   

 7    D140137  Norton Commander            151.809       9.400  1.10,9A    2100       2.400   2     0  M. Nimczyk                              

 8    US160002 Soul Strong                         358.321    358.321  1.08,6A    2100       5.000   5     2  M. Brouwer                              

 9    D150089  Mister F Daag                      437.922       3.650  1.10,9A    2100            0   0     0  R. Bakker    

Nakoersen favoriet(en):

Soul Strong   D4

Northon Commander  DA

Nakoersen kanshebber(s):    
Mister F Daag   DA
Gold Cap BR DP
Durk M Boko
Jason Dragon  
Etenclin D4

Nakoersen outsider(s): 
Falco  D4
Born to Run DA
                         




 

4                PRIX VICTORIAPARKWOLVEGA.NL (RACER                                13:15   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 20.000.                                                                                

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    D160004  Handsome Guy                     16.290       7.940  1.14,0A    2100       1.070   6     0  M. Wester                                

 2    D170081  Ken Bull                                 6.155       2.425  1.13,7A    2100       2.125   8     0  C.F. Kamminga                      

 3    D160095  Jasmine Dragon                    10.615       2.430  1.14,2A    2100       1.305   5     1  N. Jongejans                          

 4    NL150083  Iznogood Darby                    14.640      14.640  1.12,4A    2100       4.040  13     1  J. Baas                                      

 5    NL130110  Ghislaine                              15.770      15.770  1.12,2A    2100       2.265   8     0  M. Hauber                                

 6    D170103  Quelle Fleur                         16.899       1.340  1.13,7A    2100         460   2     0  R. Wester                                

 7    S140019   Harrison Boko                      17.563      17.563  1.14,4A    2100       2.445   7     1  H. Ebbinge                              

 8    D160121  Barateau                               19.450      19.450  1.10,9A    2100     12.575   7     4  J. van Rijn   

Nakoersen favoriet(en):

Barateau DP

Nakoersen kanshebber(s):    
Iznogood Darby
Quelle Fleur
Jasmine Dragon 
Harrison Boko D4
Kenn Bull
Handsome Guy 

Nakoersen outsider(s): 

Ghislaine D4   


                           

5                PRIX D'ALKMAAR (MERWESTAAL TALENT                                  13:40   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 2.500. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    CH18000   Igor van Joma TF                        0             0  1.19,2A    2100            0   3     0  M. Hauber                                

 2    CH18000   Itoko Joma TF                          300          300  1.17,1A    2100         300   3     0  T.H. Kooyman                         

 3    I180009    Cubalibre Ferm                         750          750  1.15,1A    2100         750   2     1  H. Ebbinge                              

 4    F160130   Gaia Keel                               1.120       1.120  1.16,0A    2100            0   0     0  S. Schoonhoven                    

 5    S180020   Lawrence Boko                      1.170       1.170  1.16,9A    2100       1.170   4     1  R. van Toor                             

 6    D170049  Joy CD                                   1.250       1.000  1.16,1A    2100       1.000   4     0  D.P. Tesselaar                         

 7    NL170034  Kristal                                   1.340       1.340  1.16,4A    2100       1.340   6     1  L. de Vries                                

 8    D140011  Helios Kingly                         1.630       1.630  1.17,0A    2100         235   6     0  M.J.H. Wildhagen                  

 9    D180078  Gustav Simoni                       1.750             0  1.14,7A    2100            0   0     0  M. Nimczyk                              

10   S180015   True Blue                               1.850       1.850  1.15,7A    2100       1.850   5     2  P. de Haan                               

11   SL150002  Times HR                               1.860          970  1.16,1A    2100         970   6     0  C.F. Kamminga      

Nakoersen favoriet(en):

Cubalibre Ferm 
True Blue

Nakoersen kanshebber(s):    
Kristal   DP
Gustav Simoni
Times HR
Lawrence Boko

Nakoersen outsider(s): 
Itoko Joma TF 
Joy CD     DP




               

6                BREEDERS CROWN H/I/J/K HENGSTEN EN                                 14:05   uur

Draverij van meet voor vier- t/m zevenjarige hengsten en ruins.                                                        

  Prijzen:  (        7500       3750       1900     1200        650               )   + 10 procent fokpremie


 1
    D150100  Ids Boko                             214.978      12.250  1.10,3A    2100       3.000   2     1  R. Bakker                                 

 2    D160027  Juan Les Pins                       99.469       6.450  1.11,6A    2100       1.750   3     0  M. Brouwer                              

 3    NL160036  Jarrot River                           7.340       7.340  1.14,4A    2100       4.080  10     1  N. Jongejans                          

 4    NL160108  Jank Summerland                 46.385      46.385  1.13,2A    2100       9.895  11     2  J. van Rijn                               

 5    D150030  Inspector Bros                    162.308      33.170  1.11,2A    2100       3.500   1     1  H. Ebbinge     

Nakoersen favoriet(en):

Ids Boko
Inspector Bros

Nakoersen kanshebber(s):    
Jank Sumerland
Juan Les Pins  DA

Nakoersen outsider(s): 
Jarrot River 











                        

80              Kwalificatieproef Trotteur Francais                                                      10:55   uur

 

 

 1    BL180012  Intriga Darby TF                          0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                         

 2    F180025   Idem de Vauville                       100             0  1.21,5A    2100            0   2     0  C.J. de Leeuw    

                     

81              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                             11:05   uur

                                                                                                     m

 1    NL190030  Manuelas Mission                        0             0               1609            0   0     0  R. Wester                                

 2    D190084  Milou Flevo                                 0             0               1609            0   0     0  C.F. Kamminga                      

 3    S190020   Costello O.E.                               0             0               1609            0   0     0  P.J.P. Hagoort                        

 4    D190140  Riet de Wit                                  0             0               1609            0   0     0  R. van Toor  

                          

90              Kwalificatieproef                                                                                11:15   uur

                                                                                                     m

 1    D180032  Oblivion                                 8.750       1.000  1.13,3A    2100       1.000   2     1  E. Bot                                        




         

                   

 

 

 


Succes !