Victoria Park Wolvega
Selectieproeven :  vrijdag 25 juni  2021




Koers van de week j.l. vrijdag 18 juni,


Wolvega's voorjaarsmijl 

Winnaar :  Korona Paharma
Eigenaar:  Bruggen Stables
Trainer:  M. Rothengatter 
Rijder: M. Rothengatter 
Km tijd:  1.11.7
Afstand: 1609 meter autostart 


uitslagen Victoria Park  vrijdag 25 juni:


Declic du Gade  en Rick Ebbinge stomen naar voren in de laatste 1400 meter en verschalken de koploper  !

Very 'Strong' Soul maakt een winnend debuut in Nederland en wint met geruime voorsprong voor de Why Not Stable ! 

Deon W en Michel Rothengatter winnen wederom weer erg makkelijk in de TopKip kleuren ! 

In het Criterium der 4 jarige krijgt een spannend slot : King Schermer ( M. Rothengatter) houdt Kilimanjaro net achterzich.

Orgie Vrijthout ( M. Brouwer) krijgt een mooi koers verloop en wint uiteindelijk vrij eenvoudig voor stal Buyl !

Slot stuk is voor Bas Crebas ! Met Lotus Centaur en Hegoa du Boulay wint de trainer zelf van start tot finish ! 




Programma & Tips  Victoria Park  vrijdag 25 juni :



Hoefijzer informatie :

DP = het paard loopt zonder achter ijzers

DA = het paard loopt zonder voor ijzers

D4 = het paard rondom zonder ijzers

       


1                PRIX HARAS DE CORNEVILLE (TF GOLDEN                                 11:45   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 150.000. (g.l.s.)                                                  

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F130189   Declic du Gade                     49.582       3.600  1.14,5A    2600       3.200   5     0  H. Ebbinge                              

 2    F130180   Droghedo                             59.790      59.790  1.14,3A    2600       2.480   7     0  R. Wester                                

 3    F110156   Baladin Williams                   61.310      61.310  1.14,1A    2600         450   2     0  J. Fikse                                     

 4    BL150051  Formidable d'Azur TF           78.530          150  1.14,8B    2600         150   2     0  J.H. Mieras                               

 5    F100129   Apache Jeloca                      88.943      88.943  1.13,2A    2600       2.800   9     0  R.L. Pools                                 

 6    F150045   Felicio du Joamax                89.015      89.015  1.13,8A    2600       3.760   4     1  T.H. Kooyman                         

 7    F120143   Colt Turgot                           98.435      98.435  1.14,4A    2600            0   5     0  F.W. van der Blonk               

 8    BL130033  Dorthez Prestance TF         126.210       2.250  1.12,6A    2600       2.250   1     1  R. Bakker             

Nakoersen favoriet(en):
Dorthez Prestance
Felicio du Joamax

Nakoersen kanshebber(s):    
Droghedo DP
Apache Jeloca 
Declic du Gade D4


Nakoersen outsider(s): 
Alle




                   

2                ELITE SUMMER TROPHY (JJ TURF ELITE                                    12:15   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 60.000. Open voor paarden die in de laatste 5 starts niet hebben gewonnen.             

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL120044  Falco                                    39.890      39.890  1.13,6A    2100       3.790  12     1  D.P. Tesselaar                         

 2    D140030  Heres Beuckenswijk             50.572      50.572  1.12,2A    2100       2.000   2     0  H.W. Langeweg jr.                 

 3    S130031   Louie Brodde                      109.947    109.947  1.10,7A    2100         100   3     0  J.H. Mieras                               

 4    NL080444  Banker Transs R                 110.289    110.957  1.12,4A    2100         960   6     0  A. Bakker                                  

 5    F140130   Everest Vedaquais              182.626       5.500  1.11,9B    2100         450   1     0  H.A.J. Grift                               

 6    US160002 Soul Strong                         353.321    353.321  1.08,6A    2100            0   0     0  R. Bakker                                 

 7    F120172   Colonel                               573.880             0  1.11,2A    2100            0   0     0  H. Ebbinge      

Nakoersen favoriet(en):
Soul Strong D4
Colonel D4

Nakoersen kanshebber(s):    
Heres Beuckenswijk DA
Everest Vedaquais
Louie Brodda D4

Nakoersen outsider(s): 
Banker Transs R




                       

3                PRIX ECURIE QUATTRO (RACER CHALLENGE)                             12:45   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 17.000.                                                                                

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

 
1
D160004       Handsome Guy                     10.980       7.670  1.14,0A    2100         800   3     0  T. Bos                                       

 2    NL130044  Goo River Flevo                    14.860      14.860  1.14,2A    2100         440   3     0  M. Hauber                                

 3    D130014  Devil                                    16.800      16.800  1.14,9A    2100         240   2     0  J.G. Veldman                           

 4    D170086  Deon W                                  8.750       8.750  1.12,4A    2100       7.750   6     4  M.F. Rothengatter                 

 5    BL170005  Noxx Vrijthout                      10.923      10.923  1.15,1A    2100       2.000   2     1  M. Brouwer                              

 6    NL160045  Jello W                                 11.675      11.675  1.14,2A    2100       2.000   3     1  H.W. Langeweg jr.                 

 7    NL150083  Iznogood Darby                    13.190      13.190  1.12,6A    2100       2.590  11     1  J. Baas                                      

 8    D120046  Fury di Mucho                      13.235      13.335  1.14,8A    2100       1.365   4     0  J.H. Mieras                               

 9    NL130105  Goldrush H                           14.625      14.625  1.15,6A    2100         935   6     1  R.L. Pools                                

10   NL150041  Indy Lady                             16.405      16.705  1.13,5A    2100         950   2     0  R. Wester     

Nakoersen favoriet(en):
Deon W DP

Nakoersen kanshebber(s):    
Noxx Vrijthout  DA
Jello W

Nakoersen outsider(s): 
Iznogood Darby 
Goo River Flevo DP
Fury di Mucho 
Indy Lady 

                           

 

 

4                CRITERIUM DER VIERJARIGEN                                                        13:15   uur

Draverij van meet voor vierjarige Nederlandse paarden. (OB1 loting)                                                    

  Prijzen:  (        5500       2750       1250      700        350          250  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL170150  Kosy Occagnes                      6.970       7.220  1.14,1A    2100       2.200   4     2  M. Hauber                                

 2    NL170024  Kilimanjaro                           46.601      59.840  1.12,1A    2100     12.174   4     1  R. Bakker                                 

 3    NL170030  King Schermer                      36.917      36.917  1.11,3A    2100     23.253   4     0  M.F. Rothengatter                 

 4    NL170136  Kansas Lobell                       19.397      24.947  1.14,5A    2100         150   1     0  H. Ebbinge                              

 5    NL170074  Kenickie Kite                         9.850      12.325  1.15,3A    2100       1.430   7     0  T. Bos                                       

 6    NL170023  Karina Alki                             7.100       7.100  1.15,8A    2100       1.100   6     0  R.T. de Vlieger                        

 7    NL170050  Kattuso Boko                        10.686      15.653  1.15,5A    2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                 

 8    NL170058  Karola                                  17.010      26.400  1.13,8A    2100         450   2     0  M.J.H. Wildhagen                  

 9    NL170071  Kychia Rensuma                       985       1.285  1.15,6A    2100         585   5     0  T.H. Kooyman                         

10   NL170141  Kelsa Europoort                       925          925  1.18,7A    2100         215   4     0  M. Brouwer                              

11   NL170110  Kenzo W                                6.150       8.950  1.14,9A    2100         550   1     1  J. van Rijn     


Nakoersen favoriet(en):
King Schermer 

Nakoersen kanshebber(s):    
Kilimanjaro D4
Kansas Lobell  D4
Kattuso Boko D4
Kenzo W

Nakoersen outsider(s): 
Karola DA
Karina Alki



                         

5                WOLVEGA'S NEWCOMER TROPHY III                                        13:45   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 3.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    D170078  Ronin                                     1.050          700  1.16,3A    2100         700   2     0  A. Posthumus                         

 2    NL170003  Kairouan                                1.120       1.120  1.17,2A    2100         950   7     1  F.W. van der Blonk               

 3    BL180008  Orgie Vrijthout                       1.200       1.200  1.15,2A    2100       1.200   2     1  M. Brouwer                              

 4    NL170083  Kluivert Boko                         1.400       1.400  1.15,4A    2100       1.400   4     1  D.P. Tesselaar                         

 5    F140093   English Boy                           1.420       1.420  1.15,9A    2100           60   5     0  E.F. Jusia                                 

 6    SL150002  Times HR                               1.460          570  1.16,5A    2100         570   4     0  N. Jongejans                          

 7    S180007   Luther King Boko                   2.000       2.225  1.15,8A    2100       1.925   4     1  H. Ebbinge                              

 8    NL160078  Joey Junior                            2.420       2.420  1.15,9A    2100       1.355   4     1  Mw. S.K. de Glee                     

 9    NL170078  Karl Bianco                            2.440       2.440  1.15,8A    2100       1.375   4     2  R.T. de Vlieger                        

10   F160143   Groove d'Eplessier                 2.760             0  1.13,9A    2100            0   0     0  J.H. Mieras                               

11   NL170125  Katie mon Amie                      2.907       4.330  1.15,8A    2100           90   2     0  S.A. Dassen    

Nakoersen favoriet(en):
Luther King Boko
Kluivert Boko
Karl Bianco

Nakoersen kanshebber(s):    
Orgie Vrijthout  
Joey Junior
Ronin

Nakoersen outsider(s): 
Alle 





                         

6                PRIX ALBERTDILLING.COM (MERWESTAAL                                 14:15   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 800. (g.l.s.)                                                                          

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    I180006    Chebba Mil                                  0             0               2100            0   1     0  R. Bakker                                 

 2    NL180083  Lotus Centaur                             0             0               2100            0   0     0  B.J. Crebas                              

 3    NL170127  Klewerok                                     0             0  1.19,9A    2100            0   2     0  A.R.J. Soeten                          

 4    D160046  Jade Beuckenswijk                   200          200  1.16,9A    2100         200   5     0  F.W. van der Blonk               

 5    NL170001  Kelly Beuckenswijk                  365          365  1.17,6A    2100         365   2     0  R. Wester                                

 6    BL170012  Nanadu Vrijthout                      400          400  1.16,8A    2100            0   1     0  J.V.M.G. Verbeeck                  

 7    NL170036  Kayden van Bremen                 410          410  1.18,9A    2100         330   5     0  J.A.H.M. Voorn                       

 8    BL170050  Hanos d'Azur TF                       600          600  1.16,3A    2100         600   2     0  H.A.J. Grift  

Nakoersen favoriet(en):
Chebba Mill

Nakoersen kanshebber(s):    
Hanos d'Azur 
Kelly Beucswijk D4
Jade Beuckenswijk 

Nakoersen outsider(s): 
alle




                            

7                PRIX WWW.EQUIDIA.FR (TROTTEUR FRANCAIS                           14:45   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        1100         500        350      250        150          100  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL140129  Espresso Doppio TF              5.850             0  1.18,7B    2600            0   0     0  N. Jongejans                          

 2    F150085   Falco du Fief                          6.860       6.860  1.16,0A    2600         400   4     0  D.P. Tesselaar                         

 3    F160087   Gaillac de Vandel                   7.895       7.895  1.14,7A    2600       2.980  10     0  A. Bakker                                  

 4    F170076   Harley Mokoson                     8.550       1.100  1.15,0A    2600       1.100   3     0  H. Ebbinge                              

 5    F140105   El Greco                                8.960       8.960  1.15,5A    2600       1.100   6     0  S. Schoonhoven                    

 6    F150084   Fado de Padd                       11.190      11.190  1.14,3A    2600       4.350   3     2  J.T.S. Dekker                            

 7    F160138   Gadget Rapid                        11.830          750  1.15,8B    2600         750   3     0  R. Bakker                                 

 8    F170004   Hegoa du Boulay                  28.680      28.680  1.13,8B    2600       2.040   2     0  B.J. Crebas   

Nakoersen favoriet(en):
Fado de Padd
Hegoa du Boulay
Gaillac de Vandel 


Nakoersen kanshebber(s):    
Harley Mokoson
Gadget Rapdid D4

Falco du Fief

Nakoersen outsider(s): 
Espresso Doppio TF 
El Greco D4








                          

80              Trainingsrit Trotteur Francais                                                             10:45   uur

                                                                                                     m

 1    F180028   I Dream With You                        0             0               2100            0   0     0  M. Brouwer                              

 2    F180029   Ines de Kacy                               0             0               2100            0   0     0  Mw. D. Paling                          

 3    F170044   Hatout d'Hertals                     1.525       1.525  1.15,7A    2100            0   1     0  H. Ebbinge   


                          

81              Trainingsrit Tweejarigen                                                                     11:00   uur

 1    F190063   Jolie di Quattro                           0             0               1609            0   0     0  D. Minnema                             

 2    NL190157  Jazzylegs Gali TF                        0             0               1609            0   0     0  B.J. Crebas                              

 3    NL190147  Montoya Transs R                       0             0               1609            0   0     0  T.H. Kooyman     

                   

90              Trainingsrit                                                                                       11:15   uur

                                                                                                     m

 1    D180070  Wild Magic                                  0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                         

 2    BL180013  Ibiza Ceke TF                              0             0               2100            0   0     0  J.V.M.G. Verbeeck                  

 3    NL170109  Honfleur Heot TF                         0             0               2100            0   0     0  H. Hamming                            

 4    NL180133  Laith H Boko                            530       1.580  1.15,2A    2100         180   2     0  M. Hauber                                

 5    D180041  Xylene Diamant                      2.500             0  1.17,5A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                               

 6    F160041   Grand Cru Lorrain                13.620      13.620  1.16,9B    2100            0   0     0  D. Minnema                                  






Succes !