Victoria Park Wolvega
Selectieproeven :  vrijdag 27 augustus  2021




Koers van de week j.l . zaterdag 7 augustus  

Mijl van Wolvega 

Winnaar :  Soul Strong
Eigenaar: Stable Why Not
Trainer: P. Hagoort
Rijder: R. Bakker 
Km tijd:  1.12,3 
Afstand: 1609 meter autostart 


uitslagen Victoria Park  vrijdag 27 augustus:


In de openingskoers boekt Greatman de Busset de zege als favoriet met Jaap van Rijn in de sulky .

Gio Cash houdt het langst het kruit droog en met een sterk slot in handen van Jeffrey Mieras de Breeders Course voor 2 jarige.

Met een slimme rit van Robin Bakker wint Everst Vedaquais ( tr H. Grift ) met een goed eindsprint .

Deon W  (mag na de beginfase de leiding overnemen van Cartesio en controleert daarna de race .

Orgie Vrijthout ( M. Brouwer) blijft maar winnen en dit keer weer op sterke wijze, volgende doel is 3 jr Derby in Belgie ! 

Fraaie winst voor Niels Jongejans en zijn Fiolly Witchy  !  Dankzij een sterk slot zegevieren zij op sterke wijze.





Programma & Tips  Victoria Park  vrijdag 27 augustus :



Hoefijzer informatie :

DP = het paard loopt zonder achter ijzers

DA = het paard loopt zonder voor ijzers

D4 = het paard rondom zonder ijzers

    



1                TRIUMPH STABLE CUP (TROTTEUR FRANCAIS                            11:40   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 50.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    BL150020  Floris van Egmont TF           16.475      16.475  1.15,0A    2600       8.625  11     2  J.T. de Jong                            

 2    F140148   Elixir Normand                     23.305      23.305  1.14,7A    2600       2.800   8     1  S. Schoonhoven                    

 3    F150029   Falco d'Airel                         24.170       4.750  1.15,0A    2600         550   2     0  D.P. Tesselaar                         

 4    F130153   Defi Magik                            34.560      34.560  1.14,1A    2600     10.250  13     2  F. Verkaik                                 

 5    F130104   Diamond ER                          35.750      35.750  1.15,6A    2600       4.500  12     0  T.H. Kooyman                          

 6    F140028   Eternal Wood                        42.320          850  1.14,3A    2600         550   5     0  J.T.S. Dekker                           

 7    F160047   Greatman de Busset             46.870      17.350  1.14,3A    2600       6.750   3     3  J. van Rijn                               

 8    F130172   Droit au Coeur                      46.985      46.985  1.14,3A    2600            0   1     0  H. Ebbinge  

Nakoersen favoriet(en):

Greatman de Busset

Nakoersen kanshebber(s):    
Droit au Coeur 
Defi Magik

Nakoersen outsider(s): 
Diamond ER     DA 
Floris van Egmond
Falco d'Ariel 
       
                 

                     



                           

2                BREEDERS COURSE TWEEJARIGEN (HALVE                               12:10   uur

Draverij van meet voor tweejarige paarden. (loting)                                                                    

  Prijzen:  (      10000       5000       2500     1300        700          300  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    D190139  Point of View                               0             0               1609            0   0     0  J. van Rijn                               

 2    S190013   Magnum Stone                            0             0               1609            0   0     0  E. Bot                                       

 3    D190017  Marvellous Steel                          0             0               1609            0   0     0  D.P. Tesselaar                         

 4    D190138  Blue Spirit                                   0             0               1609            0   0     0  H. Ebbinge                              

 5    DK190003 Hurricane                                    0             0               1609            0   0     0  R. Bakker                                 

 6    D190037  Look of Love                               0             0               1609            0   0     0  J.P. Dubois                              

 7    D190014  Gio Cash                                     0             0               1609            0   0     0  J.H. Mieras                               

 8    BL190008  Pearl Vrijthout                             0             0               1609            0   0     0  M. Brouwer    

Nakoersen favoriet(en):

Hurricane
Gio Cash

Nakoersen kanshebber(s):    
Look of Love
Marvellous Steel
Point of Vieuw
Magnum Stone 

Nakoersen outsider(s): 
Blue Spirit
Pearl Vrijthout 


                         

3                PRIX NDR.NL (ELITE CHALLENGE)                                                   12:40   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 60.000. Open voor paarden die in de laatste 5 starts niet hebben gewonnen.             

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie


                                                                                                    
m

 1    D160140  Otero                                    29.544             0  1.13,0A    2100            0   0     0  M. Brouwer                              

 2    NL160108  Jank Summerland                 45.635      45.635  1.13,2A    2100       9.145  10     2  J. van Rijn                               

 3    D140030  Heres Beuckenswijk             52.622      52.622  1.12,2A    2100       4.050   5     0  F. Verkaik                                 

 4    D140098  TomNJerry Diamant              57.175          300  1.12,0A    2100         300   1     0  R. Bot                                       

 5    D150060  Velten Limelight                   58.097       8.780  1.11,5A    2100       3.660   9     1  H. Ebbinge                              

 6    NL080444  Banker Transs R                 111.539    112.207  1.12,4A    2100       2.210  10     0  A. Bakker                                  

 7    F140130   Everest Vedaquais              185.871       5.800  1.11,9B    2100         750   2     0  R. Bakker                                 

 8    F130204   Duke of Carless                  278.730             0  1.12,0B    2100            0   0     0  J.H. Mieras   

Nakoersen favoriet(en):

Jank Summerland
Everest Vedaquais  D4

Nakoersen kanshebber(s):    
Heres Beuckenswijk DA
Velten Limelight  DP
TomNjerry Diamant

Nakoersen outsider(s): 
Banker Transs R
Otero 
                             

                      

 





                           

4                YEARLINGSALE.NL TROPHY (RACER                                         13:10   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 16.000.                                                                                

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

 

  1    NL130044  Goo River Flevo                    15.810      15.810  1.14,2A    2100       1.390   7     0  J. van der Wal                        

 2    I180002    Cartesio                                 9.683       9.683  1.12,5A    2100       9.683   7     3  R. Bakker                                 

 3    D160095  Jasmine Dragon                    10.015       1.830  1.15,4A    2100         705   3     1  N. Jongejans                          

 4    D170086  Deon W                                 11.000      11.000  1.12,4A    2100     10.000   8     5  M.F. Rothengatter                 

 5    D170088  Lancaster                             11.005             0  1.13,8      2100            0   0     0  R. Bot                                       

 6    NL150099  Illimani Montana                   11.525      11.525  1.13,4A    2100       3.195   8     1  P. de Haan                               

 7    D160082  Racing in Time                     11.636       1.300  1.13,9A    2100         550   2     1  H. Ebbinge                              

 8    D140088  Handy Wise                          13.095       4.440  1.14,9A    2100       1.000   2     0  J.T. de Jong                             

 9    D170021  Cardolan Byd                        13.548      13.548  1.13,6A    2100       7.498   7     3  F. Verkaik                                 

10   NL160045  Jello W                                 13.825      13.825  1.14,2A    2100       4.150   7     3  J. van Rijn                               

11   D120046  Fury di Mucho                      14.835      14.935  1.14,0A    2100       2.965   7     1  J.H. Mieras                               

12   NL130105  Goldrush H                           15.555      15.555  1.15,3A    2100       1.865   9     1  R.L. Pools      

Nakoersen favoriet(en):

Deon W

Nakoersen kanshebber(s):    
Lancaster D4
Cartesio 
Jello W
Cardolan Byd
Fury di Mucho

Nakoersen outsider(s): 
Racing in Time
Illimanie Montana
Goo River Flevo



                         

5                PRIX LOVE YOU (PAYDAY WINNER CHALLENGE)                         13:35   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 8.500.                                                                                 

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie

1 D160016       Jor di Grou                            5.120       5.120  1.14,1A    2100       1.885  10     1  A. de Wrede                             

 2    NL180055  Luuk Schermer                       5.220       5.640  1.14,7A    2100       5.640   4     2  W.M.J. Brouwer                     

 3    D160077  Kia ora                                   5.660       4.160  1.15,1A    2100       1.005   4     0  P. de Haan                               

 4    NL160070  Jack                                       6.005       6.005  1.14,5A    2100       1.360   7     1  Mw. R.C.M. Janssen              

 5    NL150055  Ids Baldwin                            6.054       8.330  1.15,1A    2100         205   2     0  W.C. Steur                              

 6    BL180008  Orgie Vrijthout                       6.480       3.600  1.14,5A    2100       3.600   5     3  M. Brouwer                              

 7    NL160036  Jarrot River                           7.260       7.260  1.14,4A    2100       4.000   9     1  N. Jongejans                          

 8    D170084  Karel G Greenwood                8.020       3.595  1.13,9A    2100       3.475   4     1  J. van Rijn                               

 9    D160130  Jaguar V Assum                     8.375       7.300  1.14,9A    2100       5.350   6     3  R.L. Pools

Nakoersen favoriet(en):

Luuk Schermer
Orgie Vrijthout
Karel G Greenwood

Nakoersen kanshebber(s):    
Jaguar van Assum
Jack D4

Nakoersen outsider(s): 
Kia Ora 
Jor di Grou D4 




                               

6                PRIX FRISBEE D'AM (TROTTEUR FRANCAIS                                14:00   uur

Draverij van meet voor Franse merries. Winsom tot € 30.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        1100         500        350      250        150          100  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL160132  Gipsy Occagnes TF                7.065       7.065  1.13,8A    2600       1.900  16     0  B.J. Crebas                              

 2    F150105   Filly Witchy                            8.494       7.994  1.13,8A    2600       3.450  10     0  N. Jongejans                          

 3    F160108   Geena                                   10.325      10.325  1.15,6A    2600         250   4     0  J.T.S. Dekker                           

 4    F150056   Fulana de Tal                        10.995      10.995  1.14,3A    2600       1.150   4     0  R.T. de Vlieger                         

 5    F170071   Hermione des Apres             11.380      11.380  1.15,6A    2600       5.960   5     1  D. Minnema                             

 6    F120106   Cybele Lorcoun                    12.570      12.570  1.14,4A    2600         750   1     0  G.G. van Huisstede               

 7    F170037   Hexa d'Hertals                      16.400       1.000  1.15,5A    2600            0   0     0  H. Ebbinge                              

 8    F150090   Free Victory                         24.010      14.300  1.14,0A    2600       8.000  12     1  T.H. Kooyman                         


Nakoersen favoriet(en):

Cybele Lorcoun

Hexa d'Heratels
Filly Witchy

Nakoersen kanshebber(s):    
Fulana du Tal
Hermione des Apres
Gipsy Occagnes

Nakoersen outsider(s): 
alle 







80              Kwalificatieproef 2 Jarigen                                                                 10:40   uur

                                                                                                     m

 1    D190011  Bella Bavaria                               0             0               1609            0   0     0  P.J.P. Hagoort                        

 2    D190018  Mirone TS                                    0             0               1609            0   0     0  D.P. Tesselaar                         

 3    S190088   Milan Boko                                  0             0               1609            0   0     0  E. Bot                                       

 4    S190058   Mercury Boko                              0             0               1609            0   0     0  J. van Rijn                               

 5    S190009   Monastery Boko                          0             0               1609            0   0     0  R. Bakker                                 

 6    S190014   Malala Boko                                0             0               1609            0   0     0  M.F. Rothengatter     


           

81              Kwalificatieproef 2 Jarigen                                                                 10:55   uur
             

 1    S190023   Jigsaw Sisu                                 0             0               1609            0   0     0  R. Bakker                                 

 2    NL190049  Macci Marcelino                          0             0               1609            0   0     0  M. Hauber                                

 3    NL190008  Major Love                                  0             0               1609            0   0     0  P.J.P. Hagoort                        

 4    BL190017  Prince Vrijthout                           0             0               1609            0   0     0  E. Bot                                       

 5    F190036   Jos Maza                                     0             0               1609            0   0     0  M.F. Rothengatter  


              

90              Kwalificatieproef                                                                                11:10   uur

             

 1    NL180022  Lente                                          0             0               2100            0   0     0  L. de Vries                                

 2    NL150032  Iphigenie                                  470          870  1.18,1A    2100            0   0     0  R.P.C. Adema                          

 3    NL170150  Kosy Occagnes                      9.920      10.170  1.13,4A    2100       5.150   9     3  M. Hauber                                

 4    D170041  Kansas Dream                      26.128       3.750  1.12,2A    2100       3.750   4     2  J. van Rijn                               

 5    F170012   Hades de Vandel                 152.050             0  1.12,2      2100            0   0     0  P.J.P. Hagoort                        

 6    D150089  Mister F Daag                      437.922       3.650  1.10,9A    2100            0   0     0  R. Bakker                                  




              



Succes !