Victoria Park Wolvega
vrijdag 29 oktober  2021




Koers van de week vrijdag 22 oktober, 

Giganten Trial

Winnaar: Kilmanjaro
Eigenaar: L. Schalkoort
Trainer: P. Hagoort
Rijder: R. Bakker 
Km tijd: 1.13,1
Afstand: 2100 meter autostart   


Uitslagen Victoria Park  vrijdag 29 oktober:



Tripple Crown voor Lana Lobell  ! Na winst in de Sweepstakes, Derby wint de merrie vanuit het dodenspoor de 
Fokkers troffee voor merries voor eigenaar dhr van Bellen ! 

Let it be VP scoort ook in de fokkers troffee voor hengsten met Robin Bakker ! 


Gio Cash  ( D. Tesselaar ) neemt resoluut de leiding in TCT 2 jarige selectie koers en zegeviert makkelijk als favoriet !

Florijn en John Dekker doseren hun krachten iets beter dan hun laatste start en resulteerd in een mooie overwinning ! 

Ahura Mazda Font komt laat op stoom en verschalkt met haar eindschot Jank Summerland en Irish Steel .

Defi Magik blijft maar goed scoren in Victoria Park, met vaste rijder Finn Verkaik wint de vos na een prachtige race 

Pearl Vrijthout ( R. Bakker ) wint het duel om koppositie, daarna kan het paard uit stal Hagoort zegevieren in TCT serie. 

In een rommelige eindfase houdt Ideo Josselyn ( Robin Bakker / Stable Why Not)  nipt stand tegen Ronin .

Kentucky Lobell kent vandaag een makkelijk wedstrijd en wint onaangevochten in handen van Jaap van Rijn.

Na een koers op maat, strekt de grote Isotope d'Am ( R. Bakker ) zijn benen en wint voor het eerst in zijn prille loopbaan.


 




Programma & Tips  Victoria Park  vrijdag 29 oktober :




Hoefijzer informatie :

DP = het paard loopt zonder achter ijzers

DA = het paard loopt zonder voor ijzers

D4 = het paard rondom zonder ijzers

    



1                ROBERT BI TCT DERBY DER TWEEJARIGEN                               11:45   uur

Draverij van meet voor tweejarige paarden.                                                                             

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL190029  Majestic                                 2.510       2.510  1.16,2A    1609       2.510   3     0  T.H. Kooyman                         

 2    DK190003 Hurricane                               3.550       3.550  1.14,6A    1609       3.550   3     2  R. Bakker                                 

 3    I190002    Diapason                               5.310       5.310  1.15,0A    1609       5.310   2     0  M. Brouwer                              

 4    D190014  Gio Cash                              68.860      10.000  1.13,1A    1609     10.000   1     1  D.P. Tesselaar                         

 5    D190043  Crazy Muscles S                       150          150  1.16,4A    1609         150   2     0  J. van Rijn                                

 6    NL190120  Mistral                                     200          200  1.16,3A    1609         200   1     0  J.H. Mieras                               

 7    NL190043  Mister Vredebest                         0             0               1609            0   0     0  H. Ebbinge                              

 8    NL190160  Magnum de l'Iton                      300          300  1.16,1A    1609         300   1     0  B.J. Crebas                              

 9    S190091   Pride of Bo                               850             0  1.19,3A    1609            0   0     0  M. Hauber     

Nakoersen favoriet(en):

Gio Cash 
Hurricane 

Nakoersen kanshebber(s):    
Diapason
Magnum de l’Iton
Mistral
Crazy Muscles S

Nakoersen outsider(s): 
Majestic
Mister Vredebest 
Pride of Bo





                          

2                FINALE GRASBAAN CHALLENGE II                                                   12:15   uur

Draverij van meet.                                                                                                     

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL130110  Ghislaine                              16.070      16.070  1.12,2A    2100       2.565  10     0  M. Hauber                                

 2    D150032  Velten Revenge                    17.210       5.375  1.13,9A    2100       2.075   6     1  N. Jongejans                          

 3    NL130044  Goo River Flevo                    16.115      16.115  1.14,2A    2100       1.695  11     0  R. Bakker                                 

 4    NL120086  Flavius Boko                        19.770      19.770  1.15,0A    2100       1.880  15     0  T.H. Kooyman                         

 5    D130014  Devil                                    17.460      17.460  1.14,9A    2100         900   7     0  H. Ebbinge                              

 6    NL120036  Florijn                                  25.265      25.265  1.14,3A    2100       3.250   8     2  J.T.S. Dekker                           

 7    NL090238  Calistokingsdeep                  20.016      21.995  1.14,6A    2100       1.525   3     2  F. Verkaik                                 

 8    NL140007  Hollywood Star                     20.835      20.835  1.14,7A    2100       1.900   6     1  D.P. Tesselaar                         

 9    NL170074  Kenickie Kite                        14.450      16.925  1.14,8A    2100       6.030  15     1  R.T. de Vlieger                        

10   NL150083  Iznogood Darby                    15.690      15.690  1.12,4A    2100       5.090  15     1  J. Baas                                      

11   D120046  Fury di Mucho                      17.835      17.935  1.13,5A    2100       5.965  10     2  J.H. Mieras   

Nakoersen favoriet(en):

Iznogood Darby
Florijn
Fury di Mucho

Nakoersen kanshebber(s):    
Kenickie Kite
Velten Revenge
Go River Flevo   D4
Devil

Nakoersen outsider(s): 
Hollywood Star 
Ghlislaine D4



                           

3                JJ TURF CUP (JJ TURF ELITE CHALLENGE)                                   12:45   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 60.000. (g.l.s.) Open voor alle vierjarige paarden.                                    

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL170058  Karola                                  25.775      35.515  1.13,2A    2100       9.565   8     1  M.J.H. Wildhagen                  

 2    D130065  Easy Going BR                     28.436      28.436  1.14,2A    2100       3.950  15     2  R.T. de Vlieger                        

 3    NL140004  Hasta la Vista                       31.852      33.490  1.14,3A    2100       4.000  14     1  Mw. C.D. Aalbers                    

 4    D150115  Calamintha                           33.069      33.069  1.13,5A    2100       6.367  10     2  T. Bos                                       

 5    NL150081  Irish Steel                            44.439      45.714  1.12,4A    2100     16.523  13     7  F. Verkaik                                 

 6    NL120044  Falco                                    45.540      45.540  1.13,0A    2100       9.440  19     2  D.P. Tesselaar                         

 7    NL160108  Jank Summerland                 53.885      53.885  1.13,2A    2100     17.395  12     3  J. van Rijn                               

 8    I160001    Ahura Mazda Font                 56.790      56.790  1.12,7A    2100     27.520   8     2  H. Ebbinge                              


Nakoersen favoriet(en):

Jank Summerland


Nakoersen kanshebber(s):    
Karola  DA
Ahura Mazda Font 
Irish Steel DP
Falco D4
Hasta la Vista

Nakoersen outsider(s): 
Easy Going BR 
Calamintha 






4                PRIX TROT INFOS (TROTTEUR FRANCAIS                                  13:15   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 150.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F130153   Defi Magik                            43.560      43.560  1.14,1A    2600     19.250  19     4  F. Verkaik                                 

 2    F140180   Embleme de la Cour              52.570             0  1.14,9A    2600            0   0     0  J.T.S. Dekker                           

 3    F100140   As Magic                              54.650      54.650  1.14,9A    2600         100   2     0  J. van Rijn                               

 4    F130189   Declic du Gade                     60.322       9.350  1.14,1A    2600       8.950   9     2  H. Ebbinge                              

 5    F140056   Erwood d'Ecajeul                  67.915      67.915  1.14,0A    2600       5.845  16     0  J. Fikse                                     

 6    F110195   Born to Run                          69.280      69.280  1.13,3A    2600       6.190  18     0  S. Schoonhoven                    

 7    F130138   Dito Quick                            71.144      16.200  1.14,0A    2600            0   0     0  S. Hoste                                    

 8    F120143   Colt Turgot                           99.735      99.735  1.14,4A    2600       1.300   9     1  F.W. van der Blonk               

 9    F120110   Cocomoko                           116.735      13.100  1.12,9A    2600       3.150   6     0  J.H. Mieras                               

10   BL130033  Dorthez Prestance TF         133.240       8.800  1.12,6A    2600       8.800   7     3  R. Bakker           

Nakoersen favoriet(en):

Declic du Gade D4
Dorthez Prestance 

Nakoersen kanshebber(s):    
Defi Magik 
Dito Quick
Born to Run  DA
Cocomoko   DP
Erwood d’Ecajeul

Nakoersen outsider(s): 
alle



                     

5                HYPOTHEEKSHOP LEMMER TCT DERBY DER                             13:40   uur

Draverij van meet voor tweejarige paarden.                                                                              

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL190147  Montoya Transs R                    860          860  1.15,5A    1609         860   3     0  T.H. Kooyman                         

 2    NL190021  Maikel W                                     0             0               1609            0   0     0  S. Schoonhoven                    

 3    F190053   Jamaica Brown                       6.900             0  1.15,4A    1609            0   0     0  H. Ebbinge                               

 4    BL190008  Pearl Vrijthout                       3.550       3.550  1.15,1A    1609       3.550   3     2  R. Bakker                                 

 5    D190054  Mystical Spell S                     1.000       1.000  1.14,7A    1609       1.000   1     0  D.P. Tesselaar                         

 6    NL190085  Mireije Charisma                      750          750  1.16,4A    1609         750   1     0  D. den Dubbelden                 

 7    S190060   Moses Boko                           1.650       1.650  1.16,0A    1609       1.650   2     0  J. van Rijn                               

 8    D190048  Mario Flevo                              300          300  1.15,8A    1609         300   1     0  N. Jongejans                          

 9    NL190114  Miss Effect                               500          500  1.15,4A    1609         500   1     0  J.H. Mieras                               

10   D190020  Smart Hill As                        18.000             0  1.14,8A    1609            0   0     0  M. Brouwer       

Nakoersen favoriet(en):   

Pearl Vrijthout 

Smart Hill As
Jamaica Brown
Mystical Spell S

Nakoersen kanshebber(s):    
Moses Boko
Miss Effect
Montoya Transs R

Nakoersen outsider(s): 

Mario Flevo 




                       

6                PRIX LINETTE B (MERWESTAAL TALENT                                    14:05   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 2.750. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL170082  Kingsley Star                           785          785  1.16,6A    2100         785  11     0  N. Jongejans                          

 2    F180033   Ivanhoe Renka                       1.000          500  1.18,0A    2100         500   3     0  A. Bakker                                  

 3    NL180140  Looping de l'Iton                    1.395       1.845  1.15,0A    2100       1.845   6     0  B.J. Crebas                              

 4    D170078  Ronin                                     1.450       1.100  1.15,4A    2100       1.100   4     0  M. Brouwer                              

 5    NL180138  Luv Lois Schermer                 1.540       1.540  1.17,1A    2100       1.540   5     1  R.T. de Vlieger                        

 6    NL180027  Leo GS                                   1.540       1.540  1.15,2A    2100       1.540  10     0  J. van Rijn                               

 7    NL170003  Kairouan                                1.590       1.590  1.15,3A    2100       1.420  17     1  F.W. van der Blonk               

 8    I150014    Zagara Wise As                      1.600       1.600  1.15,6A    2100       1.600   7     1  J. van der Wal                        

 9    BL180003  Ozak Vivantis                         2.000       2.000  1.16,9A    2100       2.000   3     2  H. Ebbinge                              

10   F180013   Ideo Josselyn                        2.200       2.200  1.15,3A    2100       2.200   4     0  R. Bakker                                 

11   NL170135  Kolk P                                    2.395       2.395  1.17,3A    2100       2.340  17     0  J.T.S. Dekker                           

12   D170049  Joy CD                                   2.450       2.200  1.15,3A    2100       2.200   6     1  J.H. Mieras 

Nakoersen favoriet(en):

Looping de l’Iton
Ideo Josselyn  
Joy CD

Nakoersen kanshebber(s):    
Ozak Vivantis
Ronin
Leo GS
Zarch Wise As D4 

Nakoersen outsider(s): 
Kingsley Star
Ivanhoe Renka
Kolk P





                             

7                PRIX LEEN VAN CAMSTRA (RACER                                           14:30   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 15.000.                                                                                

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    D160016  Jor di Grou                            5.720       5.720  1.14,1A    2100       2.485  14     1  J. Reen                                     

 2    US170003 Candy Blue Chip                    6.825       3.825  1.13,8A    2100       1.250   5     0  J.D. ter Borgh                         

 3    D160130  Jaguar V Assum                     8.920       7.845  1.14,5A    2100       5.895   9     3  Mw. N. Sprengers                   

 4    NL160070  Jack                                       9.005       9.005  1.13,1A    2100       4.360  11     2  Mw. R.C.M. Janssen              

 5    NL150126  Indy Starlake                          9.160       9.160  1.13,8A    2100       3.590  11     1  R.T. de Vlieger                         

 6    NL160036  Jarrot River                           9.290       9.290  1.14,4A    2100       6.030  12     1  N. Jongejans                          

 7    I180002    Cartesio                               12.713      12.713  1.12,5A    2100     12.713  11     3  R. Bakker                                 

 8    NL170138  Kentucky Lobell                   14.585      15.835  1.12,9A    2100     13.965  12     8  J. van Rijn                               

 9    NL130099  Gabor Rais                           14.760      14.460  1.14,7A    2100       5.205  25     1  Mw. C.D. Aalbers  

Nakoersen favoriet(en):

Kentucky Lobell  DA


Nakoersen kanshebber(s):    
Cartesio
Jack D4
Indy Starlake  DA
Jarrot River

Nakoersen outsider(s): 
Jaguar V Assum
Candy Blue Chip
Gabor Rais

 



                 

8                PRIX ALKMAAR KOERST 14                                                     14:55   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 700. (g.l.s.)                                                                          

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    D170028  Kind of Steel                               0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                         

 2    NL170008  Kaily Stardust                             0             0               2100            0   1     0  N. Jongejans                          

 3    NL180096  Liberty Twiko                             50           50  1.16,8A    2100           50   2     0  C. Hetteling jr.                        

 4    NL180125  Luigi il Mago                              80           80  1.18,4A    2100           80   6     0  Mw. C.D. Aalbers                    

 5    F180020   Isotope d'Am                            150          150  1.16,6A    2100         150   1     0  R. Bakker                                 

 6    F180040   Indigo Maza                              170           50  1.18,5A    2100           50   1     0  J.T.S. Dekker                           

 7    NL180045  Lacoste Boko                           400          400  1.17,6A    2100         400   3     0  F.W. van der Blonk               

 8    NL170060  King Kong                                500          500  1.18,1A    2100         500   4     1  T.H. Kooyman   

Nakoersen favoriet(en):

King of Steel
Isotope d’Am 

Lacoste Boko

Nakoersen kanshebber(s):    
Liberty Twiko
King Kong
Indigo Maza
 
Nakoersen outsider(s): 
alle




                     

9                FOKKERS TROFEE MERRIES                                                            15:20   uur

Draverij van meet voor driejarige Nederlandse merries.                                                                 

  Prijzen:  (        3000       1500        900      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie


 1
    NL180090  Lindsey W                              2.515       4.390  1.15,7A    2100       4.390   6     0  D.P. Tesselaar                         

 2    NL180077  Lucina                                   9.648      17.530  1.15,0A    2100       9.060   7     1  J.H. Mieras                               

 3    NL180078  Lancome Boko                       2.595       2.595  1.17,0A    2100       2.595  11     0  T.H. Kooyman                         

 4    NL180083  Lotus Centaur                        6.670       7.090  1.15,0A    2100       7.090   8     2  B.J. Crebas                              

 5    NL180066  Lana Lobell                            9.745      16.120  1.14,6A    2100     16.120  11     4  J. van Rijn                               

 6    NL180023  Levi Europoort                         955          955  1.17,1A    2100         955   6     0  R.L. Pools                                

 7    NL180047  Leanne Schermer                   3.452       5.365  1.17,1A    2100       5.365   6     1  H. Ebbinge                              


 Nakoersen favoriet(en):

Lana Lobell

Nakoersen kanshebber(s):    
Lindsey W
Lucinda
Lotus Centaur
Leanne Schermer
Lacome Boko

Nakoersen outsider(s): 
Levi Newport

 





10              FOKKERS TROFEE L                                                                         15:45   uur

Draverij van meet voor driejarige Nederlandse paarden.                                                                 

  Prijzen:  (      10000       5000       2500     1000                           )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL180030  Love You Too                      128.681    134.568  1.12,3A    2100    132.118   8     2  M. Brouwer                              

 2    NL180093  Love over gold                       5.665       9.340  1.15,0A    2100       9.340   7     2  H. Ebbinge                              

 3    NL180016  Let it be VP                          35.599      50.599  1.14,0A    2100     50.599   9     7  R. Bakker                                 

 4    NL180107  Louis E Lobell                      12.670      20.170  1.14,2A    2100     20.170   8     2  M. Esper     

Nakoersen favoriet(en):

Let it be VP

Nakoersen kanshebber(s):    
Louis E Lobell
Love You Too
Love over Gold







                              

80              Kwalificatieproef Tweejarigen Trotteur Francais                                   10:40   uur

                                                                                                     m

 1    NL190002  Jace Renka TF                             0             0               2100            0   0     0  P.J.P. Hagoort                        

 2    BL190006  Joni d'Azur TF                             0             0               2100            0   0     0  M. Brouwer                              

 3    F190058   Jamaica Island                            0             0               2100            0   0     0  R. Bakker      



                          

81              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                             10:50   uur

                                                                                                     m

 1    NL190039  Most Wanted PK                          0             0               1609            0   0     0  J.T.S. Dekker                           

 2    BL190036  Power Brigadoon                         0             0               1609            0   0     0  J. van Rijn    


                          

90              Kwalificatieproef                                                                                11:00   uur

                                                                                                     m

 1    NL180074  Lady Day                                     0             0               2100            0   0     0  M. Hauber                                

 2    D160142  Astair                                          0             0               2100            0   0     0  J. Offeringa                              


 

 





Succes !