Victoria Park Wolvega
Selectieproeven :  vrijdag 4 juni  2021




foto : ww.noordtrot.nl
foto : ww.noordtrot.nl

Koers van de week j.l. vrijdag 28 mei,


Faber Audiovisuals Trophy ( JJ Turf Elite Challange )

Winnaar :  Jank Summerland
Eigenaar:  Van Bellen Beheer B.V
Trainer:  H. Langeweg jr 
Rijder: J. van Rijn
Km tijd: 1.13.5
Afstand: 2100 meter autostart 


uitslagen Victoria Park  vrijdag 4 juni:



Ermine du Rys boekt haar 5e zege op rij !  Rijder en trainer Kristof Depuydt zorgt voor een grillig tempo onderweg en sloopt met deze tactiek de tegenstand.

Na een schitterende finish tussen Deon W, Barateau en Kashmir Stone in 1.12,3 trekt de laatste genoemde met Micha Brouwer aan het langste eind ! 

Irish Steel krijgt van Jaap van Rijn een goed ingedeelde koers voorschoteld en zegevier voor eigenaar Hendriks Trucks 

Groot favoriet Greatman de Busset krijgt goed tegenstand van Defi Magik maar wint uiteindelijk zijn race.

Na een goede reace van leerling Mats Wester wint King Louie zijn race in de kleuren van Patrick Davidson.

De man in vorm Micha Brouwer wint met de debutant Roberts Son BB voor eigenaar Familie Bijkerk .





Programma & Tips  Victoria Park  vrijdag 4 juni :



Hoefijzer informatie :

DP = het paard loopt zonder achter ijzers

DA = het paard loopt zonder voor ijzers

D4 = het paard rondom zonder ijzers

 

1                PRIX ROQUÉPINE (TROTTEUR FRANCAIS LADY                         10:30   uur

Draverij van meet voor Franse merries. Winsom tot € 30.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F170064   Hera Oldeson                             0             0               2600            0   2     0  D. Minnema                             

 2    F150105   Filly Witchy                           5.944       5.444  1.15,3A    2600         900   5     0  N. Jongejans                          

 3    NL160132  Gipsy Occagnes TF               5.965       5.965  1.15,2A    2600         800   8     0  T.H. Kooyman                         

 4    F130094   Divine Graux                         6.863          100  1.15,5A    2600         100   1     0  M. Brouwer                              

 5    F160054   Gralyne du Glanon              20.070       1.500  1.14,0A    2600       1.500   2     0  M.F. Rothengatter                 

 6    F160048   Granadella                           24.590          300  1.14,3A    2600            0   0     0  R. Wester                                

 7    F140169   Ermine du Rys                     25.124       4.850  1.14,0A    2600       4.850   4     3  K. Depuydt                              

 8    F170004   Hegoa du Boulay                 26.640      26.640  1.13,8B    2600            0   0     0  B.J. Crebas       

Nakoersen favoriet(en):
Ermine de Rys 
Gralyne du Glanon  DA

Nakoersen kanshebber(s):    
Granadella D4
Hegeo du Boulay 

Nakoersen outsider(s): 
Filly Witchy 




                      

2                PRIX ISA SECURITY (PAYDAY WINNER                                      10:55   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 10.000.                                                                                

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL170150  Kosy Occagnes                     6.970       7.220  1.14,1A    2100       2.200   3     2  M. Hauber                                

 2    NL160036  Jarrot River                           5.610       5.610  1.14,4A    2100       2.350   5     1  N. Jongejans                          

 3    NL160050  Jo Jo Harley                          6.033      10.190  1.15,0A    2100         100   4     0  T.H. Kooyman                         

 4    NL110291  Eyegloss                               6.260       6.260  1.17,0A    2100         180   4     0  J.T.S. Dekker                           

 5    NL170073  Kashmir Stone                      6.313       6.313  1.13,8A    2100       3.400   4     2  M. Brouwer                               

 6    NL160138  Jannie van Tim                      7.695       7.695  1.14,6A    2100       2.050   9     1  R.T. de Vlieger                        

 7    D170086  Deon W                                 8.000       8.000  1.13,9A    2100       7.000   5     4  M.F. Rothengatter                 

 8    D160121  Barateau                               8.900       8.900  1.13,6A    2100       2.025   2     1  J. van Rijn   

Nakoersen favoriet(en):
Kashmir Stone DA
Barateau D4
Kosy Occagnes DA

Nakoersen kanshebber(s):    

Deon W  DP

Nakoersen outsider(s): 
Jarrot River 



                           

3                PRIX MYLAPS.COM (BOKO CHAMPIONS                                    11:20   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 37.500.                                                                                 

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL120200  Fleur Swagerman                 32.265      32.265  1.14,2A    2600         335   7     0  T. Bos                                       

 2    NL120036  Florijn                                 22.515      22.515  1.14,3A    2600         500   1     1  J.T.S. Dekker                           

 3    NL170049  Konark F Boko                     25.282      11.100  1.12,1A    2600       1.750   3     0  M. Brouwer                              

 4    NL130010  Golden Avenue                    25.445      25.613  1.15,0A    2600         585   4     0  D. Minnema                             

 5    D130065  Easy Going BR                    27.136      27.136  1.14,2A    2600       2.650   7     1  R.T. de Vlieger                        

 6    NL150120  Iris de l'Iton                         29.940      29.940  1.13,8A    2600       9.350   6     4  T.H. Kooyman                         

 7    NL140004  Hasta la Vista                      31.102      32.740  1.14,3A    2600       3.250  10     1  Mw. C.D. Aalbers                    

 8    NL150081  Irish Steel                            33.576      34.851  1.12,6A    2600       5.660   4     3  J. van Rijn                               

 9    I160007    Africa Bi                              33.610      33.610  1.13,5B    2600       9.700   6     0  M.F. Rothengatter                 

 

Nakoersen favoriet(en):
Irish Steel  DP

Nakoersen kanshebber(s):    

Iris de L'Iton
Easy Going BR D4
Africa Bi 
Konark F Boko
Florijn 

Nakoersen outsider(s): 
Alle 






 

4                PRIX FLORESTAN (TROTTEUR FRANCAIS                                 11:45   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 50.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F140106   Ennis Stone                         16.950      16.950  1.14,9A    2600       3.250   4     1  M.F. Rothengatter                 

 2    F110159   Bikini de Larcy                    22.059      22.059  1.15,7A    2600         670   4     0  D. den Dubbelden                 

 3    F150029   Falco d'Airel                        23.720       4.300  1.15,0A    2600         100   1     0  D.P. Tesselaar                         

 4    F130153   Defi Magik                           31.260      31.260  1.14,1A    2600       6.950   8     1  F. Verkaik                                 

 5    F130104   Diamond ER                         35.100      35.100  1.15,6A    2600       3.850   9     0  T.H. Kooyman                         

 6    F150164   Fuego de la Vallee               39.325             0  1.13,5A    2600            0   0     0  R. Wester                                

 7    F160047   Greatman de Busset            40.930      12.850  1.14,3A    2600       2.250   1     1  J. van Rijn                               

 8    F140028   Eternal Wood                       41.920          450  1.14,3A    2600         150   1     0  H.J. Pools  

Nakoersen favoriet(en):
Greatman du Busset

Nakoersen kanshebber(s):    

Defi Magik 
Ennis Stone DP

Diamond ER  DA

Nakoersen outsider(s): 
Falco d'Ariel
Fuego de la Vallee DP



                             

5                PRIX LEO SCHALKOORT (NEWCOMER SERIE)                           12:10   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 3.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL180071  Lotte Lobell                            955          955  1.18,2A    2100         955   3     1  J. van Rijn                               

 2    D180023  Lucky Steel                           1.000             0  1.17,0A    2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                         

 3    S180011   Lovable Stone                       1.250       1.250  1.17,4A    2100       1.250   2     0  M. Brouwer                              

 4    NL170098  King Louie                            2.000       2.000  1.16,0A    2100       1.000   1     0  M. Wester                                

 5    S170024   Hypnotic Smart                     2.050       2.050  1.16,4A    2100         500   4     0  T.H. Kooyman                         

 6    F170035   Heraldique                            2.200       2.200  1.14,7A    2100       2.000   2     2  A. Posthumus                         

 7    NL170066  Kingston Renka                    2.358       3.267  1.16,7A    2100         460   4     0  B.J. Crebas                              

 8    NL160060  Johanna Baldwin                  2.920       2.920  1.16,6A    2100       1.610   7     0  M.F. Rothengatter     

Nakoersen favoriet(en):
Heraldique

Nakoersen kanshebber(s):    

Lotte Lobell
King Louie
Lovable Stone
Lucky Steel

Nakoersen outsider(s): 
Hypnotic Smart  D4
Johanna Baldwin  D4


           

6                PRIX NAKOERSEN.NL (MERWESTAAL TALENT                            12:35   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 800. (g.l.s.)                                                                          

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    I180010    Crudelia Font                             0             0               2100            0   0     0  J. van der Wal                        

 2    NL180107  Louis E Lobell                            0             0               2100            0   2     0  A. Posthumus                         

 3    D180010  Arosa Hazelaar                           0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                         

 4    D180065  Roberts Son BB                          0             0               2100            0   0     0  M. Brouwer                              

 5    F170067   Huppe d'Hertals                      145          145  1.19,6A    2100         145   3     0  R. van Toor                             

 6    D160046  Jade Beuckenswijk                  200          200  1.16,9A    2100         200   4     0  S. Schoonhoven                    

 7    NL170036  Kayden van Bremen                330          330  1.19,5A    2100         250   3     0  J.A.H.M. Voorn                       

 8    D170078  Ronin                                      650          300  1.16,3A    2100         300   1     0  J.T.S. Dekker                           

 9    BL180009  Okumara Vrijthout                   700          550  1.18,0A    2100         550   2     1  J. van Rijn         

Nakoersen favoriet(en):
Okumara Vrijthout 
Roberts son BB
Crudelia Font

Nakoersen kanshebber(s):    

Ronin 
Louis E Lobell
Huppe d'Hertals

Nakoersen outsider(s): 
Arosa Hazelaar


                     

 

 

80              Trainingsrit Trotteur Francais                                                         09:00   uur

                                                                                                     m

 1    F170032   Halo Moko                             2.070       1.240  1.17,4A    2100           90   2     0  T.H. Kooyman                         

 2    F160118   Ghost of Camaro                 11.990      11.990  1.16,0B    2100     10.570   5     1  B.J. Crebas      

                       

81              Trainingsrit Tweejarige paarden                                                      09:15   uur

                                                                                                     m

 1    BL190023  Jain de Source TF                      0             0               1609            0   0     0  B.J. Crebas                              

 2    NL190147  Montoya Transs R                      0             0               1609            0   0     0  T.H. Kooyman                         

 3    NL190053  Marco's Wish                              0             0               1609            0   0     0  D. Minnema  

                          

90              Trainingsrit                                                                                     09:30   uur

                                                                                                     m

 1    NL180046  Ladies First                                0             0               2100            0   0     0  M. Hauber                                

 2    NL180135  Let's Go Crazy                           0             0               2100            0   0     0  M. Spin                                     

 3    D180071  Crazy Boy                                   0             0               2100            0   0     0  J.H. Mieras                               

 4    D180070  Wild Magic                                  0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                         

 5    S180023   Fenomen A.F.                             0             0               2100            0   0     0  J. van Rijn       


                       

91              Trainingsrit                                                                                     09:45   uur

                                                                                                     m

 1    NL180138  Luv Lois Schermer                     0             0               2100            0   0     0  R.T. de Vlieger                        

 2    NL180140  Looping de l'Iton                       0             0               2100            0   0     0  B.J. Crebas                              

 3    I170003    Babajaga Font                            0             0               2100            0   0     0  Mw. C.D. Aalbers                    

 4    NL170149  Kivati                                         0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                         

 5    NL170042  Khan Celebration                       0             0               2100            0   0     0  N.H. van der Tol          

          

92              Trainingsrit                                                                                     10:00   uur

                                                                                                     m

 1    NL140129  Espresso Doppio TF             5.850             0  1.18,7B    2100            0   0     0  N. Jongejans                          

 2    D180011  Riet Hazelaar                         9.400       5.000  1.13,7A    2100       5.000   1     1  D.P. Tesselaar                         

 3    NL170050  Kattuso Boko                      10.686      15.653  1.15,5A    2100            0   0     0  J. van Rijn                               

 4    D150034  Velten Red Red Red             22.780      14.625  1.13,4A    2100            0   0     0  S. Woudstra                            

 5    NL120240  Fuggedaboutit                     60.845      60.845  1.12,7A    2100       4.220   5     2  T.H. Kooyman        

                

  

 


Succes !