Victoria Park Wolvega
vrijdag 5 november  2021




Koersen van de week vrijdag 29 oktober, 

Fokker Troffee meries L

Winnaar: Lana Lobell
Eigenaar: Van Bellen Beheer B.V
Trainer: H. Langeweg jr
Rijder: J. van Rijn 
Km tijd: 1.16,2
Afstand: 2100 meter autostart   


Fokker Troffee L

Winnaar: Let it be VP
Eigenaar: Victoria Park 
Trainer: P. Hagoort
Rijder: R. Bakker
Km tijd: 1.14,6
Afstand: 2100 meter autostart   

 


Uitslagen Victoria Park  vrijdag 5 november:



Everest Vedaquais komt in handen van Robin Bakker snel aan kop en wint voor zijn stalgenoot Duke of Carless ( stal Grift ) . 

Jim Veldman deelt zijn rit achter Kytana zeer goed in en wint afgetekend met de merrie voor stal Tesselaar.

Junior en Johan van der Wal zijn erg goed in vorm ! In een scherpe kilometertijd winnen zij voor de 2e keer dit jaar ! 

Bahia en Rick Ebbinge winnen wederom in een sterke kilometertijd in de kleuren van Stal Schermer .

Fly Destin ( Jaap van Rijn ) blijft zich ontwikkelen in Nederland ! Vandaag boekt hij zijn 3e zege uit  7 starts ! 

Ondanks een moeilijk parcours wint Mose Eagle erg sterk in handen van Jaap van Rijn voor eigenaar Jeanne Lau/Granton Markering.

Deon W en Michel Rothengatter scoren hun 11e seizoenszege voor eigenaar Topkip B.V. 




Programma & Tips  Victoria Park  vrijdag 5 november :




Hoefijzer informatie :

DP = het paard loopt zonder achter ijzers

DA = het paard loopt zonder voor ijzers

D4 = het paard rondom zonder ijzers

    




1                PRIX LYS PETTEVINIERE (TROTTEUR                                        11:45   uur

Draverij van meet voor Franse paarden.                                                                                 

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                    

 1    F150043   Flag de Marions                    66.470      14.750  1.14,0A    2100       9.750   5     4  J. van der Wal                        

 2    F150018   Flabbergasted                      51.720          920  1.14,9A    2100            0   0     0  M. Brouwer                              

 3    F160057   Good Morning Elge              59.960       6.250  1.12,8A    2100       2.400   2     1  H. Ebbinge                               

 4    F090208   Visage Pale                         157.926      19.300  1.13,5B    2100         600   5     0  S. Van Hauwermeiren            

 5    F140130   Everest Vedaquais              192.695       9.600  1.11,9B    2100       4.550   5     2  R. Bakker                                 

 6    F110217   Be Good                              196.140       1.650  1.12,3A    2100       1.650   3     0  B. De Koninck                        

 7    F130204   Duke of Carless                  280.780       1.300  1.12,0B    2100       1.300   4     0  J.H. Mieras                               

 8    F130210   Delloro Vedaquais               412.730             0  1.11,4A    2100            0   0     0  J. van Rijn            

Nakoersen favoriet(en):

Everest Vedaquais   D4
Good Morning Elge  D4

Nakoersen kanshebber(s):    
Duke of Carless D4
Be Good D4
Delloro Vedaquais 

Nakoersen outsider(s): 
Flag de Marions 




                  

2                PRIX VOLTIGEUR DE MYRT 2015 (MERWESTAAL                          12:15   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.000. Open voor maidens tot € 2.000.                                                   

  Prijzen:  (        1750       1000        500      300        200          150  )   + 10 procent fokpremie

 1    NL170118  Kytana                                   1.790       1.940  1.14,2A    2100       1.000   3     0  J.G. Veldman                           

 2    D170110  Karina Cunera                            50           50  1.19,1A    2100           50   3     0  R. Bakker                                 

 3    NL180096  Liberty Twiko                             50           50  1.16,8A    2100           50   3     0  C. Hetteling jr.                        

 4    F180025   Idem de Vauville                       220          120  1.18,0A    2100         120   3     0  T.H. Kooyman                         

 5    F180016   Izakaya                                    560          290  1.18,1A    2100         290   7     0  J.T. de Jong                             

 6    NL160088  Joris Charisma                         640          640  1.16,6A    2100         480   6     0  A. Bakker                                  

 7    F180028   I Dream With You                     785          785  1.17,1A    2100         785   7     0  M. Brouwer                              

 8    F160147   Granite de Tillard                     840             0  1.16,0B    2100            0   0     0  H. Ebbinge                              

 9    NL180146  Lest Best Well                        1.240       1.240  1.17,3A    2100       1.240   9     0  J. Westenbrink                       

10   BL170008  Hira de Lahaye TF                  1.260       1.260  1.17,2A    2100       1.260   8     0  J.T.S. Dekker                           

11   NL180140  Looping de l'Iton                    1.395       1.845  1.15,0A    2100       1.845   7     0  B.J. Crebas                              

12   F170082   Hell Cat                                  1.560          150  1.15,8B    2100         150   2     0  J. van Rijn                               

13   NL170028  Karin                                     1.585       1.585  1.15,5A    2100         920  11     0  M. Hauber                                

14   SL150002  Times HR                               1.910       1.020  1.16,1A    2100       1.020   8     0  C.F. Kamminga         

Nakoersen favoriet(en):

Looping de l’Iton
Granite de Tillard

Nakoersen kanshebber(s):    
Kytana  DA
Hell Cat  DP
I Dream With You
Karina Cunera 
Izakaya

Nakoersen outsider(s): 
Hira de Lahaye TF   D4
Joris Charisma 

 


            

3                PRIX NORAS BEAN 2014 (RACER CHALLENGE)                            12:45   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 10.000.                                                                                

  Prijzen:  (        1750       1000        500      300        200          150  )   + 10 procent fokpremie


 1
    NL160136  Junior                                    9.160       9.160  1.13,2A    2100       3.130   5     1  J. van der Wal                        

 2    NL150126  Indy Starlake                          9.240       9.240  1.13,8A    2100       3.670  12     1  Mw. D. Paling                          

 3    US170004 Duolottatalkin                        5.900       5.900  1.14,1A    2100       1.825  11     1  J.D. ter Borgh                         

 4    NL170035  Kaboom                                 8.475       9.450  1.13,3A    2100       4.530  11     0  T.H. Kooyman                         

 5    NL170010  Kosmos Renka                       8.762      11.675  1.12,0A    2100       4.100   6     1  H. Ebbinge                              

 6    D160130  Jaguar V Assum                     8.920       7.845  1.14,5A    2100       5.895  10     3  Mw. N. Sprengers                   

 7    D170001  Kirby Starlake                        9.298       4.270  1.14,1A    2100       4.150   7     1  R.T. de Vlieger                        

 8    D170054  The Natural                            9.400             0  1.13,6A    2100            0   0     0  M. Arickx   

Nakoersen favoriet(en):

Kosmos Renka DA
Kirby Starlake 

Nakoersen kanshebber(s):    
Junior
Kaboom
Indy Starlake DA 
The Natural  D4

Nakoersen outsider(s): 
Jaguar V Assum





                              

4                PRIX BLÉ DU GERS 2019 (MERWESTAAL TALENT                         13:15   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 4.000.                                                                                  

  Prijzen:  (        1750       1000        500      300        200          150  )   + 10 procent fokpremie


 1
    S180028   Indra                                      1.400       1.400  1.16,0A    2100       1.400   3     1  R. Bakker                                 

 2    D160046  Jade Beuckenswijk                 1.895       1.895  1.15,4A    2100       1.895  18     1  F.W. van der Blonk               

 3    F160130   Gaia Keel                               2.220       2.220  1.15,4A    2100       1.100   3     0  S. Schoonhoven                    

 4    NL170063  Keep Flying                            2.570       2.570  1.15,3A    2100         870   2     1  J.T. de Jong                            

 5    NL170019  Kiekeboe                                2.640       2.640  1.16,6A    2100       2.640   7     3  C. Hetteling jr.                        

 6    I170001    Bahia                                     2.650       2.650  1.14,2A    2100       2.650   3     2  H. Ebbinge                              

 7    NL150010  Impressive Boko                    3.100       3.100  1.15,9A    2100       3.100   7     2  D.P. Tesselaar                         

 8    BL150001  Lou Diamond                          3.253       1.230  1.16,0A    2100         600   4     0  B. Beullens                              

 9    BL160040  Mister Fee                              3.414             0  1.16,2A    2100            0   0     0  G. Wendrickx                          

10   S170024   Hypnotic Smart                      3.670       3.670  1.14,2A    2100       2.120  12     0  T.H. Kooyman                         

11   NL170031  Koen n Klasbak                      3.750       7.100  1.15,8A    2100         400   1     0  J.H. Mieras                                

12   NL160078  Joey Junior                            3.855       3.855  1.15,7A    2100       2.790  11     1  J. van Rijn                               

13   NL170020  Kiss Flevo Rhythm                 3.905       3.905  1.15,2A    2100       3.130   9     3  C.F. Kamminga     

Nakoersen favoriet(en):

Bahia D4

Nakoersen kanshebber(s):    
Kiss Flevo Rhythm
Joey Junior 
Koen n Klasbak   D4
Keep Flying 

Nakoersen outsider(s): 
Indra
Gaia Keel    DP 
Kiekeboe 
Jade Beuckenswijk 
Hypnotic Smart DA 



                

5                PRIX TIM'S PILE (TROTTEUR FRANCAIS SILVER                           13:50   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 50.000.                                                            

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

 
 1
    F150109   Franky du Cap Vert               15.456       2.900  1.15,1A    2600       1.300  11     0  J.H. Mieras                               

 2    F160063   Give You All Of Me               16.450          215  1.14,1A    2600            0   1     0  J.F. van Dooyeweerd             

 3    F150084   Fado de Padd                       16.490      16.490  1.14,3A    2600       9.650   7     4  J.T.S. Dekker                           

 4    F170006   Hugh de Touchyvon             16.520      16.520  1.15,8A    2600       6.360  10     1  B.J. Crebas                              

 5    F150156   Fly Destin                             19.010      19.010  1.16,1A    2600       5.500   6     2  J. van Rijn                               

 6    F110149   Beau Gaillard                       21.810      21.810  1.15,9A    2600       1.325  12     0  A. Bakker                                  

 7    F160118   Ghost of Camaro                  21.950      21.950  1.16,0B    2600     20.530  12     2  T.H. Kooyman                         

 8    F140148   Elixir Normand                     23.855      23.855  1.14,7A    2600       3.350  12     1  S. Schoonhoven                    

 9    F150174   Flash Special                        38.097          150  1.15,0A    2600         150   1     0  B. De Koninck                        

10   F150176   Fleuron                                44.380       2.250  1.15,0B    2600       2.250   1     1  M. Brouwer                               

11   F150175   Fier d'Ars                             47.521          300  1.13,9B    2600         300   1     0  H. Ebbinge   

Nakoersen favoriet(en):

Fly Destin
Fleuron   DA
Fado de Padd

Nakoersen kanshebber(s):    
Hugh de Touchyvon
Elixir Normand
Fier d’Ars

Nakoersen outsider(s): 
Ghost of Camaro

 



                          

6                WOLVEGA'S TWEEJARIGEN TROPHY                                              14:15   uur

Draverij van meet voor tweejarige paarden. Winsom tot € 1.500. (loting)                                                

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie

 
 1
    NL190008  Major Love                                  0             0               1609            0   1     0  P.J.P. Hagoort                        

 2    NL190140  Miss Lynx                                 120          120  1.17,2A    1609         120   1     0  M. Arickx                               

 3    NL190022  Mignonne Hazelaar                      0             0               1609            0   0     0  D.P. Tesselaar                         

 4    NL190147  Montoya Transs R                    860          860  1.15,5A    1609         860   4     0  B.J. Crebas                              

 5    NL190128  Metta Invicta                               0             0               1609            0   0     0  E. Bot                                       

 6    NL190053  Marco's Wish                            240          240  1.16,9A    1609         240   1     0  D. Minnema                             

 7    D190025  Y Not Diamant                             0             0               1609            0   0     0  R. Bakker                                 

 8    NL190038  Medusa J                                  280          280  1.17,5A    1609         280   2     0  H. Ebbinge                              

 9    D190074  Mose Eagle                                 0             0               1609            0   0     0  J. van Rijn                               

10   DK190002 Hoof Beats Newport                    0             0               1609            0   0     0  M. Brouwer                              

11   S190017   Matthias L Boko                          0             0               1609            0   0     0  M.F. Rothengatter  

Nakoersen favoriet(en):

Metta Invicta
Mose Eagle

Nakoersen kanshebber(s):    
Mignonne Hazelaar
Y Not Diamant 
Montoya Transs R
Major Love
 
Nakoersen outsider(s): 
alle




              

7                PRIX YOUR LOVE LOIS 2013 (PAYDAY WINNER                            14:40   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 18.000.                                                                                

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie


 1
    D130014  Devil                                    17.560      17.560  1.14,9A    2100       1.000   8     0  J.G. Veldman                           

 2    NL170065  Kimberly's Wish                   14.907      17.745  1.13,3A    2100     11.755  12     6  D. Minnema                             

 3    NL170150  Kosy Occagnes                     15.320      15.570  1.13,4A    2100     10.550  12     3  M. Hauber                                

 4    D170021  Cardolan Byd                        15.548      15.548  1.13,6A    2100       9.498  10     5  J. van Rijn                               

 5    NL130105  Goldrush H                           16.055      16.055  1.14,6A    2100       2.365  13     1  J.T.S. Dekker                           

 6    D170086  Deon W                                 17.500      17.500  1.12,4A    2100     16.500  12     7  M.F. Rothengatter                 

 7    D120046  Fury di Mucho                      17.835      17.935  1.13,5A    2100       5.965  11     2  J.H. Mieras     

Nakoersen favoriet(en):

Deon W

Nakoersen kanshebber(s):    
Kimberly’s Wish 
Cardolan Byd  D4
Kosy Occagnes
Fury di Mucho

Nakoersen outsider(s): 
Goldrush H
Devil  D4




                         

80              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                             10:45   uur


 1
    NL190130  Miss Wizz                                    0             0               1609            0   0     0  N. Jongejans                          

 2    NL190164  Mylo                                            0             0               1609            0   0     0  F. Verkaik                                 

 3    D190027  Yoko Ono Diamant                       0             0               1609            0   0     0  D.P. Tesselaar                         

 4    I190001    Diamond di Celle                         0             0               1609            0   0     0  P.J.P. Hagoort 


                      

90              Kwalificatieproef                                                                                11:00   uur



 1
    D180085  Velten Stella                                0             0               2100            0   0     0  N. Jongejans                          

 2    F180042   Imperial Moko                             0             0               2100            0   0     0  J.F. van Dooyeweerd              

 




Succes !