Victoria Park Wolvega
Selectieproeven :  zaterdag 7 augustus  2021




Koers van de week j.l . vrijdag 30 juli, 

Prix Athena d'Hoa

Winnaar :  Coeur Baroque
Eigenaar: L. de Groote
Trainer: C. de Groote
Rijder: D. Devolver
Km tijd:  1.14.0
Afstand: 2600 meter autostart 


uitslagen Victoria Park  zaterdag 7 augustus:


foto's met dank aan Remon Stromer


Bij de Amerikaanse avond te Victoria Park regent het records ! Zelfs het baanrecord wordt verbroken en aangescherpt in 10,9 ! 


Tandem Hagoort / Bakker schitteren op deze zaterdagavond meeting met 4 zeges ! 

Soul Strong krijgt een ideaal parours en slaat toe in de eindsprint en verslaat de leider Gustafson.
Chebba Mil neemt gelijk de leiding en de drie jarige Italiaanse merrie komt nimmer in gevaar !

Orgie Vrijthout scoort haar 4e zege in 2021 ! In de kleuren dhr Buyl domineren zij hun race 
Robbert Son BB wint van achteren af onder toeziendend ook van eigenaar dhr Bijkerk !

Barateau en Jaap van Rijn verbreken het baan record van Ids boko ! Het paard van dhr Schuit scherpt het aan in 1.10,9 ! 

Durk M Boko zet zelf de aanval op en wint voor Frans vand der Blok en Huug van Dijk heel sterk over de mijl.

Jeffery Mieras neemt met Archild Bald direct de leiding en wint over 300 erg overtuigend voor stal Grift/ Veldink.

Na een schitterende finish tussen Irish Steel en Winnetou Diamant heeft eerstgenoemde een neus voorsprong met W. Hendiks.


------------------------------------------------------------------------------------------

Supersprint race uitslag :

Bronco Boko en Tom Kooyman zijn niet te kloppen over de 600 meter sprint ! 

De 13 jarige draver won zowel zijn serie als de finale op overmacht. 
Kooyman verklaarde bij de huldiging dat Bronco Boko zijn carriere prachtig heeft afgesloten met 2 zeges ! 




Programma & Tips  Victoria Park  zaterdag 7 augustus :



Hoefijzer informatie :

DP = het paard loopt zonder achter ijzers

DA = het paard loopt zonder voor ijzers

D4 = het paard rondom zonder ijzers

    


1                MICHEL ROGGEN & ZONEN ONROEREND                                   18:00   uur

Draverij van meet.                                                                                                     

  Prijzen:  (         400         200        100                                      )   + 10 procent fokpremie

 



 
1    NL110219  Eliot Charisma                      14.345      14.345  1.16,8A      600       1.090   6     0  M. de Jong                              

  2   NL080074  Bronco Boko                        42.422      42.422  1.13,0A      600            0   0     0  T.H. Kooyman                          

  3   NL090252  Cesar Charisma                    44.765       7.425  1.12,7A      600         300   1     0  R.L. Pools            
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                     

  4   NL130075  Gently Boko                           8.036       9.720  1.15,4A      600         920  10     0  Mw. S. de Vries                        

 5    US100008 Southwind Raptor                 22.337          465  1.14,6A      600            0   4     0  Mw. L.D. Pegram                    

 6    S130026   McSpirit                               93.746      93.746  1.12,1A      600            0   0     0  M. Wester                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------           

 7    NL160017  Juliette                                  3.150       3.150  1.16,1A      600            0   0     0  Mw. C.D. Aalbers                    

 8    DK140001 Chief One                             34.405      34.405  1.14,0A      600            0   0     0  R. Wester                           

9   F120143       Colt Turgot                           98.535      98.535  1.14,4A      600         100   6     0  F.W. van der Blonk     
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------           

10   NL130100  Gaya Vip                                2.300       2.300  1.17,2A      600            0   0     0  Mw. C.D. Aalbers                    

11   NL090238  Calistokingsdeep                  18.491      20.070  1.14,6A      600            0   0     0  Mw. L.D. Pegram                    

12 F100181    Archange de Jiel             121.035   121.035  1.13,3A    600                       0   0 0    R. Wester      

4x Super Sprint  :over 600 meter  .   Winnaars gaan naar de finale ! 










1                BOKO Sumer mile                                                                  19:15   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 100.000. (loting)                                                                      

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie


1
D170044       Knock on Wood                      9.070       1.950  1.14,3A    1609         950   5     0  T.H. Kooyman
2
F150076       Flaming Glory                        8.205       8.205  1.14,7A    1609         660   7     0  C.D. Imming                            
3
NL170144      Korona Pharma                     10.465      26.929  1.11,7A    1609       2.250   2     1  M.F. Rothengatter                

4 D170003       Dream Fashion                     13.570       1.350  1.13,2A    1609       1.350   4     0  R.L. Pools                                

5 NL130110      Ghislaine                              14.805      14.805  1.14,0A    1609       1.300   4     0  M. Hauber                                
6
NL170010      Kosmos Renka                       6.412       9.325  1.15,2A    1609       1.750   1     1  H.Ebbinge
7
NL170073      Kashmir Stone                       8.563       8.563  1.12,3A    1609       5.650   6     3  R. Bakker          
8
D160121       Barateau                               14.400      14.400  1.12,4A    1609       7.525   5     3  J. van Rijn                               

                      

Nakoersen favoriet(en):

Barateau  D4
Kashmir Stone DA

Nakoersen kanshebber(s):    
Korona Pharma D4
Kosmos Renka 
Dream Fashion

Nakoersen outsider(s): 
Ghislaine D4
Knock on Wood 
            



            

2                MAASLAND'S SUPER MILE (ELITE CHALLENGE)                           19:45   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 100.000. (loting)                                                                      

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie


 1
    D170080  Gold Cap BR                         41.818       5.500  1.12,6A    1609       3.100   4     1  C.F. Kamminga                      

 2    NL140037  Hindy Heikant                       55.401      55.401  1.12,1A    1609     16.049  12     4  J. van Rijn                               

 3    NL100062  Durk M Boko                         81.320      81.320  1.11,5A    1609       2.315   8     1  F.W. van der Blonk               

 4    D140030  Heres Beuckenswijk             52.322      52.322  1.12,2A    1609       3.750   4     0  F. Verkaik                                 

 4    NL130075  Gently Boko                           8.036       9.720  1.15,4A      600         920  10     0  Mw. S. de Vries                         

 5    US100008 Southwind Raptor                 22.337          465  1.14,6A      600            0   4     0  Mw. L.D. Pegram                    

 5    NL120240  Fuggedaboutit                      60.845      60.845  1.12,7A    1609       4.220   5     2  T.H. Kooyman                         

 6    S130026   McSpirit                               93.746      93.746  1.12,1A      600            0   0     0  M. Wester                                

 6    F100129   Apache Jeloca                      89.843      89.843  1.13,2A    1609       3.700  12     0  E. Bot                                       

 7    D150142  Free Bird                              53.806             0  1.13,1A    1609            0   0     0  M. Nimczyk                              

 8    F160057   Good Morning Elge              54.620       6.100  1.12,8A    1609       2.250   1     1  H. Ebbinge 


Nakoersen favoriet(en):
Gold Cap B.R     DP
Heres Beuckenswijk    DA
Durk M Boko
Hindy Heikant 

Nakoersen kanshebber(s):    
Good Morning Else  D4 

Nakoersen outsider(s): 
Free Bird
Fuggedaboutit

Apache Jeloca




                            

3                WOLVEGA'S DOUBLE MILE (TROTTEUR                                     20:15   uur

Draverij van meet vooor Franse paarden. (g.l.s.)                                                                       

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F130153   Defi Magik                            33.660      33.660  1.14,1A    3100       9.350  11     2  F. Verkaik                                 

 2    F150162   Fakir de Beauvalet                53.340       3.550  1.13,6A    3100       3.550   5     1  C.F. Kamminga                      

 3    F110224   Best of Chanlecy                 111.470             0  1.13,0A    3100            0   0     0  B. De Koninck                        

 4    F090208   Visage Pale                         157.338      19.000  1.13,5B    3100         300   3     0  R.L. Pools                                

 5    F100196   Archibald                            336.830       4.800  1.11,2A    3100       4.800   6     1  J.H. Mieras                               

 6    F100199   Atoll Danover                      338.070       1.500  1.12,4A    3100       1.500   5     0  H. Ebbinge                              

 7    F120156   Coeur Baroque                    365.224       8.750  1.11,3A    3100       8.750   5     2  D. Devolder                             

  8   F110222   Beau de Grimoult                529.450          750  1.12,1B    3100         750   2     0  R. Bakker                                 


Nakoersen favoriet(en):
Archibald   D4
Coeur Baroque   DA
Defi Magik  

Nakoersen kanshebber(s):    
Atoll Danover 
Beau de Grimoult  D4

Nakoersen outsider(s): 
Visnage Pale
Fakir de Beauvalet 





         

4                NAC ZOMER CUP (ELITE CHALLENGE)                                           21:03   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 45.000. (loting) Voor amateurrijders (m/v) en eigenaarrijders.                         

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

 

                                                                                                     m

 1    D170071  Winnetou Diamant                27.182       2.950  1.13,0A    1609       2.250   2     1  Mw. K. Hagoort                      

 2    F130112   Djoko's Way                         30.880      30.880  1.15,3A    1609       1.640  13     0  E.R. Westerveld                     

 3    NL120044  Falco                                    40.490      40.490  1.13,1A    1609       4.390  14     1  Y.R. Mollema                           

 4    NL150081  Irish Steel                            39.564      40.839  1.12,4A    1609     11.648   8     5  W. Hendriks                            

 5    NL160108  Jank Summerland                 42.995      42.995  1.13,3A    1609      6.505   8     2  G.J. de Vries                            

 6    F150035   Flevo Renka                         43.000      18.400  1.13,8A    1609       4.500   2     2  Mw. H. Tjalsma                       

 7    NL120200  Fleur Swagerman                  33.270      33.270  1.14,2A    1609       1.340  13     0  Mw. C.E. van Ooijen              

 8    D160092  Ikarus Love                          28.890       3.200  1.13,2A    1609       1.200   2     0  E. van den Bergh                   


Nakoersen favoriet(en):
Jank Summerland
Irish Steel 


Nakoersen kanshebber(s):    
Winnetou Diamant  D4
Flevo Renka  DP
Falco   D4

Nakoersen outsider(s): 
Ikarus Love




                              

5                MIJL VAN WOLVEGA (ELITE CHALLENGE)                                      21:30   uur

Draverij van meet. (loting)                                                                                            

  Prijzen:  (        2750       1250       1000      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie


                                                                                                    
m

 1    F100201   Abzac de Fontaine              246.060             0  1.11,6B    1609            0   1     0  D. Devolder                             

2    NL080444   Banker Transs R                 111.539    112.207  1.12,4A    1609       2.210   9     0  A.Bakker                                  

 3    US160002 Soul Strong                         355.571    355.571  1.08,6A    1609       2.250   3     1  R. Bakker                                 

4    D140098      TomNJerry Diamant              56.875             0  1.12,0A    1609            0   0     0  M. Hauber                                

 5    NL130150  Gustafson                           153.622    156.060  1.10,8A    1609       5.260   5     0  H. Ebbinge                             

 6    S100039   Panoramic                           233.097      28.900  1.11,0A    1609       7.450   4     2  R. Wester                                

7 D140137       Norton Commander            142.009       8.400  1.10,9A    1609       1.400   1     0  M. Nimczyk  

Nakoersen favoriet(en):
Soul Strong   DP
Gustafson DA

Nakoersen kanshebber(s):    
Northon Commander 
Panoramic  D4

Nakoersen outsider(s): 
Banker Transs R 
Abzac de Fontaine DA
TomNjerry Diamant





                           

6                DRAGON TROTTERS CUP (MERWESTAAL                                  21:55   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 2.500. (loting) (1e afdeling)                                                          

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL170034  Kristal                                   1.340       1.340  1.16,4A    1609       1.340   5     1  L. de Vries                                

 2    NL160097  Josanne JE                            1.665       1.665  1.16,7A    1609         730   4     0  M.J.H. Wildhagen                  

 3    I180006    Chebba Mil                             1.400       1.400  1.15,1A    1609       1.400   3     1  R. Bakker                                 

 4    NL180133  Laith H Boko                            610       1.660  1.15,2A    1609         260   4     0  M. Hauber                                

 5    NL170028  Karin                                     1.040       1.040  1.16,6A    1609         375   5     0  R.L. Pools                                

 6    CH18000   Itoko Joma TF                          300          300  1.17,1A    1609         300   2     0  T.H. Kooyman                         

 7    D170065  King Kong Newport                1.850          550  1.16,4A    1609         550   2     1  J.D. ter Borgh                         

 8    NL170045  Kamaraad Hollandia               1.200       1.200  1.16,6A    1609       1.200   2     1  F. Verkaik 


Nakoersen favoriet(en):
Chebba Mill 

Nakoersen kanshebber(s):    
Kameraad Hollandia  D4
Kristal
Kingkong Newport
Josanne JE 
Itoko Joma TF 

Nakoersen outsider(s): 
Laith H Boko 




                               

7                VELTEN WINES TROPHY (PAYDAY WINNER                                22:24   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 6.000. (loting)                                                                        

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL150055  Ids Baldwin                            5.849       8.125  1.15,1A    1609            0   0     0  D. Minnema                             

 2    NL160030  Jet Bianco                             2.672       3.885  1.16,2A    1609         300   3     0  Mw. C.D. Aalbers                    

 3    US170003 Candy Blue Chip                    5.155       3.675  1.13,8A    1609       1.100   4     0  J.D. ter Borgh                         

 4    D160086  Enjoy Life                              2.706       2.270  1.14,3A    1609       1.120   2     1  M. Hauber                                

 5    D180046  Global Ufo                             3.178             0  1.14,5A    1609            0   0     0  J. Offeringa                             

 6    BL170011  Nibali Vivantis                       4.850       4.850  1.14,6A    1609       3.850   6     2  H. Ebbinge                              

 7    BL180008  Orgie Vrijthout                       5.480       2.600  1.14,6A    1609       2.600   4     2  R. Bakker                                 

 8    NL170043  Knockout Invicta                    5.739       6.170  1.15,5A    1609       4.540   9     0  R. Wester                                

 

Nakoersen favoriet(en):
Orgie Vrijthout
Enjoy Life 
Nibali Vivantis D4

Nakoersen kanshebber(s):    
Knockout Invicta 
Global Ufo 

Nakoersen outsider(s): 
Alle 






8                MYLAPS MILE (MERWESTAAL TALENT                                       22:50   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 2.500. (loting) (2e afdeling)                                                          

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie


 1
    D180065  Roberts Son BB                     1.700       1.000  1.15,3A    1609       1.000   2     1  R. Bakker                                 

 2    D170052  Kristy Scott                           1.400       1.400  1.16,6A    1609       1.150   8     1  D.P. Tesselaar                         

 3    NL170001  Kelly Beuckenswijk                  565          565  1.17,5A    1609         565   5     0  R. Wester                                

 4    SL150002  Times HR                               1.860          970  1.16,1A    1609         970   6     0  C.F. Kamminga                      

 5    NL170003  Kairouan                                1.200       1.200  1.16,8A    1609       1.030  12     1  F.W. van der Blonk               

 6    NL180132  Lumiere                                 1.270       1.270  1.17,6A    1609       1.270   4     1  F. Verkaik                                  

 7    NL170057  Karina Charisma                    1.290       1.290  1.18,7A    1609       1.290   4     1  M. de Jong                              

 8    D180045  Inas Stone                             1.400          500  1.13,8A    1609         500   1     1  J. Offeringa     

Nakoersen favoriet(en):
Robert Son BB
Inas Stone 

Nakoersen kanshebber(s):    
Lumiere 
Karina Charisma 
Times HR

Nakoersen outsider(s): 
Kristy Scott  D4









                       

80              Trainingsrit Trotteur Francais                                                             16:30   uur

                                                                                                     m

 1    F180035   I Am Vink                                    0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                              

 2    F170027   Honor Bright                          3.370       3.370  1.15,7A    2100       1.060  12     0  M. Hauber    

                         

81              Trainingsrit Tweejarige Paarden                                                          16:45   uur

                                                                                                     m

 1    D190026  Yahoo Diamant                            0             0               1609            0   0     0  P.J.P. Hagoort                        

 2    D190019  Sir Express                                 0             0               1609            0   0     0  R. Bakker                                 

 3    NL190038  Medusa J                                     0             0               1609            0   0     0  J. Offeringa                              

 4    D190137  My Girl                                        0             0               1609            0   0     0  E. Bot                                       

 5    D190018  Mirone TS                                    0             0               1609            0   0     0  J.H. Mieras   

                           




90              Trainingsrit                                                                                       17:30   uur


                                                                                                    
m

 1    S180028   Indra                                           0             0               2100            0   0     0  J. Offeringa                             

 2    D180027  Grand Ready Cash                 4.400             0  1.13,3A    2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                         

 3    NL180016  Let it be VP                          12.579      12.579  1.14,4A    2100     12.579   5     4  R. Bakker                                 

 4    BL170015  Neo Turbo                            25.080       1.000  1.14,0A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                               


              



Succes !