Victoria Park Wolvega
vrijdag 17 december 2021




Koers van de week vrijdag 10 december, 

Derby der Tweejarigen
Winnaar: Metta Invicta
Eigenaar:  Leendert Gerrits
Trainer: Erwin Bot
Rijder: Erwin Bot
Km tijd: 1.15,2
Afstand: 1609 meter autostart   


Uitslagen Victoria Park  vrijdag 17 december:




Dion Tesselaar laat de talentvolle Zweed LeBron Boko winnend debuteren voor eigenaar Carpe Diem Stable.

Happy Woman komt voor het eerst uit zonder ijzers en wint sterk in handen van Robin Bakker.

Katusso Boko (J. van Rijn) kent geen fouten of pech en wint erg sterk voor eigenaar L. Gerrits die een dubbel boekt als eigenaar.

Fier d'Ars wint in handen van Rick Ebbinge en laat de concurrenten Defi Magik en Fado du Padd achter zich.

Geweldig resulaat stal Grift met 1-2-3tje ! Colonel wint voor Everest Vedaquais en Duke of Carless. 

Derde zege voor Jaap van Rijn ! Hij neemt met Lotte Lobbel resoluut de leiding en wint in een scherpe tijd in een 15 tijd.

Kirby Starlake neemt het intiatief over in de koers en komt met Rob de Vlieger nimmer in gevaar ! 

Florijn  ( stal Jansen / de Vries ) wint erg sterk met John Dekker in de sulky van start tot finish .




Programma & Tips  Victoria Park  vrijdag 17 december :


Tips door Niels Glas.

 

Hoefijzer informatie :

DP = het paard loopt zonder achter ijzers

DA = het paard loopt zonder voor ijzers

D4 = het paard rondom zonder ijzers

 



1                PRIX NDR.NL (MERWESTAAL TALENT                                        17:05   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 900. Open voor maidens tot € 1.500.                                                    

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie



1 NL180074      Lady Day                                     0             0               2100            0   0     0  M. Hauber                                

 2    S180001   LeBron Boko                               0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                         

 3    NL180098  Incroyable Muse TF                     0             0  1.20,6A    2100            0   3     0  R.T. de Vlieger                        

 4    I180005    Cassiopea Font                           0             0  1.19,0A    2100            0   1     0  H. Ebbinge                              

 5    F180025   Idem de Vauville                       420          320  1.18,0A    2100         320   7     0  T.H. Kooyman                         

 6    D170035  Kumanu Fortuna                       510          510  1.18,0A    2100         510   5     0  W.H.M. van der Mespel        

 7    D160143  Take off                                   600          400  1.18,0A    2100         400   2     0  M. Brouwer                              

 8    NL180125  Luigi il Mago                            800          800  1.18,0A    2100         800   9     0  J.T.S. Dekker                           

 9    NL160088  Joris Charisma                         870          870  1.16,6A    2100         710   8     0  J.H. Mieras                               

10   NL160086  Juist Well                                 920          920  1.17,2A    2100         800   5     0  M. Arickx                                  

11   NL170001  Kelly Beuckenswijk                1.005       1.005  1.16,4A    2100       1.005   9     0  R. Bakker                                 

12   NL170082  Kingsley Star                         1.145       1.145  1.16,6A    2100       1.145  14     0  N. Jongejans                          

13   NL180100  Lovely Arctic                         1.185       1.185  1.15,9A    2100       1.185  12     0  Mw. C.D. Aalbers 

Nakoersen favoriet(en):
LeBron Boko
Cassiopea Font

Nakoersen kanshebber(s):    
Lovely Arctic
Take Off
Kelly Beuckenswijk
Lady Day

Nakoersen outsider(s): 
alle 




                  

2                PRIX EDENE D'IS (TROTTEUR FRANCAIS LADY                            17:30   uur

Draverij van meet voor Franse merries. Winsom tot € 30.000.                                                            

  Prijzen:  (        1100         500        350      250        150          100  )   + 10 procent fokpremie


 1
    BL170008  Hira de Lahaye TF                  1.560       1.560  1.17,2A    2100       1.560  10     0  M. Brouwer                              

 2    F150103   Face It                                   5.420       5.420  1.15,8A    2100       4.075  19     1  J.T.S. Dekker                           

 3    NL150069  Frederique Norg TF                8.580       8.580  1.15,2A    2100       4.200  13     1  Mw. C.D. Aalbers                    

 4    F180044   Izara de Viette                      10.750          850  1.15,3      2100         850   2     0  J.F. van Dooyeweerd             

 5    F170089   Hanares                                10.760           50  1.16,7B    2100           50   1     0  B.J. Crebas                              

 6    F180024   Icidalie                                 10.880          600  1.16,4A    2100         600   3     0  J. van Rijn                               

 7    F170090   Happy Women                       17.950          350  1.14,9A    2100         350   1     0  R. Bakker                                 

 8    F160048   Granadella                            29.290       4.800  1.13,4A    2100       4.500   4     1  R. Wester     

Nakoersen favoriet(en):
Happy Woman
Granadella


Nakoersen kanshebber(s):    
Izara de Viette
Face It
Frederique Norg TF
Icidalie

Nakoersen outsider(s): 
Hira de Lahaye TF 



                          

3                REGIOFINALE ALKMAAR II                                                                18:00   uur

Draverij van meet.                                                                                                      

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie


 1
    NL120200  Fleur Swagerman                  33.760      33.760  1.14,2A    2100       1.830  21     0  F.W. van der Blonk               

 2    NL110092  Echo Oldeson                       43.870      43.870  1.14,5A    2100       9.975  12     3  J.H.Mieras                               

 3    NL130105  Goldrush H                           16.555      16.555  1.14,0A    2100       2.865  16     1  R.L.Pools                                

 4    NL170050  Kattuso Boko                        12.486      17.453  1.14,2A    2100       1.800   6     1  J. van Rijn                               

 5    D150115  Calamintha                           35.169      35.169  1.13,5A    2100       8.467  14     2  R.T. de Vlieger                        

 6    NL170074  Kenickie Kite                        15.970      18.445  1.14,7A    2100       7.550  18     1  T. Bos                                      

 7    D170103  Quelle Fleur                         17.949       1.890  1.13,7A    2100       1.010   5     0  R. Bakker                                 

 8    NL100252  Drogba Apache                     15.900      15.900  1.13,8A    2100       1.665   8     0  E. Korrel        

Nakoersen favoriet(en):
Goldrush H 
Calamintha  DP
Katuso Boko


Nakoersen kanshebber(s):    
Echo Oldeson
Kenickie Kite 
Drogba Apache DP

Nakoersen outsider(s): 
Quelle Fleur  D4





                          

4                CHAMPIONNAT DES TROTTEURS FRANCAIS                               18:30   uur

Draverij van meet voor Franse paarden.                                                                                 

  Prijzen:  (        5000       2500       1200      650        300          200  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F140148   Elixir Normand                     25.755      25.755  1.14,7A    2600       5.250  15     1  S. Schoonhoven                    

 2    F160063   Give You All Of Me               18.350       2.115  1.14,1A    2600       1.900   4     0  J.F. van Dooyeweerd             

 3    F150084   Fado de Padd                       24.740      24.740  1.14,3A    2600     17.900  11     6  J.T.S. Dekker                           

 4    F150176   Fleuron                                44.930       2.800  1.15,0B    2600       2.800   3     1  M. Brouwer                              

 5    F130153   Defi Magik                            46.710      46.710  1.14,1A    2600     22.400  23     5  F. Verkaik                                  

 6    F160118   Ghost of Camaro                  24.950      24.950  1.16,0B    2600     23.530  15     3  B.J. Crebas                              

 7    F160037   Gouritch                               21.150      21.150  1.15,9A    2600       6.120  12     0  T.H. Kooyman                         

 8    F150175   Fier d'Ars                             57.361          600  1.13,9B    2600         600   2     0  H. Ebbinge                              

 9    F150174   Flash Special                        38.177          150  1.15,0A    2600         150   2     0  R. Bakker                                  

10   F150109   Franky du Cap Vert               15.836       3.280  1.15,1A    2600       1.680  14     0  J.H. Mieras                               

11   F130137   Dream Gibus                         33.355      32.825  1.14,9A    2600         300   5     0  Mw. A. Lehmann     

Nakoersen favoriet(en):
Fado du Padd
Fier d’Ars

Nakoersen kanshebber(s):    
Elix du Normad
Defi Magik
Give You All Of Me
Ghost of Camaro D4


Nakoersen outsider(s): 
Fleuron
Franky du Cap Vert DA
Flash Special



               

5                CHAMPIONNAT DES TROTTEURS FRANCAIS                               19:00   uur

Draverij van meet voor Franse paarden.                                                                                 

  Prijzen:  (        5000       2500       1200      650        300          200  )   + 10 procent fokpremie


 1
    F100201   Abzac de Fontaine              250.115       3.950  1.11,6B    2600       3.950   5     1  R. Wester                                

 2    F140130   Everest Vedaquais              195.445      12.350  1.11,9B    2600       7.300   8     3  R. Bakker                                 

 3    F100129   Apache Jeloca                      90.193      90.193  1.13,2A    2600       4.050  16     0  M. Arickx                                  

 4    F120156   Coeur Baroque                    374.514      10.850  1.11,3A    2600     10.850   8     3  D. Devolder                             

 5    F090224   Viking d'Hermes                  541.004      10.300  1.10,8A    2600       6.200   7     0  H. Ebbinge                              

 6    F130204   Duke of Carless                  282.030       2.300  1.12,0B    2600       2.300   6     0  J.H. Mieras                               

 7    F110217   Be Good                              197.740       1.900  1.12,3A    2600       1.900   4     0  M. Brouwer                              

 8    F110222   Beau de Grimoult                531.950       2.250  1.12,1B    2600       2.250   5     0  H.A.J. Grift                               

 9    F130042   Duarte                                 213.765          835  1.12,5B    2600         150   2     0  T.H. Kooyman                         

10   F120172   Colonel                               596.170       2.250  1.11,2A    2600       2.250   3     0  J. van Rijn 

Nakoersen favoriet(en):
Everest Vedaquais  D4
Coeur Baroque
Colonel D4

Nakoersen kanshebber(s):    
Viking d’Hermes
Duke of Carless
Be Good

Nakoersen outsider(s): 
Duarte




                             

6                PRIX TOPKIP.NL (PAYDAY WINNER                                           19:30   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 6.000.                                                                                 

  Prijzen:  (        1750       1000        500      300        200          150  )   + 10 procent fokpremie


 1
    D180090  Cash Express                         2.640             0  1.17,0A    2100            0   0     0  R. Bakker                                 

 2    NL170019  Kiekeboe                                2.760       2.760  1.16,6A    2100       2.760   8     3  C. Hetteling jr.                        

 3    NL150010  Impressive Boko                    3.100       3.100  1.15,9A    2100       3.100   9     2  D.P. Tesselaar                         

 4    D160046  Jade Beuckenswijk                 3.445       3.445  1.15,0A    2100       3.445  22     2  F.W. van der Blonk               

 5    NL180071  Lotte Lobell                           3.560       3.560  1.16,8A    2100       3.560   8     2  J. van Rijn                               

 6    S170024   Hypnotic Smart                      5.080       5.080  1.14,2A    2100       3.530  15     0  T.H. Kooyman                         

 7    NL150071  Ivar Charisma                        5.130       5.130  1.16,0A    2100       3.910  22     4  W.H.M. van der Mespel        

 8    D160016  Jor di Grou                            5.900       5.900  1.14,1A    2100       2.665  17     1  M.J.H. Wildhagen                  

 9    NL160085  Jip Star N                              5.985       5.985  1.14,9A    2100       2.960   6     1  H. Ebbinge

Nakoersen favoriet(en):
Hypnotic Smart D4
Lotte Lobell

Nakoersen kanshebber(s):    
Jip Star N    DP
Ivar Charisma
Jade Beuckenswijk

Nakoersen outsider(s): 
Kiekeboe
Impressive Boko
Cash Express




                              

7                PRIX MAASLAND.NL (RACER CHALLENGE)                                    20:00   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 14.000.                                                                                

  Prijzen:  (        1750       1000        500      300        200          150  )   + 10 procent fokpremie


 1
    D140087  Cover Girl                             11.070      11.070  1.14,2A    2100       2.335  11     2  M. Wester                                

 2    D150066  Iamtheonewhoknocks            8.905       8.905  1.14,1A    2100       3.545  16     1  Mw. C.D. Aalbers                    

 3    F170005   Hungaro de Lou                     9.215       9.215  1.14,4A    2100       2.850   7     1  D. Minnema                             

 4    NL160059  Jack Baldwin                         9.663      10.750  1.14,4A    2100       5.450  16     3  B.J. Crebas                              

 5    D160050  Eye Catcher C                        9.700       2.850  1.15,5A    2100       2.600   9     4  S. Schoonhoven                    

 6    D170044  Knock on Wood                      9.840       2.720  1.13,9A    2100       1.720  12     0  H. Ebbinge                              

 7    D170001  Kirby Starlake                      10.448       5.420  1.14,1A    2100       5.300   9     1  R.T. de Vlieger                        

 8    D170054  The Natural                          10.775          500  1.13,6A    2100         500   1     0  M. Arickx     

Nakoersen favoriet(en):
The Natural
Kirby Starlake
Jack Baldwin

Nakoersen kanshebber(s):    
Eye Catcher C 
Iamtheonewhoknocks D4
Cover Girl 

Nakoersen outsider(s): 
alle





                             

8                PRIX WINE&SPIRITS (BOKO CHAMPIONS                                    20:25   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 32.000. Open voor merries tot € 50.000.                                                

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie


 1
    D150104  Red Light DC                        23.400      15.400  1.13,5A    2100       2.750   5     1  J.G. Veldman                           

 2    D150075  Ismael F Boko                       17.770      15.320  1.13,5A    2100         350   2     0  P. de Haan                               

 3    D180018  Rob The Bank                       19.580      30.455  1.14,0A    2100     15.955   3     1  H. Ebbinge                              

 4    NL160045  Jello W                                 19.825      19.825  1.13,4A    2100     10.150  12     6  J. van Rijn                               

 5    NL120036  Florijn                                  27.515      27.515  1.14,3A    2100       5.500   9     3  J.T.S. Dekker                           

 6    D160140  Otero                                    29.544             0  1.13,0A    2100            0   1     0  K.F. Gerrits                              

 7    D150099  Intouchable                          38.883       7.930  1.12,7A    2100       2.250   6     0  R. Bakker    

Nakoersen favoriet(en):
Jello W
Red Light DC

Nakoersen kanshebber(s):    
Rob The Bank
Florijn   DP
Ismael F Boko 
Otero

Nakoersen outsider(s): 
Intouchable 




                            

80              Kwalificatieproef Trotteur Francais                                                      16:00   uur


 1
    F180039   Instant Calin                            500             0  1.17,5A    2100            0   0     0  R. Bakker  

                              

81              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                             16:10   uur


 1
    NL190061  Mats Schermer                            0             0               1609            0   0     0  H. Ebbinge                              

 2    NL190012  Mark Schermer                            0             0               1609            0   0     0  J.W.M. Engwerda                   

 3    D190007  Make my Day                               0             0               1609            0   0     0  C.F. Kamminga                      

 

 

90              Kwalificatieproef                                                                                16:20   uur


 1
    F170091   Highland Dancer                          0             0               2100            0   0     0  J.F. van Dooyeweerd             

 2    NL180058  La Reve Starro                           81          325  1.18,2A    2100            0   0     0  R. Wester                                

 3    NL180068  Lisa Alki                                  886       1.805  1.17,1A    2100         580   6     0  R.T. de Vlieger                        

 4    D160006  Junior Kite                           11.595          830  1.14,2A    2100         830   3     1  C.J. van Diest                          





Succes !