Victoria Park Wolvega
Selectieproeven :  vrijdag 09 juli  2021




Koers van de week j.l. woensdag 30  juni,

Wolvega's Zomermijl 

Winnaar :  Indigo
Eigenaar: P.M. Van Der Rasieren
Trainer:  J. Engwerda
Rijder: R. Ebbinge
Km tijd:  1.12,0
Afstand: 1609 meter autostart 


uitslagen Victoria Park  vrijdag 09 juli:


De volle mep voor stal Grift in koers 1 : Dorthez Prestance wint , Cocomoko wordt 2e en Confidental Bond tikt als 3e af ! 

John Dekker en Fado de Padd winnen vrij gemakkelijk hun race en scoren ondertussen hun 3e zege op rij 

Ondanks startnummer 9 wint Kentucky Lobell en Jaap van Rijn hun rit dankzij een sterk slot !

Iron Vivant ( H. Huygens ) vecht zich naar de overwinning en laat Volcan de Bellande achterzich in 1.13,2 over 2100 meter 

Succes voor de Duitse kampioen M. Nimczyk : Fair Trade wint met een hoofdje maar met een goede slotronde ! 

Trainer Arnold Mollema boekt een zege op zijn thuisbaan, de drie jarige Lockheed Draviet wint met Robin Bakker in de sulky 

Na een schitterende finish tussen Velten Red Red Red en Kansas Dream tikt  eerstgenoemde als 1e af met M. Nimczyk

Gert Jan De Vries en Cardolan Byd zijn groot favoriet en maken dat volledig waar




Programma & Tips  Victoria Park  vrijdag 9 juli :



Hoefijzer informatie :

DP = het paard loopt zonder achter ijzers

DA = het paard loopt zonder voor ijzers

D4 = het paard rondom zonder ijzers

       

1                PRIX USTANG LUDOIS (TROTTEUR FRANCAIS                             10:50   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 150.000. (g.l.s.)                                                  

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

 
1
F160037       Gouritch                               20.100      20.100  1.15,9A    3100       5.070   4     0  D. Minnema                             

 2    F150162   Fakir de Beauvalet                53.040       3.250  1.13,6A    3100       3.250   2     1  C.F. Kamminga                      

 3    F140056   Erwood d'Ecajeul                  64.190      64.190  1.14,0A    3100       2.120   9     0  J. Fikse                                     

 4    F140075   Emeraude Jiji                       71.130      70.130  1.14,4A    3100            0   0     0  B.J. Crebas                              

 5    F150045   Felicio du Joamax                89.765      89.765  1.13,8A    3100       4.510   5     1  T.H. Kooyman                          

 6    F120110   Cocomoko                           113.735      10.100  1.12,9A    3100         150   1     0  J.H. Mieras                               

 7    BL130033  Dorthez Prestance TF         127.210       3.250  1.12,6A    3100       3.250   2     1  R. Bakker                                 

 8    F120057   Confidential Bond               133.650      12.510  1.14,2A    3100            0   0     0  H. Ebbinge         

Nakoersen favoriet(en):
Felicio du Joamax 

Nakoersen kanshebber(s):    
Dorthez Prestance 
Fakir de Beauvalet D4
Confidental Bond D4

Nakoersen outsider(s): 
Erwood d'Ecajeul DP




                    

2                PRIX AS DES JACQUETS (TROTTEUR                                        11:15   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F170051   Hachico                                 2.040       2.040  1.15,9A    2600       2.040   5     1  H. Ebbinge                              

 2    F150094   Filou de Bez                           5.890       4.470  1.15,7A    2600            0   2     0  M. Schulz                                 

 3    NL140129  Espresso Doppio TF              6.200          350  1.16,3A    2600         350   1     0  N. Jongejans                          

 4    NL160132  Gipsy Occagnes TF                6.565       6.565  1.13,8A    2600       1.400  11     0  T.H. Kooyman                         

 5    F160087   Gaillac de Vandel                   7.895       7.895  1.14,7A    2600       2.980  11     0  A. Bakker                                  

 6    F170076   Harley Mokoson                     8.800       1.350  1.15,0A    2600       1.350   4     0  R. Bakker                                 

 7    F140105   El Greco                                9.460       9.460  1.15,5A    2600       1.600   7     0  S. Schoonhoven                    

 8    F150084   Fado de Padd                       11.190      11.190  1.14,3A    2600       4.350   3     2  J.T.S. Dekker                           

 9    F160138   Gadget Rapid                        11.830          750  1.15,8B    2600         750   4     0  J. van Rijn                                

10   F160118   Ghost of Camaro                  11.990      11.990  1.16,0B    2600     10.570   5     1  B.J. Crebas                              

11   F150156   Fly Destin                             13.510      13.510  1.16,5B    2600            0   0     0  A. Posthumus    

Nakoersen favoriet(en):
Fado du Padd 

Nakoersen kanshebber(s):    
El Greco D4
Harley Mokoson D4
Expresso Doppio
Hachico
Ghost if Camero
Gaillac de Vandel DP

Nakoersen outsider(s): 
Gadget Rapid  D4



                    

3                PRIX PAYDAY (PAYDAY WINNER CHALLENGE)                             11:40   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 6.500.                                                                                 

  Prijzen:  (        1750       1000        500      300        200          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL170126  Kesper                                   3.165       3.900  1.14,9A    2100       1.000   2     2  M.E. Korsman                         

 2    NL170098  King Louie                             3.275       3.275  1.14,2A    2100       2.275   3     1  H. Ebbinge                              

 3    F180031   Icare d'Hertals                       3.380             0  1.17,5A    2100            0   0     0  C.J. de Leeuw                          

 4    S170024   Hypnotic Smart                      3.450       3.450  1.14,2A    2100       1.900   7     0  T.H. Kooyman                         

 5    D160016  Jor di Grou                            4.115       4.115  1.14,1A    2100         880   6     0  A. de Wrede                            

 6    D170081  Ken Bull                                 4.380       1.350  1.13,7A    2100       1.050   5     0  C.F. Kamminga                      

 7    D160077  Kia ora                                   4.805       3.305  1.15,1A    2100         150   1     0  P. de Haan                               

 8    NL160070  Jack                                       5.205       5.205  1.14,5A    2100         560   3     0  Mw. R.C.M. Janssen              

 9    NL170138  Kentucky Lobell                     5.345       5.345  1.14,1A    2100       3.475   6     5  J. van Rijn                               

10   D170001  Kirby Starlake                        5.364       1.870  1.14,5A    2100       1.750   2     1  R.T. de Vlieger                        

11   D170126  Villeneuf                                5.420             0  1.15,1A    2100            0   0     0  N. Jongejans                          

12   NL150126  Indy Starlake                          5.905       5.905  1.15,0A    2100         335   3     0  Mw. S.K. de Glee  

Nakoersen favoriet(en):
Kentucky Lobell DP
King Louie

Nakoersen kanshebber(s):    
Kirby Starlake
Kia Ora
Kenn Bull
Jack DP
Hypnotic Smart D4

Nakoersen outsider(s): 
Kesper
Indy Starlake




                  

4                ZOMERKAMPIOENSCHAP MONTÉ                                                   12:10   uur

Montédraverij van meet. (g.l.s.)                                                                                       

  Prijzen:  (        2250       1000        750      450        300          150  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL130075  Gently Boko                           7.876       9.560  1.15,4A    2100         760   7     0  Mw. J.K. Kleijweg                    

 2    NL120036  Florijn                                  23.265      23.265  1.14,3A    2100       1.250   3     1  Mw. S. de Vries                        

 3    D130069  Giant Starlake                      23.501      14.330  1.13,8B    2100           95   3     0  Mw. S. Wiedijk                        

 4    D150154  Joe Cocker                           23.885             0  1.13,5A    2100            0   0     0  Mw. R. Walter                         

 5    NL090028  Cashflow                              33.340      33.340  1.15,5A    2100       2.710   8     1  Mw. L.C. Vethaak                    

 6    D150060  Velten Limelight                   56.947       7.630  1.11,5A    2100       2.510   6     0  Mw. A.M.J. Batist                    

 7    NL110149  Ennyus Boko                        59.340      59.340  1.13,2A    2100       1.200   6     1  Mw. M. Bergen                        

 8    NL090073  Cezar H                                59.454      14.205  1.13,0A    2100            0   0     0  Mw. A. Kruithof                      

 9    BL120005  Iron Vivant                           98.763      47.991  1.13,4A    2100       6.325   6     1  Mw. H. Huygens                      

10   S130031   Louie Brodde                      110.397    110.397  1.10,7A    2100         550   4     0  Mw. C. Lecocq                         

11   F090202   Volcan de Bellande             561.651    561.651  1.10,5A    2100       4.000   2     2  Mw. C. Onghena   

Nakoersen favoriet(en):
Volcan de Bellande D4

Nakoersen kanshebber(s):    
Iron Vivant DA
Florijn 
Joe Cocker
Louie Brodde D4

Nakoersen outsider(s): 
Ennyus Boko DP
Velten Limelight D



                 

5                PRIX BCM.NL (MERWESTAAL TALENT                                        12:40   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 700. (g.l.s.)                                                                          

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL180128  Lover Schermer                           0             0               2100            0   0     0  J. van Rijn                               

 2    D180071  Crazy Boy                                   0             0               2100            0   1     0  J.H. Mieras                               

 3    CH18000   Igor van Joma TF                        0             0               2100            0   1     0  H. Ebbinge                              

 4    NL180156  La Romanee                                0             0               2100            0   0     0  A. Bakker                                  

 5    F180025   Idem de Vauville                       100             0  1.21,5A    2100            0   0     0  C.J. de Leeuw                          

 6    NL180027  Leo GS                                     320          320  1.16,6A    2100         320   3     0  A. Posthumus                         

 7    NL170156  King Fanatic                             410          410  1.17,5A    2100         410   8     0  F.W. van der Blonk               

 8    S170036   Velten Cavallino                       480             0  1.18,0A    2100            0   1     0  S. Woudstra                           

 9    D180076  Fair Trade                                500             0  1.18,2A    2100            0   0     0  M. Nimczyk                              

10   NL170036  Kayden van Bremen                 530          530  1.18,9A    2100         450   6     0  J.A.H.M. Voorn                       

11   NL180133  Laith H Boko                            530       1.580  1.15,2A    2100         180   2     0  M. Hauber                                

12   S180015   True Blue                                 550          550  1.17,5A    2100         550   1     1  P. de Haan                               

13   D170077  Lovesong                                 600          230  1.16,5A    2100         230   2     0  C.F. Kamminga  

Nakoersen favoriet(en):
Crazy Boy
True Blue 

Nakoersen kanshebber(s):    
Lover Schermer
LathbH Boko
Fair Trade
Leo GS

Nakoersen outsider(s): 
La Romanee
Velten Cavallino





                   

6                PRIX WINE & SPIRITS (MERWESTAAL TALENT                             13:10   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 2.500. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    BL130034  Deesse Ter Putten TF               528             0  1.21,6A    2100            0   0     0  D. den Dubbelden                 

 

 

 2    S180023   Fenomen A.F.                         1.000       1.000  1.15,2A    2100       1.000   1     1  J. van Rijn                               

 3    NL170034  Kristal                                   1.120       1.120  1.17,5A    2100       1.120   3     1  L. de Vries                                

 4    F150167   Fangio Royal                          1.230             0  1.18,2A    2100            0   0     0  M. Schulz                                  

 5    D170078  Ronin                                     1.250          900  1.15,4A    2100         900   3     0  A. Posthumus                         

 6    NL170083  Kluivert Boko                         1.400       1.400  1.15,4A    2100       1.400   5     1  D.P. Tesselaar                         

 7    D180019  Lockheed Draviet                   1.400       1.400  1.15,0A    2100       1.400   3     1  R. Bakker                                 

 8    NL160077  Joep Swagerman                    1.725       1.725  1.17,2A    2100         445  11     0  F.W. van der Blonk               

 9    D180077  Limbo K Newport                   2.000             0  1.15,2A    2100            0   0     0  M. Nimczyk                              

10   NL180077  Lucina                                   2.118       8.470  1.15,0A    2100            0   0     0  J.H. Mieras                               

11   BL180008  Orgie Vrijthout                       2.200       2.200  1.14,9A    2100       2.200   3     2  M. Brouwer  

Nakoersen favoriet(en):
Orgie vrijthout
Fenomen A.F.

Nakoersen kanshebber(s):    
Lucina
Limbo K Newport
Lockheed Draviet
Ronin
Kluivert Boko

Nakoersen outsider(s): 
Kristal


                           

7                SILVER SERIE II (BOKO CHAMPIONS                                         13:40   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 25.000.                                                                                

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )   + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    D150032  Velten Revenge                    14.685       3.300  1.13,9A    2100            0   1     0  N. Jongejans                          

 2    D160039  Just Massive                        14.963      10.050  1.13,2A    2100       4.800   5     2  M.F. Rothengatter                 

 3    F150109   Franky du Cap Vert               15.156       2.600  1.15,1A    2100       1.000   3     0  T.H. Kooyman                         

 4    NL140063  Henri Buitenzorg                  15.210      15.210  1.14,6A    2100       6.920   6     4  J.H. Mieras                               

 5    D170041  Kansas Dream                      15.580       1.050  1.14,1A    2100       1.050   2     1  J. van Rijn                               

 6    D150152  Julnick Shark                       18.380       2.830  1.13,8A    2100       2.830   3     2  D.P. Tesselaar                         

 7    S160006   Lambada Zon                        22.348      19.894  1.13,2A    2100       3.933   8     0  P. de Haan                               

 8    D150034  Velten Red Red Red              23.780      14.625  1.13,4A    2100            0   0     0  M. Nimczyk 

Nakoersen favoriet(en):
Kansas Dream  D4
Velten Red Red Red

Nakoersen kanshebber(s):    
Julnick Shark
Just Massive
Lambada Son 
Henri Buitenzorg DP

Nakoersen outsider(s): 
alle 



                            

8                NAC SUMMER TROPHY (RACER CHALLENGE)                              14:10   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 14.000. Voor amateurrijders (m/v) en eigenaarrijders.                                  

 

                                                                                                     m

 1    NL140099  Hot Shot Rob                         8.125       8.125  1.14,6A    2100         645   6     0  Mw. L. Hamming                    

 2    NL130104  Goah d'Isere                          9.735       9.735  1.14,5A    2100         320   3     0  Mw. P.A.C. Heinis                   

 3    NL160113  James Moko                         10.040      10.040  1.13,4A    2100       3.300   6     1  Mw. S. Stolker                         

 4    D170021  Cardolan Byd                        12.010      12.010  1.13,6A    2100       5.960   5     2  G.J. de Vries                            

 5    NL110075  El Salsa                                12.150      12.150  1.15,9A    2100         100   3     0  W.C. Steur                              

 6    NL130110  Ghislaine                              13.505      13.505  1.14,0A    2100            0   1     0  F. Hollander                            

 7    NL150076  I'll be there                           13.515      13.515  1.14,8B    2100            0   1     0  Mw. L. de Vlieger  

Nakoersen favoriet(en):
Cardolan Byd 

Nakoersen kanshebber(s):    
James Moko
Goah d'isere
Ghislaine

Nakoersen outsider(s): 
I'll be There Da
El Salsa
Hot Shot Rob 




                 

80              Trainingsrit Tweejarige Trotteur Francais                                             09:20   uur

                                                                                                     m

 1    F190053   Jamaica Brown                            0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                              

 

 

81              Trainingsrit Trotteur Francais                                                             09:35   uur

                                                                                                     m

 1    F180028   I Dream With You                        0             0               2100            0   0     0  M. Brouwer                              

 2    F180021   Intercity                                      0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                              

 3    BL150051  Formidable d'Azur TF           78.530          150  1.14,8B    2100         150   3     0  J.H. Mieras       

                       

90              Trainingsrit                                                                                       10:05   uur


1
   NL180110  Let it be Petnic                            0             0               2100            0   0     0  F.A. Westerveld                     

 2    NL180106  Lovelylunalevi                             0             0               2100            0   0     0  M. Brouwer                              

 3    NL180135  Let's Go Crazy                             0             0               2100            0   0     0  C.F. Kamminga                      

 4    D180014  Lucky Charly                               0             0               2100            0   0     0  M.F. Rothengatter                 

 5    D180078  Gustav Simoni                             0             0               2100            0   0     0  M. Nimczyk       

                      

91              Trainingsrit                                                                                       10:20   uur
 

 1    NL180125  Luigi il Mago                               0             0               2100            0   4     0  C.F. Kamminga                      

 2    S160015   Jinera Boko                                 0             0               2100            0   0     0  N. Jongejans                          

 3    NL180099  Lord Bianco                           2.538       6.700  1.15,2A    2100       1.150   4     0  R.T. de Vlieger                        

 4    S150022   Ike Schermer                        82.176      73.964  1.11,6A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                              

 5    NL130150  Gustafson                           151.562    154.000  1.10,8A    2100       3.200   4     0  J.W.M. Engwerda                    







Succes !