Victoria Park Wolvega
1 Juni 2018


Uitslagen Wolvega 1 juni,

Heres Beuckenswijk en Hugo Langeweg jr openen met een zege en blijven voor stalgenoot Fleur Starlake

Jeroen Engwerda bewijst dat hij het winnen als rijder niet verleert is en scoort sterk met Touch of Wind Bi 

Ondanks een eerste en een laatste bocht drie dik wint Djoko's Way en Jaap van Rijn erg sterk voor eigenaar Westerveld

Een half uur later scoort trainer Jos Oorthuijsen z'n 2e zege! Vanuit het 1e band scoort de grillige Bleuet D'Airou 

Ondanks een paar mispassen zegeviert Vaduz Wise As sterk in handen van trainer Erwin Bot

Jaap van Rijn en Howie Star verassen bij hun debuut voor stal Bot en doet dan aan een leuke winnend cote !

Huug van Dijk koerst met z'n Durk M Boko naast de leider, hij toont veel karakter en wint sterk 

Rick Ebbinge en Feel Good Debois denderen vanuit het spoor naast de leider naar een winnend debuut !

Zauni laat zijn grootste concurrent (Edo Venus) het werk doen en slaat in de laatst 500 meter toe 

Eerste koers, 2100 m:

Heres Beuckenswijk         H.W. Langeweg jr.                                                 1.14,7

Fleur Starlake            

Fleur Swagerman          

Guy Pomponne              

Niet gestart:          

Winnend 1,70  Pl. 1,20  2,80  3,80 Duo 13,50 Trio 125,90 Koppel 11,80

 

Tweede koers, 2100 m:

Touch of Wind Bi           J.W.M. Engwerda                                                   1.14,0

Noble Dolly              

Flavius                  

Unar Bi                  

Niet gestart: 1 Egbert Schermer                    

Winnend 8,00  Pl. 2,40  1,60  2,20 Duo 30,00 Trio 52,80 Koppel 10,00

 

Derde koers, 2600 m:

Djoko's Way               J. van Rijn                                                       1.17,5

Emeraude Jiji            

Dringeat Mauritius        

Certain Well              

Niet gestart: 16 Cyber Match                        

Winnend 11,60  Pl. 2,00  3,50  1,30 Duo 139,40 Trio 371,00 Koppel 68,10

 

Vierde koers, 3100 m:

Bleuet d'Airou             J.P.C. Oorthuijsen                                               1.17,5

Bastien du Chef          

Bonefish Life            

Bunker du Hamel          

Niet gestart: 11 Vadim du Clos                      

Winnend 10,50  Pl. 2,30  2,20  1,30 Duo 77,20 Trio 281,40 Koppel 24,90

 

Vijfde koers, 2100 m:

Vaduz Wise As             E. Bot                                                           1.14,6

Innovation Love          

Cesare W                  

Victorymoko              

Niet gestart:          

Winnend 2,10  Pl. 1,50  1,50  2,90 Duo 5,10 Trio 60,00 Koppel 4,50

 

Zesde koers, 2100 m:

Howie Star                 J. van Rijn                                                       1.16,1

Hendrik Schermer          

Gwydion                  

Gigi l'Amoroso            

Niet gestart:          

Winnend 29,70  Pl. 5,60  14,70  2,40 Duo 473,90 Trio 1384,30 Koppel 423,60

 

Zevende koers, 2100 m:

Durk M Boko               H.A. van Dijk                                                     1.16,0

Benji Boy                

Edgar Flevo              

Falco                    

Niet gestart:          

Winnend 2,50  Pl. 1,50  2,80  3,00 Duo 36,80 Trio 213,80 Koppel 15,10

 

Achtste koers, 2100 m:

Feel Good Desbois         H. Ebbinge                                                       1.16,1

Zar Laksmy                

Holland                  

Give You All of Me        

Niet gestart:          

Winnend 1,80  Pl. 1,10  1,30  1,70 Duo 4,80 Trio 37,90 Koppel 5,70

 

Negende koers, 2600 m:

Zauni                     Mw. R. Walter                                                     1.21.4

Edo Venus                

Varenne de Phens          

Abrazzo d'Amour          

Niet gestart: 2 Bronco Boko                        

Winnend 1,30  Pl. 1,10  1,30  1,80 Duo 1,80 Trio 4,30 Koppel nvt

 

Totalisatoromzet: €270.046,-

 

 


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 1  juni

Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers


Koers 1 t/m 8 zijn Premium koersen.

1                PRIX TOTAL AIR CARE (BOKO CHAMPIONS                               17:55   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 16.000.                                                                                

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    NL120200  Fleur Swagerman                15.110      15.110  1.14,2A    2100       6.170  12     1  M. Spin                                   

 2    NL120207  Fleur Starlake                      15.426      15.426  1.14,6A    2100       1.100   2     0  F. Verkaik                              

 3    NL140004  Hasta la Vista                        9.160      10.150  1.15,2A    2100       4.350   4     1  J.T.S. Dekker                        

 4    NL130171  Gigant Well                          10.752      11.005  1.14,1A    2100       5.100   6     1  J. van Rijn                              

 5    NL130069  Guy Pomponne                    12.388      13.100  1.14,7A    2100       4.950   8     1  T.H. Kooyman                         

 6    D140030  Heres Beuckenswijk            14.674       9.020  1.14,5A    2100       4.350   6     2  H.W. Langeweg jr.                

 7    NL100119  Deposito                              15.745      15.745  1.14,2A    2100         355   6     0  L. de Vries                            

 8    NL130039  Grand River                         15.959      15.959  1.14,4A    2100       9.202   7     3  H. Ebbinge     

Nakoersen Favoriet
Heres Beuckenswijk

Nakoersen kanshebber(s)
Grand River D4
Gigant Well DP
Hast la Vista DP
Fleur Starlake
Fleur Swagerman

Nakoersen outsider(s)
 
Guy Pomponne
Deposito D4



                       

2                PRIX EFD NOORD (ELITE CHALLENGE)                                          18:25   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 60.000.                                                                                

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    NL110093  Egbert Schermer                  28.410      28.410  1.14,1A    2100         570   4     0  Mw. D. Paling                        

 2    NL120212  Flavius                                39.225      40.905  1.13,8A    2100     10.860   8     3  Mw. H.M. Janssen               

 3    NL100136  Dean Bros                            35.985      35.985  1.14,2A    2100         950   2     1  D.P. Tesselaar                      

 4    I130008    Unar Bi                                40.136      40.136  1.13,7B    2100     19.000   2     1  H. Ebbinge                             

 5    D130097  Noble Dolly                          40.550       4.700  1.12,4A    2100            0   1     0  R. Bakker                               

 6    I120033    Touch of Wind Bi                 40.708      40.708  1.12,2A    2100       6.982   4     3  J.W.M. Engwerda                 

 7    NL110149  Ennyus Boko                       44.930      44.930  1.13,2A    2100     13.400   9     1  Mw. C.D. Aalbers                 

 8    F120053   Carat du Vivier                     45.120             0  1.13,6A    2100            0   0     0  S. Woudstra            

Nakoersen Favoriet
Touch of Wind Bi
Noble Dolly  DP
Unar Bi  DP

Nakoersen kanshebber(s)
Ennyus Boko
Flavius
Dean Bros  DA

Nakoersen outsider(s)
 
Egbert Schermer
Carat du Vivier



             

3                CHAMPIONNAT EUROPEÉN DES PARIEURS (TF                          18:55   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 20.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F140060   Elias                                      3.100       3.100  1.16,3A    2600       1.100   3     0  A. Posthumus                      

 2    F130120   Dalios de Guez                      5.620             0  1.18,1B    2600            0   0     0  C. De Groote                         

 3    F120126   Chelsea Trot                         7.110             0  1.17,7A    2600            0   1     0  D.P. Tesselaar                      

 4    F120012   Cameleon                              8.205       8.205  1.16,4A    2600       7.400  10     2  Alwin Bakker                        

 5    F130116   Drop Meslois                         8.450             0  1.17,9B    2600            0   0     0  J.P.C. Oorthuijsen                

 6    F130121   Dringeat Mauritius               10.548             0  1.14,0A    2600            0   0     0  T.E. Loncke                           

 7    F130111   Dino de Bourgogne             10.650      10.650  1.15,6B    2600       1.490   9     0  R. Bakker                               

 8    F130113   Dragon du Bourg                 10.930          100  1.15,6A    2600         100   3     0  N. Jongejans                         

 9    F120120   Colza du Gers                      11.490          500  1.17,1A    2600         500   6     0  R. de Beer                              

10   F140013   Ete de Feu                           12.610             0  1.16,5A    2600            0   0     0  H.A.J. Grift                             

11   F120123   Certain Well                         14.080      14.080  1.17,1A    2600         400   3     0  M. Spin                                   

12   F120014   Cadence de Kacy                 14.575      14.575  1.16,1A    2600       6.155  10     2  R. Wester                               

13   F140075   Emeraude Jiji                       15.300      15.300  1.16,9A    2600       8.650   7     1  J. de Leeuw                          

14   F120119   Calao des Ajoncs                 18.360      18.360  1.16,2A    2600         200   5     0  J.P. Kloppenburg                 

15   F130112   Djoko's Way                         19.640      19.640  1.16,3A    2600       2.850   7     1  J. van Rijn                              

16   F120122   Cyber Match                        19.790      19.790  1.16,8B    2600           60   3     0  Mw. L.D. Pegram 

Nakoersen Favoriet
Dringeat Mauritius 
Djoko's Way
Elias
Cadence de Kacy

Nakoersen kanshebber(s)
Emeraud Jiji
Drop Mesloi  D4

Nakoersen outsider(s)
 
Cameleon   Dp
Ete de Feu
Colza du Gers
Chelsea Trot  DA
Dino de Bourgogne



                

4                PRIX ECURIE DES CHARMES (TROTTEUR FRANCAIS                   19:25   uur

Prijzendraverij voor Franse paarden. Winsom tot € 70.000. (g.l.s.)                                                      

  Prijzen:  (        2750       1250        700      300        250          150  )  + 10 procent fokpremie


                                                  
Winsom   Winsom                          Winsom   star  ove

 1    F110158   Bleuet d'Airou                     22.880      22.880  1.14,8A    3100       2.300  12     0  J.P.C. Oorthuijsen                

 2    F090015   Vartabas                              24.020      24.020  1.16,0A    3100         170   4     0  Mw. L.D. Pegram                  

 3    F110051   Bastien du Chef                   24.460      23.010  1.15,0A    3100       4.970  11     1  D. den Dubbelden    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------           

 4    F100157   Artax Vert                            26.415      26.415  1.15,2A    3120       1.275   6     0  D.P. Tesselaar                      

 5    F110095   Bunker du Hamel                 28.480      28.480  1.14,4A    3120       2.700  10     0  J. de Leeuw                          

 6    F120093   Catyama                              28.690      28.690  1.14,5A    3120     13.660   9     3  M. Brouwer                           

 7    F110156   Baladin Williams                  34.860      34.860  1.14,1A    3120       4.850   9     0  J. Fikse                                   

 8    F080173   Urbino Ludois                     50.675      50.675  1.14,0A    3120           65   2     0  D. Brouwer                            

 9    F100140   As Magic                              51.550      51.550  1.14,9A    3120            0   3     0  R. Bakker                               

10   F110100   Bonefish Life                       59.350      59.350  1.14,3A    3120     14.320   8     2  H.W. Langeweg jr.                

11   F090197   Vadim du Clos                     68.020      68.020  1.15,3B    3120            0   3     0  G. de Jong        

Nakoersen Favoriet
Bonefish Life   DP    
+ 20 meter
Bunker de Hamel   
 + 20 meter

Nakoersen kanshebber(s)
Baladin Williams   
 + 20 meter
Artax Vert DP   
 + 20 meter
As Magic   DP    
 + 20 meter

Nakoersen outsider(s)
 
Catyama   
 + 20 meter
Bastien du Chef



                    

5                PRIX ENSYFAIR (PAYDAY WINNER CHALLENGE)                          19:55   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 8.000.                                                                                 

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL120175  Fakhir Fanatic                       3.575       3.575  1.16,2A    2100         305   6     0  Mw. S. de Vries                    

 2    D140116  Early Smiling                         4.375       2.500  1.16,1A    2100       2.300   4     1  D.P. Tesselaar                      

 3    D140111  Victorymoko                          5.625       5.525  1.15,5A    2100       3.215   5     2  J. van Rijn                              

 4    D150088  Cesare W                               5.815          450  1.15,4A    2100         450   1     0  K.L.C. Roeges                       

 5    I140017    Vaduz Wise As                      5.850       5.850  1.14,5A    2100       2.550   3     2  E. Bot                                      

 6    NL100252  Drogba Apache                     6.225       6.225  1.15,2A    2100       2.080  11     0  E. Korrel                                  

 7    NL140009  Hedy Beuckenswyk              7.675       7.675  1.14,1A    2100       4.100   5     1  H. Ebbinge                             

 8    NL150078  Innovation Love                    7.938      10.000  1.14,9A    2100       7.250   1     1  R. Bakker        

Nakoersen Favoriet
Hedy Beuckenswyk  D4
Vaduz Wise As
Innovation Love DP

Nakoersen kanshebber(s)
Cesare W
Early Smiling

Nakoersen outsider(s)
 
Victorymoko



                      

6                PRIX MARTINI BUSINESS (MERWESTAAL TALENT                       20:27   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 3.750. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    NL140047  Herald Scott                            910          910  1.17,3A    2100         910   3     0  A. Bakker                               

 2    D140049  Heine Attack                         1.050       1.050  1.16,8A    2100       1.050   6     1  J. de Leeuw                          

 3    I140010    Vistoso                                 1.100       1.100  1.16,4A    2100         350   1     0  C. De Groote                         

 4    NL130119  Gigi l'Amoroso                      1.180       1.180  1.16,1A    2100       1.180   7     0  M.C. Vergay                          

 5    I150013    Zante Grif                             1.200       1.200  1.17,2A    2100       1.200   1     0  R. Bakker                               

 6    NL140033  Hayehwatha                          1.470       1.470  1.16,7A    2100       1.320   5     1  A. Posthumus                      

 7    NL140076  He Gerritdelange                   1.650       1.650  1.16,4A    2100       1.150   3     0  J.T.S. Dekker                        

 8    NL140028  Howie Star                            1.790       4.925  1.17,0A    2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 9    NL130137  Gwydion                               2.245       3.295  1.15,9A    2100         700   1     1  J.H. Mieras                            

10   NL140151  Hendrik Schermer                 2.325       2.325  1.16,3A    2100       1.795   9     1  F.W. van der Blonk                

11   NL120089  Forever H                              2.373       2.373  1.16,7A    2100            0   1     0  D.P. Tesselaar                      

12   D130014  Devil                                     3.670       3.670  1.15,0A    2100       1.530   6     1  H. Ebbinge 

Nakoersen Favoriet
Gwydion
Zante Grif

Nakoersen kanshebber(s)
Howie Star
He Gerritdelande
Gigi L'Amoroso
Hendrik Schermer   DP
Forever H  DP

Nakoersen outsider(s)
 
Hayehwatha   DP
Heine Attack
Devil   DP




                           

7                PRIX SUBLI.NL (BOKO CHAMPIONS CHALLENGE)                         20:54   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 30.000. Voor amateurrijders (m/v)                                                      

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    D130039  Faday Scott                         13.600      13.600  1.14,6A    2100         280   4     0  W. ten Brink                          

 2    NL120044  Falco                                   16.425      16.425  1.14,7A    2100         910   6     0  Y.R. Mollema                         

 3    D120053  Secret Honey                       20.427      20.427  1.13,7A    2100       2.286   6     1  M.C. Blankendaal                 

 4    NL110269  Eagle Transs R                    22.545      24.835  1.14,2A    2100            0   1     0  E.R. Westerveld                    

 5    NL080486  Benji Boy                             23.400      23.400  1.13,9A    2100       3.600   8     0  E. van den Bergh                  

 6    NL100062  Durk M Boko                        23.910      23.910  1.13,3A    2100       1.550   3     2  H.A. van Dijk                          

 7    NL070487  Andrea Swagerman             24.565      24.680  1.14,0A    2100       1.390  13     0  K. Swagerman                      

 8    NL120240  Fuggedaboutit                     25.172      25.172  1.13,6A    2100         820   3     0  Ch.J. de Leeuw                     

 9    I130016    Urmia                                   25.258      25.258  1.12,2A    2100       1.008   1     0  J. Terstal                               

10   NL110231  Edgar Flevo                         28.605      28.605  1.13,7A    2100       1.250   3     0  P. Van Pollaert                      

11   NL100001  Dayenne Lane                      28.775      28.775  1.13,7A    2100       7.060   8     4  Mw. S. Stolker      

Nakoersen Favoriet
Durk M Boko

Nakoersen kanshebber(s)
Urmia   D4
Edga Flevo   DP

Dayenne Lane
Falco
Secret Honey  Da

Nakoersen outsider(s)
 
Fuggedaboutit
Benji Boy D4




               

8                PRIX MASSAGEPRAKTIJK DOEDE VAN DE BIJ                             21:21   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 900. (g.l.s.)                                                                          

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    I150002    Zar Laksmy                                 0             0               2100            0   0     0  R. Bakker                               

 2    NL150113  Indy Flevo                                  0             0               2100            0   1     0  S. Schoonhoven                   

 3    S150040   Give You All of Me                      0             0               2100            0   0     0  M.F. Rothengatter                

 4    S140010   Holland                                      0             0               2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 5    NL150136  In Love Transs R                        0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 6    F150025   Feel Good Desbois                    0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 7    F150028   Falcao Boko                               0             0  1.22,6A    2100            0   0     0  E. Bot                                      

 8    D150076  Ima Cheerleader                      300          300  1.20,0A    2100         300   1     0  F.W. van der Blonk               

 9    D150112  Believe Me CG                         410          300  1.17,3A    2100         300   1     0  C. De Groote                         

10   NL140027  Hickory Forest                         690          690  1.17,3A    2100         690   4     0  L. de Vries                            

11   F130122   Daisymoney Ringeat               754             0  1.16,3A    2100            0   0     0  T.E. Loncke                           

Nakoersen Favoriet
In Love Transs R
Feeld Good Debois  DP
Zar Laksmy  DP

Nakoersen kanshebber(s)
Holland
Give You All of Me   DP
Daisymoney Ringeat
Believe Me CG   DP

Nakoersen outsider(s)
Falcao Boko
Hickory Forest




9                MONTÉ PAARDEN FOKKERIJ CLUB BOKAAL (MONTÉ                  21:46   uur

Montéprijzendraverij. Winsom tot € 150.000. (g.l.s.)                                                                   

  Prijzen:  (        1000         500        240      160        100               )   + 10 procent fokpremie

 
1
    F090170   Varenne de Phens               38.133       7.940  1.15,3B    2600         260   3     0  Mw. C. Onghena                   

 2    NL080074  Bronco Boko                       39.892      39.892  1.13,0A    2600       1.750   6     1  Mw. L.C. Vethaak                 

 3    D130117  Zauni                                   58.384       7.000  1.12,8A    2600       7.000   3     3  Mw. R. Walter                        

 4    NL070144  Abrazzo d'Amour                 58.816      58.816  1.13,5A    2600       2.511   6     2  Mw. M.E.E. Knopp                 

 5    F100170   Accro Au Rock                     98.500          150  1.14,0A    2620         150   1     0  Mw. S. de Vries                    

 6    A090003   Edo Venus                          120.235    120.235  1.12,9A    2620       1.350   4     2  Mw. S. Wiedijk                      

 7    F080181   Ultimo Amore                     147.810       1.280  1.14,3A    2620       1.280   5     0  Mw. L. Hamming     

Nakoersen Favoriet
Zauni

Nakoersen kanshebber(s)
Edo Venus
Abrazzo d'Amour
Ultimo Amore

Nakoersen outsider(s)
 
Bronco Boko
Varenne de Phens






            

80              Kwalificatieproef Trotteur Francais                                                  16:50   uur

 1    F140084   Elusive Bond                              0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge 


                          

81              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                          17:00   uur

 
1
    NL160123  Joe Fanatic                                0             0               1609            0   0     0  R. Seganti                              

 2    NL160059  Jack Baldwin                              0             0               1609            0   0     0  M. Brouwer                           

 3    NL160132  Gipsy Occagnes TF                    0             0               1609            0   0     0  J. de Leeuw                          

 4    NL160096  Jersey Avenue                            0             0               1609            0   0     0  D. Minnema   


                       

90              Kwalificatieproef                                                                             17:10   uur

 
 1
    S150021   Iglesias Boshoeve                      0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 2    NL150065  Invincible Volo                           0             0               2100            0   0     0  L. de Vries                            

 3    NL150003  Ijsvink                                        0             0               2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 4    S150015   Indi di Quattro                           0             0               2100            0   0     0  R. Bakker                               

 5    NL150076  I'll be there                                 0             0               2100            0   0     0  R.T. de Vlieger                      

 6    NL130120  Georgina                                    0             0               2100            0   0     0  N. Jongejans                         

 7    NL140063  Henri Buitenzorg                        0             0               2100            0   0     0  C.A. Toonen    


                     

91              Kwalificatieproef                                                                             17:20   uur


1
    NL150036  Inez Alki                                     0             0               2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 2    D150113  Raoel Attack                               0             0               2100            0   0     0  Mw. C.D. Aalbers                 

 3    S150001   Edens Boy                                  0             0               2100            0   0     0  F.A. Westerveld                    

 4    D140124  Handsome Cunera                     0             0               2100            0   0     0  T.H. Kooyman                        

 5    F140016   El Butre                                      0             0               2100            0   0     0  H.A.J. Grift                             

 6    D150078  Indigo Fashion                      2.207             0  1.19,3A    2100            0   1     0  J.C. Bot                                   

 7    D150063  Iris Flevo                               7.050       2.050  1.18,0A    2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 8    D140067   Broadwell                          63.760    3.000     1.12,9A   2100      0          0            R. Bakker         


Succes !