Victoria Park Wolvega
11 oktober 2018


Uitslagen Wolvega j.l woensdag 10 oktober,

Robin Bakker man van de dag met 4 overwinningen ! 

De grootverdiener Baltic Charm maakt een winnend debuut voor stal Hagoort 
In de kleuren van Top Kip scoort Bakker een fraaie pmu zege met Zaviar As 
Hillary Queen kan onderweg goed het tempo regelen en wint de 4 jarige Challange
Innovation Love ouderwets goed en wint de Breeders Crown van start tot finish !



Met een sterk eindschot wint Hollywood Star in handen van Dion Tesselaar de 2e koers van de dag

Helena di Quarttro ( C. Kamminga)  wint voor de 2e maal achter elkaar in VP voor eigenaar Alja Bv.

In de Trotteur Francais Bronzen Challange wordt een prooi voor Duc des Clerbosq voor eigenaar M. Heynen

Ruud Pools wint met Elitloppet , de draver die debuteert voor eigenaartrainer Wil van der Zwaan 

Isabella JE zegeviert ook in de Breeders Crown merries ondanks dat de concurrentie dichtbij kwam!

Gwydion en Jeffrey Mieras winnen weer met overmacht en ontwikkelen zich als baanspecialist !

Na een rommelige laatste bocht scoort Delicatesse  ( 2e zege voor stal Payday!) na vele starts haar 1e overwinning


Uitslagen draf- en rensport

Wolvega

10-10-2018

 
             

Eerste koers, 2600 m:

     

1e

9

 

Baltic Charm             

R. Bakker                                                       

1.16,5

2e

2

 

Classic Word             

     

3e

7

 

Tsar d'Andain             

     

4e

3

 

Ustin de Littry          

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,70  Pl. 1,20  2,20  1,20

Duo 12,50

Trio 39,10

Koppel 12,20

             

Tweede koers, 2100 m:

     

1e

2

 

Hollywood Star           

D.P. Tesselaar                                                   

1.15,1

2e

3

 

Hayley Jet               

     

2e

9

 

Fonne Pomponne           

   

4e

1

 

Harley D Energy          

     

Niet gestart:          

Duo 8,50

Trio 30,50

Koppel 4,50

Winnend 1,70  Pl. 1,10  2,30  1,70

Duo 6,90

Trio 30,50

Koppel 4,90

             

Derde koers, 2100 m:

     

1e

6

 

Helena di Quattro        

C.F. Kamminga                                                   

1.14,6

2e

5

 

Fleur Starlake           

     

3e

7

 

Fabio Bianco             

     

4e

4

 

Fanatic Star             

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,50  Pl. 1,10  1,40  1,30

Duo 5,40

Trio 5,00

Koppel 5,00

             

Vierde koers, 2100 m:

     

1e

11

 

Zaviar As                

R. Bakker                                                       

1.16,2

2e

8

 

Give You All of Me       

     

3e

9

 

Helena                   

     

4e

1

 

Iron Fox                 

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,70  Pl. 1,20  1,60  1,40

Duo 7,90

Trio 27,00

Koppel 7,80

             

Vijfde koers, 2600 m:

     

1e

12

 

Duc des Clerbosq          

D.P. Tesselaar                                                  

1.17,3

2e

4

 

Diamond ER               

     

3e

13

 

Encore Sun TF            

     

4e

7

 

Dona de Vrie             

     

Niet gestart:          

     

Winnend 4,00  Pl. 1,90  7,50  1,30

Duo 142,20

Trio nvt

Koppel 51,20

             

Zesde koers, 2600 m:

     

1e

3

 

Elitloppet               

R.L. Pools                                                      

1.17,5

2e

6

 

Belle Bonanza            

     

3e

7

 

Casimaka                 

     

4e

4

 

Cadence de Kacy          

   

Niet gestart:          

     

Winnend 3,80  Pl. 1,30  1,50  1,40

Duo 8,80

Trio 29,00

Koppel nvt

             

Zevende koers, 2100 m:

     

1e

1

 

Isabella JE              

D.J. Hof                                                         

1.15,5

2e

8

 

Iris Baldwin             

     

3e

5

 

Immortality              

     

4e

7

 

Indy Lady                

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,50  Pl. 1,40  1,40  4,80

Duo 4,50

Trio 32,80

Koppel nvt

             

Achtste koers, 2100 m:

     

1e

6

 

Gwydion                  

J.H. Mieras                                                     

1.15,1

2e

4

 

Goo River Flevo          

     

3e

1

 

Hendrik Schermer         

   

4e

3

 

Handsome Starlake        

   

Niet gestart:          

     

Winnend 1,40  Pl. 1,10  2,30  1,80

Duo 7,70

Trio 48,90

Koppel nvt

             

Negende koers, 2600 m:

     

1e

8

 

Hillary Queen            

R. Bakker                                                       

1.16,2

2e

4

 

Pearl Stardust           

     

3e

6

 

Highspeed Aresy           

     

4e

5

 

Kaela Vrijthout          

     

Niet gestart: 7 Hasta la Vista                    

   

Winnend 1,30  Pl. 1,10  1,30  1,30

Duo 3,70

Trio 16,70

Koppel nvt

             

Tiende koers, 2100 m:

     

1e

8

 

Delicatesse              

J. de Leeuw                                                      

1.15,1

2e

7

 

Betty Somolli            

     

3e

2

 

Cresus Turgot            

     

4e

4

 

Verseau Blue             

     

Niet gestart: 5 Vendangeur                        

   

Winnend 2,90  Pl. 2,40  1,40  3,00

Duo 15,00

Trio 58,30

Koppel nvt

             

Elfde koers, 2100 m:

     

1e

4

 

Innovation Love          

R. Bakker                                                       

1.14,7

2e

1

 

Indian Fanatic           

     

3e

5

 

Ilclassico Renka         

     

4e

2

 

I am Zandbergen          

     

Niet gestart: 6 Ideaal                            

     

Winnend 1,50  Pl. 1,00  1,00  1,00

Duo 3,20

Trio 3,00

Koppel nvt

             

Totalisatoromzet: €53.163,-

     

 


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 11 oktober:

Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers
A   = 
het paard loopt in stalverband, gesamelijke winnend cote 


Koers 1 tot en met 5 zijn Premium koersen. 





1                PRIX BEAU GAMIN (TROTTEUR FRANCAIS DIAMOND                   11:05   uur

Prijzendraverij voor Franse paarden. (g.l.s.)                                                                          

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F130108   Dayton                               101.930    101.930  1.14,0B    2600     25.850  13     3  M. Brouwer                           

 2    F120069   Classic Word                      123.880       9.000  1.13,1A    2600            0   0     0  P.J.P. Hagoort                       

 3    F080183   Ustin de Littry     A               128.430    128.430  1.13,8A    2600       4.000   8     0  C.F. Kamminga                     

 4    F090092   Vertige de Vauvert              164.990    164.990  1.12,4A    2600            0   3     0  J. de Leeuw                          

 5    F080186   Uster des Caillons              204.171          300  1.12,0A    2600         300   3     0  H.A.J. Grift  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                            

 6    F060142   Sir Tejy                              260.880    260.880  1.13,0A    2620         450   8     0  F. Hazeu                                 

 7    F070176   Tsar d'Andain                    274.665    274.665  1.12,8A    2620     10.925  10     2  H. Ebbinge                             

 8    F090195   Volare de Lou      A          362.361       2.200  1.12,3A    2620       2.200   4     1  A. Bakker                               

 9    F110182   Baltic Charm                      396.850             0  1.11,0B    2620            0   0     0  R. Bakker

Nakoersen favoriet(en)

Baltic Charm + 20 meter

Nakoersen kanshebber(s)
Classic Word
Tsar d'Andain + 20 meter
Volare de Lou D4   + 20 meter
Dayton DP

Nakoersen outsider(s)
Ustin de Littry
Vertige de Vauvert 



                              

2                PRIX LENUS VAN DER BROEK (PAYDAY WINNER                        11:35   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 15.000.                                                                                

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    D140039  Harley D Energy                   12.670      11.070  1.14,7A    2100       6.170  11     1  M. Wester                              

 2    NL140007  Hollywood Star                     7.200       7.200  1.14,8A    2100       7.200   5     3  D.P. Tesselaar                      

 3    NL140026  Hayley Jet                             9.190      20.080  1.13,8A    2100       2.395   6     1  J. van Rijn                              

 4    NL120086  Flavius Boko                         9.250       9.250  1.15,4A    2100       2.325  19     1  T.H. Kooyman                        

 5    NL120112  Freek Schermer                    10.395      10.395  1.15,3A    2100         475   8     0  A. Bakker                               

 6    D130008  Ghilaine F Boko                   10.465      10.465  1.14,8A    2100       3.650  12     1  M.F. Rothengatter                

 7    D130048  Obsession Eden                  10.710      10.710  1.15,2A    2100            0   2     0  R. Bot                                      

 8    D130030  Gwenda Beuckenswyk       12.534       1.520  1.14,1A    2100         450   5     0  R. Bakker                               

 9    NL120050  Fonne Pomponne                13.595      13.595  1.16,7A    2100       4.610  17     5  E. Korrel                                 

10   D140026  C'est La Vie C                      14.623             0  1.14,3A    2100            0   0     0  S. Schoonhoven    

Nakoersen favoriet(en)

Hollywood Star
Harley D Energy

Nakoersen kanshebber(s)
Haley Jet
Fonnne Pomponne  DP
C'est la Vie DA
Ghilaine F Boko  DP

Nakoersen outsider(s)
Freek Schermer 


              

3                PRIX WESTSTELLINGWERF (BOKO CHAMPIONS                        12:05   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 30.000.                                                                                

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie

 

 1
    NL120200  Fleur Swagerman                19.005      19.005  1.14,2A    2100     10.065  27     4  T. Bos                                     

 2    NL110184  Early Ricardo                       29.570      29.570  1.13,7A    2100       6.220  11     1  M. Spin                                   

 3    I110020    Samson Ris      A                    16.318      16.318  1.14,3A    2100       1.980  13     0  E.C. van den Berg                 

 4    NL120222  Fanatic Star      A                    20.578      20.578  1.14,3A    2100       1.500   3     0  R.L. Pools                              

 5    NL120207  Fleur Starlake                      21.596      21.596  1.14,4A    2100       7.270   7     2  H.W. Langeweg jr.                

 6    S140013   Helena di Quattro                24.925      16.165  1.11,8A    2100       2.900   3     1  C.F. Kamminga                     

 7    NL120214  Fabio Bianco                       25.475      25.475  1.13,0A    2100       5.205   9     2  J. de Leeuw                          

 8    NL080486  Benji Boy                             26.350      26.350  1.13,9A    2100       6.550  13     1  S. Schoonhoven                   

 9    NL120218  For Ever                               26.425      26.425  1.14,1A    2100       6.400   4     2  J. van Rijn                              

10   I130016    Urmia                                   26.458      26.458  1.12,2A    2100       2.208   3     0  H. Ebbinge      

Nakoersen favoriet(en)

Helena di Quattro

Nakoersen kanshebber(s)
Urmia D4
Fleur Starlake
Fabio Bianco 

Nakoersen outsider(s)

Fanatic Star DP
Benji Boy D4
Samson Ris D4



                      

4                PRIX ALKO BIJKERK (MERWESTAAL TALENT                              12:40   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 3.750. (g.l.s.)                                                                         

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL150138  Iron Fox                                  960          960  1.17,6A    2100         960   6     0  A.J. Mollema                         

 2    D140003  Willow Burgerheide              1.375       1.375  1.17,7A    2100       1.375  10     1  M. Brouwer                           

 3    BL150008  Loverboy Vrijthout                1.630       1.630  1.16,3A    2100       1.630  13     0  F.W. van der Blonk               

 4    NL140036  Hind Beuckenswyk               1.640       1.640  1.16,4A    2100       1.640  10     0  H.K. Schilstra                         

 5    NL140134  Hoe Well                                1.768       2.090  1.17,4A    2100       1.660   8     0  J. van Rijn                              

 6    D150113  Raoel Attack                         1.850       1.850  1.16,3A    2100       1.850   6     1  Mw. C.D. Aalbers                 

 7    NL130119  Gigi l'Amoroso                      2.090       2.090  1.16,1A    2100       2.090  14     0  M.C. Vergay                           

 8    S150040   Give You All of Me                2.312       1.710  1.16,5A    2100       1.710   5     1  M.F. Rothengatter                

 9    NL140059  Helena                                   2.400       2.400  1.17,2A    2100       2.400  11     2  P. de Haan                              

10   D140086  Hour of Power                       3.300             0  1.16,0A    2100            0   0     0  S. Schoonhoven                   

11   I150012    Zaviar As                               3.440       3.440  1.15,7A    2100       3.440   3     1  R. Bakker     

Nakoersen favoriet(en)
Give You All of Me
Zaviar As DP
Hour of Power
Helena

Nakoersen kanshebber(s)
Hoe Well
Iron Fox
Hind Beuckenswyk D4

Nakoersen outsider(s)

Raoel Attack
Gigi L'Amoroso D4





                        

5                PRIX UN MEC DE HÉRIPRÉ (TROTTEUR FRANCAIS                     13:10   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 
1    F140087   Empereur Face                        100          100  1.17,9A    2600         100   4     0  R. Wester                               

 2    F150031   Fortunata                                920          920  1.16,8A    2600         800   5     0  M. Brouwer                           

 3    F130079   Duc de Gesvres                     4.175       4.175  1.17,8A    2600       2.800   3     1  N. Jongejans                         

 4    F130104   Diamond ER                          4.410          200  1.17,3B    2600         200  10     0  T.H. Kooyman                        

 5    F130131   Dame Quick                           4.580             0  1.16,6A    2600            0   1     0  R. Bakker                               

 6    F120011   Cazio Josselyn                      5.385       5.385  1.16,4A    2600       3.975  11     1  J. de Leeuw                           

 7    F130067   Dona de Vrie                         8.430       8.430  1.16,0A    2600       1.195   8     0  S. Schoonhoven                   

 8    F110159   Bikini de Larcy                      9.194       9.194  1.17,6A    2600       2.030  16     0  N. Rip                                      

 9    BL130016  Diva Divine TF       A             9.397       9.397  1.16,6A    2600         650   4     0  R.L. Pools                              

10   F130113   Dragon du Bourg                 11.180          150  1.15,6A    2600         150   6     0  J.H. Mieras                            

11   F120107   Chronos du Lude                 12.625      12.625  1.15,8A    2600       7.535  12     0  J. Offeringa                           

12   F130127   Duc des Clerbosq                12.930      12.930  1.15,4B    2600         800   3     0  D.P. Tesselaar                      

13   BL140010  Encore Sun TF      A             14.030       1.500  1.16,8A    2600       1.500   4     1  J. van Rijn                              

14   F140085   Express Dream                     14.462          800  1.16,2A    2600         800   2     0  J.V.M.G. Verbeeck  

Nakoersen favoriet(en)

Dame Quick D4
Duc des Clerbosq  D4
Fortunata 
Encore Sun   D4

Nakoersen kanshebber(s)
Du de Gesvres
Cazio Josselyn D4
Express Dream

Nakoersen outsider(s)

Diva Divine TF
Dona de Vrie




            

6                PRIX LETROT.COM (TROTTEUR FRANCAIS LADY                       13:35   uur

Draverij van meet voor Franse merries. Winsom tot € 30.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        1100         500        350      250        150          100  )  + 10 procent fokpremie


 1
    BL150017  Fenia Royale TF                    5.850          300  1.17,4A    2600         300   2     0  N. Jongejans                         

 2    F130133   Dulcinee de l'Ante               16.870             0  1.18,6B    2600            0   0     0  R. de Beer                              

 3    F140088   Elitloppet                            17.720      17.720  1.15,9A    2600            0   0     0  R.L. Pools                              

 4    F120014   Cadence de Kacy                 17.725      17.725  1.16,1A    2600       9.305  16     3  R. Wester                               

 5    F120072   Comete de Baffais               19.500      19.500  1.16,6A    2600     10.560  21     3  M. Wester                              

 6    F110120   Belle Bonanza                     20.120      20.120  1.14,6A    2600       1.250   7     1  R.T. de Vlieger                      

 7    F120030   Casimaka                             23.000      23.000  1.14,8A    2600       4.450  10     0  T.H. Kooyman   

Nakoersen favoriet(en)

Comete de Baffais
Casimaka

Nakoersen kanshebber(s)
Cadence de Kacy
Belle Bonanza

Nakoersen outsider(s)

Fenia Royale TF
Elitloppet
Dulcinee de L'Ante
                    



7                BREEDERS CROWN I (MERRIES)                                                     14:00   uur

Draverij van meet voor driejarige merries.                                                                             

  Prijzen:  (        3400       1700        815      545        340               )   + 10 procent fokpremie


1
    NL150066  Isabella JE                           29.803      47.285  1.15,0A    2100     33.975  11     5  D.J. Hof                                   

 2    NL150014  Ivana Europoort                    2.627       3.580  1.15,4A    2100       2.780  11     2  M. Brouwer                           

 3    NL150025  Iowa River                             2.215       3.335  1.16,0A    2100       2.935   9     0  N. Jongejans                         

 4    NL150036  Inez Alki                                3.777       4.305  1.17,4A    2100       4.305   4     2  H.W. Langeweg jr.                

 5    NL150046  Immortality                           1.720       2.820  1.15,5A    2100       2.820   6     0  T.H. Kooyman                        

 6    NL150034  Impress Hil                            2.769       4.330  1.16,8A    2100       3.915   8     0  D.P. Tesselaar                       

 7    NL150041  Indy Lady                              4.185       4.485  1.16,8A    2100       4.485   7     3  R. Wester                               

 8    NL150060  Iris Baldwin                           4.700       6.900  1.15,6A    2100       6.900   6     2  H. Ebbinge       

Nakoersen favoriet(en)

Isabella JE

Nakoersen kanshebber(s)
Inez Alki
Ivana Europoort
Iris Baldwin
Immortality
Indy Lady

Nakoersen outsider(s)

Impress Hil
Iowa River



                    

8                GIGANTEN 11 NOVEMBER TROFEE (PAYDAY                             14:25   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 9.000.                                                                                 

  Prijzen:  (         900         450        215      145         90               )   + 10 procent fokpremie

 

 1    NL140151  Hendrik Schermer                 4.810       4.810  1.14,8A    2100       4.280  21     2  T. Bos                                     

 2    D130014  Devil                                     3.900       3.900  1.15,0A    2100       1.760  11     1  H. Ebbinge                             

 3    D140100  Handsome Starlake               4.510       2.010  1.15,2A    2100       2.010   3     0  R.L. Pools                              

 4    NL130044  Goo River Flevo                    5.130       5.130  1.15,7A    2100       2.440  10     1  A. Bakker                               

 5    NL120089  Forever H                              5.223       5.223  1.15,8A    2100       2.850   9     0  D.P. Tesselaar                      

 6    NL130137  Gwydion                               6.595       7.645  1.14,6A    2100       5.050   8     4  J.H. Mieras                            

 7    US110003 Barbert                                  6.695       6.695  1.14,6A    2100         945   5     0  J. van Rijn                              

 8    D120029  Fledder Greenwood              8.809       8.809  1.15,1A    2100       3.770  17     1  E.C. van den Berg        

Nakoersen favoriet(en)

Gwydion

Nakoersen kanshebber(s)
Handsome Starlake
Forever H

Nakoersen outsider(s)

Hendrik Schermer
Goo River Flevo
Barbert



         

9                VICTORIA PARK WOLVEGA VIERJARIGEN                                 14:50   uur

Draverij van meet voor vierjarige paarden. (g.l.s.)                                                                    

  Prijzen:  (        5000       2500       1200      650        300          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    N140001  Regiment                              3.580       3.580  1.14,4A    2600       2.300   5     1  M.F. Rothengatter                

 2    D140111  Victorymoko                        15.639      15.539  1.14,1A    2600     13.229  13     3  R. Bot                                      

 3    NL140009  Hedy Beuckenswyk             16.975      16.975  1.14,1A    2600     13.400  12     3  R. Wester                               

 4    D140047  Pearl Stardust                      21.073       4.390  1.13,8A    2600       3.900   4     1  J. van Rijn                              

 5    BL140003  Kaela Vrijthout                    29.850          720  1.14,0A    2600         200   2     0  H. Ebbinge                             

 6    NL140127  Highspeed Aresy                   9.665      14.640  1.14,7A    2600       5.505  10     0  J.T.S. Dekker                        

 7    NL140004  Hasta la Vista                      11.697      13.335  1.14,3A    2600       7.535  13     1  Mw. C.D. Aalbers                 
 8    NL140156  Hillary Queen                       50.765      62.290  1.12,9A    2600     36.915   8     2  R. Bakker     

 

Nakoersen favoriet(en)

Hillary Queen

Nakoersen kanshebber(s)
Pearl Stardust
Hedy Beuckenswyk
Highspeed Aresy 

Nakoersen outsider(s)

Kaela Vrijthout
Victorymoko
Regiment
Hasta la Vista 




                          

10              PRIX AUBRION DU GERS (TROTTEUR FRANCAIS                        15:15   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 100.000. (g.l.s.)                                                  

  Prijzen:  (        1350         600        350      250        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F120120   Colza du Gers                      16.640       5.650  1.16,3A    2100       5.650  15     0  J.H. Mieras                            

 2    F120115   Cresus Turgot                     18.490       4.200  1.14,9A    2100       3.550   7     1  R. de Beer                              

 3    F120019   Croatie d'Amour TF             52.780      21.900  1.14,3A    2100       2.600   2     1  C.F. Kamminga                     

 4    F090192   Verseau Blue                       52.830      52.830  1.16,3A    2100         620   5     0  R.L. Pools                              

 5    F090190   Vendangeur                         55.890      55.890  1.14,8A    2100       2.300   8     0  A. Bakker                               

 6    F090037   Valet d'As                            63.367      63.367  1.13,9A    2100         400   5     0  A. Posthumus                      

 7    F110072   Betty Somolli                       66.795      66.795  1.14,2A    2100     11.765  12     2  H. Ebbinge                              

 8    F130109   Delicatesse                          92.040      92.040  1.13,2A    2100       6.670  12     0  J. de Leeuw    

Nakoersen favoriet(en)

Croatie d'Amour

Nakoersen kanshebber(s)
Delicatesse
Cresus Turgot
Betty Somolli

Nakoersen outsider(s)

Colza du Gers
Verseau Blue




                     

11              BREEDERS CROWN I (HENGSTEN EN RUINS)                               15:40   uur

Draverij van meet voor driejarige hengsten en ruins.                                                                   

  Prijzen:  (        3400       1700        815      545        340               )   + 10 procent fokpremie


 1
    NL150123  Indian Fanatic                       5.230       5.930  1.15,3A    2100       5.930   6     2  H.W. Langeweg jr.                

 2    NL150049  I am Zandbergen                   1.320       1.320  1.17,3A    2100       1.320   6     0  R. van Toor                            

 3    NL150002  Ignacio                                    585          835  1.18,4A    2100         835   5     0  A. Bakker                               

 4    NL150078  Innovation Love                  24.067      26.129  1.11,6A    2100     23.379   9     3  R. Bakker                                

 5    NL150039  Ilclassico Renka                  20.481      31.745  1.15,2A    2100     23.660  10     3  R.L. Pools                              

 6    NL150044  Ideaal                                  11.900      21.900  1.15,4A    2100     21.900   6     1  P. de Haan                              

 7    NL150104  Iyan Stardust                        4.593       5.395  1.15,8A    2100       5.125  11     3  J. de Leeuw                          

 

Nakoersen favoriet(en)

Innovation Love
Ideaal

Nakoersen kanshebber(s)
Ilclassico Renka
Indian Fanatic

Nakoersen outsider(s)

alle






80
              Kwalificatieproef Tweejarigen Trotteur Francais                              10:10   uur

 
1    F160048   Granadella                                  0             0               2100            0   0     0  R. Wester                               

 2    F160050   Genius Josselyn                         0             0               2100            0   0     0  P.J.P. Hagoort                       

 3    F160051   Genial Smiling                            0             0               2100            0   0     0  R. Bakker     


                         

81              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                          10:20   uur

 
1
    NL160126  Jesican                                       0             0               1609            0   0     0  D.D. Kokkes                           

 2    NL160022  Joan Hanover                             0             0               1609            0   0     0  R.T. de Vlieger                      

 3    D160062  Jeremy Dragon                           0             0               1609            0   0     0  F.W. van der Blonk               

 4    D160088  Jaxon VS                                    0             0               1609            0   0     0  K.L.C. Roeges                       

 5    D160089  Jamaica Ferro                             0             0               1609            0   0     0  T. Bos                                      

 

                         


                 

         

Succes !