Victoria Park Wolvega
11 november 2018


Uitslagen Wolvega zondag 11 november !


Van start tot finish zegeviert de schimmel Antonio Tabac met Oskar Kylin Blom in 1.12,7 ! 
Panoramic wordt voor stal Grift knap tweede en Up and Quick neemt afscheid met plek 3 .


Rick Ebbinge en trainer Jeroen Engwerda zegevieren 5x:

Derby Lobell wint op sterke wijze de finale van de 4 jarige challange ! 
Ids Schermer heeft een goede laatste 500 meter in de benen en zegeviert t.o.v. Faucon de Fael en Arnold Mollema
Na een rustige 1e kilometer zegeviert Capt Est de Mai op speed voor eigenaar P. Davidson
Victor ZS keert na een rust periode terug in de baan met een ritzege 
In de stayerkoers wint Ebbinge in de kleuren van Casper Veldink dankzij hun franse draver Tsar d'Andain.


In de Jonker prijs zegevier Jazzrhythm Flevo (A. Bosscha) en John de Leeuw van start tot finish  

Bij de 2 jarige merries maakt Jewel Star en Jaap van Rijn hun favorietenrol geheel waar

De Duitse catchdriver Wim Paal zegeviert met Dito Quick nadat hij even wat opstart problemen kende

Dit keer verslaan Gwydion (Jeffrey Mierras ) wel de serie winnaar Zion Font in een leuk duel !

Casimaka en Tom Kooyman versnellen op het juiste moment en zegevieren 1 lengte voor zijn concurrenten 

Zauni en Ronja Walter zijn niet te kloppen op Wolvega en winnen de monte koers

Tot slot zegeviert Fleur Starlake (Jaap Terstal)  in koers van de amateurs !

Eerste koers, 2100 m:

1e 9 Ids Schermer               H. Ebbinge                                                       1.14,9

2e 2 Faucon de Fael            

3e 7 I can steel              

4e 8 Halo Beanie Boo          

Niet gestart:          

Winnend 1,60  Pl. 1,00  1,20  1,50 Kpl 4,80 Trio 16,00 Koppel nvt

 

Tweede koers, 2600 m:

1e 4 Cap Est de Mai             H. Ebbinge                                                       1.16,4

2e 7 Baladin Williams          

3e 8 Destrier Atout            

4e 3 Djoko's Way              

Niet gestart: 2 Epona de Nay                      

Winnend 2,10  Pl. 1,10  1,10  1,30 Kpl 3,90 Trio 11,60 Koppel nvt

 

Derde koers, 1609 m:

1e 6 Jazzrhythm Flevo           J. de Leeuw                                                       1.14,3

2e 7 Jonah Vredebest          

3e 5 Jitske's Wish            

4e 2 Jarine le Grand          

Niet gestart:          

Winnend 10,40  Pl. 1,30  1,20  1,60 Kpl 15,20 Trio 188,50 Koppel nvt

 

Vierde koers, 1609 m:

1e 3 Jewel Star                 J. van Rijn                                                       1.15,6

2e 2 Joe Fanatic              

3e 6 Jens Elegance            

4e 4 Jo Jo Harley              

Niet gestart:          

Winnend 1,40  Pl. 1,30  1,70  1,30 Kpl 8,10 Trio 65,90 Koppel nvt

 

Vijfde koers, 2100 m:

1e 4 Victor ZS                 H. Ebbinge                                                       1.15,5

2e 10 Immortality              

3e 3 Iron Fox                  

4e 15 Highlander                

Niet gestart:          

Winnend 2,40  Pl. 1,50  2,40  1,90 Kpl 15,00 Trio nvt Koppel 16,90

 

Zesde koers, 2600 m:

1e 4 Dito Quick                 W. Paal                                                           1.16,1

2e 7 Diamond ER                

3e 5 Dame Quick                

4e 10 Emkih de Vandel          

Niet gestart: 9 Flying Moko                        

Winnend 2,30  Pl. 1,70  1,80  3,50 Kpl 4,90 Trio nvt Koppel 4,50

 

 

Zevende koers, 2100 m:

1e 4 Antonio Tabac             O. Kylin Blom                                                     1.12,7

2e 3 Panoramic                

3e 8 Up and Quick              

4e 9 Banker Transs R          

Niet gestart:          

Winnend 3,40  Pl. 3,30  14,00  2,60 Kpl 224,90 Trio 876,90 Koppel 151,10

 

Achtste koers, 2100 m:

1e 7 Gwydion                   J.H. Mieras                                                       1.14,1

2e 5 Zion Font                

3e 3 Drogba Apache            

4e 1 Early Smiling            

Niet gestart:          

Winnend 4,00  Pl. 1,20  1,10  4,40 Kpl 7,30 Trio 206,60 Koppel 2,30

 

Negende koers, 3100 m:

1e 9 Tsar d'Andain             H. Ebbinge                                                       1.15,5

2e 4 Dean Bros                

3e 1 Ferran Convital          

4e 7 Trecciadoro Rex          

Niet gestart: 10 Glen Ord Superb                    

Winnend 4,20  Pl. 1,50  1,50  3,90 Kpl 16,30 Trio 160,70 Koppel 7,50

 

Tiende koers, 2600 m:

1e 7 Casimaka                   T.H. Kooyman                                                     1.18,0

2e 9 Emeraude Jiji            

3e 6 Belle Bonanza            

4e 4 Cadence de Kacy          

Niet gestart:          

Winnend 6,40  Pl. 1,50  1,30  1,50 Kpl 20,50 Trio 73,20 Koppel 7,10

 

Elfde koers, 2100 m:

1e 4 Hugo Lobell               H. Ebbinge                                                       1.14,0

2e 3 Hooters USA              

3e 2 Hillary Queen            

4e 1 Highspeed Aresy          

Niet gestart: 8 Hunter Montana                    

Winnend 3,40  Pl. 1,70  2,80  5,00 Kpl 10,50 Trio 46,60 Koppel 6,40

 

Twaalfde koers, 2600 m:

1e 9 Zauni                     Mw. R. Walter                                                     1.17,4

2e 8 Buzzi Sild                

3e 6 Paymybills Diamant        

4e 1 Deposito                  

Niet gestart:          

Winnend 1,20  Pl. 1,10  1,10  1,10 Kpl 2,10 Trio 16,00 Koppel 2,00

 

Dertiende koers, 2100 m:

1e 5 Fleur Starlake J. Terstal 1.14,8

2e 9 Urmia

3e 1 Joffshore Vrijthout

4e 8 Benny Boy 

Niet gestart:

Winnend 2,30  Pl. 1,30  1,70  1,90 Kpl 20,70 Trio 89,80 Koppel nvt

 

Totalisatoromzet:€172.063,75

 





Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 11 november:

Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers
A   = 
het paard loopt in stalverband, gesamelijke winnend cote 


Koers 5 tot en met 12 zijn Premium koersen. 





1 PRIX D'UNION EUROPÉENNE (MERWESTAAL TALENT 15:30 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 800. (g.l.s.)                                                                           

Prijzen: ( 700 350 170 110 70 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 D130120 Giant di Mucho             0 0 2100 0 2 0 D.P. Tesselaar                       

 2 F150019 Faucon de Fael             0 0 2100 0 2 0 A.J. Mollema                          

 3 NL140110 Henry Kingsdeep           0 0 2100 0 5 0 R.L. Pools                               

 4 NL140046 Henri mon Ami             0 0 2100 0 0 0 J.H. Mieras                             

 5 D150083 I've got mail             0 0 2100 0 0 0 E. Bot                                       

 6 D150055 Warhorse Hazelaar       250 250 1.19,2A 2100 250 2 0 D.D. Kokkes                            

 7 D150128 I can steel               200 0 1.18,0A 2100 0 0 0 R.T. de Vlieger                       

 8 NL140042 Halo Beanie Boo           475 475 1.18,4A 2100 475 4 0 J. de Leeuw                           

 9 NL150093 Ids Schermer               650 650 1.19,5A 2100 650 1 1 H. Ebbinge                              

10 BL140015 Kate Morris               779 0 1.18,6A 2100 0 0 0 B. Blary          

 

Nakoersen favoriet(en)

Faucon de Fael
Ids Schermer

Nakoersen kanshebber(s)
Henri mon Ami
I can steel

Nakoersen outsider(s)

Giant di Mucho

 

 

                          

2 PRIX BELLINO II (TROTTEUR FRANCAIS SILVER 15:55 uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 50.000. (g.l.s.)                                                    

Prijzen: ( 1200 500 350 250 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 F130125 Destrier                   19.195 19.195 1.17,4A 2600 1.435 5 0 D. Minnema                            

 2 F140089 Epona de Nay               19.380 0 1.16,7A 2600 0 1 0 R.L. Pools                               

 3 F130112 Djoko's Way               25.540 25.540 1.16,3A 2600 8.750 16 2 J. van Rijn                               

 4 F120091 Cap Est de Mai             27.510 27.510 1.13,7A 2600 4.000 3 1 H. Ebbinge                              

 5 F100121 Adzio Family               32.670 32.670 1.15,1A 2600 1.500 5 0 T.H. Kooyman                         

 6 F110170 Baobab Celeste             34.070 7.800 1.16,2A 2600 3.050 2 1 D.P. Tesselaar                       

 7 F110156 Baladin Williams           44.360 44.360 1.14,1A 2600 14.350 15 2 J. Fikse                                   

 8 F130038 Destrier Atout             44.915 5.275 1.15,1A 2600 1.225 4 0 R. Bakker      

 

Nakoersen favoriet(en)

Cap Est de Mai
Baladin Williams

Nakoersen kanshebber(s)
Destrier Atout
Baobab Celeste
Djoko's Way

Nakoersen outsider(s)

Destrier
Epona de Nay

 

                          

3 JOFFERPRIJS J                                               16:20 uur

Draverij van meet voor tweejarige Nederlandse merries.                                                                  

Prijzen: ( 5000 2500 1200 800 500 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 NL160120 Joke                       1.500 1.500 1.18,0A 1609 1.500 1 0 H.W. Langeweg jr.                 

 2 NL160009 Jarine le Grand           0 0 1609 0 0 0 F.A. Westerveld                     

 3 NL160119 Junice Boko               0 0 1609 0 0 0 D.J. Hof                                    

 4 NL160126 Jesican                   0 0 1609 0 0 0 D. Brouwer                             

 5 NL160076 Jitske's Wish             990 990 1.18,9A 1609 990 3 0 M. Brouwer                            

 6 NL160016 Jazzrhythm Flevo           0 0 1609 0 1 0 J. de Leeuw                           

 7 NL160066 Jonah Vredebest           3.000 3.000 1.17,8A 1609 3.000 1 1 H. Ebbinge                              

 

Nakoersen favoriet(en)

Jonah Vredebest

Nakoersen kanshebber(s)
Joke
Jazzrhytm Flevo

Nakoersen outsider(s)

alle

 

 

 

 

4 JONKERPRIJS J                                               16:45 uur

Draverij van meet voor tweejarige Nederlandse hengsten en ruins.                                                        

Prijzen: ( 5000 2500 1200 800 500 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 NL160106 Gaz Heuvelland TF         0 0 1609 0 0 0 J. de Leeuw                           

 2 NL160123 Joe Fanatic                0 0 1609 0 0 0 M. Brouwer                            

 3 NL160105 Jewel Star                 1.600 1.600 1.15,9A 1609 1.600 1 0 J. van Rijn                               

 4 NL160050 Jo Jo Harley               545 545 1.18,1A 1609 545 2 0 N. Jongejans                          

 5 NL160059 Jack Baldwin               0 0 1609 0 0 0 D. Minnema                            

 6 NL160037 Jens Elegance             0 0 1609 0 0 0 E. Bot                                       

 7 NL160031 Jack Hanover               0 0 1609 0 0 0 T. Bos        

 

Nakoersen favoriet(en)

Jewel Star 
Nakoersen kanshebber(s)
Jens Elegnace
Jack Hanover

Nakoersen outsider(s)

Gaz Heuvelland
Jack Baldwin
Joe Fanatic
Jo Jo Harley

 

 

                              

5 PRIX MAASLAND VLEESWAREN (MERWESTAAL 17:10 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 4.000. (g.l.s.)                                                                         

Prijzen: ( 2000 750 500 300 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 NL130104 Goah d'Isere               835 835 1.16,6A 2100 670 6 1 W.N. de Reus                          

 2 S150001 Edens Boy                 1.195 1.195 1.17,8A 2100 1.195 6 1 F.A. Westerveld                     

 3 NL150138 Iron Fox                   1.560 1.560 1.16,6A 2100 1.560 8 0 A.J. Mollema                          

 4 I140008 Victor ZS                 1.750 1.750 1.16,6A 2100 1.250 3 0 H. Ebbinge                              

 5 D150054 Arabesk Hazelaar           1.775 1.125 1.16,7A 2100 1.125 3 1 D. Brouwer                             

 6 NL130119 Gigi l'Amoroso             2.240 2.240 1.16,1A 2100 2.240 16 0 M.C. Vergay                           

 7 D140117 Suprisingly Diva           2.325 800 1.16,0A 2100 800 6 0 R. Bakker                                

 8 BL150008 Loverboy Vrijthout         2.330 2.330 1.16,3A 2100 2.330 15 0 F.W. van der Blonk                

 9 NL140134 Hoe Well                   2.518 2.840 1.16,0A 2100 2.410 10 0 J. van Rijn                               

10 NL150046 Immortality               2.810 4.185 1.15,2A 2100 4.185 8 0 T.H. Kooyman                         

11 D130043 Giga Beuckenswijk       2.955 1.470 1.17,2A 2100 850 7 1 E. van der Galien                   

12 S150040 Give You All of Me         3.062 2.460 1.15,5A 2100 2.460 7 1 M.F. Rothengatter                 

13 D140022 Hendrix Scott             3.110 3.110 1.15,3A 2100 3.110 8 1 D.P. Tesselaar                       

14 NL140059 Helena                     3.500 3.500 1.16,5A 2100 3.500 13 3 P. de Haan                               

15 NL140006 Highlander                 3.802 4.555 1.14,5A 2100 1.500 4 2 J.W.M. Engwerda                  

16 D150040 Iwan Boko                 3.900 3.900 1.15,8A 2100 400 1 0 S. Schoonhoven        

 

Nakoersen favoriet(en)

Give You All of Me 
Helena 

Nakoersen kanshebber(s)
Victor ZS DP
Immortality Da
Iron Fox D4
Highlander DP
Loverboy Vrijthout D4
Hendrix Scott  DP

Nakoersen outsider(s)

Hoe Well
Iwan Boko

Edens Boy 

 

 

            

6 PRIX IDEAL DU GAZEAU (TROTTEUR FRANCAIS 17:40 uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)                                                    

Prijzen: ( 2500 1100 650 300 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 F120118 Curtis Somolli             1.235 1.235 1.18,2A 2600 1.235 13 1 J.T.S. Dekker                         

 2 F130095 Declic Sautreuil           1.430 1.430 1.19,5B 2600 1.140 9 1 C.A.J. Olsthoorn                    

 3 F130126 Dravelliszt               3.260 3.260 1.17,0A 2600 1.780 7 0 J. de Leeuw                           

 4 F130138 Dito Quick                 4.450 0 1.15,8B 2600 0 0 0 W. Paal                                     

 5 F130131 Dame Quick                 5.680 1.100 1.16,6A 2600 1.100 3 0 A.J. Mollema                          

  6 F130096 Dream Vacation             7.819 595 1.14,7A 2600 450 2 0 J.V.M.G. Verbeeck                

 7 F130104 Diamond ER                 8.010 3.800 1.16,5A 2600 3.800 12 1 T.H. Kooyman                         

 8 F130137 Dream Gibus               9.500 0 1.16,4B 2600 0 0 0 D. Brouwer                             

 9 F150009 Flying Moko               9.740 200 1.16,5A 2600 200 1 0 A. Bakker                                

10 F140051 Emkih de Vandel           10.660 1.850 1.16,5A 2600 1.850 4 1 H. Ebbinge                              

11 F120012 Cameleon                   10.905 10.905 1.16,4A 2600 10.100 14 3 Alwin Bakker                         

12 BL120022 Chilling Rainbow TF       11.408 650 1.14,3A 2600 650 1 0 S. Stevens                              

13 F130111 Dino de Bourgogne       12.000 12.000 1.15,6B 2600 2.840 14 0 R.L. Pools    

 

Nakoersen favoriet(en)

Diamond ER  DA
Chilling Rainbow  D4
Dame Quick D4   A  

Nakoersen kanshebber(s)
Dino de Bourgogne
Emkih de Vandel  D4
Dito Quick  D4  A
Cameleon  DA

Nakoersen outsider(s)

Dream Vacation
Dravelliszt 

 

 

                           

7 PRIX DES GÉANTS / PRIJS DER GIGANTEN (UET 18:10 uur

Draverij van meet.                                                                                                      

Prijzen: ( 32000 15000 7000 3000 1500 1000 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 S130025 Baron Gift                 152.899 0 1.10,4A 2100 0 0 0 R. Svanstedt                           

 2 S090026 Twitter                   255.100 222.340 1.11,2A 2100 700 1 0 N. Post                                     

 3 S100039 Panoramic                 150.390 0 1.12,0A 2100 0 0 0 R. Bakker                                

 4 S120034 Antonio Tabac             227.486 0 1.10,2A 2100 0 0 0 O. Kylin Blom                          

 5 F110074 Billie de Montfort         1.790.81 112.500 1.09,2A 2100 12.500 1 0 H.W. Langeweg jr.                 

 6 F100175 Attacus                   466.190 0 1.10,5A 2100 0 0 0 H. Ebbinge                              

 7 S090022 B.B.S. Sugarlight         918.676 58.000 1.09,5A 2100 0 0 0 J.V.M.G. Verbeeck                

 8 F080190 Up and Quick               2.300.67 0 1.09,4A 2100 0 0 0 W. Paal                                     

 9 NL080444 Banker Transs R           94.704 95.372 1.12,4A 2100 7.650 12 1 J. van Rijn         

 

Nakoersen favoriet(en)

Antonio Tabac DA

Billie de Montfort DP
Up and Quick D4

Nakoersen kanshebber(s)
Attacus DP
Baron Grif DA
Twitter D4
BBS Sugarlight  D4

Nakoersen outsider(s)

Banker Transs R
Panoramic D4

 

 

                      

8 GIGANTEN FINALE PAYDAY WINNER CHALLENGE     18:40 uur

Draverij van meet.                                                                                                      

Prijzen: ( 4000 2000 900 500 250 200 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 D140116 Early Smiling             6.115 4.190 1.14,9A 2100 3.990 13 1 R. Bakker                                

 2 D130008 Ghilaine F Boko           10.565 10.565 1.14,8A 2100 3.750 13 1 M.F. Rothengatter                 

 3 NL100252 Drogba Apache             8.110 8.110 1.15,0A 2100 3.965 24 0 E. Korrel                                  

 4 NL140151 Hendrik Schermer         5.025 5.025 1.14,8A 2100 4.495 23 2 F.W. van der Blonk                

 5 I150010 Zion Font                 10.175 10.175 1.14,1A 2100 10.175 6 5 H. Ebbinge                              

 6 D140039 Harley D Energy           13.060 11.460 1.14,7A 2100 6.560 13 1 H.W. Langeweg jr.                 

 7 NL130137 Gwydion                   7.945 8.995 1.14,1A 2100 6.400 10 5 J.H. Mieras                             

 8 NL120241 Fyny Promise               9.430 9.430 1.14,8A 2100 3.055 12 2 Mw. M. Huel                           

 9 NL140007 Hollywood Star             9.845 9.845 1.14,8A 2100 9.845 7 4 D.P. Tesselaar                       

10 NL140026 Hayley Jet                 10.065 20.955 1.13,8A 2100 3.270 7 1 J. van Rijn      

 

Nakoersen favoriet(en)

ZIon Font  DP
Gwydion D4

Nakoersen kanshebber(s)
Hollywood Star
Haley Jet
Early Smiling
Harley D Energy

Nakoersen outsider(s)

Fyny Promise DA
Ghilaine F Boko D4
Hendrik Schermer DP

 

 

                         

9 MERWESTAAL GIGANTENMARATHON (ELITE 19:10 uur

Prijzendraverij. (g.l.s.)                                                                                               

Prijzen: ( 4000 2000 900 500 250 200 ) + 10 procent fokpremie

 

1 NL120098 Ferran Convital           13.041 13.041 1.12,9A 3100 515 2 0 M.F. Rothengatter                 

 2 NL100157 Daisy va Camstra           14.050 14.050 1.14,5A 3100 2.405 15 2 J. de Leeuw                           

 3 NL130147 Gian Luca Pasel           22.336 22.336 1.14,3A 3100 15.276 11 3 H.W. Langeweg jr.                 

 4 NL100136 Dean Bros                 40.945 40.945 1.14,2A 3100 5.910 9 2 D.P. Tesselaar       

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 5 NL110270 Easy Joe                   54.926 55.661 1.13,2A 3120 9.230 17 0 P. de Haan                               

 6 D100046 Nu I Nu                   78.837 78.837 1.13,2A 3120 1.290 5 0 J.D. ter Borgh                         

 7 I120016 Trecciadoro Rex           96.034 19.464 1.10,9A 3120 0 0 0 W. Paal                                     

 8 F120069 Classic Word               125.380 10.500 1.13,1A 3120 1.500 2 0 R. Bakker                                

 9 F070176 Tsar d'Andain             276.135 276.135 1.12,8A 3120 12.395 12 2 H. Ebbinge                              

10 N110002 Glen Ord Superb           333.210 0 1.13,0A 3120 0 0 0 J. van Rijn        

 

Nakoersen favoriet(en)

Tsar d'Andain
Classic Word
Trecciadoro Rex D4

Nakoersen kanshebber(s)
Ferran Convital
Gian Luca Pasel
Dean Bros DA

Nakoersen outsider(s)

Easy Joe

 

 

                       

10 PRIX ROXANA DE BARBRAY (TROTTEUR FRANCAIS 19:40 uur

Draverij van meet voor Franse merries. Winsom tot € 30.000. (g.l.s.)                                                    

Prijzen: ( 2500 1100 650 300 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 

 

 1 F150031 Fortunata                 980 980 1.16,8A 2600 860 7 0 D. Brouwer                             

 2 F130067 Dona de Vrie               8.830 8.830 1.16,0A 2600 1.595 10 0 S. Schoonhoven                    

 3 BL130016 Diva Divine TF             10.327 10.327 1.16,6A 2600 1.580 7 0 R.L. Pools                               

 4 F120014 Cadence de Kacy           17.975 17.975 1.16,1A 2600 9.555 17 3 R. Wester                                

 5 F120072 Comete de Baffais         19.650 19.650 1.16,6A 2600 10.710 22 3 M. Wester                               

 6 F110120 Belle Bonanza             20.770 20.770 1.14,6A 2600 1.900 9 1 R.T. de Vlieger                       

 7 F120030 Casimaka                   23.350 23.350 1.14,8A 2600 4.800 11 0 T.H. Kooyman                         

 8 F150039 Fortune du Taco           24.000 0 1.15,4A 2600 0 0 0 S. Stevens                              

 9 F140075 Emeraude Jiji             26.100 26.100 1.15,7A 2600 19.450 17 2 F.J.J. Crebas   

 

Nakoersen favoriet(en)

Emeraude Jij
Cadence de Kacy  A

Nakoersen kanshebber(s)
Casimaka
Fortunata
Belle Bonanza

Nakoersen outsider(s)

Comete de Baffais  A
Diva Divine 

 

 

                       

11 FINALE VICTORIA PARK WOLVEGA VIERJARIGEN 20:10 uur

Draverij van meet voor vierjarige paarden.                                                                              

Prijzen: ( 7500 3750 1850 1000 400 300 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 NL140127 Highspeed Aresy           11.565 16.540 1.14,7A 2100 7.405 12 1 J.T.S. Dekker                         

 2 NL140156 Hillary Queen             56.515 68.040 1.12,9A 2100 42.665 10 3 R. Wester                                

 3 NL140111 Hooters USA               45.483 59.121 1.12,0A 2100 22.561 12 1 H.W. Langeweg jr.                 

 4 NL140088 Hugo Lobell               42.133 46.183 1.12,7A 2100 32.683 5 3 H. Ebbinge                              

 5 D140047 Pearl Stardust             23.573 6.890 1.13,8A 2100 6.400 5 1 J. van Rijn                               

 6 D140089 Tsunami Diamant           216.110 5.000 1.11,4A 2100 5.000 1 1 R. Bakker                                

 7 NL140103 Hoot Mon Amour             7.545 7.545 1.16,1A 2100 7.395 22 4 J. de Leeuw                           

 8 NL140054 Hunter Montana             12.250 12.250 1.14,2A 2100 10.750 6 3 M.F. Rothengatter        

 

Nakoersen favoriet(en)

Tsunami Diamant  D4
Hugo Lobell

Nakoersen kanshebber(s)
Hooters USA D4
Hillary Queen

Nakoersen outsider(s)

Hunter Montana 
Pearl Stardust

 

 

 

         

12 CHAMPIONNAT DES GÉANTS DU TROT MONTÉ 20:40 uur

Montéprijzendraverij. (g.l.s.)                                                                                          

Prijzen: ( 3000 1250 750 400 250 200 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 NL100119 Deposito                   16.315 16.315 1.14,2A 2600 925 12 0 Mw. S. de Vries                     

 2 F090170 Varenne de Phens         40.929 8.325 1.15,3B 2600 645 6 0 B. Blary                                    

  3 D120007 Rene M Newport             44.056 44.056 1.12,8A 2600 4.735 9 1 Mw. S. Wiedijk      

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------             

 4 D120060 Flashback                 81.912 14.095 1.12,9A 2620 150 3 0 Mw. M.E.E. Knopp                  

 5 F090194 Voltigeur d'Amour         86.980 86.980 1.15,5A 2620 250 6 0 Mw. L. Hamming                   

 6 D110083 Paymybills Diamant       87.862 0 1.11,2A 2620 0 0 0 Mw. S. Baruffolo                    

 7 F060120 Saphir de Waps             99.630 99.360 1.14,4A 2620 0 1 0 Mw. A.M.J. Batist                  

 8 NL080032 Buzzi Sild                 103.048 26.415 1.12,3A 2620 1.050 3 1 Mw. H. Huygens                    

 9 D130117 Zauni                     131.984 11.000 1.12,8A 2620 11.000 5 5 Mw. R. Walter       

 

Nakoersen favoriet(en)

Zauni DP

Nakoersen kanshebber(s)
Buzzi Sild DP
Rene M Newport

Nakoersen outsider(s)

Flashback
Paymybills Diamant
Varenne de Phens

 

 

                  

13 PRIX GERARD VAN DER WAL (BOKO CHAMPIONS 21:01 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 30.000. Voor amateurrijders.                                                            

Prijzen: ( 1000 500 240 160 100 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 BL130014 Joffshore Vrijthout       10.890 10.890 1.14,8A 2100 4.700 3 1 C.T. Veldink                           

 2 S130022 Gibson Boko               17.059 17.059 1.14,0A 2100 2.815 5 1 Mw. L.P.A. Kalis                     

 3 NL120200 Fleur Swagerman         19.500 19.500 1.14,2A 2100 10.560 30 4 K. Swagerman                       

 4 NL100027 Dryade Boko               23.190 23.190 1.14,0A 2100 9.125 20 3 M.G. Westerveld                   

 5 NL120207 Fleur Starlake             23.496 23.496 1.14,4A 2100 9.170 9 2 J. Terstal                                

 6 D120053 Secret Honey               23.982 23.982 1.13,7A 2100 5.841 15 2 Mw. V. Peitz                           

 7 NL110269 Eagle Transs R             24.095 26.385 1.14,2A 2100 1.550 18 0 E.R. Westerveld                     

 8 NL080486 Benji Boy                 26.500 26.500 1.13,9A 2100 6.700 14 1 E. van den Bergh                   

 9 I130016 Urmia                     26.963 26.963 1.12,2A 2100 2.713 5 0 Mw. P. Bakker    

 

Nakoersen favoriet(en)

Fleur Starlake
Urmia
Benji Boy

Nakoersen kanshebber(s)
Gibson Boko
Joffhore Vrijthout

Nakoersen outsider(s)

Fleur Swagerman
Secret Honey

 

 

 

 

 

 

                   

80 Kwalificatieproef Trotteur Francais                         14:10 uur

 

 1 F150034 Fortuna Phyt's             0 0 2100 0 0 0 D.P. Tesselaar                       

 2 F150006 Fedor du Chef             0 0 2100 0 0 0 J. van Rijn                               

 3 F150040 Floris van Egmont         0 0 1.20,3A 2100 0 0 0 R.T. de Vlieger            

 

           

81 Kwalificatieproef Tweejarigen                               14:20 uur

 

 1 NL160021 Jewel Armstrong         0 0 1609 0 0 0 Mw. C.D. Aalbers                  

 2 D160065 Jurre Boshoeve             0 0 1609 0 0 0 H. Ebbinge                              

 3 I160015 Aragorn As                 0 0 1609 0 0 0 E. Bot                                       

 4 D160092 Ikarus Love               0 0 1609 0 0 0 R. Bakker                                

90 Kwalificatieproef                                           14:40 uur

 

1 D150130 Icecube Newport           0 0 2100 0 0 0 T.H. Kooyman                         

 

 

 2 I150009 Zed Gifont                 0 0 2100 0 0 0 H. Ebbinge                              

 3 NL140028 Howie Star                 4.535 7.670 1.16,1A 2100 2.745 7 2 M. Brouwer                            

 4 BL130012 James Vrijthout           12.494 12.494 1.14,8A 2100 0 0 0 R. Wester        

 

                        

91 Kwalificatieproef                                           14:50 uur

 

 1 F130081 Diego Dry                 30.720 30.720 1.15,1A 2100 26.500 9 5 H. Ebbinge                              

 2 F090206 Very Love Royal           68.270 68.270 1.14,4A 2100 0 0 0 J.H. Mieras                             

 3 F100173 Amiral Danica             73.290 0 1.15,6B 2100 0 0 0 R. Wester                                

 4 I110009 Schubert                   85.290 85.290 1.12,7A 2100 0 1 0 J. van Rijn                               

 

 

 

 

 



               

Succes !