Victoria Park Wolvega
13 augustus  2018


Uitslagen van Victoria Park j.l maandag 

Rick Ebbinge wint vier maal op Victoria Park !
Michel Rothengatter  en Cees Kamminga dubbelen op Victoria Park



Voor Stal Hetteling wint Goldrush in handen van Ruud Pools in de beginnersklasse 

 

Eindelijk een verdiende overwinning voor de fraaie vos  Elias en Age Posthumus 

Grand River wint na een zeer goede tactische rit van Rick Ebbinge voor trainer Jan van Dooyeweerd 

Ghilaine F Boko krijgt van Michel Rothengatter een goed parcours voorgeschoteld en maakt het goed af !

Noble Dolly  (Cees Kamminga)  moet haar benen strekken om Dean Bros af te schudden 

Zadok Font en Ike Schermer winnen beide in handen van de kampioen als favoriet 

Bonefish Life en Cees Kamminga buffelen lekker door en winnen de Finale van de Golden Challenge 

Hunter Montana ( M. Rothengatter/fam. Kuiper) scoort een sterke zege en blijft de concurrentie ruim voor 

Clopin du Boulay neemt na 1 ronde de kop over en komt nimmer meer ingevaar ! 

Eerste koers, 2100 m:

1e 3 Goldrush H                 R.L. Pools                                                       1.18,3

2e 5 Zack Wind                

3e 7 Willow Burgerheide        

4e 6 Incadance                

Niet gestart:          

Winnend 8,60  Pl. 2,30  1,10  1,40 Duo 19,70 Trio 163,10

 

Tweede koers, 2600 m:

1e 4 Elias                     A. Posthumus                                                     1.16,5

2e 7 Capitano Dodville        

3e 6 Dona de Vrie              

4e 1 Exclusive Renka          

Niet gestart:          

Winnend 6,40  Pl. 2,00  1,30  1,50 Duo 6,70 Trio 31,90 t

 

Derde koers, 2100 m:

1e 13 Grand River               H. Ebbinge                                                       1.16,0

2e 9 General Lee              

3e 2 Faday Scott              

4e 1 Emotion                  

Niet gestart:          

Winnend 3,90  Pl. 1,80  2,20  3,40 Duo 17,80 Trio 87,90 Koppel 7,70

 

Vierde koers, 2100 m:

1e 11 Ghilaine F Boko           M.F. Rothengatter                                                 1.15,9

2e 2 Harley D Energy          

3e 12 Eristoff Blue            

4e 7 Drogba Apache            

Niet gestart:          

Winnend 13,10  Pl. 2,50  1,70  8,70 Duo 72,80 Trio 666,93     

Jackpot Koppel 16,40

 

 

Vijfde koers, 2100 m:

1e 8 Noble Dolly               C.F. Kamminga                                                     1.14,3

2e 6 Dean Bros                

3e 1 Durk M Boko              

4e 3 Easy Joe                  

Niet gestart:          

Winnend 1,90  Pl. 1,50  3,10  1,80 Duo 30,50 Trio 146,00 Koppel 22,00

 

Zesde koers, 2100 m:

1e 3 Ike Schermer               H. Ebbinge                                                       1.16,1

2e 1 Regiment                  

3e 7 Goo River Flevo          

4e 5 Forever H                

Niet gestart:          

Winnend 2,40  Pl. 1,30  1,70  3,90 Duo 8,40 Trio 110,80 Koppel 4,80

 

Zevende koers, 2100 m:

1e 6 Zadok Font                 H. Ebbinge                                                       1.17,0

2e 4 Himoko Bianco            

3e 7 Harrison Boko            

4e 5 Give You All of Me        

Niet gestart: 9 Luxe Hillperon                    

Winnend 1,40  Pl. 1,10  2,10  1,30 Duo 16,90 Trio 51,20 Koppel 16,10

 

Achtste koers, 2600 m:

1e 3 Bonefish Life             C.F. Kamminga                                                     1.15,5

2e 6 As des Jacquets          

3e 2 Delicatesse              

4e 5 Capri de Houelle          

Niet gestart:          

Winnend 6,40  Pl. 1,10  1,10  1,80 Duo 10,80 Trio 128,90 Koppel 2,90

 

 

Negende koers, 2100 m:

1e 3 Hunter Montana             M.F. Rothengatter                                                 1.16,0

2e 4 Victorymoko              

3e 2 Highspeed Aresy          

4e 6 Pearl Stardust            

Niet gestart:          

Winnend 1,50  Pl. 1,50  3,40  2,80 Duo 16,10 Trio 68,30 Koppel 18,00

 

Tiende koers, 2600 m:

1e 8 Clopin du Boulay           H. Ebbinge                                                       1.17,2

2e 9 El Magnifico              

3e 7 Bastien du Chef          

4e 3 Comete de Baffais        

Niet gestart: 2 Cresus Turgot                      

Winnend 2,20  Pl. 1,10  1,10  1,30 Duo 4,40 Trio 22,90 Koppel 1,30

 

Totalisatoromzet: € 81309,50

 





Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 13 augustus.

Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers


De koersen 3 t/m 9  zijn Premium koersen.


1                BEIJK CATERING TROFEE (MERWESTAAL TALENT                     17:00   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 650. (g.l.s.)                                                                          

  Prijzen:  (         700         350        170      110         70               )   + 10 procent fokpremie


 1
    D130120  Giant di Mucho                           0             0               2100            0   0     0  N. Jongejans                         

 2    S150001   Edens Boy                                  0             0               2100            0   0     0  F.A. Westerveld                    

 3    NL130105  Goldrush H                                 0             0               2100            0   0     0  R.L. Pools                              

 4    NL150065  Invincible Volo                        100          100  1.18,0A    2100         100   3     0  L. de Vries                            

 5    I150005    Zack Wind                               145          145  1.18,9A    2100         145   2     0  M.F. Rothengatter                

 6    NL150052  Incadance                                170          170  1.17,9A    2100         170   6     0  J. van Rijn                              

 7    D140003  Willow Burgerheide                 555          555  1.17,7A    2100         555   4     0  D. Brouwer                            

 8    NL130054  Gong is Alles                          570          570  1.18,5A    2100         270   9     0  A. de Wrede 

Nakoersen Favoriet

Zack Wind
Incadence

 

Nakoersen kanshebber(s)

Willow Burgerheide
Invincible Nobo
Gold Rush

 

Nakoersen outsider(s) 

Giant di Mucho
Going is Alles



                        

2                PRIX CLOPIN DU BOULAY (TROTTEUR FRANCAIS                       17:25   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        1100         500        350      250        150          100  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    F140006   Exclusive Renka                      175          175  1.18,3A    2600         175   3     0  R.L. Pools                              

 2    F120118   Curtis Somolli                       1.235       1.235  1.18,2A    2600       1.235  10     1  J.T.S. Dekker                        

 3    F130126   Dravelliszt                             1.480       1.480               2600            0   0     0  D. Minnema                           

 4    F140060   Elias                                      4.300       4.300  1.16,3A    2600       2.300   7     0  A. Posthumus                      

 5    F140030   Empereur Quick                    5.850       5.850  1.17,1B    2600       4.600  10     1  K.L.C. Roeges                       

 6    F130067   Dona de Vrie                         7.835       7.835  1.16,0A    2600         600   4     0  S. Schoonhoven                   

 7    F120101   Capitano Dodville                14.500      14.500  1.15,8A    2600         250   1     0  H. Ebbinge 

Nakoersen Favoriet

Elias
Capitano Dodville

 

Nakoersen kanshebber(s)

Empereur Quick
Curtis Somolli
Exclusive Renka
Dona de Vrie

 

Nakoersen outsider(s) 
Dravelliszt




3                PRIX MISTER F DAAG (BOKO CHAMPIONS                                 17:55   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 16.000.                                                                                

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    NL110016  Emotion                               10.755      10.755  1.14,9A    2100       1.805   7     0  Mw. H.M. Janssen               

 2    D130039  Faday Scott                         14.200      14.200  1.14,6A    2100         880   8     0  T. Bos                                     

 3    NL120036  Florijn                                   8.115       8.115  1.15,3A    2100       1.955   5     4  J.T.S. Dekker                        

 4    NL140004  Hasta la Vista                      10.100      11.090  1.15,2A    2100       5.290   8     1  Mw. C.D. Aalbers                 

 5    NL120112  Freek Schermer                    10.270      10.270  1.15,3A    2100         350   4     0  A. Bakker                               

 6    US120049 Dynamite Daisy S                 10.775             0  1.12,5A    2100            0   0     0  B.J. Crebas                            

 7    D130030  Gwenda Beuckenswyk       12.384       1.370  1.14,1A    2100         300   2     0  J. van Rijn                              

 8    NL090176  Cassandra D                        13.770      13.770  1.14,5A    2100       1.195  14     0  Mw. S. Stolker                      

 9    D130064  General Lee                         14.236       4.950  1.15,2A    2100       2.200   4     1  R.T. de Vlieger                       

10   S130022   Gibson Boko                       14.494      14.494  1.14,0A    2100         250   2     0  S. Schoonhoven                   

11   F120132   Cristal Sun                          15.030      15.030  1.18,0A    2100         300   1     0  A. de Wrede                          

12   I110020    Samson Ris                         15.718      15.718  1.14,3A    2100       1.380  10     0  E.C. van den Berg                 

13   NL130039  Grand River                         15.959      15.959  1.14,4A    2100       9.202   8     3  H. Ebbinge                             

 

Nakoersen Favoriet

General Lee
Emotion
Florijn

 

Nakoersen kanshebber(s)

Cassandra D
Fayday Scott
Grand River D4
Hasta la Vista  DP

 

Nakoersen outsider(s) 
Gibson Boko  DA
Samson Ris  D4
Freek Schermer




4                PRIX AVALON MISTS (PAYDAY WINNER                                    18:25   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 10.000.                                                                                

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL140149  Happy Occagnes                   8.481      10.045  1.13,7A    2100       2.815   6     0  M. Brouwer                           

 2    D140039  Harley D Energy                    9.820       8.220  1.14,7A    2100       3.320   8     0  F. Verkaik                              

 3    NL110189  Elbert H                                 9.830       9.830  1.16,1A    2100         880  12     0  Mw. H.M. Janssen               

 4    NL130123  Grady Stardust                      5.050       5.050  1.16,0A    2100       1.195  15     0  A. Bakker                               

 5    NL130005  Go Lucky                              5.369       7.900  1.15,6A    2100         665  11     0  J. van Rijn                              

 6    NL140012  Hardwell de Heot                   6.676       6.676  1.15,1A    2100       2.231   3     1  H. Ebbinge                             

 7    NL100252  Drogba Apache                     6.735       6.735  1.15,2A    2100       2.590  16     0  E. Korrel                                 

 8    NL120241  Fyny Promise                        7.465       7.465  1.15,3A    2100       1.090   7     2  D. Minnema                            

 9    NL130089  Glamour Groenhof                7.812       7.812  1.15,8A    2100       3.095   9     1  R. van Toor                            

10   NL120070  Floral Girl                             7.860       7.860  1.15,5A    2100         715   8     0  R.L. Pools                              

11   D130008  Ghilaine F Boko                    7.965       7.965  1.14,8A    2100       1.150   9     0  M.F. Rothengatter                

12   NL110032  Eristoff Blue                         8.895       8.895  1.17,1A    2100       1.545  14     0  J.T.S. Dekker   

Nakoersen Favoriet

Happy Occagnes
Hardwell de Heot
 

Nakoersen kanshebber(s)

Ghilaine F Boko  DP
Dragba Apache  DP
Fyny Promise  D4
Harley d Energy

 

Nakoersen outsider(s) 

Glamour Groenhof  DP
Floral Girl
Go Lucky   DP



                    

5                PRIX TJAARDA.NL (ELITE CHALLENGE)                                          18:55   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 60.000.                                                                                

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    NL100062  Durk M Boko                        32.710      32.710  1.13,3A    2100     10.350   7     5  T. Bos                                     

 2    NL080297  Brenda Charisma                 40.187      14.850  1.13,7A    2100         100   3     0  Mw. H.M. Janssen               

 3    NL110270  Easy Joe                              53.376      54.111  1.13,2A    2100       7.680  12     0  M. Brouwer                           

 4    NL110231  Edgar Flevo                         30.205      30.205  1.13,7A    2100       2.850   7     0  J.W.M. Engwerda                 

 5    S130006   Major Brown                        32.244      32.244  1.12,9A    2100       5.802   8     1  R.L. Pools                              

 6    NL100136  Dean Bros                            39.545      39.545  1.14,2A    2100       4.510   6     2  J.H. Mieras                             

 7    NL110149  Ennyus Boko                       45.380      45.380  1.13,2A    2100     13.850  14     1  Mw. C.D. Aalbers                 

 8    D130097  Noble Dolly                          45.800       9.950  1.12,4A    2100       5.250   5     2  C.F. Kamminga                     

 9    NL110229  Everton                                46.174      55.939  1.12,1A    2100         490   2     0  H. Ebbinge                             

10   F090198   Vegas de Joudes                 54.160             0  1.15,3B    2100            0   0     0  W.G. Hamming     

Nakoersen Favoriet

Major Brown  DP
Durk M Boko
Noble Dolly DA

 

Nakoersen kanshebber(s)

Everton D4
Easy Joe
Dean Bros  DA
Edgar Flevo D4
Ennuys Boko DA

 

Nakoersen outsider(s) 
Brenda Charisma 

                

6                PRIX GREAT GATSBY AS (MERWESTAAL TALENT                       19:25   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 5.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    N140001  Regiment                              1.980       1.980  1.14,4A    2100         700   2     1  M.F. Rothengatter                

 2    D140087  Cover Girl                             2.580       2.080  1.16,6A    2100       1.300   5     2  R. Bot                                      

 3    S150022   Ike Schermer                         2.670       2.670  1.14,6A    2100       2.670   3     2  H. Ebbinge                             

 4    NL140076  He Gerritdelange                   2.900       2.900  1.15,5A    2100       2.400   6     0  A. Posthumus                      

 5    NL120089  Forever H                              3.423       3.423  1.16,7A    2100       1.050   5     0  R.L. Pools                              

 6    NL130137  Gwydion                               3.595       4.645  1.14,6A    2100       2.050   5     2  J.H. Mieras                             

 7    NL130044  Goo River Flevo                    3.685       3.685  1.15,7A    2100         995   6     1  A. Bakker                               

 8    NL140151  Hendrik Schermer                 3.810       3.810  1.15,5A    2100       3.280  16     1  F.W. van der Blonk               

 9    D130112  In my mind                            4.120             0  1.17,0A    2100            0   1     0  H.W. Langeweg jr.                

10   NL140028  Howie Star                            4.535       7.670  1.16,1A    2100       2.745   4     2  J. van Rijn       

Nakoersen Favoriet

Howie Star
Regiment
Gwydion D4
Goo River Flevo

Nakoersen kanshebber(s)

Ike Schermer
He Gerritdelange

 

Nakoersen outsider(s) 
Forever H
In my Mind



                      

7                PRIX FRISIAN ASCOT DAY (MERWESTAAL TALENT                      19:55   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 2.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    D150113  Raoel Attack                            650          650  1.17,6A    2100         650   2     0  Mw. C.D. Aalbers                 

 2    BL150008  Loverboy Vrijthout                  770          770  1.17,0A    2100         770   9     0  F.W. van der Blonk               

 3    NL140027  Hickory Forest                         910          910  1.16,9A    2100         910   7     0  L. de Vries                            

 4    NL140095  Himoko Bianco                        935          935  1.19,3A    2100         840   8     1  R.T. de Vlieger                       

 5    S150040   Give You All of Me                1.012          410  1.16,5A    2100         410   3     0  M.F. Rothengatter                

 6    I150008    Zadok Font                           1.150       1.150  1.15,1A    2100       1.150   3     2  H. Ebbinge                             

 7    S140019   Harrison Boko                       1.170       1.170  1.15,9A    2100       1.170   6     0  H.W. Langeweg jr.                

 8    NL140033  Hayehwatha                          1.470       1.470  1.16,7A    2100       1.320   8     1  A. Posthumus                      

 9    BL150019  Luxe Hillperon                      1.758             0  1.17,1A    2100            0   0     0  P. Hillen                                  

10   D150125  Indus Dragon                        1.775             0  1.16,0A    2100            0   0     0  J. van Rijn       

Nakoersen Favoriet

Zadok Font

 

Nakoersen kanshebber(s)

Give You All of Me
Harrison Boko
Indus Dragon
 

Nakoersen outsider(s) 

Hayehwatha
Himoko Bianco
Raoel Attack DP



                      

8                CHAMPIONNAT D'ÉTÉ (FINALE TF GOLDEN                               20:20   uur

Draverij van meet voor Franse paarden.                                                                                 

  Prijzen:  (        5000       2500       1200      650        300          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F110096   Beatnik Turgot                   126.075    126.075  1.13,7A    2600     16.230  13     0  J. de Leeuw                          

 2    F130109   Delicatesse                          90.840      90.840  1.13,2A    2600       5.470   9     0  D. Minnema                           

 3    F110100   Bonefish Life                       83.050      83.050  1.14,3A    2600     38.020  13     3  C.F. Kamminga                     

 4    F110156   Baladin Williams                  37.610      37.610  1.14,1A    2600       7.600  11     0  J. Fikse                                  

 5    F120102   Capri de Houelle                  24.756       7.550  1.14,5A    2600       1.700   7     0  R. de Beer                              

 6    F100054   As des Jacquets                 180.347    180.347  1.12,9A    2600     33.720   8     1  R. Bot                                      

 7    F130108   Dayton                               100.530    100.530  1.14,0B    2600     24.450  10     3  M. Brouwer                           

 8    F100140   As Magic                              51.700      51.700  1.14,9A    2600         150   6     0  R.L. Pools                    

Nakoersen Favoriet

 As des Jacquets

 

Nakoersen kanshebber(s)

Bonefish Life DP
Baladin Williams
Beatnik Turgot

 

Nakoersen outsider(s) 

Dayton  D4
Delicatesse 


         

9                VPW VIERJARIGEN CHALLENGE                                                     20:45   uur

Prijzendraverij voor vierjarige paarden. (g.l.s.)                                                                      

  Prijzen:  (        5000       2500       1200      650        300          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL140103  Hoot Mon Amour                   5.620       5.620  1.16,1A    2100       5.470  15     4  J. de Leeuw                          

 2    NL140127  Highspeed Aresy                   6.588      10.590  1.15,2A    2100       1.455   5     0  J.T.S. Dekker                        

 3    NL140054  Hunter Montana                    7.100       7.100  1.14,2A    2100       5.600   4     2  M.F. Rothengatter                

 4    D140111  Victorymoko                          7.675       7.575  1.14,1A    2100       5.265  11     2  R. Bot              
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                      

 5    D140090  April Classic                        10.917             0  1.13,8A    2120            0   0     0  H. Ebbinge                             

 6    D140047  Pearl Stardust                      13.715       3.590  1.13,8A    2120       3.100   2     1  J. van Rijn                              

 7    D140079  Nordmann                            17.319          450  1.13,0A    2120            0   0     0  R.T. de Vlieger                      

 8    F140075   Emeraude Jiji                       19.000      19.000  1.15,7A    2120     12.350  13     1  M. Brouwer     


Nakoersen Favoriet

Hunter Montana  DP

 

Nakoersen kanshebber(s)

Highspeed Aresy
Emeraude Jiji
Nordmann
 

Nakoersen outsider(s) 

April Classic
Victorymoko


                    

10              PRIX COCKTAIL DU BIWETZ (TF SILVER                                    21:10   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 50.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2750       1250        700      300        250          150  )  + 10 procent fokpremie


 
1    F120120   Colza du Gers                      15.090       4.100  1.16,8A    2600       4.100  11     0  H. Schwarma                         

 2    F120115   Cresus Turgot                     15.340       1.050  1.14,9A    2600         400   4     0  J.H. Mieras                            

 3    F120072   Comete de Baffais               17.300      17.300  1.16,6A    2600       8.360  16     2  M. Wester                               

 4    F130125   Destrier                               17.760      17.760  1.17,4A    2600            0   0     0  B.J. Crebas                            

 5    F130112   Djoko's Way                         22.840      22.840  1.16,3A    2600       6.050  10     2  J. van Rijn                              

 6    F080048   Uko de Vaiges                      25.307      25.307  1.16,0A    2600         400   3     0  R.L. Pools                              

 7    F110051   Bastien du Chef                   26.710      25.260  1.15,0A    2600       7.220  15     1  D. den Dubbelden                

 8    F120117   Clopin du Boulay                 31.200      31.200  1.14,6A    2600     19.590   9     6  H. Ebbinge                             

 9    F140086   El Magnifico                        41.520       1.250  1.14,6A    2600       1.250   1     0  R. Bot                  

Nakoersen Favoriet

Clopin du Boulay

 

Nakoersen kanshebber(s)

Djoko's Way
El Magnifico
Bastien du Chef

 

Nakoersen outsider(s) 

Colza du Gers
Comete de Baffais
                   





80              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                          16:00   uur


 1
    A160002   Givemeanapple                           0             0               1609            0   0     0  A. Posthumus                      

 2    D160081  Java Greenwood                         0             0               1609            0   0     0  E. Bot                


                     

90              Kwalificatieproef                                                                             16:10   uur

 
 
1    D150032  Velten Revenge                          0             0               2100            0   0     0  N. Jongejans                         

 2    S150041   Velten Versailles                         0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 3    NL140132  Harmonieus Well                        0             0               2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 4    D140126  Fight for Children                      0             0               2100            0   0     0  U. Zevens

                             

91              Kwalificatieproef                                                                             16:20   uur

 1    D140100  Handsome Starlake               2.500             0  1.15,4A    2100            0   0     0  J.P.C. Oorthuijsen                

 2    D130048  Obsession Eden                  10.710      10.710  1.15,2A    2100            0   1     0  J. van Rijn                              

 3    I120026    Titanium Gar                      136.780    136.780  1.12,7B    2100     83.080   7     6  H.W. Langeweg jr.                

 4    NL090097  Caen Oldeson                    144.265    165.607  1.12,7A    2100            0   0     0  F.A. Westerveld                     

 

               



Nakoersen Favoriet

 

 

Nakoersen kanshebber(s)

 

 

Nakoersen outsider(s) 









         

 

  

 

Succes !