Victoria Park Wolvega
15 september 2018


Uitslagen Victoria Park 15 september,

Baladin Williams mag het tempo bepalen en snelt in een rappe laatste rond naar de eindzege !

Epique du Loir en Henk Grift winnen verassend hun koers van start tot finish 

Zion Font doet zijn plicht als favoriet en zegeviert in handen van de kampioen van Nederland
Twintig minuten later wint Ebbinge alweer zijn race, Zadok Font blijft Handsome Starlake voor

Piet van Pollaert en Truman Dairpet neemt resoluut de leiding en staat deze niet meer af !

In de kleuren van Casper Veldink wint Encore Sun met Jaap van Rijn in een rommelige koers

Totslot zegeviert Graham Convital (E. van den Bergh) erg sterk in de koers voor de liefhebbers 

Eerste koers, 2600 m:

1e 7 Baladin Williams           J. Fikse                                                         1.16,5

2e 5 Cap Est de Mai            

3e 1 Colza du Gers            

4e 3 Uko de Vaiges            

Niet gestart:          

Winnend 5,70  Pl. 1,20  1,10  1,50 Duo 11,60 Trio 61,30 Koppel 3,10

 

Tweede koers, 2100 m:

1e 2 Epique du Loir             H.A.J. Grift                                                     1.17

2e 7 Helena                    

3e 5 Hoe Well                  

4e 9 Heine Attack              

Niet gestart: 3 Hickory Forest                    

Winnend 18,10  Pl. 2,70  1,50  2,10 Duo 60,90 Trio 201,20 Koppel 17,30

 

Derde koers, 2100 m:

1e 6 Zion Font                 H. Ebbinge                                                       1.15,50

2e 4 Forever H                

3e 3 Fyny Promise              

4e 5 Budweiser DF              

Niet gestart:          

Winnend 1,20  Pl. 1,10  1,20  1,30 Duo 4,70 Trio 25,10 Koppel 4,20

 

Vierde koers, 2100 m:

1e 7 Zadok Font                 H. Ebbinge                                                       1.15,2

2e 8 Handsome Starlake        

3e 3 Hendrix Scott            

4e 2 Ivana Europoort          

Niet gestart:          

Winnend 2,30  Pl. 1,30  1,90  2,10 Duo 12,70 Trio 73,20 Koppel 10,50

 

Vijfde koers, 2600 m:

1e 8 Truman Dairpet             P. Van Pollaert                                                   1.15,00

2e 4 Tsar d'Andain            

3e 2 Dayton                    

4e 3 Ustin de Littry          

Niet gestart:          

Winnend 1,90  Pl. 1,20  1,30  1,70 Duo 5,30 Trio 18,30 Koppel 3,90

 

Zesde koers, 2600 m:

1e 7 Encore Sun TF             J. van Rijn                                                       1.17,60

2e 3 Cazio Josselyn            

3e 4 Emkih de Vandel          

Niet gestart:          

Winnend 17,10  Pl. 3,50  3,80  3,80 Duo 66,50 Trio jp Koppel nvt

 

Zevende koers, 2100 m:

1e 1 Graham Convital           E. van den Bergh                                                 1.15,9

2e 4 Samson Ris                

3e 3 General Lee              

4e 2 Grift Jr                  

Niet gestart:          

Winnend 3,50  Pl. 1,50  2,00  1,60 Duo 10,50 Trio 72,00 Koppel nvt

 

Totalisatoromzet: €32.550,00

 

 


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 15 september.

Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers
A   = 
het paard loopt in stalverband, gesamelijke winnend cote 


Koers 1 tot en met 5 zijn Premium koersen.



1                PRIX VALKO JENILAT (TROTTEUR FRANCAIS                             11:00   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 50.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2750       1250        700      300        250          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F120120   Colza du Gers                      15.940       4.950  1.16,3A    2600       4.950  13     0  J.H. Mieras                            

 2    F120072   Comete de Baffais               18.550      18.550  1.16,6A    2600       9.610  19     3  R. Wester                               

 3    F080048   Uko de Vaiges                      25.407      25.407  1.16,0A    2600         500   5     0  R.L. Pools                              

 4    F120102   Capri de Houelle                  25.506       8.200  1.14,5A    2600       2.350   8     0  R. de Beer                              

 5    F120091   Cap Est de Mai        A             26.260      26.260  1.13,7A    2600       2.750   2     1  H. Ebbinge                              

 6    F110051   Bastien du Chef                   27.410      25.960  1.15,0A    2600       7.920  16     1  D. den Dubbelden                

 7    F110156   Baladin Williams                  37.610      37.610  1.14,1A    2600       7.600  12     0  J. Fikse                                  

 8    F120134   Corot de Vandel                   44.859             0  1.15,0A    2600            0   0     0  H.A.J. Grift 

Nakoersen favoriet(en)
Cap Est de Mai

Nakoersen kanshebber(s)
Colza du Gers   D4
Bastien du Chef
Baladin Williams

Nakoersen outsider(s)
Comete de Baffais
Corot de Vandel Dp


                           

2                PRIX BEIJK CATERING (MERWESTAAL TALENT                          11:30   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.850. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    I150006    Zoom Wise L                           665          665  1.17,9A    2100         665   9     0  M.F. Rothengatter                

 2    F140057   Epique du Loir                      1.000             0  1.18,7A    2100            0   0     0  H.A.J. Grift                             

 3    NL140027  Hickory Forest                      1.080       1.080  1.16,9A    2100       1.080  10     0  L. de Vries                            

 4    D140003  Willow Burgerheide              1.225       1.225  1.17,7A    2100       1.225   8     1  D. Brouwer                            

 5    NL140134  Hoe Well                                1.268       1.590  1.17,5A    2100       1.160   7     0  J. van Rijn                              

 6    NL140116  Heaven EMC                          1.650       1.650  1.21,1A    2100         970   8     0  N. Jongejans                         

 7    NL140059  Helena                                   1.650       1.650  1.17,5A    2100       1.650  10     2  P. de Haan                              

 8    NL140095  Himoko Bianco                      1.785       1.785  1.17,4A    2100       1.690  10     1  R.T. de Vlieger                      

 9    D140049  Heine Attack                         1.820       1.820  1.15,1A    2100       1.820  12     1  J. de Leeuw 

Nakoersen favoriet(en)
Heine Attack
Helena 
Himoko Bianco

Nakoersen kanshebber(s)
Hickory Forest
Hoe Well 
Zoom Wise L   D4

Nakoersen outsider(s)
Willow Burgerheide
Epique du Loir    DA
Heaven EMC



                        

3                PRIX BCM.NL (PAYDAY WINNER CHALLENGE)                              12:05   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 9.000.                                                                                 

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    D140116  Early Smiling                         5.785       3.860  1.14,9A    2100       3.660  10     1  Mw. H.M. Janssen               

 2    NL130005  Go Lucky                              6.019       8.550  1.15,6A    2100       1.315  13     0  Mw. B. Sprengers                

 3    NL120241  Fyny Promise                        7.680       7.680  1.14,8A    2100       1.305  10     2  Mw. D. Paling                        

 4    NL120089  Forever H                              4.023       4.023  1.16,5A    2100       1.650   7     0  D.P. Tesselaar                      

 5    NL080329  Budweiser DF                        5.705       5.705  1.15,5A    2100         195   4     0  A. de Wrede                          

 6    I150010    Zion Font                              5.775       5.775  1.16,0A    2100       5.775   3     2  H. Ebbinge                             

 7    NL110075  El Salsa                                 7.265       7.265  1.15,9A    2100       1.810  16     2  W.C. Steur                             

 8    S120029   Pi Raja Face                          7.781             0  1.15,2A    2100            0   0     0  W. Sijl                     

Nakoersen favoriet(en)
Zion Font   DP

Nakoersen kanshebber(s)
Early Smiling
Forever H
Fyny Promise D4

Nakoersen outsider(s)
Go Lucky
Budweiser DF    DP

                

 

 

4                PRIX YEARLINGSALE.NL - 21 SEPT.(MERWESTAAL                      12:35   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 4.500. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 1    NL130119  Gigi l'Amoroso                      1.940       1.940  1.16,1A    2100       1.940  12     0  M.C. Vergay                          

 2    NL150014  Ivana Europoort                    2.027       2.980  1.18,3A    2100       2.180   9     2  D. Brouwer                            

 3    D140022  Hendrix Scott                        2.300       2.300  1.15,7A    2100       2.300   5     1  D.P. Tesselaar                      

 4    D150010  Ivresse Boko                         2.465           50  1.16,5A    2100           50   3     0  P. de Haan                              

 5    NL140076  He Gerritdelange                   3.050       3.050  1.15,5A    2100       2.550   7     0  J. van Rijn                              

 6    N140001  Regiment                              3.080       3.080  1.14,4A    2100       1.800   3     1  M.F. Rothengatter                

 7    I150008    Zadok Font                           3.150       3.150  1.15,1A    2100       3.150   4     3  H. Ebbinge                             

 8    D140100  Handsome Starlake               3.250          750  1.15,4A    2100         750   1     0  R.L. Pools                              

 9    NL150100  Imail Occagnes                     3.424       3.424  1.16,0A    2100       3.424   8     0  M. Brouwer                           

10   D130014  Devil                                     3.900       3.900  1.15,0A    2100       1.760  10     1  J. de Leeuw      

Nakoersen favoriet(en)
Zadok Font
Regiment   Dp

Nakoersen kanshebber(s)
Hendrix Scott  DP
Handsome Starlake

Nakoersen outsider(s)

Ivana Europort
Imail Occagnes
Ivresse Boko



                   

5                CHAMPIONNAT D'ÉTÉ (FINALE TF DIAMOND                              13:05   uur

Draverij van meet voor Franse paarden.                                                                                  

  Prijzen:  (        5000       2500       1200      650        300          200  )  + 10 procent fokpremie


 1    F090195   Volare de Lou         A            362.161       2.000  1.12,3A    2600       2.000   3     1  D.P. Tesselaar                      

 2    F130108   Dayton                B             100.730    100.730  1.14,0B    2600     24.650  11     3  M. Brouwer                           

 3    F080183   Ustin de Littry      A             127.780    127.780  1.13,8A    2600       3.350   7     0  R.L. Pools                              

 4    F070176   Tsar d'Andain                    270.990    270.990  1.12,8A    2600       7.250   8     1  H. Ebbinge                             
 5    F110096   Beatnik Turgot      B             127.275    127.275  1.13,7A    2600     17.430  17     0  J. de Leeuw                          

 6    F100129   Apache Jeloca                     53.960      53.960  1.13,2A    2600     11.250  10     3  J. van Rijn                              

 7    F080186   Uster des Caillons              204.021          150  1.12,0A    2600         150   2     0  H.A.J. Grift                             

 8    F070166   Truman Dairpet                  680.370      24.500  1.10,1A    2600       1.000   2     0  P. Van Pollaert                      

 9    F060142   Sir Tejy                              260.880    260.880  1.13,0A    2600         450   7     0  D. Brouwer                            

10   F090037   Valet d'As                            63.367      63.367  1.13,9A    2600         400   4     0  A. Posthumus       

Nakoersen favoriet(en)
Truman Dairpet  DP
Volare de Lou  D4

Nakoersen kanshebber(s)
Apache Jeloca D4
Tsar d'Andain
Beatnik Turgot

Nakoersen outsider(s)

Uster des Caillons
Ustin de Littry 





              

6                PRIX QUAIROS JIEL (TROTTEUR FRANCAIS BRONZE                  13:30   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        1100         500        350      250        150          100  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F140087   Empereur Face                        100          100  1.17,9A    2600         100   3     0  R. Wester                               

 2    F130130   Donuts Cadence                    3.480       3.480  1.18,5A    2600            0   1     0  H. Ebbinge                             

 3    F120011   Cazio Josselyn                      4.885       4.885  1.16,4A    2600       3.475  10     1  J. de Leeuw                          

 4    F140051   Emkih de Vandel                   5.160          100  1.18,5B    2600         100   1     0  H.A.J. Grift                             

 5    F140030   Empereur Quick                    9.000       9.000  1.15,6A    2600       7.750  13     2  K.L.C. Roeges                       

 6    F130127   Duc des Clerbosq                12.430      12.430  1.15,4B    2600         300   1     0  D.P. Tesselaar                      

 7    BL140010  Encore Sun TF                     12.680          150  1.17,3A    2600         150   2     0  J. van Rijn                              


Nakoersen favoriet(en)
Empereur Quick
Donuts Cadence

Nakoersen kanshebber(s)
Cazio Josselyn
Duc des Clerbosq

Nakoersen outsider(s)

alle




 

7                PRIX NDR.NL (BOKO CHAMPIONS CHALLENGE)                           13:55   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 19.500. Voor amateurrijders (m/v)                                                      

  Prijzen:  (        1000         500        240      160        100               )   + 10 procent fokpremie


 1
    NL130173  Graham Convital                  11.735      11.735  1.15,1A    2100       4.935   9     2  E. van den Bergh                  

 2    NL130070  Grift Jr                                15.099      23.774  1.12,7A    2100            0   1     0  C.T. Veldink                          

 3    D130064  General Lee                         15.336       6.050  1.15,2A    2100       3.300   6     1  Mw. L. de Vlieger                

 4    I110020    Samson Ris                         15.818      15.818  1.14,3A    2100       1.480  11     0  Mw. S. Stolker                      

 5    NL090066  Canizares Boko                   16.605      16.605  1.15,1A    2100         615  11     0  Mw. A.M.J. Batist                 

 6    NL100296  Dreamline Promise              17.468      17.468  1.15,4A    2100       1.775  12     2  Mw. S. Winkelman               

 7    NL130039  Grand River                         18.459      18.459  1.14,4A    2100     11.702  10     4  Mw. P. Bakker  

Nakoersen favoriet(en)
Graham Convital
Grift jr 
General Lee
Grand River

Nakoersen kanshebber(s)
Samson Ris

Nakoersen outsider(s)

Dreamline Promise
Canizares Boko




                   

80              Kwalificatieproef Tweejarigen Trotteur Francais                              09:50   uur

                                                       

 1    F160041   Grand Cru Lorrain                      0             0               2100            0   0     0  D. Minnema     

                     

81              Kwalificatieproef Trotteur Francais                                                  10:00   uur


 1
    F150032   Fun Melody                                0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 2    F150003   Force Tranquille                         0             0               2100            0   0     0  H.A.J. Grift                             

 3    F120117   Clopin du Boulay                 33.950      33.950  1.14,6A    2100     22.340  10     7  H. Ebbinge   


                         

90              Kwalificatieproef                                                                             10:20   uur


 1
    NL150093  Ids Schermer                              0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 2    NL150059  Immer Wieder                             0             0               2100            0   0     0  M.J.H. Wildhagen                  

 3    I140006    Volare Gar                             3.850       3.850  1.16,3A    2100       3.000   4     1  R.T. de Vlieger                      

 4    I140017    Vaduz Wise As                     13.350      13.350  1.13,7A    2100     10.050   6     5  E. Bot                                      

 5    NL120176  Favourite Wish                    29.006      30.431  1.13,8A    2100       8.045  10     2  J. van Rijn                              

 6    NL090097  Caen Oldeson                    144.265    165.607  1.12,7A    2100            0   0     0  F.A. Westerveld   


                 

         

Succes !