Victoria Park Wolvega
19 januari 2018


Uitslag Victoria Park 19-01:


Rick Ebbinge en Jeroen Engwerda zijn weer eens de mannen van de avond: Ze winnen met Gina Schermer, Umbra en Baikal de Mortree

 

Na negen koersen staat er een geweldige € 101.315,25 aan Nederlands spel op de teller!

 

De combinatie Robin Bakker/Paul Hagoort pakt twee heel eenvoudige zeges van kop af met Versus As en Eadshot Josselyn

 

Titanium Gar dendert naar huis in de Willem H Geersen-prijs

 

Zauni en Ronja Walter zijn in de montékoers verrassend Dinand Convital de baas

 

Diego Dry vliegt zonder ijzers en wint heel eenvoudig

 

Dolly du Quesne bevestigt zijn sterke optreden van de laatste keer in Mönchengladbach en winnen de Trotteur Francais Lady Challenge

 

 

Uitslagen

Wolvega

19-1-2018

 

 

 

 

 

 

 

 

Eerste koers, 2100 m:

 

 

 

1e

4

 

Gina Schermer

H. Ebbinge

1.14,1

2e

8

 

Greek F Boko

 

 

 

3e

10

 

Tortuga Bi

 

 

 

4e

12

 

Fanatic Star

 

 

 

Niet gestart:

 

 

 

Winnend 1,70 Pl. 1,10 2,00 1,50

Duo 13,00

Trio 31,10

Koppel 9,20

 

 

 

 

 

 

 

Tweede koers, 2100 m:

 

 

 

1e

3

 

Eadshot Josselyn

R. Bakker

1.15,0

2e

8

 

Ger Hollandia

 

 

 

3e

2

 

El Mec di Quattro

 

 

 

4e

7

 

Hurricane Boshoeve

 

 

Niet gestart: 10 Victor ZS

 

 

Winnend 2,20 Pl. 1,60 2,20 2,20

Duo 10,40

Trio 10,10

Koppel 8,30

 

 

 

 

 

 

 

Derde koers, 2600 m:

 

 

 

1e

4

 

Titanium Gar

H.W. Langeweg jr.

1.15,5

2e

3

 

Freeway Fortuna

 

 

 

3e

1

 

Ennyus Boko

 

 

 

4e

2

 

Easy Joe

 

 

 

Niet gestart: 6 Banker Transs R

 

 

Winnend 1,50 Pl. 1,10 1,50 1,80

Duo 6,80

Trio 42,80

Koppel 6,60

 

 

 

 

 

 

 

Vierde koers, 2100 m:

 

 

 

1e

3

 

Versus As

R. Bakker

1.15,0

2e

4

 

Joffshore Vrijthout

 

 

 

3e

8

 

Drogba Apache

 

 

 

4e

7

 

Hasta la Vista

 

 

 

Niet gestart: 6 Hold Me Quick

 

 

Winnend 1,30 Pl. 1,10 1,30 3,10

Duo 3,90

Trio 211,00

Koppel 3,00

 

 

 

 

 

 

 

Vijfde koers, 2600 m:

 

 

 

1e

2

 

Zauni

Mw. R. Walter

1.16,6

2e

5

 

Dinand Convital

 

 

 

3e

1

 

Flits Harley

 

 

 

4e

8

 

Dania Beach

 

 

 

Niet gestart:

 

 

 

Winnend 8,20 Pl. 1,70 1,10 1,50

Duo 14,90

Trio 104,40

Koppel 4,70

 

 

 

 

 

 

 

Zesde koers, 2100 m:

 

 

 

1e

5

 

Umbra

H. Ebbinge

1.16,1

2e

8

 

Star's Speed

 

 

 

3e

6

 

Giga Well

 

 

 

4e

9

 

Call Him George

 

 

 

Niet gestart:

 

 

 

Winnend 3,10 Pl. 1,60 4,00 1,80

Duo 51,70

Trio 502,00

Koppel 44,50

 

 

 

 

 

 

 

Zevende koers, 2600 m:

 

 

 

1e

8

 

Dolly du Quesne

R. Bot

1.17,4

2e

7

 

Daeneris Jiel

 

 

 

3e

1

 

Cadence de Kacy

 

 

4e

6

 

Catyama

 

 

 

Niet gestart:

 

 

 

Winnend 6,70 Pl. 2,20 2,20 5,00

Duo 44,00

Trio JP

Koppel 20,60

 

 

 

 

 

 

 

Achtste koers, 2600 m:

 

 

 

1e

3

 

Diego Dry

R. Wester

1.16,5

2e

6

 

Black des Morins

 

 

 

3e

9

 

Bogden

 

 

 

4e

1

 

Cameleon

 

 

 

Niet gestart:

 

 

 

Winnend 15,30 Pl. 2,40 6,00 1,20

Duo 372,90

Trio 1655,20

Koppel 78,40

 

 

 

 

 

 

 

Negende koers, 2600 m:

 

 

 

1e

4

 

Baikal de Mortree

H. Ebbinge

1.18,2

2e

2

 

Baladin Williams

 

 

 

3e

7

 

Sharif Boko

 

 

 

4e

5

 

Virginia Noa

 

 

 

Niet gestart: 6 Borginio

 

 

Winnend 1,50 Pl. 1,10 1,10 nvt

Duo 2,50

Trio 12,80

 

 

 

 

 

 

 

 

Totalisatoromzet: €101.315,25

 

 

 

 

Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 19 januari
alle koersen beginnen een 30 minuten later dan aangeven ! 

1             PRIX HUUG VAN DIJK - CHAMPION 2017 (BOKO                     17:10  uur

Draverij van meet. Winsom tot € 18.000.                                                                                

Prijzen: (      3000      1250      750     400      250        200 ) + 10 procent fokpremie


 1
   NL090176 Cassandra D                      12.575     12.575 1.15,7A   2100          0   0    0 Mw. H.M. Janssen               

 2   NL120011 Future Boko                      13.278     20.177 1.15,0A   2100       200   1    0 T. Bos                                     

 3   NL100027 Dryade Boko                     14.065     14.065 1.14,0A   2100          0   0    0 D. Schneider                         

 4   NL130095 Gina Schermer                  10.416     10.416 1.14,5A   2100          0   0    0 H. Ebbinge                             

 5   D120097  Iasi                                  13.197          0 1.14,7B   2100          0   0    0 M. Nimczyk                             

 6   D130012  Gentleman Newport         13.685        310 1.14,8A   2100          0   0    0 J.D. ter Borgh                        

 7   NL130140 Gwendolyn Flevo               13.815     16.798 1.13,3A   2100          0   0    0 N. Jongejans                         

 8   D130057  Greek F Boko                    14.850     14.850 1.14,0A   2100          0   0    0 R. Bakker                               

 9   NL100119 Deposito                           15.390     15.390 1.14,2A   2100          0   0    0 Mw. R.C.M. Janssen            

10  I120013   Tortuga Bi                        16.289     16.289 1.13,8A   2100          0   0    0 D.P. Tesselaar                      

11  S130002  Monaco Royal Event         17.025     17.025 1.15,1A   2100          0   1    0 J. de Leeuw                          

12  NL120222 Fanatic Star                      17.678     17.678 1.14,3A   2100          0   0    0  R.L. Pools          

 

Nakoersen favoriet
Gina Schermer

Nakoersen kanshebber(s)
Fanatic Star PD
Tortuga Bi
Iasi
Greek F Boko  DP

Nakoersen outsider(s)
Monaco Royal Event
Dryade Boko
Gentleman Newport


                    

2             PRIX KLAAS REDDER - CHAMPION 2017                              17:40  uur

Draverij van meet. Winsom tot € 700. (g.l.s.)                                                                          

Prijzen: (      2000       750      500     300      200        150 ) + 10 procent fokpremie


 1
   D140049  Heine Attack                          0          0            2100          0   0    0 D. den Dubbelden                

 2   F140033  El Mec di Quattro                   0          0            2100          0   0    0 D.P. Tesselaar                      

 3   F140024  Eadshot Josselyn                    0          0            2100          0   0    0 R. Bakker                               

 4   D150101  Symphonie H                          0          0            2100          0   0    0 A. Bakker                               

 5   D140117  Suprisingly Diva                     0          0            2100          0   0    0 Mw. C.D. Aalbers                 

 6   NL140033 Hayehwatha                         150        150 1.19,0A   2100          0   0    0 A. Posthumus                      

 7   D140108  Hurricane Boshoeve            395        395 1.19,4A   2100          0   0    0 J.T.S. Dekker                        

 8   NL130184 Ger Hollandia                       405        405 1.19,0A   2100          0   0    0 H.W. Langeweg jr.                

 9   I140015   Vogue Grif                           450        450 1.17,6A   2100       150   1    0 J. van Rijn                              

10  I140008   Victor ZS                             500        500 1.17,2A   2100          0   0    0 H. Ebbinge                             

11  NL140151 Hendrik Schermer               530        530 1.18,8A   2100          0   0    0 F.W. van der Blonk               

12  NL140131 Haastje Well                        570        570 1.17,8A   2100          0   0    0 R.L. Pools                              

13  NL140103 Hoot Mon Amour                  650        650 1.17,3A   2100       500   1    0 J. de Leeuw    

 

Nakoersen favoriet
Eadshot Josselyn     DP
Ger Hollandia          D4


Nakoersen kanshebber(s)
Victor ZS
Hoot Mon Amour
El Mec Quattro          DP
Suprosongly Diva

Nakoersen outsider(s)
Hendrik Schermer
Vogue Grif

                   

3             GRAND PRIX WILLEM H GEERSEN (ELITE                             18:10  uur

Prijzendraverij. (g.l.s.)                                                                                              

Prijzen: (      4500      2150     1100     600      300        200 ) + 10 procent fokpremie

|
 1
   NL110149 Ennyus Boko                     34.530     34.530 1.14,4A   2600     3.000   1    1 Mw. C.D. Aalbers                 

 2   NL110270 Easy Joe                           45.696     46.431 1.13,2A   2600          0   0    0 M.F. Rothengatter                

 3   NL120220 Freeway Fortuna               46.239     50.700 1.12,0A   2600     1.080   1    0 J.V.M.G. Verbeeck               

 4   I120026   Titanium Gar                     56.100     56.100 1.13,5A   2600     2.400   1    1 H.W. Langeweg jr.    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------          

 5   D110057  SJs Junior C                      75.240     70.487 1.11,3A   2620     2.000   1    0 S. Schoonhoven                   

 6   NL080444 Banker Transs R               87.954     88.622 1.12,4A   2620       900   1    0 J. van Rijn                              

 7   D130034  Muscle Scott                    151.495        700 1.12,5A   2620          0   0    0 R. Bakker                               

 8   F070047  Trust Speed                     335.140   335.140 1.13,7B   2620          0   0    0 A. Bakker                                

 9   F090127  Vinochka                         407.748   324.612 1.12,9B   2620          0   0    0  R. Bot      

Nakoersen favoriet

Titanium Gar        D4


Nakoersen kanshebber(s)
Easy Joe
Ennuys Boko
Freeway Fortuna
Sjs Junior C
Banker Transs R

Nakoersen outsider(s)
Vinoschka
Trust Speed
Muscle Scott


                               

4             FINALE PAYDAY WINNER CHALLENGE                                        18:40  uur

Draverij van meet.                                                                                                     

Prijzen: (      4000      2000      900     500      250        200 ) + 10 procent fokpremie

 
 1
   NL120112 Freek Schermer                10.270     10.270 1.15,3A   2100       350   2    0 A. Bakker                               

 2   S140013  Helena di Quattro             13.665     13.665 1.14,7A   2100       400   1    0 J.V.M.G. Verbeeck               

 3   I140011   Versus As                         12.500     12.500 1.14,6A   2100     3.000   1    1 R. Bakker                               

 4   BL130014 Joffshore Vrijthout            6.190      6.190 1.14,8A   2100          0   0    0 D.P. Tesselaar                      

 5   NL100335 Derek Buitenzorg              10.265     10.265 1.15,2A   2100          0   0    0 A. de Wrede                          

 6   NL140053 Hold Me Quick                    7.207     13.670 1.15,0A   2100          0   1    0 D. Minnema                           

 7   NL140004 Hasta la Vista                    6.060      7.050 1.15,2A   2100     1.250   1    0 J.T.S. Dekker                        

 8   NL100252 Drogba Apache                   4.445      4.445 1.15,2A   2100       300   1    0 E. Korrel                                 

 9   NL120200 Fleur Swagerman             10.190     10.190 1.15,7A   2100     1.250   1    0 F.W. van der Blonk               

10  I140022   Vincent                             14.846     14.846 1.12,5A   2100     2.500   2    1 D. Brouwer        

 

Nakoersen favoriet
Versus As


Nakoersen kanshebber(s)
Helena di Quattro
Vincent                     DP
Hasta la Vista            DP
Jofshore Vrijthout      DA

Nakoersen outsider(s)
Hold me Quick
Freek Schermer
Fleur Swagerman      D4



                   

5             PRIX BILIBILI (MONTÉ CHALLENGE)                                             19:10  uur

Montéprijzendraverij. (g.l.s.)                                                                                         

Prijzen: (      3000      1250      750     400      250        200 ) + 10 procent fokpremie

 
 1
   NL120190 Flits Harley                        9.775      9.880 1.16,0A   2600       750   1    0 Mw. L. Hamming                  

 2   D130117  Zauni                                29.484          0 1.12,8A   2600          0   0    0 Mw. R. Walter                        

 3   F090008  Voronoff des Pins              31.750     31.750 1.15,8B   2600          0   0    0 Mw. L.C. Vethaak                 

 4   D120007  Rene M Newport               39.321          0 1.12,8A   2600          0   0    0 Mw. S. Wiedijk                      

 5   NL100093 Dinand Convital                 41.653     42.091 1.15,0B   2600          0   0    0 F. Desmigneux                     

 6   NL080485 Bendt Ricardo                   42.325     42.325 1.15,9A   2600          0   0    0 Mw. M.E.E. Knopp                 

 7   I080027   OJ Barb                            52.167          0 1.14,2A   2600          0   0    0 Mw. A. Lehmann                  

 8   F130065  Dania Beach                      66.100     66.100 1.13,6B   2600     6.440   1    0 Mw. E. Desmigneux 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------            

 9   BL090023 Viperio TF                         90.900     90.900 1.12,8A   2620          0   1    0 Mw. H. Huygens                   

10  A090003  Edo Venus                        118.885   118.885 1.12,9A   2620          0   0    0  D. den Dubbelden      

 

Nakoersen favoriet
Dinand Convital


Nakoersen kanshebber(s)
Dania Beach
Zauni
Edo Venus + 20 meter

Nakoersen outsider(s)
Flits Harley
Rene M Newport
Bendt Ricardo
Viperio TF   + 20 meter


        

6             PRIX STABLE WHY NOT - CHAMPION 2017                            19:40  uur

Draverij van meet. Winsom tot € 5.000. (g.l.s.)                                                                        

Prijzen: (      2500      1100      650     300      200        150 ) + 10 procent fokpremie

 

1
   D140116  Early Smiling                      2.200      2.200 1.17,0A   2100     2.000   1    1 D.P. Tesselaar                      

 2   D130075  Grand Seigneur                  2.402          0 1.17,1A   2100          0   0    0 R. Bot                                      

 3   D140083  Paulino                              2.700      1.100 1.15,4A   2100       750   1    0 H.W. Langeweg jr.                

 4   NL130203 Goodlooking Lady               2.885      2.885 1.16,4A   2100       200   1    0 Mw. C.D. Aalbers                  

 5   D140024  Umbra                                3.100      3.000 1.15,9A   2100       400   1    0 H. Ebbinge                             

 6   NL130158 Giga Well                           3.740      3.740 1.16,1A   2100     2.000   1    1 J. van Rijn                              

 7   BL140010 Encore Sun TF                    4.120          0 1.18,3A   2100          0   0    0 M. Nimczyk                            

 8   D120096  Star's Speed                      4.465        150 1.13,5A   2100          0   0    0 J. de Leeuw                          

 9   S120021  Call Him George                 4.839      4.839 1.16,4A   2100          0   1    0 W.G. Hamming                      

10  NL130050 Geri Boko                           4.995      4.995 1.15,0A   2100          0   1    0 A. Bakker  

 

Nakoersen favoriet
Umbra
Giga Well
Paulino


Nakoersen kanshebber(s)
Early Smiling
Geri Boko
Goodlooking Lady

Nakoersen outsider(s)
Star’s Speed
Grand Seigneur


                            

7             PRIX ROXANE GRIFF (TROTTEUR FRANCAIS LADY                    20:10  uur

Draverij van meet voor Franse merries. Winsom tot € 20.000. (g.l.s.)                                                   

Prijzen: (      2750      1250      700     300      250        150 ) + 10 procent fokpremie


 1
   F120014  Cadence de Kacy                9.070      9.070 1.16,1A   2600       650   1    0 R. Wester                               

 2   F120072  Comete de Baffais             11.440     11.440 1.16,8A   2600     2.500   1    1 R. Bakker                               

 3   F140053  Eva Castelle                      13.390          0 1.16,8A   2600          0   0    0 J.D. ter Borgh                        

 4   F110153  Bruyere Lotoise                14.360     14.360 1.16,1A   2600       100   1    0 E. van der Galien                  

 5   F130106  Djena de Nappes               15.140          0 1.16,1A   2600          0   0    0 H. Ebbinge                             

 6   F120093  Catyama                           15.330     15.330 1.14,5A   2600       300   1    0 J. de Leeuw                           

 7   F130105  Daeneris Jiel                    16.360          0 1.16,1B   2600          0   0    0 Mw. H. Huygens                   

 8   F130080  Dolly du Quesne                17.910      2.950 1.13,9A   2600          0   0    0 R. Bot                                      

 9   F110120  Belle Bonanza                   19.020     19.020 1.14,6A   2600       150   1    0 R.T. de Vlieger                      

10  F120030  Casimaka                          19.650     19.650 1.14,8A   2600     1.100   1    0 T.H. Kooyman            

 

Nakoersen favoriet
Casimaka
Catyama
Comete de Baffais

 

Nakoersen kanshebber(s)
Daeneris Jiel DA
Dolly du Quesne
Cadence de Kacy

Nakoersen outsider(s)
Belle Bonanza
Djena de Nappes



           

8             PRIX BIRD PARKER (TROTTEUR FRANCAIS BRONZE                  20:40  uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 20.000. (g.l.s.)                                                   

Prijzen: (      2500      1100      650     300      200        150 ) + 10 procent fokpremie

 
1
   F120012  Cameleon                           1.455      1.455 1.16,4A   2600       650   1    0 S. Schoonhoven                   

 2   F120011  Cazio Josselyn                   3.910      3.910 1.17,1A   2600     2.500   1    1 R. Bakker                               

 3   F130081  Diego Dry                           4.520      4.520 1.15,1A   2600       300   1    0 R. Wester                               

 4   F140075  Emeraude Jiji                     6.650          0 1.18,9B   2600          0   0    0 J. de Leeuw                          

 5   F130067  Dona de Vrie                      7.235      7.235 1.16,0A   2600          0   2    0 A. Bakker                               

 6   F110162  Black des Morins                8.015      8.015 1.17,3B   2600       200   1    0 G. de Jong                              

 7   F130059  Dolly Pop                           9.040      9.040 1.15,3A   2600       200   1    0 A. Posthumus                      

 8   F100122  Albert                               19.285     19.285 1.15,2A   2600          0   0    0 R.L. Pools                              

 9   F110172  Bogden                             19.842        200 1.15,3A   2600          0   0    0 D. Devolder        

 

Nakoersen favoriet
Cazio Josselyn
Diego Dry  D4


Nakoersen kanshebber(s)
Bogden
Albert
Cameleon
Dolly Pop

Nakoersen outsider(s)
Black des Morins      DP
Emeraude Jiji


                   

9             PRIX EXPO ÉTALONS 26-1 À PARIS (TF GOLDEN                      21:10  uur

Prijzendraverij voor Franse paarden. Winsom tot € 150.000. (g.l.s.)                                                     

Prijzen: (      2750      1250      700     300      250        150 ) + 10 procent fokpremie


1
   F110158  Bleuet d'Airou                  20.580     20.580 1.14,8A   2600          0   1    0 A. Bakker                               

 2   F110156  Baladin Williams               30.010     30.010 1.14,1A   2600          0   0    0 J. Fikse       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                      

 3   F100140  As Magic                           51.550     51.550 1.14,9A   2620          0   1    0 R. Bakker                               

 4   F110009  Baikal de Mortree             84.370     75.910 1.14,1A   2620     2.750   1    1 H. Ebbinge                             

 5   F090155  Virginia Noa                      94.060      3.730 1.14,4A   2620          0   0    0 R. Bot                                      

 6   F110039  Borginio                          105.730      3.300 1.14,2B   2620          0   0    0 J.V.M.G. Verbeeck               

 7   F060135  Sharif Boko                     141.590   141.590 1.13,9B   2620       250   1    0 J. van Rijn          

 

Nakoersen favoriet
Baikal du Mortree + 20 meter


Nakoersen kanshebber(s)
Borginio    + 20 meter
Baladin Williams
Bleuet d’Airou

Nakoersen outsider(s)
Sharif Boko + 20 meter
As Magic       Dp    + 20 meter
Virginia Noa   + 20 meter



                   

80           Kwalificatieproef Trotteur Francais                                            16:20  uur

 1   F140077  Everton le Blanc                     0          0            2100          0   0    0 M. Nimczyk                            

 2   F140008  El Pistolero                        1.250      1.250 1.17,0A   2100       750   1    0 H.W. Langeweg jr.                

 3   F110095  Bunker du Hamel               25.780     25.780 1.14,4A   2100          0   1    0 J. de Leeuw         



                

90           Kwalificatieproef                                                                     16:30  uur

 
1
   D150022  Will Power                              0          0            2100          0   0    0 W. van der Zwaan                

 2   I140016   Vertigo Lux                            0          0            2100          0   0    0 H.W. Langeweg jr.                

 3   D140031  Huib Beuckenswyk                 0          0            2100          0   0    0 J. van Rijn                              

 4   D140119  Mister Ed Heldia               34.901          0 1.13,2A   2100          0   0    0 M. Nimczyk                             


Veel Succes !