Victoria Park Wolvega
19 mei 2018


Uitslagen Wolvega 19 mei,

Rick Ebbinge boekt een trio aan zeges ! Ike Schermer, Highlander en Hugo Lobell zijn daarbij erg snel in hun klasse

Sprint zeges voor Jaap van Rijn met Apache Jeloco en Rob de Vlieger met Heart of Steel 

De drie jarige Officer Stephan wint ook zijn 2e start in prille carrière in handen van Dion Tesselaar 

Cadence de Kacy en Rick Wester hebben vorm en scoren hun 2e zege op rij .

Serie winnaar van trainer Age Posthumus en eigenaar Dragon Trotter wint wederom op zijn vertrouwde Wolvega !

Baanmanager Ralf Dekker wint de 1e serie van de gelegenheidsdraverij met Heres Beckenswijk
De winnende combinatie van 2017 Greek F Boko en Kim Leder scoren in de 2e serie 

Favorite Wish en H.Wallenbrug eindigen met een fanatisch eindschot en winnen de gelegenheidskoers 2018 !
Secret Honey en M. Hengeveld winnen de troost finale voor trainer Michel Rothengatter



Eerste koers, 2100 m:   
1e 1  Officer Stephen            D.P. Tesselaar                                                    1.15,5
2e 2  Vistoso                      
3e 4  Gigi l'Amoroso               
4e 3  Heine Attack                 
Niet gestart:              
Winnend 1,50  Pl. 1,00  1,40  1,70 Duo 9,90 Trio 114,70 
      
Tweede koers, 2100 m:   
1e 4  Heres Beuckenswijk         R. Dekker                                                         1.16,2
2e 9  Bastien du Chef              
3e 2  Apollonia                    
4e 8  Favourite Wish               
Niet gestart:              
Winnend 2,20  Pl. 1,30  3,30  3,90 Duo 27,00 Trio 465,30 
      
Derde koers, 2100 m:   
1e 7  Greek F Boko               Mw. K. Hagoort-Leder                                              1.16,0
2e 5  Un Nuovo Bigi                
3e 4  Faday Scott                  
4e 2  Harbour Eightysix            
Niet gestart:              
Winnend 4,10  Pl. 1,10  1,10  2,00 Duo 4,70 Trio 60,00 
      
Vierde koers, 2600 m:   
1e 5  Cadence de Kacy            R. Wester                                                         1.16,8
2e 8  Capri de Houelle             
3e 6  Emeraude Jiji                
4e 7  Durandal                     
Niet gestart:              
Winnend 2,80  Pl. 1,10  2,60  1,20 Duo 24,20 Trio 76,60 
      

Vijfde koers, 1609 m:   
1e 1  Apache Jeloca              J. van Rijn                                                       1.13,2
2e 3  Delicatesse                  
3e 5  Beatnik Turgot               
4e 6  Ultimo Amore                 
Niet gestart:              
Winnend 3,00  Pl. 1,50  1,30  1,90 Duo 20,20 Trio 30,20 
      
Zesde koers, 2100 m:   
1e 3  Highlander                 H. Ebbinge                                                        1.15,1
2e 8  Cesare W                     
3e 2  Helen Boko                   
4e 7  Haley Vredebest              
Niet gestart: 5 Imail Occagnes                       
Winnend 1,40  Pl. 1,30  1,60  1,80 Duo 10,40 Trio 63,440 
      
Zevende koers, 2100 m:   
1e 2  Secret Honey M. Hengeveld  1.15,8
2e 3  Dryade Boko   
3e 4  Dino de Bourgogne   
4e 5  Comete de Baffais   
Niet gestart: 7   8          
Winnend 2,30  Pl. 1,00  1,10  1,10 Duo 3,80 Trio 18,50 
      
Achtste koers, 2100 m:   
1e 8  Favourite Wish H.Wallenbrug  1.15,5
2e 4  Un Nuovo Bigi   
3e 2  Heres Beuckenswijk   
4e 7  Harbour Eightysix   
Niet gestart:              
Winnend 4,90  Pl. 3,40  1,10  1,40 Duo 31,80 Trio 68,70 
      

 

Negende koers, 2100 m:   
1e 6  Hugo Lobell                H. Ebbinge                                                        1.13,5
2e 3  Hooters USA                  
3e 1  Happy Occagnes              
4e 5  Humble Hill                  
Niet gestart:              
Winnend 2,70  Pl. 1,70  1,90  2,50 Duo 7,60 Trio 59,50 
      
Tiende koers, 2600 m:   
1e 7  Cocktail du Biwetz         J. van Rijn                                                       1.15,8
2e 4  Baladin Williams             
3e 1  Evita Belli                  
4e 2  Artax Vert                   
Niet gestart: 10 Betty Somolli                        
Winnend 1,10  Pl. 1,10  1,10  1,10 Duo 10,80 Trio 33,00 Koppel 3,50
      
Elfde koers, 1609 m:   
1e 3  Heart of Steel             R.T. de Vlieger                                                   1.13,8
2e 4  Gigant Well                  
3e 7  Unstoppable                  
4e 8  High Speed                   
Niet gestart:              
Winnend 1,10  Pl. 3,90  3,60  5,20 Duo 122,10 Trio 632,90 Koppel 45,40
      
Twaalfde koers, 2100 m:   
1e 2  Ike Schermer               H. Ebbinge                                                        1.16,7
2e 2  Flabbergasted                
3e 11  Herald Scott                 
4e 8  Believe Me CG                
Niet gestart: 1 Ishara Scott                         
Winnend 1,70  Pl. 1,10  3,10  3,10 Duo 13,40 Trio 217,00 Koppel 9,30
      
Totalisatoromzet: 51.109,25   


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 19 mei

Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers


Koers 10 t/m 12 zijn Premium koersen.



1                WEINGUT VELTEN BOKAAL (MERWESTAAL TALENT                    18:00   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 2.500. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (         700         350        170      110         70               )   + 10 procent fokpremie

 


 1
    D150106  Officer Stephen                       700          700  1.17,5A    2100         700   1     1  D.P. Tesselaar                      

 2    I140010    Vistoso                                    750          750  1.18,1A    2100            0   0     0  C. De Groote                         

 3    D140049  Heine Attack                            940          940  1.17,2A    2100         940   5     1  J. de Leeuw                          

 4    NL130119  Gigi l'Amoroso                      1.010       1.010  1.16,1A    2100       1.010   6     0  M.C. Vergay                          

 5    D140120  Race for Fame                       1.850       1.850  1.16,4A    2100       1.850   4     1  R. Bakker                               

 6    D140022  Hendrix Scott                        2.000       2.000  1.17,0A    2100       2.000   1     1  J.H. Mieras                            

 7    NL110150  Estellakingsdeep                   2.040       2.040  1.17,1A    2100         100   5     0  A.J. de Wit                             

 8    NL120177  Francisca HPK                       2.410       2.410  1.18,2A    2100         200   1     0  P.L.E. Wortel           

Nakoersen Favoriet
Officer Stephan

Nakoersen kanshebber(s)
Hendrix Scott
Race for Fame
Gigi L'Amoroso
Heine Attack

Nakoersen outsider(s)

Vistose
Fanciska HPK


               

2                RIJSCHOOL MIENSTRA / VD AKKER JEANS (1E                           18:24   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 25.000. Voor gelegenheidsrijders.                                                      

  Prijzen:  (         900         450        215      145         90               )   + 10 procent fokpremie

 


 1
    D140039  Harley D Energy                    8.450       7.850  1.15,3A    2100       2.950   4     0  H. Lommerse                       

 2    D120092  Apollonia                              9.921          520  1.14,7A    2100         300   4     0  H. Stol                                     

 3    F130111   Dino de Bourgogne             10.410      10.410  1.15,6B    2100       1.250   7     0  K. v.d. Laan                            

 4    D140030  Heres Beuckenswijk            13.174       7.520  1.14,5A    2100       2.850   4     1  R. Dekker                               

 5    NL100027  Dryade Boko                        15.530      15.530  1.14,0A    2100       1.465   8     1  W. Hendrix                             

 6    NL090246  Colonel Newport                  18.846      19.300  1.15,0A    2100            0   0     0  W. v.d. Bij                               

 7    D120053  Secret Honey                       19.337      19.337  1.13,7A    2100       1.196   4     0  Mw. M. Hengeveld               

 8    NL120176  Favourite Wish                    21.861      23.286  1.13,8A    2100         900   4     0  A. Wallenbrug                       

 9    F110051   Bastien du Chef                   24.010      22.560  1.15,0A    2100       4.520   9     1  M.G. Westerveld  

Nakoersen Favoriet
Heres Beuckenswijk
Harley D'Energy

Nakoersen kanshebber(s)
Dyrade Boko
Secret Honey

Nakoersen outsider(s)

Dino de Bourgogne
Favorite Wish
Bastien du Chef
Colonel Newport
Apollonia


               

3                READY2RACE (2E SERIE)                                                                18:48   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 25.000. Voor gelegenheidsrijders.                                                      

  Prijzen:  (         900         450        215      145         90               )   + 10 procent fokpremie

 


 1
    NL130132  Golden Girl JE                      1.100       1.100  1.17,4A    2100         675   3     1  W. van de Bij                          

 2    D140004  Harbour Eightysix                10.050          700  1.14,1A    2100            0   1     0  W. v.d. Jagt                            

 3    D110035  Carbona As                          13.125      13.125  1.13,6A    2100         195   2     0  H. Cloo                                    

 4    D130039  Faday Scott                         13.385      13.385  1.14,6A    2100           65   2     0  M. Zevenbergen                  

 5    I130015    Un Nuovo Bigi                     16.265      16.265  1.13,6A    2100         650   1     1  J.F.M. Westgeest                 

 6    F120072   Comete de Baffais               16.990      16.990  1.16,6A    2100       8.050  10     2  B. van de Berg                      

 7    D130057  Greek F Boko                       21.700      21.700  1.14,0A    2100       6.850   7     1  Mw. K. Hagoort-Leder         

 8    F140066   Etna Pole                             23.970      23.170  1.15,7A    2100            0   0     0  J. Kuipers                              


Nakoersen Favoriet
Un Nuovo Bigi

Nakoersen kanshebber(s)
Greek F Boko
Harbour Eightysix
Faday Scott
Carbona As

Nakoersen outsider(s)
Etna Pole
Comete de Baffais
Golden Girl JE





4                TGC TRADING TROPHY (TROTTEUR FRANCAIS                         19:12   uur

Draverij van meet voor Franse merries. Winsom tot € 25.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        1100         500        350      250        150          100  )  + 10 procent fokpremie

 


 1
    F130103   Desiree de Bouere                6.190       6.190  1.16,8A    2600            0   1     0  D. Minnema                           

 2    F120126   Chelsea Trot                         7.110             0  1.17,7A    2600            0   0     0  M.E. Korsman                       

 3    F130051   Douce Soiree                         7.325       7.325  1.16,2A    2600       3.050   7     0  C.F. Kamminga                     

 4    F130059   Dolly Pop                              9.890       9.890  1.15,3A    2600       1.050   5     0  S. Schoonhoven                   

 5    F120014   Cadence de Kacy                 13.475      13.475  1.16,1A    2600       5.055   9     1  R. Wester                               

 6    F140075   Emeraude Jiji                       14.950      14.950  1.16,9A    2600       8.300   6     1  J. de Leeuw                          

 7    F130119   Durandal                              20.920             0  1.16,9A    2600            0   0     0  C. De Groote                         

 8    F120102   Capri de Houelle                  23.231       6.850  1.14,5A    2600       1.000   4     0  R. de Beer          

Nakoersen Favoriet
Capri de Houelle
Cadence de Kacy

Nakoersen kanshebber(s)
Douce Soiree
Emeraude Jiji

Nakoersen outsider(s)
Durandal
Dolly Pop



                  

5                CHALLENGE DE VITESSE (TROTTEUR FRANCAIS                       19:37   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        1350         600        350      250        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 


 1
    F100129   Apache Jeloca                     48.710      48.710  1.14,4A    1609       6.000   5     2  J. van Rijn                              

 2    F090037   Valet d'As                            62.967      62.967  1.13,9A    1609            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 3    F130109   Delicatesse                          87.640      87.640  1.14,1A    1609       2.270   5     0  J. de Leeuw                          

 4    F100170   Accro Au Rock                     98.350             0  1.14,0A    1609            0   0     0  R. Bot                                      

 5    F110096   Beatnik Turgot                   121.325    121.325  1.13,7A    1609     11.480   9     0  M. Brouwer                           

 6    F080181   Ultimo Amore                     147.560       1.030  1.14,3A    1609       1.030   4     0  D. den Dubbelden                

 7    F080182   Ultimo du Douet                 295.855       1.250  1.13,0A    1609       1.250   1     0  C. De Groote           

Nakoersen Favoriet
Ultimo du Douet
Apache Jeloca

Nakoersen kanshebber(s)
Beatnik Turgot
Ultimo Amore
Valet d'As

Nakoersen outsider(s)

Delicatesse
Accro Au Rock



             

6                VELTEN RACING & BREEDING TROPHY                                    20:07   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 6.000.                                                                                 

  Prijzen:  (         900         450        215      145         90               )   + 10 procent fokpremie

 


 1
    NL130158  Giga Well                              4.450       4.450  1.16,1A    2100       2.710   6     1  M. Spin                                   

 2    NL140060  Helen Boko                           5.575       5.575  1.17,0A    2100       4.325   3     2  F. Verkaik                              

 3    NL140006  Highlander                            2.902       3.655  1.14,5A    2100         600   1     1  H. Ebbinge                             

 4    NL140061  Henbianca Boko                    3.153       3.815  1.16,1A    2100       2.550   4     1  D.P. Tesselaar                      

 5    NL150100  Imail Occagnes                     3.224       3.224  1.16,0A    2100       3.224   5     0  J.C. Piton                               

 6    D130014  Devil                                     3.580       3.580  1.15,0A    2100       1.440   5     1  A. Bakker                               

 7    NL140082  Haley Vredebest                    4.237       7.225  1.16,6A    2100            0   0     0  R. Wester                               

 8    D150088  Cesare W                               5.365             0  1.15,5A    2100            0   0     0  R. Bakker       

Nakoersen Favoriet
Highlander

Nakoersen kanshebber(s)
Henbianca Boko
Haley Vredebest

Nakoersen outsider(s)

Cesare W
Imail Occagnes
Helen Boko

Devil 
Giga Well

                       

7                BSS HORSE TRANSPORT TROOSTFINALE                                     20:31   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 25.000. Voor gelegenheidsrijders.                                                      

  Prijzen:  (        1000         500        240      160        100               )   + 10 procent fokpremie

 

                              


 

8                PAVILJOEN DE KLIP FINALE                                                            20:58   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 25.000. Voor gelegenheidsrijders.                                                      

  Prijzen:  (        2500       1250        600      400        250               )   + 10 procent fokpremie






9
                CRITERIUM DER VIERJARIGEN                                                        21:23   uur

Draverij van meet voor vierjarige paarden.                                                                             

  Prijzen:  (        5250       2625       1260      840        525               )   + 10 procent fokpremie

 

 1    NL140149  Happy Occagnes                   5.966       7.530  1.13,7A    2100         300   3     0  J.C. Piton                               

 2    NL140053  Hold Me Quick                       7.732      14.195  1.15,0A    2100         525   3     0  J. de Leeuw                          

 3    NL140111  Hooters USA                        25.668      39.306  1.14,6A    2100       2.746   5     0  H.W. Langeweg jr.                

 4    NL140097  Hadine                                     950          950  1.17,1A    2100         200   4     0  R. Wester                               

 5    NL140117  Humble Hill                          16.564      17.962  1.12,7A    2100       9.150   3     1  R. Bakker                               

 6    NL140088  Hugo Lobell                         13.500      13.500  1.14,3A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 7    NL140071  Hummer Scott                      12.575      14.600  1.14,9A    2100       9.500   4     4  D.P. Tesselaar  

Nakoersen Favoriet
Hummer Scott

Nakoersen kanshebber(s)
Hooters USA
Hugo Lobell
Humble Hill

Nakoersen outsider(s)

Hold me Quick
Hadine


                  

10              PRIX HARAS DE VIRE (TROTTEUR FRANCAIS SILVER                  21:52   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 70.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2750       1250        700      300        250          150  )  + 10 procent fokpremie

 


 1
    F110158   Bleuet d'Airou                     22.880      22.880  1.14,8A    2600       2.300  11     0  J.P.C. Oorthuijsen                

 2    F100157   Artax Vert                            26.115      26.115  1.15,2A    2600         975   5     0  D.P. Tesselaar                      

 3    F110095   Bunker du Hamel                 28.230      28.230  1.14,4A    2600       2.450   9     0  D. Minnema                           

 4    F110156   Baladin Williams                  33.610      33.610  1.14,1A    2600       3.600   8     0  J. Fikse                                  

 5    F130038   Destrier Atout                      42.675       4.175  1.15,1A    2600         125   1     0  R. Bakker                               

 6    F110177   Brooklyn du Bourg              43.720      43.720  1.14,8A    2600            0   0     0  M. de Jong                             

 7    F120025   Cocktail du Biwetz              48.350      44.600  1.14,4A    2600     10.500   3     3  J. van Rijn                              

 8    F140083   Edel de Vandel                     53.710             0  1.14,9B    2600            0   0     0  H. Ebbinge                             

 9    F090190   Vendangeur                         55.890      55.890  1.14,8A    2600       2.300   6     0  C.F. Kamminga                     

10   F110072   Betty Somolli                       59.230      59.230  1.14,2A    2600       4.200   4     1  R.L. Pools                              

11   F140079   Evita Belli                            60.500      60.500  1.15,4B    2600       9.050   4     0  J. de Leeuw                          

12   F090197   Vadim du Clos                     68.020      68.020  1.15,3B    2600            0   2     0  G. de Jong     

Nakoersen Favoriet
Coctail du Biwetz

Nakoersen kanshebber(s)
Evita Belli
Betty Somolli
Bunker du Hamel
Bleuet d'Airou

Nakoersen outsider(s)

Vendangeur  D4
Artax Vert
Baladin Williams
Edel de Vandel




                       

11              MOHAWK MILE (PAYDAY WINNER CHALLENGE)                           22:25   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 15.000. (loting)                                                                       

  Prijzen:  (        5000       2500       1200      650        300          200  )  + 10 procent fokpremie

 


 1
    D090106  Velten La Varenne      a          12.675       2.870  1.15,0A    1609            0   0     0  Mw. Y. Wagenaar                 

 2    D120055  Velten Swan Lake     a           10.999       1.800  1.15,5A    1609            0   0     0  Mw. H.M. Janssen               

 3    NL140153  Heart of Steel      b               12.784      14.120  1.14,6A    1609       3.325   3     2  R.T. de Vlieger                      

 4    NL130171  Gigant Well                           8.252       8.505  1.14,3A    1609       2.600   5     1  J. van Rijn                               

 5    I130010    Ultras As                             14.025      14.025  1.14,6A    1609       5.555   9     3  T. Bos                                     

 6    NL130072  Galvani Boko     b                11.123      24.490  1.13,7A    1609       4.300   4     2  D.P. Tesselaar                      

 7    D120099  Unstoppable                        13.674             0  1.14,3A    1609            0   0     0  R. Bot                                      

 8    NL140001  High Speed                           9.710      10.830  1.15,2A    1609       4.650   6     1  R. Bakker                                

 9    NL130140  Gwendolyn Flevo                 14.560      17.543  1.13,3A    1609         745   5     0  N. Jongejans                         

10   NL100157  Daisy va Camstra                 11.755      11.755  1.15,0A    1609         110   2     0  J. de Leeuw  

Nakoersen Favoriet
Galvani Boko DP

Nakoersen kanshebber(s)
High Speed
Heart of Steel  DA
Ultra As DP
Gigant Well
Unstoppable 

Nakoersen outsider(s)

Gwendolyn Flevo
Velten la Varenne




                       

12              MAKE ONE TROPHY (MERWESTAAL TALENT                             22:53   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 600. (g.l.s.)                                                                          

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 


 1
    D150068  Ishara Scott                                0             0               2100            0   0     0  R.T. de Vlieger                      

 2    F150018   Flabbergasted                            0             0               2100            0   0     0  R. Bakker                               

 3    NL150052  Incadance                                   0             0  1.18,3A    2100            0   2     0  A. Posthumus                      

 4    D150095  Ice Dragon                                  0             0  1.17,7A    2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 5    NL140110  Henry Kingsdeep                        0             0               2100            0   1     0  R.L. Pools                              

 6    NL140105  Happy Charisma                        60           60  1.19,4A    2100           60   2     0  T.M.M. de Mol                       

 7    NL150034  Impress Hil                              104          415  1.17,5A    2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 8    D150112  Believe Me CG                         110             0  1.19,1A    2100            0   0     0  C. De Groote                         

 9    BL150001  Lou Diamond                           150          150  1.17,0A    2100         150   1     0  J.H. Mieras                            

10   NL150025  Iowa River                               360          660  1.18,4A    2100         260   2     0  N. Jongejans                         

11   NL140047  Herald Scott                            410          410  1.21,9A    2100         410   2     0  A. Bakker                               

12   S150022   Ike Schermer                           500          500  1.21,7A    2100         500   1     1  H. Ebbinge                             

13   NL140093  Habanos Bianco                      595          595  1.19,9A    2100            0   0     0  H. Hamming        

Nakoersen Favoriet
Ike Schermer 

Nakoersen kanshebber(s)
Ice Dragon 
Lou Diamond
Flabberasted
Believe ME CG
Habanos Bianco

Nakoersen outsider(s)
alle 



                  

90              Kwalificatieproef                                                                             17:10   uur

 1    S150040   Give You All of Me                      0             0               2100            0   0     0  M.F. Rothengatter                

 2    NL150136  In Love Transs R                        0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 3    I150008    Zadok Font                                 0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 4    S150001   Edens Boy                                  0             0               2100            0   0     0  F.A. Westerveld                     

 5    NL140028  Howie Star                            1.790       4.925  1.17,0A    2100            0   0     0  J. van Rijn    


                         

91              Kwalificatieproef                                                                             17:20   uur

 1    NL140046  Henri mon Ami                           0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 2    I150005    Zack Wind                                  0             0               2100            0   0     0  M.F. Rothengatter                

 3    NL140134  Hoe Well                                  108          430  1.20,0A    2100            0   0     0  M. Spin                                   

 4    NL140138  Hannah Schermer                 1.550       1.550  1.17,4A    2100         850   3     0  A. Posthumus                      

5    NL140026  Hayley Jet                             7.200     17.685  1.16,4A    2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 6    F130116   Drop Meslois                         8.450             0  1.17,9B    2100            0   0     0  J.P.C. Oorthuijsen                

 7    I130008    Unar Bi                                40.136      40.136  1.13,7B    2100     19.000   2     1  H. Ebbinge                              

 



 Succes !