Victoria Park Wolvega
2 september 2018


Uitslagen Victoria Park 2 september ,

Valko Jenilat wint met Eric Raffin als favoriet in een nieuw koers record 1.13,7 ! 
Billie de Montfort (Hugo jr) & Coup Droit pakken de 2e en 3e prijs ! 


Velten Versailles ( Rick Ebbinge ) maakt een winnend debuut en doet dat in een snelle 1.15 tijd ! 

Frans van der Blonk zorgt voor een dijk van een verassing : Hendrik Schermer gaat binnendoor en wint aan ruim 100 tegen 1

Arquana As houdt het langste haar kruid droog en zegeviert voor eigenaar L. Gerrits / stal Hagoort

Deadhead in de franse lady Challange : Belle Bonanza (R. de Vlieger) en Comete de Baffais (M. Wester) winnen !

Helena di Quattro is terug op Vp en wint met een staat voor eigenaar Hodij Coatings B.V !

Massai en Tom Kooyman doen veel werk in de 1e km maar zegevieren daarna vrij gemakkelijk.

John de Leeuw vervangt trainer C. Kamminga en wint gelijk erg sterk met Noble Dolly tegen goede concurrentie !
Trainer boekt een fraaie dubbel ! 

Hugo Lobell wint in 1.13,6 de halve finale derby 4 jarige ! De pupil van Engwerda maakte veel indruk en was volgens zijn trainer nog geen 100 % !

Het slotakkoord is voor Robin Bakker: Hij wint met Empereur Quick (stal Roeges) en met Zaviar As ( stal Topkip) ! 



Eerste koers, 2100 m:

     

1e

2

 

Velten Versailles        

H. Ebbinge                                                      

1,15,0

2e

1

 

Isaac de Veluwe          

     

3e

7

 

Gabor Rais                

     

4e

5

 

Invincible Volo          

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,20  Pl. 1,20  1,00  1,30

Duo 3,90

Trio 16,20

 
             

Tweede koers, 2100 m:

     

1e

5

 

Hendrik Schermer         

F.W. van der Blonk                                               

1.14,8

2e

2

 

Gerco Impuls             

     

3e

3

 

Fyny Promise             

     

4e

1

 

Early Smiling            

     

Niet gestart:          

     

Winnend 109,30  Pl. 4,20  5,30  3,90

Duo JP

Trio 787,30

 
             

Derde koers, 1609 m:

     

1e

4

 

Arquana As               

H. Ebbinge                                                      

1.14,8

2e

6

 

Jetske Beemd             

     

3e

1

 

Andromeda Font           

   

4e

3

 

Jari L Petnic            

     

Niet gestart:          

     

Winnend 4,20  Pl. 1,70  1,90  1,80

Duo 167,30

Trio 432,50

 
             

Vierde koers, 2600 m:

     

1e

3

 

Comete de Baffais        

M. Wester                                                       

1.17,8

1e

5

 

Belle Bonanza            

     

2e

4

 

Emeraude Jiji            

     

3e

6

 

Casimaka                 

     

Niet gestart: 2 Cadence de Kacy                   

   

Winnend 2,00  Pl. 1,70  2,00  1,60

Duo 22,00

Trio 77,40

 
             

 

 

Vijfde koers, 2600 m:

     

1e

1

 

Valko Jenilat            

E. Raffin                                                       

1.13,7

2e

4

 

Billie de Montfort       

     

3e

8

 

Coup Droit               

     

4e

2

 

Beau Gamin               

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,00  Pl. 1,30  1,60  2,00

Duo 8,00

Trio 37,90

Koppel 7,60

             

Zesde koers, 2100 m:

     

1e

11

 

Helena di Quattro        

G. Gelormini                                                    

1.13,7

2e

12

 

Heres Beuckenswijk       

   

3e

9

 

Fleur Starlake           

     

4e

14

 

Fabio Bianco             

     

Niet gestart:          

     

Winnend 5,90  Pl. 2,60  2,30  9,80

Duo 36,70

Trio 504,20

Koppel 16,50

             

Zevende koers, 2100 m:

     

1e

11

 

Massai                   

T.H. Kooyman                                                     

1.14,8

2e

4

 

Florijn                  

     

3e

2

 

Drogba Apache            

     

4e

9

 

Hedy Beuckenswyk         

   

Niet gestart: 3 Velten Moon River                 

   

Winnend 2,30  Pl. 1,50  2,00  5,40

Duo 13,70

Trio 138,40

Koppel 12,00

             

Achtste koers, 2600 m:

     

1e

5

 

Noble Dolly              

J. de Leeuw                                                     

1.15,1

2e

4

 

Versus As                

     

3e

3

 

Iron Vivant              

     

4e

6

 

Easy Joe                  

     

Niet gestart:          

     

Winnend 4,60  Pl. 1,40  1,10  4,00

Duo 14,80

Trio 199,60

Koppel 4,50

             

 

 

Negende koers, 2100 m:

     

1e

3

 

Hugo Lobell              

H. Ebbinge                                                      

1.13,3

2e

5

 

Hooters USA              

     

3e

6

 

Hasta la Vista           

     

4e

8

 

Hillary Queen            

     

Niet gestart:          

     

Winnend 3,50  Pl. 1,30  1,60  4,20

Duo 7,20

Trio 180,50

Koppel 6,50

             

Tiende koers, 2600 m:

     

1e

6

 

Empereur Quick           

R. Bakker                                                       

1.16,9

2e

9

 

Day of Love              

     

3e

8

 

Express Dream            

     

4e

5

 

Cazio Josselyn           

     

Niet gestart:          

     

Winnend 4,90  Pl. 1,30  1,10  1,30

Duo 9,20

Trio 47,00

Koppel 3,90

             

Elfde koers, 2100 m:

     

1e

3

 

Zaviar As                

R. Bakker                                                       

1.16,7

2e

5

 

Hunter Dragon            

     

3e

7

 

Raoel Attack             

     

4e

6

 

Hind Beuckenswyk         

   

Niet gestart:          

     

Winnend 2,10  Pl. 1,40  2,20  2,70

Duo 9,20

Trio 58,40

Koppel 5,80

             

 

Totalisatoromzet: 86.513,50

     





Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 2 september.

Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers
A   = 
het paard loopt in stalverband, gesamelijke winnend cote 


Koers 5 tot en met 11 zijn Premium koersen.


1
                PRIX HACHIMOKO (MERWESTAAL TALENT                                16:30   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 700. (g.l.s.)                                                                          

  Prijzen:  (         700         350        170      110         70               )   + 10 procent fokpremie


1
   S150017   Isaac de Veluwe                          0             0               2100            0   0     0  R. Bakker                               

 2    S150041   Velten Versailles                         0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 3    NL140048  Herbert                                       0             0  1.18,4A    2100            0   1     0  D.J. Hof                                   

 4    S150001   Edens Boy                                70           70  1.17,8A    2100           70   2     0  F.A. Westerveld                    

 5    NL150065  Invincible Volo                        170          170  1.18,0A    2100         170   4     0  L. de Vries                            

 6    D150076  Ima Cheerleader                      410          410  1.19,0A    2100         410   5     0  F.W. van der Blonk               

 7    NL130099  Gabor Rais                              525          525  1.18,6A    2100         190   3     0  J.T.S. Dekker                        

 8    NL130054  Gong is Alles                          570          570  1.18,5A    2100         270  10     0  A. de Wrede                          

 9    I150006    Zoom Wise L                           665          665  1.17,9A    2100         665   8     0  M.F. Rothengatter          

Nakoersen Favoriet
Isaac de veluwe

Velten Versailles 


Nakoersen kanshebber(s)
Zoom Wise L

Herbert
Gabor Rais

Nakoersen outsider(s) 

Alle 


     

2                PRIX GAINSBOROUGH (PAYDAY WINNER                                 16:55   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 7.500.                                                                                 

  Prijzen:  (         900         450        215      145         90               )   + 10 procent fokpremie


1
   D140116  Early Smiling                         5.640       3.715  1.15,1A    2100       3.515   9     1  Mw. H.M. Janssen               

 2    NL130025  Gerco Impuls                        6.940       6.940  1.15,8A    2100       3.835  14     1  T. Bos                                     

 3    NL120241  Fyny Promise                        7.465       7.465  1.15,3A    2100       1.090   9     2  Mw. D. Paling                        

 4    D140022  Hendrix Scott                        2.300       2.300  1.15,7A    2100       2.300   4     1  D.P. Tesselaar                      

 5    NL140151  Hendrik Schermer                 3.910       3.910  1.15,5A    2100       3.380  18     1  F.W. van der Blonk               

 6    D130075  Grand Seigneur                     4.352          650  1.16,2A    2100         650   4     0  R. Bot                                      

 7    NL130158  Giga Well                              4.545       4.545  1.16,1A    2100       2.805   9     1  J. van Rijn                              

 8    S150022   Ike Schermer                         5.170       5.170  1.14,6A    2100       5.170   4     3  H. Ebbinge   

Nakoersen Favoriet

Ike Schermer
 

Nakoersen kanshebber(s)

Hendrix Scott
Early Smiling

 

Nakoersen outsider(s) 
Gerco Impuls
Hendrik Schermer




                         

3                VICTORIA PARK WOLVEGA TWEEJARIGEN STAKES                    17:23   uur

Draverij van meet voor tweejarige paarden. (loting)                                                                    

  Prijzen:  (        3000       1350        650      430        270               )   + 10 procent fokpremie


 1
    I160009    Andromeda Font                        0             0               1609            0   0     0  D. Brouwer                            

 2    S160004   Indigo River                               0             0               1609            0   0     0  R. Bakker                               

 3    NL160064  Jari L Petnic                               0             0               1609            0   0     0  F.A. Westerveld                    

 4    I160008    Arquana As                                0             0               1609            0   0     0  H. Ebbinge                              

 5    NL160076  Jitske's Wish                              0             0               1609            0   0     0  R.L. Pools                              

 6    NL160083  Jetske Beemd                             0             0               1609            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 7    D160070  Spectacular                                0             0               1609            0   0     0  H.W. Langeweg jr.   

Nakoersen Favoriet

Indigo River
Andromeda Font
 

Nakoersen kanshebber(s)

Arquana As
Spectaculair 

 

Nakoersen outsider(s) 

Jitske Wish
Jetske Beemd
Jari L Petnic






            

4                PRIX TRUST SPEED (TROTTEUR FREANCAIS LADY                     17:49   uur

Draverij van meet voor Franse merries. Winsom tot € 30.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        1100         500        350      250        150          100  )  + 10 procent fokpremie

 

 

 1    F130051   Douce Soiree                         7.325       7.325  1.16,2A    2600       3.050   9     0  C.F. Kamminga                     

 2    F120014   Cadence de Kacy                 17.725      17.725  1.16,1A    2600       9.305  16     3  R. Wester                               

 3    F120072   Comete de Baffais               17.750      17.750  1.16,6A    2600       8.810  18     2  M. Wester                              

 4    F140075   Emeraude Jiji                       19.000      19.000  1.15,7A    2600     12.350  15     1  D.J. Hof                                   

 5    F110120   Belle Bonanza                     19.020      19.020  1.14,6A    2600         150   5     0  R.T. de Vlieger                      

 6    F120030   Casimaka                             22.750      22.750  1.14,8A    2600       4.200   9     0  T.H. Kooyman                        

 7    F120093   Catyama                              29.290      29.290  1.14,5A    2600     14.260  12     3  J. de Leeuw    

Nakoersen Favoriet

Catyama
 

Nakoersen kanshebber(s)

Casimaka
Cadence de Kacy 
Emeraude Jiji
Douce Soiree 

 

Nakoersen outsider(s) 

Belle Bonanza 
Comete de Baffais



                     

5                GRAND PRIX DE VICTORIA PARK (GREENART                            18:35   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom vanaf € 50.000. (loting)                                                 

  Prijzen:  (      25000      12500       6500     3000      1500        1000  )  + 10 procent fokpremie

Startnr   regno      Naam paard          Belastbare Werkelijke            Record          Afstand        Huidig jaar paard    Rijder


1
   F090204   Valko Jenilat                     1.179.54             0  1.10,7A    2600            0   0     0  E. Raffin                                  

 2    F110168   Beau Gamin                       678.210      25.000  1.11,0A    2600            0   0     0  J.V.M.G. Verbeeck               

 3    F070166   Truman Dairpet                  679.370      23.500  1.10,1A    2600            0   1     0  P. Van Pollaert                      

 4    F110074   Billie de Montfort              1.711.66    100.000  1.09,2A    2600            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 5    F070176   Tsar d'Andain                    270.490    270.490  1.12,8A    2600       6.750   7     1  H. Ebbinge                             

 6    F110181   Best du Hauty                    300.630             0  1.12,2A    2600            0   1     0  O. Bizoux                                

 7    F090205   Amiral Sacha                     1.136.78             0  1.09,3A    2600            0   0     0  G. Gelormini                          

 8    F120008   Coup Droit                         482.420      21.350  1.12,6A    2600       1.350   1     1  R. Bakker                               

 9    F080183   Ustin de Littry                    127.780    127.780  1.13,8A    2600       3.350   6     0  C.F. Kamminga                     

10   F100054   As des Jacquets                 186.527    186.527  1.12,9A    2600     39.900  10     1  R. Bot          

Nakoersen Favoriet

Valko Jenilat D4
Bille de Montfort DP
 

Nakoersen kanshebber(s)

Amiral Sacha DP
Coup Droit DP
Beau Gamin D4

 

Nakoersen outsider(s) 

As des Jacquets DP


                           

6                PRIX MOËT & CHANDON (BOKO CHAMPIONS                             19:05   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 26.000.                                                                                

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


1
   NL120200  Fleur Swagerman                19.005      19.005  1.14,2A    2100     10.065  25     4  T. Bos                                     

 2    D140047  Pearl Stardust                      14.365       4.240  1.13,8A    2100       3.750   3     1  J. van Rijn                              

 3    NL130070  Grift Jr                                15.099      23.774  1.12,7A    2100            0   0     0  R. Bakker                               

 4    F120132   Cristal Sun                          15.130      15.130  1.18,0A    2100         400   4     0  A. de Wrede                          

 5    D130064  General Lee                         15.336       6.050  1.15,2A    2100       3.300   5     1  R.T. de Vlieger                       

 6    F110125   Baba de Morchies                15.730      15.730  1.16,5A    2100         170   3     0  T.H. Kooyman                        

 7    NL130146  Gerrit Schermer                   17.038      17.038  1.15,0A    2100       6.000  11     2  J.V.M.G. Verbeeck               

 8    NL130039  Grand River                         18.459      18.459  1.14,4A    2100     11.702   9     4  R.L. Pools                              

 9    NL120207  Fleur Starlake                      19.026      19.026  1.14,4A    2100       4.700   5     1  J.H. Mieras                            

10   D130077  Grande Cunera                    20.480       2.500  1.12,5A    2100            0   0     0  K.L.C. Roeges                       

11   S140013   Helena di Quattro                22.425      13.665  1.11,8A    2100         400   2     0  C.F. Kamminga                     

12   D140030  Heres Beuckenswijk            22.774      17.120  1.14,5A    2100     12.450   9     4  H.W. Langeweg jr.                

13   BL140003  Kaela Vrijthout                    23.350          720  1.14,0A    2100         200   1     0  H. Ebbinge                             

14   NL120214  Fabio Bianco                       24.345      24.345  1.13,0A    2100       4.075   7     2  J. de Leeuw                          

 

Nakoersen Favoriet

Helena di Quattro 
Fabio Bianco
 

Nakoersen kanshebber(s)

Heres Beuckenswyk
Grift jr
Grand River D4
Pearl Stardust
Fleur Starlake 

Kaela Vrijthout 
General Lee

 

Nakoersen outsider(s) 

Grande Cunera D4
Fleur Swagerman
Gerrit Schermer D4


 

7                PRIX HTAIR (PAYDAY WINNER CHALLENGE)                                 19:35   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 14.000.                                                                                 

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


1
   NL110032  Eristoff Blue                         9.545       9.545  1.16,6A    2100       2.195  15     0  Mw. D. Paling                        

 2    NL100252  Drogba Apache                     7.300       7.300  1.15,2A    2100       3.155  19     0  E. Korrel                                 

 3    D130036  Velten Moon River                 8.005       1.600  1.15,3A    2100            0   0     0  R. Bakker                               

 4    NL120036  Florijn                                   8.315       8.315  1.15,3A    2100       2.155   6     4  J.T.S. Dekker                        

 5    NL120112  Freek Schermer                    10.270      10.270  1.15,3A    2100         350   5     0  A. Bakker                               

 6    D130008  Ghilaine F Boko                   10.465      10.465  1.14,8A    2100       3.650  10     1  M.F. Rothengatter                

 7    D140004  Harbour Eightysix                10.975       1.625  1.14,1A    2100         925   7     0  H.W. Langeweg jr.                 

 8    NL130171  Gigant Well                          11.152      11.405  1.14,1A    2100       5.500  13     1  J. van Rijn                              

 9    NL140009  Hedy Beuckenswyk             11.675      11.675  1.14,1A    2100       8.100   9     2  H. Ebbinge                             

10   D130030  Gwenda Beuckenswyk       12.534       1.520  1.14,1A    2100         450   4     0  R. Bot                                      

11   D140078  Massai                                 13.100       3.650  1.13,9A    2100       3.100   7     5  T.H. Kooyman   

Nakoersen Favoriet

Hedy Beuckenswyk D4
 

Nakoersen kanshebber(s)

Ghilaine F Boko DP
Massai 

 

Nakoersen outsider(s) 

Harbour Eightysix
Eristoff Blue
Velten Moon River
Drogba Apache DP





                    

8                PRIX EQUIFIRST (ELITE CHALLENGE)                                             20:05   uur

Prijzendraverij. (g.l.s.)                                                                                              

  Prijzen:  (        4000       2000        900      500        250          200  )  + 10 procent fokpremie


1
   D120084  Kees Bokma                         26.848      13.440  1.12,3A    2600       3.240   2     1  H. Ebbinge                             

 2    NL100062  Durk M Boko                        34.360      34.360  1.13,3A    2600     12.000   9     5  F.W. van der Blonk               

 3    BL120005  Iron Vivant                           41.026      38.866  1.13,7A    2600            0   0     0  J.W.M. Engwerda                 

 4    I140011    Versus As                            42.953      42.953  1.11,8A    2600     33.453  11     6  R. Bakker                               

 5    D130097  Noble Dolly                          48.800      12.950  1.12,4A    2600       8.250   6     3  C.F. Kamminga                     

 6    NL110270  Easy Joe                              53.776      54.511  1.13,2A    2600       8.080  14     0  M.F. Rothengatter  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------            

 7    D120060  Flashback                            79.292      13.945  1.12,9A    2620            0   1     0  R.L. Pools                              

 8    D110057  SJs Junior C                        84.590      72.737  1.11,3A    2620       4.250   4     0  S. Schoonhoven                   

 9    F090127   Vinochka                            409.078    324.962  1.12,9B    2620         350   4     0  G. Gelormini   

Nakoersen Favoriet

Versus As
Noble Dolly DP
 

Nakoersen kanshebber(s)

Kees Bokma
Durk M Boko 

 

Nakoersen outsider(s) 

SJs Junior
Easy Joe
Iron Vivant DA


                      


9                DERBY DER VIERJARIGEN (HALVE FINALE)                                   20:35   uur

Draverij van meet voor vierjarige Nederlandse paarden.                                                                 

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL140071  Hummer Scott                      18.770      20.795  1.13,9A    2100     15.695   8     4  D.P. Tesselaar                      

 2    NL140054  Hunter Montana                   12.100      12.100  1.14,2A    2100     10.600   5     3  M.F. Rothengatter                

 3    NL140088  Hugo Lobell                         22.583      22.583  1.12,7A    2100       9.083   2     1  H. Ebbinge                             

 4    NL140149  Happy Occagnes                   8.481      10.045  1.13,7A    2100       2.815   7     0  J.C. Piton                               

 5    NL140111  Hooters USA                        35.233      48.871  1.13,7A    2100     12.311   9     1  H.W. Langeweg jr.                

 6    NL140004  Hasta la Vista                      10.100      11.090  1.15,2A    2100       5.290  10     1  Mw. C.D. Aalbers                  

 7    NL140026  Hayley Jet                             8.785      19.270  1.13,8A    2100       1.585   4     1  J. van Rijn                              

 8    NL140156  Hillary Queen                       48.340      57.840  1.12,9A    2100     32.465   6     2  R. Bakker                               

 9    NL140127  Highspeed Aresy                   8.443      12.445  1.15,2A    2100       3.310   8     0  J.T.S. Dekker   

Nakoersen Favoriet

Hugo Lobell
Hunter Montana DP

Nakoersen kanshebber(s)

Hillary Queen
Hooters USA D4
Hummer Scott DP

 

Nakoersen outsider(s) 

Happy Occagnes

Highspeed Aresy 



                    

10              PRIX DREAMMOKO (TROTTEUR FRANCAIS BRONZE                   21:05   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F140087   Empereur Face                           0             0               2600            0   2     0  R. Wester                               

 2    F130130   Donuts Cadence                    3.480             0  1.18,5A    2600            0   0     0  H. Ebbinge                             

 3    F130079   Duc de Gesvres                     4.175       4.175  1.17,8A    2600       2.800   2     1  D.P. Tesselaar                      

 4    F130104   Diamond ER                          4.210             0  1.17,3B    2600            0   8     0  T.H. Kooyman                        

 5    F120011   Cazio Josselyn                      4.585       4.585  1.16,4A    2600       3.175   9     1  G. Gelormini                          

 6    F140030   Empereur Quick                    6.500       6.500  1.15,6A    2600       5.250  12     1  R. Bakker                               

 7    BL140010  Encore Sun TF                     12.530             0  1.17,3A    2600            0   1     0  J. van Rijn                              

 8    F140085   Express Dream                     12.862          150  1.16,2A    2600         150   1     0  J.V.M.G. Verbeeck               

 9    F130129   Day of Love                         14.220       2.500  1.15,3A    2600       2.500   1     1  H.W. Langeweg jr.  

Nakoersen Favoriet

Donuts Cadance
Day of Love
 

Nakoersen kanshebber(s)

Empereur Quick
Cazio Josselyn 
Duc des Gesvres

Encore Sun

Express Dream

 

Nakoersen outsider(s) 
Empereur Face 




11              PRIX ALEXANDER RL (MERWESTAAL TALENT                            21:35   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 2.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    BL150008  Loverboy Vrijthout                1.080       1.080  1.17,0A    2100       1.080  11     0  F.W. van der Blonk               

 2    NL140027  Hickory Forest                      1.080       1.080  1.16,9A    2100       1.080   9     0  L. de Vries                            

 3    I150012    Zaviar As                               1.200       1.200  1.15,7A    2100       1.200   1     0  R. Bakker                               

 4    D140003  Willow Burgerheide              1.225       1.225  1.17,7A    2100       1.225   7     1  R.L. Pools                              

 5    D140060  Hunter Dragon                      1.250             0  1.17,0A    2100            0   2     0  J. van Rijn                              

 6    NL140036  Hind Beuckenswyk               1.340       1.340  1.17,2A    2100       1.340   8     0  H.K. Schilstra                          

 7    D150113  Raoel Attack                         1.350       1.350  1.16,9A    2100       1.350   4     1  Mw. C.D. Aalbers                 

 8    D150075  Ismael F Boko                       1.400       1.300  1.17,2A    2100       1.300   3     2  P. de Haan                              

 9    D140049  Heine Attack                         1.620       1.620  1.15,1A    2100       1.620  11     1  J. de Leeuw                          

10   NL130119  Gigi l'Amoroso                      1.940       1.940  1.16,1A    2100       1.940  11     0  M.C. Vergay           

Nakoersen Favoriet

Zaviar As
Ismael F Boko
 

Nakoersen kanshebber(s)

Heine Attack
Raoel Attack DP
Hunter Dragon
 

Nakoersen outsider(s) 

Willow Burgerheide
Gigi L'Amoroso
Hickory Forest DP











          

80              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                          15:30   uur

     
1
   NL160105  Jewel Star                                  0             0               1609            0   0     0  J. van Rijn                              

 2    D160026  Jambers                                     0             0               1609            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 3    D160048  Janske Beemd                            0             0               1609            0   0     0  R. Bakker                               

 4    S160005   Kinda Like'em                            0             0               1609            0   0     0  P.J.P. Hagoort                       

 5    D160027  Juan Les Pins                             0             0               1609            0   0     0  A.J. Mollema                         

 

 

81              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                          15:40   uur


1
   NL160050  Jo Jo Harley                               0             0               1609            0   0     0  F.A. Westerveld                    

 2    NL160048  Jilt Flevo                                    0             0               1609            0   0     0  R. bakker                

 3    D160078  Jacky Bros                                 0             0               1609            0   0     0  R. Bot                                      

 4    D160086  Enjoy Life                                   0             0               1609            0   0     0  A. Bakker                               

 5    D160085  Versailles Diamant                      0             0               1609            0   0     0  P.J.P. Hagoort                       

 6    I160010    Atlantic Wise L                           0             0               1609            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                


90              Kwalificatieproef                                                                             15:50   uur


1
   NL150125  Indra Caviar                                0             0               2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 2    D140086  Hour of Power                       2.800             0  1.16,0A    2100            0   0     0  S. Schoonhoven                   

 3    BL140014  Kidspeed Vrijthout                8.150             0  1.16,7A    2100            0   0     0  R. Bakker                               

 4    F150009   Flying Moko                          8.440             0  1.19,8B    2100            0   0     0  R.L. Pools                              

 5    I140017    Vaduz Wise As                     13.350      13.350  1.13,7A    2100     10.050   6     5  E. Bot                                      

 6    BL140007  Kazan Vrijthout                   21.480             0  1.15,4A    2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 7    NL110092  Echo Oldeson                      24.970      24.970  1.14,5A    2100       1.275   4     0  R.T. de Vlieger                       

 

 


 

 

Succes !