Victoria Park Wolvega
20 Juli 2018


Uitslagen van meeting van j.l vrijdag 20 juli:

Lotte de Vlieger neemt resoluut de leiding met General Lee en wint in een goede tijd !

Rick Ebbinge scoort vervolgens 3 ritten achter elkaar ! Zadok Font, Vaduz Wise As en Clopin du Boulay winnen allen

Durk M Boko krijgt met Thomas Bos een koers op maat en duiken in de laatste meters binnendoor ! 

Zauni en Ronja Walter maken hun favorietenrol geheel waar ondanks 20 meter handicap

Michel Rothengatter en zijn Regiment bevestigen goede trainingsarbeid met de winst op een overtuigende manier

Innovation Love zegeviert met Danny Brouwer in de serie van de Breeders Crown en plaatsen zich voor de finale in Zweden

Tot slot scoort de stal van Rob de Vlieger hun 2e zege: Hairos F Boko wint in 1.14,8 nu met Jaap van Rijn in de sulky 





Eerste koers, 2100 m:

     

1e

4

 

General Lee              

Mw. L. de Vlieger                                               

1.15,2

2e

2

 

Freedom Fighter          

     

3e

5

 

Cassandra D               

     

4e

7

 

Falco                    

     

Niet gestart: 1 Apollonia                         

   

Winnend 1,70  Pl. 1,10  1,40  1,40

Duo 6,00

Trio 18,20

Koppel nvt

             

Tweede koers, 2100 m:

     

1e

8

 

Zadok Font               

H. Ebbinge                                                       

1.15,1

2e

2

 

Iglesias Boshoeve        

     

3e

4

 

Great Gatsby As          

     

4e

7

 

Hugo D                   

     

Niet gestart:          

     

Winnend 3,80  Pl. 3,60  126,90  3,10

Duo 1123,30

Trio 310,50

Koppel nvt

             

Derde koers, 2100 m:

     

1e

4

 

Vaduz Wise As            

H. Ebbinge                                                      

1.18,1

2e

6

 

Godiva Flevo             

     

3e

5

 

Hummer Scott             

     

4e

10

 

Hamilton Quick           

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,80  Pl. 1,10  2,30  1,10

Duo 32,20

Trio 172,20

Koppel 35,00

             

Vierde koers, 2600 m:

     

1e

4

 

Clopin du Boulay         

H. Ebbinge                                                      

1.16,2

2e

5

 

Colza du Gers            

     

3e

8

 

Emeraude Jiji            

     

4e

10

 

Cadence de Kacy          

   

Niet gestart:          

     

Winnend 1,30  Pl. 1,10  4,30  4,10

Duo 24,20

Trio 165,00

Koppel 23,00

             

Vijfde koers, 2100 m:

     

1e

2

 

Durk M Boko               

T. Bos                                                          

1.14,3

2e

6

 

Gustafson                

     

3e

9

 

Major Brown              

     

4e

4

 

Fabio Bianco             

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,70  Pl. 1,50  1,70  2,50

Duo 9,50

Trio 43,00

Koppel 6,50

             

Zesde koers, 2100 m:

     

1e

9

 

Zauni                    

Mw. R. Walter                                                   

1.15,3

2e

2

 

Gusty Rhythm             

     

3e

5

 

Rene M Newport           

     

4e

8

 

Abrazzo d'Amour          

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,50  Pl. 1,10  1,40  2,80

Duo 3,40

Trio 57,70

Koppel 3,00

             

 

 

Zevende koers, 2100 m:

     

1e

2

 

Regiment                 

M.F. Rothengatter                                                

1.14,4

2e

8

 

Gwydion                  

     

3e

6

 

Ike Schermer             

     

4e

5

 

Vivien Gar               

     

Niet gestart:          

     

Winnend 12,30  Pl. 1,70  1,40  1,30

Duo 115,20

Trio 68,40

Koppel nvt

             

Achtste koers, 2100 m:

     

1e

3

 

Innovation Love          

D. Brouwer                                                      

1.15,2

2e

2

 

Zarch Wise As            

     

3e

1

 

Zaviar As                

     

4e

6

 

Iyan Stardust            

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,50  Pl. 1,50  1,30  1,30

Duo 4,30

Trio 14,80

Koppel nvt

             

Negende koers, 2100 m:

     

1e

2

 

Hairos F Boko            

J. van Rijn                                                     

1.14,8

2e

3

 

Early Smiling            

     

3e

8

 

Hardwell de Heot         

     

4e

9

 

So Keck                  

     

Niet gestart:          

     

Winnend 4,50  Pl. 2,80  7,30  2,20

Duo 211,20

Trio 822,00

Koppel nvt

             

Totalisatoromzet: €48.461,75

     
             
             
             

 

 


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 20 juli.

Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers


De koersen 3 t/m 6 zijn Premium koersen.

1                FIDELITY RHYTHM TROFEE (BOKO CHAMPIONS                        16:50   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 17.500. Voor amateurrijders (m/v)                                                      

  Prijzen:  (         900         450        215      145         90               )   + 10 procent fokpremie

 
 1
    D120092  Apollonia                             10.136          735  1.14,7A    2100         515   8     0  Mw. C.M.C. van Dam            

 2    NL120081  Freedom Fighter                  12.815      12.815  1.15,9A    2100       3.250  11     3  Mw. P. Bakker                      

 3    S130015   Dark Witch Sisu                   13.211      13.211  1.15,2A    2100       3.450   7     1  W.M.J. Brouwer                    

 4    D130064  General Lee                         13.336       4.050  1.15,2A    2100       1.300   3     0  Mw. L. de Vlieger                

 5    NL090176  Cassandra D                        13.555      13.555  1.14,5A    2100         980  13     0  Mw. S. Stolker                      

 6    NL090066  Canizares Boko                   16.515      16.515  1.15,1A    2100         525   9     0  Mw. L.P.A. Kalis                    

 7    NL120044  Falco                                   17.285      17.285  1.14,7A    2100       1.770   9     0  Y.R. Mollema    

Nakoersen Favoriet

General Lee

Freedom Fighter

 

Nakoersen kanshebber(s)

Falco

Dark Witch Sisu

 

Nakoersen outsider(s)

Apollonia 

Cassandra D 

Canizares Boko

 

                    

2                PHILIP ZWEERS TROTTING CUP (MERWESTAAL                        17:15   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (         700         350        170      110         70               )   + 10 procent fokpremie

   
 1
    NL150036  Inez Alki                                     0             0               2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 2    S150021   Iglesias Boshoeve                      0             0  1.19,8A    2100            0   2     0  J.P.C. Oorthuijsen                

 3    D140125  Shalala                                    100             0  1.18,2A    2100            0   0     0  S. Schoonhoven                   

 4    D150102  Great Gatsby As                      150             0  1.17,0A    2100            0   0     0  E. Bot                                      

 5    D150123  Best song ever                        200             0  1.17,8A    2100            0   0     0  R.L. Pools                              

 6    NL150136  In Love Transs R                     200          200  1.16,5A    2100         200   2     0  D.P. Tesselaar                      

 7    NL140119  Hugo D                                    250          250  1.17,9A    2100         250   4     0  F.W. van der Blonk               

 8    I150008    Zadok Font                              450          450  1.20,8A    2100         450   2     1  H. Ebbinge                             

 9    NL140047  Herald Scott                            980          980  1.17,0A    2100         980   5     0  A. Bakker      

Nakoersen Favoriet

Great Gatsby AS

Zadok Font 

 

Nakoersen kanshebber(s)

In love Transs R

Inaz Alki

 

Nakoersen outsider(s) 

Herald Scott


                        

3                CHAMPIONNAT D'ÉTÉ (FINALE PAYDAY WINNER                        17:40   uur

Draverij van meet.                                                                                                     

  Prijzen:  (        4000       2000        900      500        250          200  )  + 10 procent fokpremie


1
   NL140001  High Speed                          10.460      11.580  1.14,5A    2100       5.400   8     1  R. Bakker                               

 2    NL100252  Drogba Apache                     6.585       6.585  1.15,2A    2100       2.440  14     0  E. Korrel                                 

 3    NL120200  Fleur Swagerman                18.005      18.005  1.14,2A    2100       9.065  20     3  F.W. van der Blonk               

 4    I140017    Vaduz Wise As                      9.350       9.350  1.14,5A    2100       6.050   5     4  E. Bot                                      

 5    NL140071  Hummer Scott                      17.870      19.895  1.13,9A    2100     14.795   7     4  D.P. Tesselaar                      

 6    NL130009  Godiva Flevo                       14.746      15.658  1.15,3A    2100       5.630  16     5  M. Brouwer                           

 7    D140039  Harley D Energy                    9.450       7.850  1.15,3A    2100       2.950   6     0  H.W. Langeweg jr.                

 8    NL130171  Gigant Well                          11.152      11.405  1.14,1A    2100       5.500  10     1  J. van Rijn                               

 9    D130008  Ghilaine F Boko                    7.165       7.165  1.15,5A    2100         350   7     0  M.F. Rothengatter                

10   NL140122  Hamilton Quick                    13.315      14.460  1.14,9A    2100       2.400   6     2  J. de Leeuw                          


Nakoersen Favoriet

Vaduz Wise As  D4

Hummer Scott   DP

 

Nakoersen kanshebber(s)

High Speed

Hamilton Quick D4

Harley d Energy

 

Nakoersen outsider(s) 

Ghilaine F Boko  Dp

Gigant Well

Drogba Apache  DP

 

Fleur Swagerman



4                CHAMPIONNAT D'ÉTÉ (FINALE TF BRONZE                               18:10   uur

Draverij van meet voor Franse paarden.                                                                                 

  Prijzen:  (        5000       2500       1200      650        300          200  )  + 10 procent fokpremie


1
   F130112   Djoko's Way                         22.840      22.840  1.16,3A    2600       6.050   9     2  J. van Rijn                              

 2    F120012   Cameleon                            10.905      10.905  1.16,4A    2600     10.100  13     3  Alwin Bakker                        

 3    F130111   Dino de Bourgogne             12.000      12.000  1.15,6B    2600       2.840  12     0  C.F. Kamminga                     

 4    F120117   Clopin du Boulay                 26.200      26.200  1.14,6A    2600     14.590   8     5  H. Ebbinge                             

 5    F120120   Colza du Gers                      12.590       1.600  1.17,1A    2600       1.600  10     0  R. de Beer                              

 6    F120093   Catyama                              28.790      28.790  1.14,5A    2600     13.760  10     3  J. de Leeuw                          

 7    F120072   Comete de Baffais               17.150      17.150  1.16,6A    2600       8.210  14     2  M. Wester                               

 8    F140075   Emeraude Jiji                       17.150      17.150  1.15,7A    2600     10.500  11     1  M. Brouwer                           

 9    F120115   Cresus Turgot                     15.340       1.050  1.14,9A    2600         400   3     0  J.H. Mieras                            

10   F120014   Cadence de Kacy                 14.575      14.575  1.16,1A    2600       6.155  13     2  R. Wester                               

11   F140060   Elias                                      4.000       4.000  1.16,3A    2600       2.000   6     0  A. Posthumus                      

12   F110153   Bruyere Lotoise                   15.550      15.550  1.16,1A    2600       1.290  11     0  E. van der Galien                 

Nakoersen Favoriet

Clopin du Boulay DA

 

Nakoersen kanshebber(s)

Djoko's Way 
 

Nakoersen outsider(s) 

Elias

Dino de Bourgogne 

Catyama

Cameleon Da



 

5                WOLVEGA ELITE SUMMER CUP (ELITE CHALLENGE)                   18:40   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 32.000.                                                                                 

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie


1
   NL120022  Floor Petnic                         22.069      22.069  1.13,7A    2100       3.250  12     2  M. Brouwer                           

 2    NL100062  Durk M Boko                        29.710      29.710  1.13,3A    2100       7.350   6     4  T. Bos                                     

 3    D130068  Gigant Greenwood              30.428          700  1.13,6A    2100            0   1     0  Mw. G.M. de Wolf                 

 4    NL120214  Fabio Bianco                       23.145      23.145  1.13,0A    2100       2.875   5     1  J. de Leeuw                          

 5    NL080486  Benji Boy                             24.800      24.800  1.13,9A    2100       5.000  10     0  S. Schoonhoven                   

 6    NL130150  Gustafson                           26.236      28.674  1.13,2A    2100       2.850   3     0  H. Ebbinge                             

 7    NL120176  Favourite Wish                    29.006      30.431  1.13,8A    2100       8.045   9     2  J. van Rijn                               

 8    NL110231  Edgar Flevo                         30.005      30.005  1.13,7A    2100       2.650   6     0  J.W.M. Engwerda                 

 9    S130006   Major Brown                        30.942      30.942  1.13,0A    2100       4.500   6     1  R.L. Pools      

Nakoersen Favoriet

Durk M Boko

Gustafson 

 

Nakoersen kanshebber(s)

Major Brown DP

Fabio Bianco

Favorite Wish 

Edgar Flevo D4

 

Nakoersen outsider(s) 

Benji Boy 

Gigant Greenwood


                       

6                MONTÉ SUMMER CUP (MONTÉ CHALLENGE)                                19:10   uur

Montéprijzendraverij. Winsom tot € 150.000. (g.l.s.)                                                                   

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    BL120021  Iyucca Vrijthout                   30.914             0  1.13,2A    2100            0   0     0  Mw. A. Apers                        

 2    NL130106  Gusty Rhythm                     31.173      42.285  1.12,5A    2100       1.610   5     0  Mw. H. Huygens                   

 3    D130126  Fiobano                               38.197             0  1.13,2A    2100            0   0     0  Mw. S. Baruffolo                   

 4    F090170   Varenne de Phens               39.529       8.325  1.15,3B    2100         645   5     0  Mw. C. Onghena       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------           

 5    D120007  Rene M Newport                  40.081      40.081  1.12,8A    2120         760   4     0  Mw. S. Wiedijk                      

 6    NL080485  Bendt Ricardo                     43.215      43.215  1.15,9A    2120         890   6     1  Mw. M.E.E. Knopp                 

 7    NL110270  Easy Joe                              52.126      52.861  1.13,2A    2120       6.430  10     0  Mw. V. Peitz                          

 8    NL070144  Abrazzo d'Amour                 59.136      59.136  1.13,5A    2120       2.831  10     2  D. den Dubbelden                

 9    D130117  Zauni                                   63.084       8.000  1.12,8A    2120       8.000   4     4  Mw. R. Walter                        

10   S100035   Vernin Starlight                   74.805             0  1.12,0A    2120            0   0     0  Mw. A. Lehmann  

Nakoersen Favoriet

Zauni  D4    +20 meter

 

Nakoersen kanshebber(s)

Gusty Rhythm

Fiobano D4

Rene M Newport + 20 meter

Bendt Ricardo  + 20 meter

 

Nakoersen outsider(s) 

Varenne de Phens

Abrazzo d'amour  D4   + 20 meter




               

7                2 SEPTEMBER GRAND PRIX VICTORIA PARK-PR.                        19:35   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 4.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (         700         350        170      110         70               )   + 10 procent fokpremie


 1
    D140049  Heine Attack                         1.150       1.150  1.16,6A    2100       1.150   8     1  J. de Leeuw                          

 2    N140001  Regiment                              1.280       1.280  1.15,4A    2100            0   1     0  M.F. Rothengatter                

 3    NL140033  Hayehwatha                          1.470       1.470  1.16,7A    2100       1.320   7     1  R. Bakker                               

 4    D140120  Race for Fame                       2.100       2.100  1.16,4A    2100       2.100   6     1  D.P. Tesselaar                      

 5    I140007    Vivien Gar                             2.470       2.470  1.14,9A    2100         800   5     0  T.H. Kooyman                        

 6    S150022   Ike Schermer                         2.500       2.500  1.16,7A    2100       2.500   2     2  H. Ebbinge                             

 7    D140087  Cover Girl                             2.580       2.080  1.16,6A    2100       1.300   4     2  J. van Rijn                              

 8    NL130137  Gwydion                               3.245       4.295  1.15,9A    2100       1.700   4     2  J.H. Mieras                            

 9    NL120154  Flair Lady DF                        3.300       3.300  1.16,1A    2100       1.075   3     1  M.J.H. Wildhagen                  

10   NL140151  Hendrik Schermer                 3.810       3.810  1.16,1A    2100       3.280  14     1  F.W. van der Blonk   

Nakoersen Favoriet

Ike Schermer

 

Nakoersen kanshebber(s)

Gwydion

Race for Fame 

Hendrik Schermer

 

Nakoersen outsider(s) 

Regiment

Heine attack

Hayehwatha

Cover Girl 


           

8                BREEDERS COURSE DER DRIEJARIGEN (HALVE                        20:00   uur

Draverij van meet voor driejarige paarden. (loting)                                                                    

  Prijzen:  (        5000       2500       1200      800        500               )   + 10 procent fokpremie


 1
    I150012    Zaviar As                                    0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 2    I150015    Zarch Wise As                      15.246      15.246  1.13,5A    2100       9.246   4     2  E. Bot                                      

 3    NL150078  Innovation Love                  11.538      13.600  1.14,7A    2100     10.850   5     2  D. Brouwer                            

 4    I150002    Zar Laksmy                           1.450       1.450  1.16,2A    2100       1.450   2     1  R. Bakker                               

 5    D150088  Cesare W                               6.465       1.100  1.15,2A    2100       1.100   3     0  K.L.C. Roeges                       

 6    NL150104  Iyan Stardust                        3.093       3.895  1.15,8A    2100       3.625   6     2  J. de Leeuw

Nakoersen Favoriet

Innovation Love

 

Nakoersen kanshebber(s)

Zarlaksmy

Zarch Wise As

 

Nakoersen outsider(s) 

Zaviar As

Cesare W

Iyan Stardust


                          

9                FRISIAN ASCOT DAY 22 SEPTEMBER-PRIJS                               20:25   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 7.500.                                                                                 

  Prijzen:  (         900         450        215      145         90               )   + 10 procent fokpremie


 1
    NL120241  Fyny Promise                        6.875       6.875  1.16,3A    2100         500   5     1  M. Brouwer                           

 2    D140029  Hairos F Boko                       4.630       2.680  1.14,7A    2100            0   3     0  J. van Rijn                              

 3    D140116  Early Smiling                         4.675       2.750  1.16,1A    2100       2.550   6     1  D.P. Tesselaar                      

 4    NL130159  Geordie                                 5.063       5.063  1.14,3A    2100       2.917   8     0  B. Schwarz                            

 5    NL080329  Budweiser DF                        5.510       5.510  1.15,5A    2100            0   0     0  A. de Wrede                          

 6    NL140060  Helen Boko                           5.885       5.885  1.15,5A    2100       4.635   5     2  H.W. Langeweg jr.                

 7    S120021   Call Him George                    6.265       6.265  1.15,7A    2100       1.426   9     0  W.G. Hamming                      

 8    NL140012  Hardwell de Heot                   6.461       6.461  1.16,5A    2100       2.016   2     1  H. Ebbinge                             

 9    D130125  So Keck                                 6.838             0  1.15,1A    2100            0   0     0  S. Schoonhoven                   

10   NL140054  Hunter Montana                    7.100       7.100  1.14,2A    2100       5.600   3     2  M.F. Rothengatter 

Nakoersen Favoriet

Hunter Montana 

 

Nakoersen kanshebber(s)

Hardwell de Heot

Helen Boko

Geordie

 

Nakoersen outsider(s) 

Hairos F Boko

Early Smiling







              

80              Kwalificatieproef Trotteur Francais                                                  15:30   uur

 1    F140087   Empereur Face                           0             0               2100            0   0     0  R. Wester                               

 2    F130104   Diamond ER                          4.210             0  1.17,3B    2100            0   6     0  T.H. Kooyman      


                 

81              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                          15:40   uur

 1    NL160064  Jari L Petnic                               0             0               1609            0   0     0  F.A. Westerveld                    

 2    NL160065  Jessy Camelot                            0             0               1609            0   0     0  T.H. Kooyman                        

 3    D160070  Spectacular                                0             0               1609            0   0     0  H.W. Langeweg jr. 

              

90              Kwalificatieproef                                                                             15:50   uur

 1    D140127  Hellboy                                       0             0               2100            0   0     0  U. Zevens                              

 2    NL130042  Glamour Girl                              0             0               2100            0   0     0  N. Jongejans                         

 3    D150029  Ide Beemd                                  0             0               2100            0   0     0  D. Brouwer                             

 4    D150059  Velten von Polly                      550          550  1.17,2A    2100         550   1     1  H.W. Langeweg jr.                

 5    D150097  Impressive Bros                    2.700             0  1.17,5A    2100            0   0     0  H. Ebbinge    


                        

91              Kwalificatieproef                                                                             16:00   uur


 1
    D140126  Beatrice Hanover                        0             0               2100            0   0     0  U. Zevens                              

 2    D140040  Haubertje                              3.000             0  1.18,0A    2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 3    D150040  Iwan Boko                             3.500             0  1.15,8A    2100            0   0     0  S. Schoonhoven                   

 4    D140081  Mayflower                             3.585       3.585  1.15,5A    2100            0   0     0  J.D. ter Borgh                        

 5    NL110195  Ebony Space                         5.060       5.060  1.16,4A    2100            0   0     0  D. den Dubbelden  

             

92              Kwalificatieproef                                                                             16:10   uur

 
 1
    D150030  Inspector Bros                      5.715          240  1.15,5A    2100         240   1     0  S. Schoonhoven                   

 2    D130030  Gwenda Beuckenswyk       11.809       1.370  1.14,1A    2100         300   2     0  R.R. Slijfer                              

 3    F130127   Duc des Clerbosq                12.130             0  1.15,4B    2100            0   0     0  J.P.C. Oorthuijsen                

 4    D130066  Mephisto PS                        19.760             0  1.14,0A    2100            0   0     0  R. Bakker                               

 5    D110057  SJs Junior C                        79.890      72.737  1.11,3A    2100       4.250   4     0  Alwin Bakker                         

 

 

 

 

Succes !