Victoria Park Wolvega
21 december 2018


Uitslagen Wolvega j.l vrijdag 21 december,

Stefan Schoonhoven verrast met Dona de Vrie in de openingskoers voor stal Wonderful !

James Vrijthout maakt gehakt van zijn tegenstanders en wint heel erg sterk met Rick Wester in de sulky

Henk Grift slaat in de laatste rechte lijn toe met Thai Investment in de Grote Kerstprijs 

Gert Sucaet en Ustang Ludois winnen  wederom op Victoria Park na veel werk buitenom

Fance Horse wint met veel machtsvertoon  in handen van Henk Grift in de kleuren van Louis Baudron !

Fleur Swagerman mag van zijn concurrenten wandelen onderweg en bezorgt Thomas Bos een belangrijke zege !

Rick Ebbinge wint met Ids Schermer en blijft na 4 starts ongeslagen voor stal Schermer 

Devil wint naar verwachting voor trainer W. Zwiers , hij heeft de ruin goed in vorm gebracht !

In de slotkoers voor twee jarige wordt een prooi voor Jurre Boshoeve ( trainer M. Hauber) en eigenaar G. Ebbinge



Eerste koers, 2100 m:

       

1e

4

 

Dona de Vrie             

S. Schoonhoven                                                  

1.15,9

 

2e

6

 

Diamond ER               

       

3e

11

 

Duc des Clerbosq          

     

4e

10

 

Epique du Loir           

       

Niet gestart: 5 Elias                             

       

Winnend 16,90  Pl. 3,40  1,30  1,50

Duo 93,70

 

Koppel 25,90

 
               

Tweede koers, 2100 m:

       

1e

10

 

James Vrijthout          

R. Wester                                                        

1.15,3

 

2e

8

 

Hudson Boko              

       

3e

6

 

Zaviar As                

       

4e

9

 

Freek Schermer           

       

Niet gestart:          

       

Winnend 4,10  Pl. 1,70  1,80  1,50

Duo 29,00

Trio 112,10

Koppel 19,80

 
               

Derde koers, 2600 m:

       

1e

7

 

Thai Investment          

H.A.J. Grift                                                    

1.15,8

 

2e

5

 

SJs Junior C             

       

3e

3

 

Flavius                  

       

4e

1

 

Early Ricardo            

       

Niet gestart:          

       

Winnend 11,80  Pl. 4,70  4,40  3,00

Duo 71,50

Trio 303,60

Koppel 26,20

 
               

Vierde koers, 2600 m:

       

1e

5

 

Ustang Ludois            

G. Sucaet                                                        

1.16,3

 

2e

6

 

Visage Pale              

       

3e

7

 

Ultimo du Douet          

       

4e

2

 

Tsar d'Andain            

       

Niet gestart:          

       

Winnend 1,70  Pl. 1,30  4,40  4,50

Duo 40,90

Trio 187,70

Koppel 34,00

 
               

Vijfde koers, 2100 m:

       

1e

1

 

Fancy Horse              

H.A.J. Grift                                                    

1.16,1

 

2e

3

 

Fortuna Phyt's           

       

3e

2

 

Harmke Schermer          

     

4e

6

 

Nazeer                   

       

Niet gestart:          

       

Winnend 4,90  Pl. 1,70  2,00  1,50

Duo 18,20

Trio 61,30

Koppel 13,50

 
               

 

 

Zesde koers, 2100 m:

       

1e

1

 

Fleur Swagerman          

T. Bos                                                          

1.17,5

 

2e

5

 

Super Queen C            

       

3e

3

 

Forrest Beemd            

       

4e

7

 

Adelaar                  

       

Niet gestart: 2 Cristal Sun                       

     

Winnend 4,50  Pl. 1,50  1,70  1,50

Duo 18,30

Trio 84,70

Koppel 12,70

 
               

Zevende koers, 2100 m:

       

1e

7

 

Ids Schermer             

H. Ebbinge                                                      

1.15,8

 

2e

6

 

Ismael F Boko            

       

3e

3

 

Fullrich v Assum         

       

4e

4

 

Gigi l'Amoroso           

       

Niet gestart:          

       

Winnend 1,40  Pl. 1,10  1,20  2,10

Duo 2,10

Trio 37,90

Koppel 1,60

 
               

Achtste koers, 2100 m:

       

1e

3

 

Devil                    

H. Ebbinge                                                      

1.16,5

 

2e

2

 

Gerson Boko              

       

3e

5

 

Flash Greenwood          

     

4e

8

 

El Salsa                 

       

Niet gestart: 4 George Baldwin                    

     

Winnend 2,00  Pl. 1,50  2,40  2,20

Duo 18,30

Trio 85,10

Koppel 12,20

 
               

Negende koers, 1609 m:

       

1e

7

 

Jurre Boshoeve           

H. Ebbinge                                                      

0

 

2e

2

 

Jack Baldwin             

       

3e

4

 

Jeremy Dragon            

       

4e

5

 

Je suis ton Ami          

       

Niet gestart: 3 Jaguar Star                       

     

Winnend 2,60  Pl. 1,80  3,50 

Duo 14,50

Trio 37,90

   
               

 

Totalisatoromzet: 77.941,25

       



Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 21 december:

Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers
A   = 
het paard loopt in stalverband, gezamelijke winnend cote 



Koers 1 tot en met 8 zijn Premiumkoersen:



1                CHAMPIONNAT D'HIVER (REVANCHE)                                            17:10   uur

Draverij van meet voor Franse paarden.                                                                                 

  Prijzen:  (        5000       2500       1200      650        300          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F130111   Dino de Bourgogne             12.250      12.250  1.15,6B    2100       3.090  17     0  R.L. Pools                              

 2    F120118   Curtis Somolli            A           2.535       2.535  1.16,4A    2100       2.535  17     1  J. van Rijn                              

 3    F140051   Emkih de Vandel                  11.410       2.600  1.16,5A    2100       2.600   7     1  H. Ebbinge                             

 4    F130067   Dona de Vrie            A             9.480       9.480  1.16,0A    2100       2.245  13     0  S. Schoonhoven                   

 5    F140060   Elias                                    15.900      11.700  1.15,4A    2100       9.700  12     2  A. Posthumus                       

 6    F130104   Diamond ER                         16.610      12.400  1.16,2A    2100     12.400  15     3  T.H. Kooyman                        

 7    F140030   Empereur Quick                    9.000       9.000  1.15,6A    2100       7.750  17     2  R. Bakker                               

 8    F120011   Cazio Josselyn                      6.235       6.235  1.16,4A    2100       4.825  17     1  R. Wester                               

 9    F130137   Dream Gibus                         9.500       9.500  1.16,4B    2100            0   4     0  G. de Jong                             

10   F140057   Epique du Loir                     10.140       5.100  1.16,1A    2100       5.100   3     2  H.A.J. Grift                             

11   F130127   Duc des Clerbosq                17.930      17.930  1.15,4B    2100       5.800   6     1  J.T.S. Dekker                        

12   F130079   Duc de Gesvres                     4.275       4.275  1.17,8A    2100       2.900   5     1  J. de Leeuw   

Nakoersen favoriet(en)

Diamond BR   DA
Elias

Nakoersen kanshebber(s)
Duc des Clerbosq  D4
Emkih de Vandel   D4
Curtis Somolli 
Epique du Loir
 

Nakoersen outsider(s)   

Cazio Josselyn 
Dino de Bourgogne
Dream Gibus




                      

2                PRIX MIEP HAMMING (PAYDAY WINNER                                    17:40   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 14.000.                                                                                

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL130045  Guess What                         11.810      12.448  1.13,4A    2100       2.340  12     1  T. Bos                                     

 2    F120135   Caramel du Minon               13.740      13.740  1.15,5A    2100         100   3     0  Mw. G.M. de Wolf                 

 3    NL150046  Immortality                           6.060       7.435  1.15,0A    2100       7.435  11     1  T.H. Kooyman                        

 4    NL080329  Budweiser DF                        6.855       6.855  1.15,5A    2100       1.345   9     1  A. de Wrede                          

 5    NL130025  Gerco Impuls                        8.490       8.490  1.14,8A    2100       5.385  22     1  R.T. de Vlieger                       

 6    I150012    Zaviar As                               8.515       8.515  1.13,9A    2100       8.515   7     2  R. Bakker                               

 7    NL100252  Drogba Apache                     9.260       9.260  1.14,7A    2100       5.115  27     0  E. Korrel                                 

 8    S140026   Hudson Boko                       10.097             0  1.14,9A    2100            0   1     0  S. Schoonhoven                   

 9    NL120112  Freek Schermer                    12.895      12.895  1.15,3A    2100       2.975  12     1  A. Bakker                               

10   BL130012  James Vrijthout                   12.944      12.944  1.14,8A    2100         450   1     0  R. Wester                               

11   NL140054  Hunter Montana                   13.820      13.820  1.14,2A    2100     12.320   8     3  M.F. Rothengatter   

Nakoersen favoriet(en)

James Vrijthout
Immoratality DA
Zaviar As
Hudson Boko

Nakoersen kanshebber(s)
Guess What   DA
Hunter Montana
Drogba Apache  DP
 

Nakoersen outsider(s)   
Freek Schermer
Budweiser DF



  

3                GRAND PRIX DE NOËL / GROTE KERSTPRIJS (ELITE                   18:10   uur

Prijzendraverij. (g.l.s.)                                                                                              

  Prijzen:  (        4000       2000        900      500        250          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL110184  Early Ricardo                       31.070      31.070  1.13,7A    2600       7.720  14     2  J. de Leeuw                          

 2    NL090283  Co Swagerman                     34.963      38.520  1.14,0A    2600       1.875  16     0  F.W. van der Blonk         
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------      

 3    NL120212  Flavius                                44.395      46.075  1.13,8A    2620     16.030  13     4  Mw. H.M. Janssen               

 4    D100046  Nu I Nu                                79.037      79.037  1.13,2A    2620       1.490   7     0  J.D. ter Borgh                        

 5    D110057  SJs Junior C                        97.411      76.237  1.11,3A    2620       7.750   7     1  S. Schoonhoven                   

 6    NL080444  Banker Transs R                 100.154    100.822  1.12,4A    2620     13.100  15     1  J. van Rijn                              

 7    N090001  Thai Investment                 114.524    114.524  1.11,0A    2620       1.770  10     1  H.A.J. Grift                             

 8    I130001    Urbanio                              119.703    119.703  1.12,5A    2620     52.330  12     3  H. Ebbinge   

Nakoersen favoriet(en)

Urbanio

Nakoersen kanshebber(s)
Flavius 
Banker Transs R
Sjs Junior C
 

Nakoersen outsider(s)   

Early Ricardo  DP
Thai Investment D4
Co Swagerman 


                         

4                CHAMPIONNAT D'HIVER (FINALE TF DIAMOND                           18:40   uur

Draverij van meet voor Franse paarden.                                                                                 

  Prijzen:  (        5000       2500       1200      650        300          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F080183   Ustin de Littry       
  A             129.680    129.680  1.13,8A    2600       5.250  12     0  C.F. Kamminga                     

 2    F070176   Tsar d'Andain                    284.385    284.385  1.12,8A    2600     20.645  15     4  H. Ebbinge                             

 3    F120069   Classic Word                      126.880      12.000  1.13,1A    2600       3.000   4     0  R. Bakker                               

 4    F130108   Dayton                               106.530    106.530  1.13,5A    2600     30.450  18     4  M. Brouwer                    
5    F080185   Ustang Ludois        b               360.155       9.000  1.11,9A    2600       9.000   4     3  G. Sucaet                                

 6    F090208   Visage Pale                        134.380          750  1.14,4B    2600         750   1     0  R.L. Pools                              

 7    F080182   Ultimo du Douet        b          304.055       1.850  1.13,0A    2600       1.850   4     0  C. De Groote                         

 8    F130043   Do It Again                A          105.160       1.450  1.14,0B    2600       1.150   2     0  J. van Rijn      

 

Nakoersen favoriet(en)

Tsar d'Andain
Dayton

Nakoersen kanshebber(s)
Ustang Ludois
Classic Word
Do it Again
Ultimo du Douet 
 

Nakoersen outsider(s)   

Visage Pole
Ustin de Littry 



                       

5                PRIX BIANCA BIJKERK (MERWESTAAL TALENT                           19:10   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    D150134  Fancy Horse                               0             0               2100            0   0     0  H.A.J. Grift                             

 2    NL140139  Harmke Schermer                       0             0               2100            0   1     0  H. Ebbinge                             

 3    F150034   Fortuna Phyt's                           0             0               2100            0   0     0  J.H. Mieras                            

 4    NL140110  Henry Kingsdeep                        0             0  1.17,2A    2100            0   7     0  R.L. Pools                              

 5    NL150126  Indy Starlake                              0             0               2100            0   1     0  Mw. S.K. de Glee                  

 6    D150131  Nazeer                                     200          200  1.16,2A    2100         200   1     0  N. Jongejans                         

 7    S150036   Isaiah Polly                             500          500  1.18,6A    2100         500   4     0  R. de Beer                              

 8    NL150083  Iznogood Darby                       750          750  1.20,8A    2100         750   3     1  J. Baas    

Nakoersen favoriet(en)

Harmke Schermer
Fortuna Phyt's DP
Fancy Horse 

Nakoersen kanshebber(s)
Fancy Horse
Iznogood Darby
Nazeer
 

Nakoersen outsider(s)  
Isalah Polly
Indy Starlake DA


                              

6                PRIX WILMA VAN DER ZWAAN (BOKO CHAMPIONS                     19:40   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 29.000.                                                                                

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL120200  Fleur Swagerman                23.300      23.300  1.14,2A    2100     14.360  35     5  T. Bos                                     

 2    F120132   Cristal Sun                          15.230      15.230  1.15,5A    2100         500   7     0  A. de Wrede                          

 3    D120047  Forrest Beemd                     17.955       6.030  1.13,5A    2100       1.800   4     0  J.H. Mieras                            

 4    D140111  Victorymoko                        19.389      19.289  1.14,1A    2100     16.979  16     4  J. van Rijn                              

 5    D130128  Super Queen C                    21.030             0  1.14,4A    2100            0   0     0  S. Schoonhoven                    

 6    NL110269  Eagle Transs R                    24.095      26.385  1.14,2A    2100       1.550  21     0  R. Bakker                               

 7    NL070462  Adelaar                                26.225      26.225  1.15,6A    2100       2.650  19     0  J.T.S. Dekker                        

 8    F110158   Bleuet d'Airou                     27.030      27.030  1.14,8A    2100       6.450  16     1  J.P.C. Oorthuijsen                

 

Nakoersen favoriet(en)

Fleur Swagerman
Forrest Beemd
Victorymoko

Nakoersen kanshebber(s)
Super Queen C
Bleuet d'Airou
 

Nakoersen outsider(s)   

Adelaar
Cristal Sun



7                PRIX ANJA KOOPS (MERWESTAAL TALENT                               20:10   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 4.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie



 1
    NL130099  Gabor Rais                            1.200       1.200  1.16,3A    2100         865  11     0  Mw. C.D. Aalbers                 

 2    D140085  Hermes F Boko                      1.670          220  1.17,5A    2100           70   2     0  R. de Beer                              

 3    NL120260  Fullrich v Assum                   2.055       2.055  1.16,1A    2100         885   7     0  D. Minnema                           

 4    NL130119  Gigi l'Amoroso                      2.340       2.340  1.16,1A    2100       2.340  19     0  N. Jongejans                         

 5    BL150008  Loverboy Vrijthout                2.730       2.730  1.16,3A    2100       2.730  18     0  F.W. van der Blonk               

 6    D150075  Ismael F Boko                       2.900       2.800  1.15,8A    2100       2.800   6     3  P. de Haan                              

 7    NL150093  Ids Schermer                         3.350       3.350  1.14,9A    2100       3.350   3     3  H. Ebbinge                             

 8    NL140095  Himoko Bianco                      3.785       3.785  1.14,4A    2100       3.690  15     1  R.T. de Vlieger      

Nakoersen favoriet(en)

Ids Schermer

Nakoersen kanshebber(s)
Ismael F Boko
Himoko Bianco

Nakoersen outsider(s)   

Loverboy Vrijthout
Gabor Rais
Gigi L'Amoroso
Hermes F Boko



               

8                PRIX SANDRA WINKELMAN (PAYDAY WINNER                            20:40   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 8.000.                                                                                  

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    D130002  Graceful Boko                       2.795       2.795  1.17,3A    2100       1.885  13     1  R. Wester                               

 2    NL130077  Gerson Boko                         3.305       3.305  1.15,3A    2100       1.695  13     0  C. Hetteling jr.                       

 3    D130014  Devil                                     4.505       4.505  1.14,9A    2100       2.365  15     1  H. Ebbinge                             

 4    NL130057  George Baldwin                    4.621       4.621  1.15,3A    2100       1.200   7     1  J.D. ter Borgh                        

 5    NL120065  Flash Greenwood                 4.680       4.680  1.17,8A    2100       1.265  10     1  R.T. de Vlieger                      

 6    NL140028  Howie Star                            4.735       7.870  1.16,1A    2100       2.945   8     2  M. Brouwer                           

 7    NL120096  Freiya van Jip                       6.090       6.090  1.15,3A    2100       3.880  15     1  J.T.S. Dekker                        

 8    NL110075  El Salsa                                 7.570       7.570  1.15,9A    2100       2.115  20     2  W.C. Steur           

Nakoersen favoriet(en)

Devil 
Howie Start

Nakoersen kanshebber(s)
Flash Greenwood D4
Freyia van Jip
Graceful Boko D4
George Baldwin

Nakoersen outsider(s)   

Gerson Boko
El Salsa 



                 

9                WINTERSTER DER TWEEJARIGEN                                                  21:10   uur

Draverij van meet voor tweejarige paarden. (loting)                                                                    

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie



 1
    NL160024  Jacky Stardust                           0             0               1609            0   0     0  C.F. Kamminga                     

 2    NL160059  Jack Baldwin                           200          200  1.17,0A    1609         200   3     0  D. Minnema                           

 3    D160066  Jaguar Star                           4.000             0  1.16,8A    1609            0   0     0  T.H. Kooyman                        

 4    D160062  Jeremy Dragon                        300          300  1.22,6A    1609         300   1     0  F.W. van der Blonk               

 5    NL160071  Je suis ton Ami                          0             0               1609            0   0     0  J. van Rijn                              

 6    NL160119  Junice Boko                            500          500  1.16,1A    1609         500   2     0  M. Brouwer                           

 7    D160065  Jurre Boshoeve                          0             0               1609            0   0     0  H. Ebbinge      

Nakoersen favoriet(en)

Jaguar Star
Junice Boko

Nakoersen kanshebber(s)
Jurre Boshoeve
Je suis ton Ami
Jeremy Dragon
 


Nakoersen outsider(s)
   
Jacky Stardust






                      

80              Kwalificatieproef Trotteur Francais                                                  16:10   uur


 1
    F160055   Golden Evasion                          0             0               2100            0   0     0  R.L. Pools                              

 

 

 2    F160058   Gladys des Plans                        0             0               2100            0   0     0  R. Bakker                               

 3    F160057   Good Morning Elge                    0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 4    F160056   Goldilocks                                  0             0               2100            0   0     0  A.J. Mollema  

                      

81              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                          16:20   uur


 1
    NL160070  Jack                                           0             0               1609            0   0     0  J.T.S. Dekker                        

 2    NL160121  Jaffy Joha                                  0             0               1609            0   0     0  T.H. Kooyman                        

 3    CH160001 Gustavo de Joma                       0             0               1609            0   0     0  A.J. Mollema    

                    

90              Kwalificatieproef                                                                             16:30   uur

 

 1    NL150031  Indy Elco                                    0             0               2100            0   0     0  R. Wester                               

 2    D150133  L'amour                                      0             0               2100            0   0     0  J.H. Mieras                            

 3    D130091  Gipsy Starlake                       6.020       4.770  1.15,0A    2100       1.200   2     2  R.T. de Vlieger                

 

           

 





               

Succes !