Victoria Park Wolvega
21 oktober 2018


Uitslagen van de meeting van Wolvega j.l zondag !

Incredible Drpol scoort een verassende zege in de Fokkerstroffe voor eigenaartrainer Rico Plug ! 

Met een messcherp eindschot verslaat Iris Baldwin (R. Ebbinge) de grote favoriette Isabelle JE

In de slotmeeting pakt trainer L. de Groote een ticket voor in de Giganten dankzij een sterkoptreden van Ustang Ludois!



Eerste koers, 2100 m:

     

 

1e

5

 

Diablo Simoni            

D.P. Tesselaar                                                  

1.14,8

 

2e

8

 

Zaviar As                

     

 

3e

6

 

Devil                     

     

 

4e

7

 

Hunter Dragon            

     

 

Niet gestart:          

     

 

Winnend 6,70  Pl. 1,90  1,60  3,10

Duo 28,90

Trio 303,80

 

 

             

 

Tweede koers, 2100 m:

     

 

1e

5

 

Dayton                   

M. Brouwer                                                       

1.14,0

 

2e

7

 

Ustin de Littry          

     

 

3e

4

 

Delicatesse              

     

 

4e

6

 

Classic Word             

     

 

Niet gestart:          

     

 

Winnend 6,10  Pl. 6,20  2,80  2,30

Duo 81,00

Trio 267,90

 

 

             

 

Derde koers, 2100 m:

     

 

1e

6

 

Zion Font                

H. Ebbinge                                                      

1.14,3

 

2e

4

 

Gwydion                  

     

 

3e

9

 

Ferran Convital          

     

 

4e

7

 

Hollywood Star           

     

 

Niet gestart: 2 Go Lucky                           

   

 

Winnend 1,60  Pl. 1,20  1,30  1,70

Duo 4,10

Trio 36,80

 

 

             

 

Vierde koers, 2100 m:

     

 

1e

2

 

Iris Baldwin             

H. Ebbinge                                                      

1.14,9

 

2e

1

 

Isabella JE              

     

 

3e

3

 

Immortality              

     

 

4e

5

 

Inez Alki                

     

 

Niet gestart:          

     

 

Winnend 7,10  Pl. 1,30  1,10  1,60

Duo 8,60

Trio 25,90

 

 

             

 

Vijfde koers, 2100 m:

     

 

1e

2

 

Incredible Drpol         

D.P. Tesselaar                                                   

1.14,5

 

2e

4

 

Innovation Love          

     

 

3e

3

 

Indy Flevo               

     

 

4e

1

 

Indian Fanatic           

     

 

Niet gestart:          

     

 

Winnend 27,00  Pl. 2,60  1,60  3,20

Duo 232,30

Trio 1.400,50

 

 

             

 

Zesde koers, 2600 m:

     

 

1e

13

 

Baladin Williams         

J. Fikse                                                        

1.15,6

 

2e

1

 

Duc des Clerbosq         

   

 

3e

14

 

Destrier Atout           

     

 

4e

8

 

Enzo                     

     

 

Niet gestart:           

     

 

Winnend 16,40  Pl. 4,20  7,80  12,50

Duo 617,50

Trio Wanorde 2.089,10

             

 

 

 

 

 

 

Zevende koers, 2100 m:

     

 

1e

5

 

Gonda Beuckenswijk       

N. Jongejans                                                    

1.16,1

 

2e

3

 

Hoot Mon Amour            

   

 

3e

12

 

Hampshire F Boko         

   

 

4e

7

 

Florijn                  

     

 

Niet gestart: 10 Fyny Promise                      

   

 

Winnend 10,60  Pl. 3,20  3,00  5,00

Duo 76,10

Trio Wanorde 161,80

             

 

Achtste koers, 2600 m:

     

 

1e

5

 

Elias                     

A. Posthumus                                                    

1.16,0

 

2e

4

 

Epique du Loir           

     

 

3e

10

 

Chilling Rainbow         

     

 

4e

12

 

Encore Sun TF            

     

 

Niet gestart: 6 Empereur Quick              7 Demeter Tege                   

 

 

Winnend 2,90  Pl. 1,30  1,50  1,50

Duo 7,50

Trio Wanorde 5,40

             

 

Negende koers, 2100 m:

     

 

1e

2

 

Velten Versailles        

H. Ebbinge                                                      

1.15,9

 

2e

9

 

Hoe Well                  

     

 

3e

10

 

Loverboy Vrijthout       

     

 

4e

6

 

Iron Fox                 

     

 

Niet gestart:          

     

 

Winnend 1,30  Pl. 1,10  2,40  6,10

Duo 14,90

Trio Wanorde 139,90

             

 

Tiende koers, 2600 m:

     

 

1e

5

 

Diamond ER               

T.H. Kooyman                                                    

1.16,5

 

2e

3

 

Dame Quick               

     

 

3e

9

 

Diva Divine TF           

     

 

4e

10

 

Emkih de Vandel          

     

 

Niet gestart: 8 Diaz Soledad                11 Express Dream                   

 

 

Winnend 4,70  Pl. 2,80  3,10  6,80

Duo 76,60

Trio Wanorde 1.172,50

             

 

Elfde koers, 2100 m:

     

 

1e

2

 

Gibson Boko              

Mw. L.P.A. Kalis                                                

1.14,9

 

2e

11

 

Heres Beuckenswijk       

   

 

3e

9

 

Fleur Starlake           

     

 

4e

1

 

Fonne Pomponne           

   

 

Niet gestart: 8 Fanatic Star                      

   

 

Winnend 48,10  Pl. 5,60  1,30  2,10

Duo 222,90

Trio Wanorde 398,50

             

 

Twaalfde koers, 2100 m:

     

 

1e

6

 

Ustang Ludois             

G. Sucaet                                                       

1.13,50

 

2e

4

 

Banker Transs R          

     

 

3e

8

 

Truman Dairpet           

     

 

4e

1

 

Durk M Boko              

     

 

Niet gestart:          

     

 

Winnend 4,30  Pl. 1,50  3,30  2,20

Duo 76,40

Trio Wanorde 146,50

             

 

Totalisatoromzet: €81.527,-

     

 

 


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 21 oktober:

Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers
A   = 
het paard loopt in stalverband, gesamelijke winnend cote 


Koers 6 tot en met 12 zijn Premium koersen. 




1                PRIX GEERT KOOPS (PAYDAY WINNER                                    16:00   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 6.500.                                                                                 

  Prijzen:  (         900         450        215      145         90               )   + 10 procent fokpremie


 1
    NL140151  Hendrik Schermer                 5.025       5.025  1.14,8A    2100       4.495  22     2  T. Bos                                     

 2    D140116  Early Smiling                         6.025       4.100  1.14,9A    2100       3.900  12     1  Mw. H.M. Janssen               

 3    S150040   Give You All of Me                3.062       2.460  1.16,3A    2100       2.460   6     1  M.F. Rothengatter                

 4    D140086  Hour of Power                       3.300             0  1.16,0A    2100            0   1     0  S. Schoonhoven                   

 5    D150081  Diablo Simoni                       3.950          750  1.15,3A    2100         750   1     0  D.P. Tesselaar                      

 6    D130014  Devil                                     3.990       3.990  1.15,0A    2100       1.850  12     1  H. Ebbinge                             

 7    D140060  Hunter Dragon                      4.000       2.750  1.15,4A    2100       2.750   4     1  A. Posthumus                      

 8    I150012    Zaviar As                               5.440       5.440  1.15,7A    2100       5.440   4     2  R. Bakker                               

 9    I140006    Volare Gar                             5.475       5.475  1.16,3A    2100       4.625   6     2  R.T. de Vlieger                      

10   NL130044  Goo River Flevo                    5.580       5.580  1.15,4A    2100       2.890  11     1  A. Bakker             

Nakoersen favoriet(en)

Hunter Dragon
Zaviar As

Nakoersen kanshebber(s)
Give You All of Me
Diablo Simoni
Early Smiling
Goo River Flevo 

Nakoersen outsider(s)

Hendrik Schermer
Volare Gar



                 

2                PRIX GANYMEDE (TROTTEUR FRANCAIS DIAMOND                    16:25   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 250.000. (g.l.s.)                                                  

  Prijzen:  (        1350         600        350      250        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F120019   Croatie d'Amour TF             52.780      21.900  1.14,3A    2100       2.600   3     1  C.F. Kamminga                     

 2    F090192   Verseau Blue                       53.080      53.080  1.16,1A    2100         870   6     0  J.T.S. Dekker                        

 3    F090037   Valet d'As                            63.367      63.367  1.13,9A    2100         400   6     0  A. Posthumus                      

 4    F130109   Delicatesse                          93.390      93.390  1.13,2A    2100       8.020  13     1  J. de Leeuw                          

 5    F130108   Dayton                               101.930    101.930  1.14,0B    2100     25.850  14     3  M. Brouwer                           

 6    F120069   Classic Word                      125.130      10.250  1.13,1A    2100       1.250   1     0  R. Bakker                               

 7    F080183   Ustin de Littry                    128.830    128.830  1.13,8A    2100       4.400   9     0  A. Bakker                                

 8    F090092   Vertige de Vauvert              165.190    165.190  1.12,4A    2100         200   4     0  H. Ebbinge      

Nakoersen favoriet(en)

Classic Word
Croatie d'Amour

Nakoersen kanshebber(s)
Delicatesse
Ustin de Littry 
Dayton

Nakoersen outsider(s)

Vertige de Vauvert



                      

3                PRIX VAN MOSSEL AUTOLEASE (PAYDAY WINNER                      16:50   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 13.000.                                                                                

  Prijzen:  (         900         450        215      145         90               )   + 10 procent fokpremie


 1
    D140039  Harley D Energy                   12.970      11.370  1.14,7A    2100       6.470  12     1  M. Wester                              

 2    NL130005  Go Lucky                              6.019       8.550  1.15,6A    2100       1.315  15     0  P. de Haan                              

 3    NL140012  Hardwell de Heot                   6.916       6.916  1.15,1A    2100       2.471   5     1  J.W.M. Engwerda                 

 4    NL130137  Gwydion                               7.495       8.545  1.14,6A    2100       5.950   9     5  J.H. Mieras                            

 5    NL100252  Drogba Apache                     8.110       8.110  1.15,0A    2100       3.965  23     0  E. Korrel                                 

 6    I150010    Zion Font                              9.275       9.275  1.15,2A    2100       9.275   5     4  H. Ebbinge                             

 7    NL140007  Hollywood Star                     9.700       9.700  1.14,8A    2100       9.700   6     4  D.P. Tesselaar                      

 8    NL120112  Freek Schermer                    10.395      10.395  1.15,3A    2100         475   9     0  A. Bakker                               

 9    NL120098  Ferran Convital                    12.826      12.826  1.12,9A    2100         300   1     0  M.F. Rothengatter                


Nakoersen favoriet(en)

Zion Font

Nakoersen kanshebber(s)
Gwydion
Hollywood Star
Harley D Energy

Nakoersen outsider(s)
Ferran Convital
Hardwell de Heot


 

4                FOKKERS TROFEE MERRIES I                                                         17:15   uur

Draverij van meet voor driejarige Nederlandse merries.                                                                 

  Prijzen:  (        2300       1150        550      370        230               )   + 10 procent fokpremie


 1
    NL150066  Isabella JE                           33.203      50.685  1.15,0A    2100     37.375  12     6  D.J. Hof                                   

 2    NL150060  Iris Baldwin                           6.400       8.600  1.15,6A    2100       8.600   7     2  H. Ebbinge                             

 3    NL150046  Immortality                           2.535       3.635  1.15,5A    2100       3.635   7     0  T.H. Kooyman                        

 4    NL150025  Iowa River                             2.555       3.675  1.16,0A    2100       3.275  10     0  N. Jongejans                         

 5    NL150036  Inez Alki                                3.777       4.305  1.17,4A    2100       4.305   5     2  H.W. Langeweg jr.                

 6    NL150034  Impress Hil                            2.769       4.330  1.16,3A    2100       3.915   9     0  D.P. Tesselaar                       

 7    NL150041  Indy Lady                              4.730       5.030  1.16,1A    2100       5.030   8     3  R. Wester                               

 8    NL150038  Ilja Medo                               4.683      11.095  1.15,3A    2100       2.545   5     0  J. van Rijn   

Nakoersen favoriet(en)

Isabella JE

Nakoersen kanshebber(s)
Immonartality
Inez Alki
Iris Baldwin

Nakoersen outsider(s)

Indy Lady 


                          

5                FOKKERS TROFEE I                                                                        17:45   uur

Draverij van meet voor driejarige Nederlandse paarden.                                                                 

  Prijzen:  (        7000       3500       1680     1120        700               )   + 10 procent fokpremie


 1
    NL150123  Indian Fanatic                       6.930       7.630  1.14,9A    2100       7.630   7     2  H.W. Langeweg jr.                

 2    NL150116  Incredible Drpol                    2.075       3.375  1.15,5A    2100       3.375   4     0  D.P. Tesselaar                      

 3    NL150113  Indy Flevo                             3.925       3.925  1.15,2A    2100       3.925   5     0  S. Schoonhoven                   

 4    NL150078  Innovation Love                  27.467      29.529  1.11,6A    2100     26.779  10     4  R. Bakker                               

 5    NL150049  I am Zandbergen                   1.865       1.865  1.15,1A    2100       1.865   7     0  R. van Toor                            

 6    NL150039  Ilclassico Renka                  21.296      32.560  1.14,9A    2100     24.475  11     3  R.L. Pools                              

 7    NL150104  Iyan Stardust                        4.593       5.395  1.15,8A    2100       5.125  12     3  J. de Leeuw                          

 8    NL150100  Imail Occagnes                     4.324       4.324  1.15,6A    2100       4.324  11     1  M. Brouwer   

Nakoersen favoriet(en)

Innovation Love

Nakoersen kanshebber(s)
Indy Flevo
Ilclassico Renka
Indian Fanatic

Nakoersen outsider(s)

alle 

    
                   

6                PRIX DOMINIQUE DE BELLAIGUE (TF SILVER                             18:20   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 50.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2750       1250        700      300        250          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F130127   Duc des Clerbosq                15.430      15.430  1.15,4B    2600       3.300   4     1  J.T.S. Dekker                        

 2    F120120   Colza du Gers                      16.640       5.650  1.16,3A    2600       5.650  16     0  R. de Beer                              

 3    F120119   Calao des Ajoncs                 18.695      18.695  1.16,2A    2600         535  11     0  J.P. Kloppenburg                 

 4    F140088   Elitloppet                            18.820      18.820  1.15,9A    2600       1.100   1     1  J. de Leeuw                          

 5    F120115   Cresus Turgot                     18.840       4.550  1.14,9A    2600       3.900   8     1  J.H. Mieras                            

 6    F140089   Epona de Nay                      19.380             0  1.16,7A    2600            0   0     0  C.F. Kamminga                     

 7    F110120   Belle Bonanza                     20.620      20.620  1.14,6A    2600       1.750   8     1  R.T. de Vlieger                      

 8    F140049   Enzo                                    23.250          250  1.14,5A    2600         250   2     0  A. Bakker                               

 9    F130112   Djoko's Way                         25.540      25.540  1.16,3A    2600       8.750  15     2  J. van Rijn                              

10   F110088   Bering du Goutier                26.202           70  1.15,3A    2600            0   0     0  J. De Laender                       

11   F140033   El Mec di Quattro                 28.500       2.050  1.14,9B    2600       2.050   4     0  D.P. Tesselaar                      

12   F100121   Adzio Family                       32.670      32.670  1.15,1A    2600       1.500   4     0  T.H. Kooyman                         

13   F110156   Baladin Williams                  41.610      41.610  1.14,1A    2600     11.600  14     1  J. Fikse                                  

14   F130038   Destrier Atout                      43.175       4.575  1.15,1A    2600         525   3     0  R. Bakker                               

15   F120117   Clopin du Boulay                 43.550      43.550  1.14,6A    2600     31.940  12     9  H. Ebbinge               

Nakoersen favoriet(en)

Clopin du Boulay DA


Nakoersen kanshebber(s)
Djoko's Way
Cresus Turgot D4
Baladin Williams
Elitloppet D4
El Mec Di Quattro 
Duc des Clerbosq D4 
Enzo DA

Nakoersen outsider(s)

Colza du Gers D4
Bella Bonanza
Epona de Nay 





             

7                REVANCHE REGIO CHALLENGE GRONINGEN                               18:50   uur

Draverij van meet.                                                                                                     

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL140099  Hot Shot Rob                        4.240       4.240  1.17,0A    2100       3.395  19     5  H. Hamming                           

 2    S110038   Shake Hands                        11.661      11.661  1.16,5A    2100       7.491  22     6  J. van der Wal                       

 3    NL140103  Hoot Mon Amour                   6.445       6.445  1.16,1A    2100       6.295  20     4  J. de Leeuw                          

 4    D120048  Deerne BZ                             1.855       1.855  1.17,7A    2100         595  16     0  R. de Wolf                              

 5    D130046  Gonda Beuckenswijk           5.560       4.310  1.16,6A    2100       1.930   8     2  N. Jongejans                         

 6    NL100157  Daisy va Camstra                 13.950      13.950  1.14,5A    2100       2.305  14     2  T.H. Kooyman                         

 7    NL120036  Florijn                                 11.975      11.975  1.14,9A    2100       5.815   9     5  J.T.S. Dekker                        

 8    F120118   Curtis Somolli                       1.235       1.235  1.18,2A    2100       1.235  12     1  S. Schoonhoven                   

 9    NL120177  Francisca HPK                       3.000       3.000  1.16,9A    2100         790  12     0  P.L.E. Wortel                          

10   NL120241  Fyny Promise                        9.430       9.430  1.14,8A    2100       3.055  12     2  H. Ebbinge                             

11   D150063  Iris Flevo                               8.800       2.300  1.14,7A    2100         250   1     0  D.P. Tesselaar                      

12   D140013  Hampshire F Boko                9.215       9.215  1.14,4A    2100       4.855  14     4  M. Brouwer    

Nakoersen favoriet(en)

Shake Hands
Florijn

Nakoersen kanshebber(s)
Fyny Promise  D4
Hoot Mon Amour
Iris Flevo
Daisy va Camstra DP

Nakoersen outsider(s)

Curtis Somolli
Hampshire Boko 
Gonda Beuckenswijk 




                      

8                PRIX GAMELIA (TROTTEUR FRANCAIS BRONZE                         19:20   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.) (1e afdeling)                                     

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 
1    F140087   Empereur Face                        100          100  1.17,9A    2600         100   5     0  R. Wester                               

 2    F130135   Darling Slipper                      3.118             0  1.16,3A    2600            0   0     0  J. De Laender                       

 3    F130079   Duc de Gesvres                     4.275       4.275  1.17,8A    2600       2.900   4     1  D.P. Tesselaar                      

 4    F140057   Epique du Loir                      8.000       4.000  1.16,6A    2600       4.000   2     2  H. Ebbinge                             

 5    F140060   Elias                                      8.600       6.500  1.15,4A    2600       4.500   9     1  A. Posthumus                      

 6    F140030   Empereur Quick                    9.000       9.000  1.15,6A    2600       7.750  14     2  R. Bakker                               

 7    F130136   Demeter Tege                        9.105             0  1.15,7A    2600            0   0     0  J.V.M.G. Verbeeck               

 8    BL130018  Dex Deux TF                          9.388          650  1.17,0A    2600         650   1     0  T. Engelen                             

 9    F150009   Flying Moko                          9.540             0  1.16,7B    2600            0   0     0  A. Bakker                               

10   F120124   Chilling Rainbow                 10.758          110  1.14,3A    2600         110   1     0  S. Stevens                             

11   F130113   Dragon du Bourg                 11.180          150  1.15,6A    2600         150   7     0  J. de Leeuw                          

12   BL140010  Encore Sun TF                     14.680       2.150  1.16,8A    2600       2.150   5     1  J. van Rijn      

Nakoersen favoriet(en)

Elias
Empereur Quick

Nakoersen kanshebber(s)
Demeter Tege
Chilling Rainbow
Epique du Loir

Nakoersen outsider(s)
Encore Sun
Flying Moko
Empereur Face D4



                       

9                PRIX TEDU.NL (MERWESTAAL TALENT CHALLENGE)                   19:50   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 2.500. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 


1
    F150038   Fortunella                                  0             0  1.21,1B    2100            0   0     0  S. Stevens                             

 2    S150041   Velten Versailles                      700          700  1.15,0A    2100         700   1     1  H. Ebbinge                             

 3    I150005    Zack Wind                               845          845  1.17,1A    2100         845   4     0  M.F. Rothengatter                

 4    NL130190  Garfagna Toscana                   855          855  1.18,9A    2100         320   9     0  H.C. van der Tol                    

 5    NL130099  Gabor Rais                              880          880  1.16,3A    2100         545   7     0  J.T.S. Dekker                        

 6    NL150138  Iron Fox                                1.260       1.260  1.16,6A    2100       1.260   7     0  A.J. Mollema                         

 7    F150036   Frenchy Darling                    1.360             0  1.18,0A    2100            0   0     0  R. Bakker                               

 8    NL140036  Hind Beuckenswyk               1.740       1.740  1.16,4A    2100       1.740  11     0  H.K. Schilstra                         

 9    NL140134  Hoe Well                                1.768       2.090  1.17,4A    2100       1.660   9     0  J. van Rijn                              

10   BL150008  Loverboy Vrijthout                1.830       1.830  1.16,3A    2100       1.830  14     0  F.W. van der Blonk               

11   D150113  Raoel Attack                         2.000       2.000  1.16,3A    2100       2.000   7     1  Mw. C.D. Aalbers                 

12   I140010    Vistoso                                 2.086       1.100  1.15,1A    2100         350   2     0  G. Sucaet                               

13   NL130119  Gigi l'Amoroso                      2.090       2.090  1.16,1A    2100       2.090  15     0  M.C. Verga

Nakoersen favoriet(en)

Velten Versailles DP

Nakoersen kanshebber(s)
Zack Wind DP
Iron Fox 
Hoe Well
Gabor Rais DA

Nakoersen outsider(s)
Loverboy Vrijthout D4
Raoel Attack 
Hind
Beuckenwijk 


                         

10              PRIX GADAMES (TROTTEUR FRANCAIS BRONZE                        20:20   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.) (2e afdeling)                                     

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F130126   Dravelliszt                             3.000       3.000  1.17,0A    2600       1.520   5     0  D. Minnema                           

 2    F150033   Fighting Jet                          4.250             0  1.17,2A    2600            0   0     0  A. Posthumus                      

 3    F130131   Dame Quick                           4.580             0  1.16,6A    2600            0   2     0  A.J. Mollema                         

 4    F120011   Cazio Josselyn                      5.385       5.385  1.16,4A    2600       3.975  12     1  J. de Leeuw                          

 5    F130104   Diamond ER                          5.510       1.300  1.17,3B    2600       1.300  11     0  T.H. Kooyman                        

 6    F130067   Dona de Vrie                         8.730       8.730  1.16,0A    2600       1.495   9     0  S. Schoonhoven                   

 7    F110159   Bikini de Larcy                      9.194       9.194  1.17,6A    2600       2.030  17     0  N. Rip                                      

 8    F130134   Diaz Soledad                         9.400             0  1.16,9B    2600            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 9    BL130016  Diva Divine TF                       9.597       9.597  1.16,6A    2600         850   5     0  J.T.S. Dekker                        

10   F140051   Emkih de Vandel                   9.610       1.550  1.16,5A    2600       1.550   3     1  H. Ebbinge                             

11   F140085   Express Dream                     14.612          950  1.16,2A    2600         950   3     0  J.V.M.G. Verbeeck     

Nakoersen favoriet(en)

Emkih de Vandel  D4

Nakoersen kanshebber(s)
Dona de Vrie
Cazio Josselyn
Diva Divine TF
Dame Quick D4

Nakoersen outsider(s)

Diamond ER DA
Express Dream


         

11              PRIX FRED HANDELAAR (BOKO CHAMPIONS                             20:50   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 24.000. Voor amateurrijders.                                                           

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

Startnr   regno      Naam paard          Belastbare Werkelijke            Record          Afstand        Huidig jaar paard    Rijder

                                                   Winsom   Winsom                          Winsom   star  ove

 1    NL120050  Fonne Pomponne                14.470      14.470  1.16,2A    2100       5.485  18     5  Mw. S. Winkelman               

 2    S130022   Gibson Boko                       14.559      14.559  1.14,0A    2100         315   4     0  Mw. L.P.A. Kalis                    

 3    NL090176  Cassandra D                        15.230      15.230  1.14,5A    2100       2.655  20     0  Mw. S. Stolker                      

 4    NL130070  Grift Jr                                15.259      23.934  1.12,7A    2100         160   3     0  C.T. Veldink                          

 5    NL120081  Freedom Fighter                  15.560      15.560  1.14,3A    2100       5.995  17     4  Mw. P. Bakker                       

 6    NL120200  Fleur Swagerman                19.255      19.255  1.14,2A    2100     10.315  28     4  K. Swagerman                      

 7    BL070021  Dancing Noble                     20.692       2.310  1.14,3A    2100       2.310  12     0  Mw. G. Posthumus              

 8    NL120222  Fanatic Star                         20.978      20.978  1.14,3A    2100       1.900   4     0  E. van den Bergh                  

 9    NL120207  Fleur Starlake                      22.846      22.846  1.14,4A    2100       8.520   8     2  Mw. H.F. Hofstra                   

10   NL100027  Dryade Boko                        22.990      22.990  1.14,0A    2100       8.925  18     3  W. Hendriks                          

11   D140030  Heres Beuckenswijk            23.874      18.220  1.14,2A    2100     13.550  10     4  J. Terstal   

Nakoersen favoriet(en)

Heres Beuckenswijk

Nakoersen kanshebber(s)
Fleur Starlake
Fanatic Star  DP
Freedom Fighter

Nakoersen outsider(s)

Fonne Pomponne
Grift Jr

               
            

12              GIGANTEN TRIAL (ELITE CHALLENGE)                                           21:20   uur

Draverij van meet. (g.l.s.)                                                                                            

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL100062  Durk M Boko                        38.610      38.610  1.13,3A    2100     16.250  13     6  F.W. van der Blonk               

 2    S120033   Pokemon As                        81.748             0  1.11,8A    2100            0   0     0  S. Schoonhoven                   

 3    NL090170  Compleet Well                     84.410      86.410  1.13,2A    2100            0   1     0  J. de Leeuw                          

 4    NL080444  Banker Transs R                  92.454      93.122  1.12,4A    2100       5.400  10     0  J. van Rijn                              

 5    NL100317  Dame Alki                            94.747      96.130  1.11,7A    2100       5.350   6     1  H.W. Langeweg jr.                

 6    F080185   Ustang Ludois                   345.495       3.000  1.12,0A    2100       3.000   2     1  G. Sucaet                               

 7    F110182   Baltic Charm                      399.850       3.000  1.11,0B    2100       3.000   1     1  R. Bakker                               

 8    F070166   Truman Dairpet                  685.850      29.500  1.10,1A    2100       6.000   3     1  J. Van den Putte jr.      

Nakoersen favoriet(en)

Baltic Charm

Nakoersen kanshebber(s)
Dame Alki
Durk M Boko
Truman Dairpet

Nakoersen outsider(s)

Pokomon As




       

80              Kwalificatieproef Tweejarigen Trotteur Francais                              14:30   uur


 1
    F160053   Geraldine Heot                           0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge      

                      

81              Kwalificatieproef Trotteur Francais                                                  14:40   uur


 1
    F150032   Fun Melody                                0             0               2100            0   0     0  J.H. Mieras                            

 2    F150035   Flevo Renka                               0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 3    F150034   Fortuna Phyt's                           0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar          


           

90              Kwalificatieproef                                                                             15:10   uur


 1
    D150129  Rebellion                                    0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 2    NL150056  Ids Mass                                     0             0               2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 3    I150007    Zachary Font                              0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 4    F150019   Faucon de Fael                           0             0               2100            0   2     0  A.J. Mollema                         

 5    D120103  Notime to play                            0             0               2100            0   0     0  D. den Dubbelden   
            

91              Kwalificatieproef                                                                             15:20   uur


1
    D140072  Norah As                               7.735       4.135  1.14,0A    2100       3.075  11     1  T.H. Kooyman                        
2    F130096   Dream Vacation                     7.819          595  1.14,7A    2100         450   2     0  J.V.M.G. Verbeeck               

 3    F120137   Colonel d'Ourville               16.000             0  1.17,0B    2100            0   0     0  K.L.C. Roeges                       

 

 4    I110029    Spark Him Lyra                    46.832             0  1.12,4      2100            0   0     0  M. Spin                                    



              

                              

 

                         


                 

         

Succes !