Victoria Park Wolvega
22 september 2018


Uitslagen van de Frisian Ascot day 2018 zaterdag j.l 22 september :

Rick Ebbinge man van de avond met 4 fraaie zeges op Victoria Park:

Met Hugo Lobell wint Ebbinge de Derby der vier jarige voor eigenaar dhr van Bellen en trainer J. Engwerda
Arquana As (trainer P. Hagoort) wint met een sterk slot de 1/2 finale  van de  Breeders Crourse 
Gustafson maakt met zijn zege in 1.13,5 een geweldige indruk achter, hij wint de Breeders Crown voor oudere paarden 
Na een geweldige rit wint Ebbinge voor trainer Henk Grift met Emkih de Vandel ! 

De laatste editie van de Unitrotrijs gaat naar  Isabella JE & Dicky Hof ! De merrie van stal Payday domineert van kop af ! 

Femke Schermer liet op Wolvega eindelijk haar betere kant zien en zegeviert enigzind iets verassend met Rob de Vlieger

Michel Rothengatter geeft Give You All of Me een goede koers en laat zijn paard hard eindigen ! 

Tot slot zegeviert de favoriet Gwydion in handen van Jeffrey Mieras 


Eerste koers, 2100 m:

     

1e

3

 

Femke Schermer           

R.T. de Vlieger                                                 

1.15,7

2e

6

 

Godiva Flevo             

     

3e

5

 

Galaxy W                  

     

4e

1

 

Gwendolyn Flevo          

     

Niet gestart:          

     

Winnend 6,10  Pl. 1,70  1,20  1,10

Duo 76,90

Trio 132,90

 
             

Tweede koers, 2100 m:

     

1e

2

 

Give You All of Me       

M.F. Rothengatter                                                

1.16,7

2e

7

 

Impress Hil              

     

3e

9

 

Zaviar As                

     

4e

8

 

Hendrix Scott            

     

Niet gestart:          

     

Winnend 14,20  Pl. 1,60  2,10  1,20

Duo 660,10

Trio 553,40

 
             

Derde koers, 2100 m:

     

1e

5

 

Emkih de Vandel          

H.Ebbinge                                                      

1.16,5

2e

10

 

Duc des Clerbosq         

   

3e

1

 

Fortunata                

     

4e

12

 

Encore Sun TF            

     

Niet gestart:          

     

Winnend 8,70  Pl. 2,80  2,10  2,20

Duo 41,00

Trio 139,30

 
             

Vierde koers, 2100 m:

     

1e

1

 

Harley D Energy          

F.Verkaik                                                      

1.15,3

2e

6

 

Harbour Eightysix        

     

3e

7

 

Easy Going BR            

     

4e

8

 

Cassandra D              

     

Niet gestart:          

     

Winnend 3,90  Pl. 1,20  1,10  1,20

Duo 12,10

Trio 24,10

 
             

Vijfde koers, 2100 m:

     

1e

4

 

Gustafson                

H. Ebbinge                                                       

1.13,5

2e

2

 

Gideon H Renka           

     

3e

3

 

Fabio Bianco             

     

4e

6

 

Easy Joe                 

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,30  Pl. 1,10  1,90  1,30

Duo 10,70

Trio 24,20

 
             

Zesde koers, 1609 m:

     

1e

9

 

Arquana As               

H. Ebbinge                                                      

1.15,3

2e

1

 

Gaya de Pervenche        

   

3e

4

 

Andromeda Font           

   

4e

6

 

Jewel Star               

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,40  Pl. 1,20  1,30  1,50

Duo 4,60

Trio 23,50

 
             

Zevende koers, 2100 m:

     

1e

3

 

Hugo Lobell              

H.Ebbinge                                                      

1.13,9

2e

2

 

Hillary Queen            

     

3e

4

 

Highspeed Aresy          

     

4e

6

 

Hasta la Vista           

     

Niet gestart: 5 Hooters USA                       

   

Winnend 1,30  Pl. 1,30  1,40  2,10

Duo 1,40

Trio 3,50

 
             

Achtste koers, 2100 m:

     

1e

7

 

Isabella JE              

D.J. Hof                                                         

1.15,2

2e

11

 

Indy Flevo               

     

3e

2

 

Indian Fanatic           

     

4e

4

 

Ilclassico Renka         

     

Niet gestart:          

     

Winnend 3,40  Pl. 2,10  1,40  2,20

Duo 20,20

Trio 190,90

 
             

Negende koers, 2100 m:

     

1e

3

 

Gwydion                  

J.H.Mieras                                                     

1.15,1

2e

6

 

Hollywood Star           

     

3e

5

 

Hardwell de Heot         

     

4e

7

 

Drogba Apache            

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,70  Pl. 1,00  1,00  1,00

Duo 2,80

Trio 4,60

 
             



Totalisatoromzet: €60.994,49

     





1                BREEDERS CROWN E/F/G MERRIES                                               18:00   uur

Draverij van meet voor 5- t/m 7-jarige merries. (15% fokpremie + 5% hengstenhouders)                                   

  Prijzen:  (        3250       1625        780      520        325               )   + 10 procent fokpremie


 1
    NL130140  Gwendolyn Flevo                 15.590      18.573  1.13,3A    2100       1.775  13     1  N. Jongejans                         

 2    NL120070  Floral Girl                             8.750       8.750  1.15,5A    2100       1.605  13     1  R.L. Pools                              

 3    NL120107  Femke Schermer                  21.285      21.285  1.13,5A    2100       5.198  17     3  R.T. de Vlieger                      

 4    NL130005  Go Lucky                              6.019       8.550  1.15,6A    2100       1.315  14     0  J. van Rijn                              

 5    NL130108  Galaxy W                               9.300       9.300  1.13,7A    2100       2.080   8     3  H.W. Langeweg jr.                 

 6    NL130009  Godiva Flevo                       17.381      18.293  1.14,5A    2100       8.265  22     5  M. Brouwer      

Nakoersen favoriet(en)
Floral Girl
Godiva Flevo

Nakoersen kanshebber(s)
Go Lucky
Galaxy W
Femke Schermer

Nakoersen outsider(s)
Gwendolyn Flevo



                    

2                PLASBOSSINADE ADVOCATEN & NOTARISSEN                           18:27   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 3.750. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        1000         500        240      160        100               )   + 10 procent fokpremie

 

 1    F150019   Faucon de Fael                           0             0               2100            0   1     0  A.J. Mollema                         

 2    S150040   Give You All of Me                1.312          710  1.16,5A    2100         710   4     0  M.F. Rothengatter                

 3    D150113  Raoel Attack                         1.850       1.850  1.16,3A    2100       1.850   5     1  Mw. C.D. Aalbers                 

 4    NL130156  Gygant Promise                    1.890       1.890  1.20,8A    2100       1.890   8     2  Mw. D. Paling                        

 5    NL120260  Fullrich v Assum                   1.905       1.905  1.16,1A    2100         735   5     0  Mw. B. Sprengers                

 6    D130043  Giga Beuckenswijk               2.155          670  1.17,2A    2100           50   4     0  E. van der Galien                  

 7    NL150034  Impress Hil                            2.269       3.830  1.17,5A    2100       3.415   7     0  D.P. Tesselaar                      

 8    D140022  Hendrix Scott                        2.950       2.950  1.15,3A    2100       2.950   6     1  J.H. Mieras                            

 9    I150012    Zaviar As                               3.200       3.200  1.15,7A    2100       3.200   2     1  R. Bakker     

Nakoersen favoriet(en)
Zaviar As

Nakoersen kanshebber(s)
Raoel Attack
Hendrix Scott
Give You All of Me
Impress Hil
Gygant Promise

Nakoersen outsider(s)
Fullrich v Assum
Faucon de Fael




                        

3                PRIX PAUL SCHULTEN COUTURIER (TF BRONZE                        18:54   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        1100         500        350      250        150          100  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F150031   Fortunata                                570          570  1.18,0A    2100         450   4     0  D. Brouwer                            

 2    F130126   Dravelliszt                             2.730       2.730  1.19,5A    2100       1.250   2     0  D. Minnema                           

 3    F130104   Diamond ER                          4.410          200  1.17,3B    2100         200   9     0  T.H. Kooyman                        

 4    F130131   Dame Quick                           4.580             0  1.16,6A    2100            0   0     0  R. Bakker                               

 5    F140051   Emkih de Vandel                   5.510          450  1.18,0A    2100         450   2     0  H. Ebbinge                             

 6    BL150017  Fenia Royale TF                    5.850          300  1.19,0B    2100         300   1     0  N. Jongejans                          

 7    F130067   Dona de Vrie                         8.280       8.280  1.16,0A    2100       1.045   7     0  J.T.S. Dekker                        

 8    BL130016  Diva Divine TF                       9.397       9.397  1.16,6A    2100         650   3     0  R.L. Pools                              

 9    F130113   Dragon du Bourg                 11.130          100  1.15,6A    2100         100   5     0  M. Brouwer                           

10   F130127   Duc des Clerbosq                12.430      12.430  1.15,4B    2100         300   2     0  D.P. Tesselaar                      

11   F120107   Chronos du Lude                 12.625      12.625  1.15,8A    2100       7.535  11     0  J. Offeringa                           

12   BL140010  Encore Sun TF                     13.780       1.250  1.17,3A    2100       1.250   3     1  J. van Rijn                              

 

Nakoersen favoriet(en)
Diva Divine TF
Encore Sun TF
Fortunata 
Chronos du Lude


Nakoersen kanshebber(s)
Emkih de Vandel
Dona de Vrie
Duc des Clerbosq


Nakoersen outsider(s)
Dame Quick
Diamond ER
Fenia Royale TF



 

4                M.O.M. VASTGOED TROFEE (PAYDAY WINNER                          19:21   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 15.000.                                                                                

  Prijzen:  (        1250         625        300      200        125               )   + 10 procent fokpremie


 1
    D140039  Harley D Energy                   11.420       9.820  1.14,7A    2100       4.920  10     0  F. Verkaik                              

 2    NL110032  Eristoff Blue                        10.095      10.095  1.15,0A    2100       2.745  17     0  J.T.S. Dekker                        

 3    NL120112  Freek Schermer                    10.270      10.270  1.15,3A    2100         350   7     0  A. Bakker                               

 4    D120096  Star's Speed                        10.391       1.250  1.13,5A    2100       1.100   1     0  J. van Rijn                              

 5    D130008  Ghilaine F Boko                   10.465      10.465  1.14,8A    2100       3.650  11     1  M.F. Rothengatter                

 6    D140004  Harbour Eightysix                11.365       2.015  1.14,1A    2100       1.315   9     0  H.W. Langeweg jr.                

 7    D130065  Easy Going BR                    11.831      11.831  1.14,2A    2100       4.210  13     2  R.T. de Vlieger                      

 8    NL090176  Cassandra D                        13.930      13.930  1.14,5A    2100       1.355  18     0  E. Korrel   


Nakoersen favoriet(en)
Ghilaine F Boko
Harley D Energy

Nakoersen kanshebber(s)
Harbour Eightysix
Easy Going BR
Eristoff Blue

Nakoersen outsider(s)

Star's Speed
Cassandra D
Freek Schermer


                             

5                BEURSGENOTEN BREEDERS CROWN E/F/G                              19:56   uur

Draverij van meet voor 5- t/m 7-jarige hengsten en ruins. (15% fokpremie + 5 % hengstenhouders)                        

  Prijzen:  (        3450       1725        830      550        345               )   + 10 procent fokpremie


 1
    NL130070  Grift Jr                                15.259      23.934  1.12,7A    2100         160   2     0  R. Bakker                               

 2    NL130051  Gideon H Renka                   21.315      24.925  1.14,5A    2100     10.925  16     5  J. van Rijn                              

 3    NL120214  Fabio Bianco                       24.645      24.645  1.13,0A    2100       4.375   8     2  J. de Leeuw                          

 4    NL130150  Gustafson                           45.056      47.494  1.12,0A    2100     21.670   6     1  H. Ebbinge                             

 5    NL120176  Favourite Wish                    29.006      30.431  1.13,8A    2100       8.045  10     2  R.L. Pools                              

 6    NL110270  Easy Joe                              54.276      55.011  1.13,2A    2100       8.580  15     0  M.F. Rothengatter                

 7    NL110229  Everton                                46.324      56.089  1.12,1A    2100         640   3     0  Mw. D. Paling                         

 8    D120060  Flashback                            79.492      14.095  1.12,9A    2100         150   2     0  A. Bakker                               

 9    NL120222  Fanatic Star                         20.578      20.578  1.14,3A    2100       1.500   2     0  D. Brouwer   

Nakoersen favoriet(en)
Gustafson

Nakoersen kanshebber(s)
Fabio Bianco
Easy Joe
Everton
Fanatic Star
Grift jr 

Nakoersen outsider(s)
Gideon H Renka
Flashback
Favourite Wish


                        

6                BREEDERS COURSE TWEEJARIGEN (HALVE FINALE)                  20:23   uur

Draverij van meet voor tweejarige paarden. (loting)                                                                    

  Prijzen:  (      10000       5000       2400     1600      1000               )   + 10 procent fokpremie


 1
    D160079  Gaya de Pervenche              10.000             0  1.16,4A    1609            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 2    S160004   Indigo River                               0             0               1609            0   1     0  R. Bakker                               

 3    NL160050  Jo Jo Harley                               0             0               1609            0   0     0  J. de Leeuw                          

 4    I160009    Andromeda Font                     650          650  1.15,9A    1609         650   1     0  D. Brouwer                            

 5    I160010    Atlantic Wise L                           0             0               1609            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 6    NL160105  Jewel Star                                  0             0               1609            0   0     0  J. van Rijn                              

 7    BL160003  My Love Zen                               0             0               1609            0   0     0  R. Wester                               

 8    NL160064  Jari L Petnic                            430          430  1.19,6A    1609         430   1     0  F.A. Westerveld                    

 9    I160008    Arquana As                           3.000       3.000  1.14,8A    1609       3.000   1     1  H. Ebbinge                             

 

Nakoersen favoriet(en)
Arquana As 
Indigo River

Nakoersen kanshebber(s)
My Love Zen
Andromedo Font
Gaya de Pervenche
Atlantic Wise L

Nakoersen outsider(s)
Jo Jo Harley
Jewel Star
Jari L Petnic



 

7                DERBY DER VIERJARIGEN (FINALE)                                                20:50   uur

Draverij van meet voor vierjarige Nederlandse paarden.                                                                  

  Prijzen:  (        8100       4050       1945     1295        810               )   + 10 procent fokpremie


 1
    NL140149  Happy Occagnes                   8.481      10.045  1.13,7A    2100       2.815   8     0  J. de Leeuw                          

 2    NL140156  Hillary Queen                       48.740      58.240  1.12,9A    2100     32.865   7     2  R. Bakker                               

 3    NL140088  Hugo Lobell                         25.583      25.583  1.12,7A    2100     12.083   3     2  H. Ebbinge                             

 4    NL140127  Highspeed Aresy                   8.693      12.695  1.14,7A    2100       3.560   9     0  J.T.S. Dekker                        

 5    NL140111  Hooters USA                        36.483      50.121  1.13,4A    2100     13.561  10     1  H.W. Langeweg jr.                

 6    NL140004  Hasta la Vista                      10.850      11.840  1.14,3A    2100       6.040  11     1  Mw. C.D. Aalbers                 

 7    NL140026  Hayley Jet                             8.785      19.270  1.13,8A    2100       1.585   5     1  J. van Rijn 

Nakoersen favoriet(en)
Hugo Lobell
Hillary Queen

Nakoersen kanshebber(s)
Hooters USA
Highspeed Aresy 
HAst la Vista

Nakoersen outsider(s)
Hayley Jet
Happy Occagnes


                             

8                GROTE UNITROT PRIJS 2018                                                          21:17   uur

Draverij van meet voor driejarige paarden, die ingeschreven stonden op de Unitrotveiling van 2016.                     

  Prijzen:  (        7000       3300       1600     1000        600          450  )  + 10 procent fokpremie


 
1    NL150044  Ideaal                                  11.300      21.300  1.15,9A    2100     21.300   5     1  P. de Haan                              

 2    NL150123  Indian Fanatic                       3.630       4.330  1.17,3A    2100       4.330   5     2  H.W. Langeweg jr.                

 3    NL150116  Incredible Drpol                    1.625       2.925  1.17,9A    2100       2.925   3     0  R. Bakker                                

 4    NL150039  Ilclassico Renka                  19.481      30.745  1.15,2A    2100     22.660   9     3  R.L. Pools                              

 5    BL150006  Letitbe Vrijthout                   4.148             0  1.16,6A    2100            0   0     0  R. Wester                               

 6    NL150060  Iris Baldwin                           4.250       6.450  1.17,2A    2100       6.450   5     2  H. Ebbinge                             

 7    NL150066  Isabella JE                           22.803      40.285  1.15,0A    2100     26.975  10     4  D.J. Hof                                   

 8    NL150025  Iowa River                             1.765       2.885  1.16,0A    2100       2.485   8     0  N. Jongejans                         

 9    NL150046  Immortality                           1.270       2.370  1.18,0A    2100       2.370   5     0  T.H. Kooyman                        

10   BL150008  Loverboy Vrijthout                1.180       1.180  1.16,7A    2100       1.180  12     0  F.W. van der Blonk               

11   NL150113  Indy Flevo                               625          625  1.16,3A    2100         625   4     0  J. van Rijn                              

12   D150074  Iban Beuckenswyk                     0             0               2100            0   0     0  R. de Beer      

Nakoersen favoriet(en)
Indy Flevo
Ilclassico Renka

Nakoersen kanshebber(s)
Isabella JE
Indian Fanatic
Ideaal

Nakoersen outsider(s)
Iris Baldwin
Letitbe Vrijthout 
Incredible Drpol


                       

9                HOTEL TJAARDA TROFEE (PAYDAY WINNER                             21:44   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 8.000.                                                                                 

  Prijzen:  (        1000         500        240      160        100               )   + 10 procent fokpremie

 
 1
    NL130064  Gina EMC                              7.070       7.070  1.15,0A    2100       3.150   7     1  J. van der Wal                       

 2    D130107  Mr Blitzer Byd                       5.250       2.600  1.17,6A    2100            0   2     0  J. van Rijn                              

 3    NL130137  Gwydion                               5.595       6.645  1.14,6A    2100       4.050   7     3  J.H. Mieras                            

 4    BL120020  Ixelle Bolets                          6.376       6.376  1.15,2A    2100       1.570   3     2  H.W. Langeweg jr.                

 5    NL140012  Hardwell de Heot                   6.676       6.676  1.15,1A    2100       2.231   4     1  H. Ebbinge                             

 6    NL140007  Hollywood Star                     6.700       6.700  1.14,8A    2100       6.700   4     3  D.P. Tesselaar                      

 7    NL100252  Drogba Apache                     7.950       7.950  1.15,0A    2100       3.805  21     0  E. Korrel                                 

 

Nakoersen favoriet(en)
Gwydion
Hollywood Star

Nakoersen kanshebber(s)
Ixelle Bolets
Hardwell de Heot

Nakoersen outsider(s)
Drogba Apache
Gina EMC
Mr Blitzer Byd 




 

80              Kwalificatieproef Trotteur Francais                                                  17:00   uur

 1    F150003   Force Tranquille                         0             0               2100            0   0     0  H.A.J. Grift                             

 2    F150022   Fly With Me                           1.450       1.450  1.19,2B    2100            0   4     0  D. Brouwer                            

 3    F110120   Belle Bonanza                     19.820      19.820  1.14,6A    2100         950   6     1  R.T. de Vlieger     


                

81              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                          17:10   uur


1
    S160005   Kinda Like'em                            0             0               1609            0   0     0  P.J.P. Hagoort    

                  

90              Kwalificatieproef                                                                             17:20   uur

 


1
    I120016    Trecciadoro Rex                  94.884      19.464  1.10,9A    2100            0   0     0  A. Posthumus     





Succes !