Victoria Park Wolvega
23 Juni 2018


Uitslagen Victoria Park zaterdag 23 juni,

Rick Ebbinge ,Finn Verkaik, Robin Bakker  en Draviet Stable zijn allen twee maal succesvol ! 


Noble Dolly knokt zich naar de zege met trainer Cees Kamminga in de sulky !

Hurricane wint ondanks het startnummer 7 en blijft de concurrentie voor

Fleur Starlake bevestigd goede vorm met een fraaie zege voor eigenaar dhr de Groot

Clopin de Boulay (Draviet Stables) wint zeer gemakkelijk en heeft niets te vrezen

Alwin Bakker en zijn Cameleon leiden het veld de laatste rechte lijn in en houden fraai stand ! 

Finn Verkaik scoort zijn 2e dag zege: Happy Hollandia klopt op speed de grote favoriet ! 

Calamintha kent met Rob de Vlieger een winnend debuut !

Tsunami Diamant wint ondanks 20 meter handicap de 4 jarige Challange die 10.000 gedoteerd was

Geen vuiltje aan de lucht voor Erwin Bot met zijn Italiaanse draver Vaduz Wise As ! 

Volare de Lou (ook Draviet Stables) wordt sterk gereden door Andre Bakker en wint fraai voor stal Grift !

Tot slot rijdt Robin Bakker de drie jarige Zar Laksmy naar een verwachtte zege 



Eerste koers, 2100 m:

     

1e

7

 

Noble Dolly              

C.F.Kamminga                                                   

1.14,2

2e

8

 

Touch of Wind Bi         

     

3e

3

 

Edgar Flevo               

     

4e

2

 

Favourite Wish           

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,40  Pl. 1,10  1,10  1,20

Duo 4,10

Trio 20,00

Koppel 1,70

             

Tweede koers, 2100 m:

     

1e

7

 

Hurricane                

H. Ebbinge                                                       

1.17,0

2e

3

 

Hoot Mon Amour           

   

3e

11

 

Holland                  

     

4e

1

 

Hendrik Schermer         

   

Niet gestart:          

     

Winnend 1,40  Pl. 1,10  1,70  1,20

Duo 18,30

Trio 61,70

Koppel 17,50

             

Derde koers, 2100 m:

     

1e

2

 

Fleur Starlake           

F.Verkaik                                                      

1.14,4

2e

10

 

Heres Beuckenswijk       

   

3e

1

 

Fleur Swagerman          

   

4e

11

 

Monaco Royal Event       

   

Niet gestart:          

     

Winnend 5,00  Pl. 1,70  1,20  2,50

Duo 12,40

Trio 108,60

Koppel 5,60

             

Vierde koers, 2600 m:

     

1e

3

 

Clopin du Boulay         

H.Ebbinge                                                      

1.17,3

2e

5

 

Bleuet d'Airou           

     

3e

2

 

Djoko's Way              

     

4e

9

 

Destrier Atout           

     

Niet gestart: 8 Baladin Williams                  

   

Winnend 1,60  Pl. 1,20  1,50  1,60

Duo 6,40

Trio 12,80

Koppel 5,40

             

Vijfde koers, 2600 m:

     

1e

5

 

Cameleon                  

Alwin Bakker                                                    

1.17,3

2e

9

 

Colza du Gers            

     

3e

13

 

Emeraude Jiji            

     

4e

4

 

Dream Vacation           

     

Niet gestart:          

     

Winnend 20,30  Pl. 4,80  6,10  2,30

Duo 438,90

Trio JP

Koppel 106,50

             

Zesde koers, 2100 m:

     

1e

5

 

Happy Hollandia          

F. Verkaik                                                      

1.16,9

2e

1

 

Officer Stephen          

     

3e

4

 

Ghickadee HPK            

   

4e

7

 

Highlander               

     

Niet gestart: 2 Haubertje                   3 Germany Attack                 

 

Winnend 5,00  Pl. nvt  nvt  nvt

Duo 11,00

Trio 207,10

Koppel nvt

             

 

 

Zevende koers, 2100 m:

     

1e

2

 

Calamintha               

R.T. de Vlieger                                                 

1.18,5

2e

1

 

Raoel Attack             

     

3e

5

 

Henri Buitenzorg         

     

4e

4

 

El Butre                 

     

Niet gestart: 6 Indi di Quattro                   

   

Winnend 2,80  Pl. 1,40  3,50  3,10

Duo 10,30

Trio 57,30

Koppel nvt

             

Achtste koers, 2600 m:

     

1e

7

 

Tsunami Diamant          

R. Bakker                                                       

1.16,2

2e

4

 

Hummer Scott             

     

3e

6

 

Heart of Steel           

     

4e

2

 

Pearl Stardust           

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,40  Pl. 1,20  1,80  1,90

Duo 4,60

Trio 10,70

Koppel nvt

             

Negende koers, 2100 m:

     

1e

7

 

Vaduz Wise As            

E. Bot                                                           

1.14,7

2e

6

 

Hedy Beuckenswyk         

   

3e

3

 

Inspector Bros           

     

4e

4

 

Drogba Apache            

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,60  Pl. 1,70  3,20  10,50

Duo 5,00

Trio 92,20

Koppel nvt

             

Tiende koers, 2600 m:

     

1e

10

 

Volare de Lou            

A. Bakker                                                       

1.16,8

2e

9

 

Tsar d'Andain            

     

3e

5

 

Ustin de Littry          

     

4e

3

 

Valerio Jet              

     

Niet gestart: 7 Skipper Gede                       

   

Winnend 46,90  Pl. 8,80  1,70  2,50

Duo 137,70

Trio JP

Koppel nvt

             

Elfde koers, 2100 m:

     

1e

3

 

Zar Laksmy               

R. Bakker                                                       

1.16,8

2e

8

 

Charmeur Royal            

     

3e

2

 

Flabbergasted            

     

4e

7

 

Hadine                   

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,40  Pl. 1,60  2,30  3,00

Duo 3,60

Trio 24,00

Koppel nvt

             

Totalisatoromzet: € 60.860,50

     
             

 


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 23  juni

Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers


Koers 1 t/m 5  zijn Premium koersen.

1 PRIX ROBERT BI (ELITE CHALLENGE)                           11:05 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 45.000.                                                                                 

Prijzen: ( 3000 1250 750 400 250 200 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 NL090400 Cremers Boy               34.771 35.397 1.13,7A 2100 1.000 6 0 Mw. G.M. de Wolf                  

 2 NL120176 Favourite Wish             27.506 28.931 1.13,8A 2100 6.545 7 2 J. van Rijn                               

 3 NL110231 Edgar Flevo                   29.255 29.255 1.13,7A 2100 1.900 4 0 J.W.M. Engwerda                  

 4 S130006 Major Brown               30.192 30.192 1.13,0A 2100 3.750 4 1 R.L. Pools                               

 5 S110044 Tequila F.                    33.146 33.146 1.13,3A 2100 2.240 5 0 S. Schoonhoven                    

 6 NL100136 Dean Bros                      36.185 36.185 1.14,2A 2100 1.150 3 1 D.P. Tesselaar                       

 7 D130097 Noble Dolly                   41.800 5.950 1.12,4A 2100 1.250 2 0 C.F. Kamminga                      

 8 I120033 Touch of Wind Bi           43.708 43.708 1.12,2A 2100 9.982 5 4 H. Ebbinge          

Nakoersen Favoriet
Noble Dolly   DP
Favorite Wish 
Touch of Wind Bi

Nakoersen kanshebber(s)
Edgar Flevo  DP
Major Brown   DP
 
Nakoersen outsider(s)
 
Tequila F.
Dean Bros  DA
Cremers Boy 



                    

2 CHAMPIONNAT D'ÉTÉ (MERWESTAAL TALENT 11:30 uur

Draverij van meet.                                                                                                      

Prijzen: ( 3500 1650 750 500 250 200 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 NL140151 Hendrik Schermer         3.220 3.220 1.16,3A 2100 2.690 11 1 F.W. van der Blonk                

 2 NL130119 Gigi l'Amoroso             1.480 1.480 1.16,1A 2100 1.480 8 0 M.C. Vergay                           

 3 NL140103 Hoot Mon Amour             3.325 3.325 1.16,7A 2100 3.175 12 3 J. de Leeuw                           

 4 D140049 Heine Attack               1.150 1.150 1.16,6A 2100 1.150 7 1 R. Bakker                                

 5 D140120 Race for Fame             1.850 1.850 1.16,4A 2100 1.850 5 1 D.P. Tesselaar                       

 6 D130014 Devil                                   3.820 3.820 1.15,0A 2100 1.680 7 1 J.V.M.G. Verbeeck                

 7 NL140144 Hurricane                      7.625 7.625 1.14,6A 2100 5.675 5 2 H. Ebbinge                              

 8 NL120260 Fullrich v Assum           1.755 1.755 1.16,1A 2100 585 4 0 A. Bakker                                

 9 I150013 Zante Grif                      1.400 1.400 1.16,5A 2100 1.400 2 0 D. Brouwer                             

10 NL120090 Feanfan                        2.210 2.210 1.17,4A 2100 295 5 0 E. Bot                                       

11 S140010 Holland                         1.100 1.100 1.16,3A 2100 1.100 2 1 H.W. Langeweg jr.        


Nakoersen Favoriet
Hurrican DA
Holland
Zante Griff DP   

Nakoersen kanshebber(s)
Hoot Mon Amour
Hendrik Schermer DP
Gigi L'amoroso
Fullrich v Assum DP
Race for Fame



         

3 PRIX WOLVEGA INT YEARLING SALE 2018 (BOKO 11:55 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 19.000.                                                                                 

Prijzen: ( 2500 1100 650 300 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 NL120200 Fleur Swagerman         16.655 16.655 1.14,2A 2100 7.715 16 2 T. Bos                                      

 2 NL120207 Fleur Starlake             16.526 16.526 1.14,6A 2100 2.200 3 0 F. Verkaik                               

 3 D110113 Ernie Digger                 10.479 0       1.15,2A 2100 0 0 0         J.T. de Jong                           

 4 D140024 Umbra                         11.091 8.975 1.13,4A 2100 6.375 9 2 H. Ebbinge                              

 5 NL130072 Galvani Boko               11.123 24.490 1.13,7A 2100 4.300 6 2 D.P. Tesselaar                       

 6 S130015 Dark Witch Sisu           13.211 13.211 1.15,2A 2100 3.450 6 1 S. Schoonhoven                    

 7 D130039 Faday Scott                        13.600 13.600 1.14,6A 2100 280 5 0 R.T. de Vlieger                       

 8 D110112 Edgar Kievitshof           13.988 0      1.15,7A 2100 0 1 0         R.R. Slijfer                               

 9 NL100119 Deposito                          15.895 15.895 1.14,2A 2100 505 7 0 L. de Vries                             

 10 D140030 Heres Beuckenswijk     17.174 11.520 1.14,5A 2100 6.850 7 3 H.W. Langeweg jr.                 

11 S130002 Monaco Royal Event       17.650 17.650 1.15,1A 2100 625 3 0        J. de Leeuw              


Nakoersen Favoriet
Galvani Boko DP
Heres Beuckenswijk
Fleur Starlake

Nakoersen kanshebber(s)
Monaco Royal Event
Umbra DA
Dark Witch Sisu 
Faday Scott

Nakoersen outsider(s)
 
Fleur Swagerman
Deposito D4

 

 

 

             

4 PRIX AS DES JACQUETS (TROTTEUR FRANCAIS 12:25 uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 50.000. (g.l.s.)                                                    

Prijzen: ( 2750 1250 700 300 250 150 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 F120119 Calao des Ajoncs           18.360 18.360 1.16,2A 2600 200 7 0 J.P. Kloppenburg                  

 2 F130112 Djoko's Way               22.140 22.140 1.16,3A 2600 5.350 8 2 J. van Rijn                               

 3 F120117 Clopin du Boulay           23.450 23.450 1.14,6A 2600 11.840 7 4 H. Ebbinge                              

 4 F120130 Cyrius Rose                      24.406 0         1.13,5A 2600 0 0 0 B. Van Ghelewe                     

 5 F110158 Bleuet d'Airou             25.630 25.630 1.14,8A 2600 5.050 13 1 J.P.C. Oorthuijsen                 

 6 F100157 Artax Vert                           26.415 26.415 1.15,2A 2600 1.275 7 0 D.P. Tesselaar                       

 7 F110095 Bunker du Hamel           28.780 28.780 1.14,4A 2600 3.000 11 0 J. de Leeuw                           

 8 F110156 Baladin Williams           35.110 35.110 1.14,1A 2600 5.100 10 0 J. Fikse                                   

 9 F130038 Destrier Atout             42.775 4.275 1.15,1A 2600 225 2 0 R. Bakker                                

10 F100168 Azur de Clerlande         43.055 250 1.14,5A 2600 0 0 0 J.V.M.G. Verbeeck                

11 F110177 Brooklyn du Bourg         43.720 43.720 1.14,8A 2600 0 1 0 M. de Jong                             

12 F120053 Carat du Vivier           45.270 150         1.13,6A 2600 150 1 0 S. Woudstra       

 

Nakoersen Favoriet
Clopin du Boulay  DA

Nakoersen kanshebber(s)
Djoko's Way 
Cyrius Rose
Bunker de Hamel
Baladin Williams

Nakoersen outsider(s)
 
Bluet d'Airou
Azur de Clerande

 

                    

5 PRIX ACHILLE CASSART (TROTTEUR FRANCAIS 13:05 uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 20.000. (g.l.s.)                                                    

Prijzen: ( 2500 1100 650 300 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 F140084 Elusive Bond               0 0 2600 0 0 0 H. Ebbinge                              

 2 F140060 Elias                                    3.200 3.200 1.16,3A 2600 1.200 4 0 A. Posthumus                       

 3 F130051 Douce Soiree               7.325 7.325 1.16,2A 2600 3.050 8 0 A. Bakker                                

 4 F130096 Dream Vacation             7.519 295     1.14,7A 2600 150 1 0         J.V.M.G. Verbeeck                

 5 F120012 Cameleon                           8.405 8.405 1.16,4A 2600 7.600 11 2 Alwin Bakker                         

 6 F130116 Drop Meslois               8.450 0         1.17,9B 2600 0 1 0         J.P.C. Oorthuijsen                 

 7 F130059 Dolly Pop                         10.140 10.140 1.15,3A 2600 1.300 7 0 J. van Rijn                               

 8 F130111 Dino de Bourgogne       10.800 10.800 1.15,6B 2600 1.640 10 0 C.F. Kamminga                      

 9 F120120 Colza du Gers             11.490 500 1.17,1A 2600 500 7 0 R. de Beer                               

10 F120123 Certain Well                 14.380 14.380 1.17,1A 2600 700 4 0 M. Spin                                    

11 F120014 Cadence de Kacy           14.575 14.575 1.16,1A 2600 6.155 11 2 M. Wester                               

12 F120115 Cresus Turgot             14.940 650 1.14,9A 2600 0 1 0         J.H. Mieras                             

13 F140075 Emeraude Jiji             16.400 16.400 1.16,9A 2600 9.750 9 1 J. de Leeuw                           

14 F130105 Daeneris Jiel                       17.760 1.250 1.16,1B 2600 1.250 4 0 H.W. Langeweg jr.                 

15 F110120 Belle Bonanza             19.020 19.020 1.14,6A 2600 150 2 0          R.T. de Vlieger                       

16 F140049 Enzo                           19.050 250 1.14,6A 2600 250 1 0 J.F. van Dooyeweerd            

 

Nakoersen Favoriet
Daeneris Jiel
Cadence de Kacy
Emeraide Jij
Elias

Nakoersen kanshebber(s)
Elusive Bond
Enzo   DA
Drop Meslois
Certain Well

Nakoersen outsider(s)
 
Cameleon DA
Dino de Bourgogne
Bella Bonanza



6 DIERENKLINIEK EMMELOORD TROFEE 13:29 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 4.500. (g.l.s.)                                                                         

Prijzen: ( 900 450 215 145 90 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 D150106 Officer Stephen           2.900 1.400 1.15,5A 2100 1.400 2 2 D.P. Tesselaar                       

 2 D140040 Haubertje                          3.000 0         1.18,0A 2100 0 0 0        R. Bakker                                

 3 D130119 Germany Attack             3.000 3.000 1.16,0A 2100 3.000 5 1 R.L. Pools                               

 4 NL130040 Ghickadee HPK             3.650 3.650 1.16,0A 2100 1.450 6 0 R.A. Hauber                            

 5 NL140094 Happy Hollandia           3.750 3.750 1.17,0A 2100 2.400 4 4 F. Verkaik                               

 6 NL140028 Howie Star                          3.790 6.925 1.16,1A 2100 2.000 1 1 J. van Rijn                               

 7 NL140006 Highlander                       3.802 4.555 1.14,5A 2100 1.500 2 2 H. Ebbinge     



Nakoersen Favoriet
Officer Stephen
Highlander

Nakoersen kanshebber(s)
Howie Star
Happy Hollandia

Nakoersen outsider(s)
 
Haubertje

 

 

 

                         

7 DIERENKLINIEK WOLVEGA TROFEE (MERWESTAAL 13:53 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 600. (g.l.s.)                                                                           

Prijzen: ( 700 350 170 110 70 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 D150113 Raoel Attack               0 0                 2100 0 0 0 J.T.S. Dekker                         

 2 D150115 Calamintha                   0 0                  2100 0 0 0 R.T. de Vlieger                       

 3 D150117 French Kiss HR             0 0                  2100 0 0 0 C.F. Kamminga                      

 4 F140016 El Butre                          0 0                  2100 0 0 0 D. Brouwer                             

 5 NL140063 Henri Buitenzorg           0 0                 2100 0 0 0 R.L. Pools                               

 6 S150015 Indi di Quattro           0 0                 2100 0 0 0 R. Bakker                                

 7 S150021 Iglesias Boshoeve         0 0 1.19,8A 2100 0 1 0 J.P.C. Oorthuijsen                 

 8 S150040 Give You All of Me         300 1.16,5A 2100 300 1 0 M.F. Rothengatter                 

 9 BL140012 Kashmir EV                      324   1.20,4A 2100 0 0 0 J.V.M.G. Verbeeck   


Nakoersen Favoriet
Indi di Quattro

Nakoersen kanshebber(s)
Give You All for Me
Henri Buitenzorg
Raoel Attack
Calamintha

Nakoersen outsider(s)
 
Kasmir EV
French Kiss HR

 

             

8 VPW VIERJARIGEN CHALLENGE                                 14:17 uur

Prijzendraverij voor vierjarige paarden. (g.l.s.)                                                                       

Prijzen: ( 5000 2150 1000 600 340 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 NL140004 Hasta la Vista             9.360 10.350 1.15,2A 2600 4.550 5 1 J.T.S. Dekker                         

 2 D140047 Pearl Stardust             11.040 2.990 1.14,4A 2600 2.500 1 1 J. van Rijn                               

 3 D140078 Massai                        11.900 2.450 1.13,9A 2600 1.900 4 3 T.H. Kooyman                         

 4 NL140071 Hummer Scott               13.100 15.125 1.14,8A 2600 10.025 5 4 D.P. Tesselaar                       

 5 D140082 Hector di Quattro         15.270 470 1.15,3A 2600 470 2 0 H.W. Langeweg jr.    

--------------------------------------------------------------------------------------------------------   

 6 NL140153 Heart of Steel             21.264 22.600 1.13,8A 2620 11.805 6 3 R.T. de Vlieger                       

 7 D140089 Tsunami Diamant           171.750 0    1.11,4A  2620 0 0 0         R. Bakker              


Nakoersen Favoriet
Tsunami Diamant   + 20 meter

Nakoersen kanshebber(s)
Hummer Scott
Hector di Quattro
Massai
Heart of Steel  + 20 meter

Nakoersen outsider(s)
 
Hasta la Vista
Pearl Stardust



                  

9 FRISIAN ASCOT DAY 22 SEPTEMBER-PRIJS 14:41 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 10.000.                                                                                 

Prijzen: ( 1000 500 240 160 100 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 D140039 Harley D Energy           8.450 7.850 1.15,3A 2100 2.950 5 0 F. Verkaik                               

 2 D140114 Highyield Draviet         9.050 2.200 1.15,9A 2100 200 1 0 Mw. H.M. Janssen                

 3 D150030 Inspector Bros             5.475 0      1.15,5A 2100 0 0 0         S. Schoonhoven                    

 4 NL100252 Drogba Apache             6.425 6.425 1.15,2A 2100 2.280 13 0 E. Korrel                                  

 5 D150088 Cesare W                       6.465 1.100 1.15,2A 2100 1.100 2 0 K.L.C. Roeges                        

 6 NL140009 Hedy Beuckenswyk       7.675 7.675 1.14,1A 2100 4.100 6 1 H. Ebbinge                              

 7 I140017 Vaduz Wise As             8.350 8.350 1.14,5A 2100 5.050 4 3 E. Bot                                       

 8 NL150078 Innovation Love           9.038 11.100 1.14,9A 2100 8.350 2 1 R. Bakker                                

 9 D130065 Easy Going BR             9.171 9.171 1.14,2A 2100 1.550 7 1 R.T. de Vlieger     


Nakoersen Favoriet
Vaduz Wise As
Highyield Draviet
Innovation Love

Nakoersen kanshebber(s)
Hedy Beuckenswijk
Cesare W

Nakoersen outsider(s)
Easy Going Br
Inspector Bross

 

 

                  

10 PRIX THABOR JACK (TROTTEUR FRANCAIS 15:05 uur

Prijzendraverij voor Franse paarden. (g.l.s.)                                                                           

Prijzen: ( 1350 600 350 250 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 F110051 Bastien du Chef           25.710 24.260 1.15,0A 2600 6.220 12 1 H.W. Langeweg jr.                 

 2 F090037 Valet d'As                      63.367 63.367 1.13,9A 2600 400 2 0 S. Schoonhoven                    

 3 F090134 Valerio Jet                       92.027 28.650 1.14,7A 2600 3.800 4 0 A. Posthumus                       

 4 F110096 Beatnik Turgot             121.675 121.675 1.13,7A 2600 11.830 10 0 J. de Leeuw                           

 5 F080183 Ustin de Littry           126.130 126.130 1.13,8A 2600 1.700 3 0 C.F. Kamminga                      

 6 F070140 Tockeur d'Ocque           146.570 1.800 1.15,0A 2600 0 0 0 R. Bakker                                

 7 F060092 Skipper Gede               177.480  6.250 1.13,8B 2600 0 1 0 J.V.M.G. Verbeeck                

 8 F080186 Uster des Caillons         202.600 0        1.12,0A 2600 0 0 0 H.A.J. Grift    

-----------------------------------------------------------------------------------------------------                      

 9 F070176 Tsar d'Andain             264.990 264.990 1.12,8A 2620 1.250 2 0 H. Ebbinge                              

10 F090195 Volare de Lou             358.140 0              1.12,3A 2620 0 1 0 A. Bakker                                

11 F090127 Vinochka                          408.598 324.962 1.12,9B 2620 350 3 0 F. Sap            


Nakoersen Favoriet
Tsar d'Andain   
+ 20 meter
Beatnik Turgot

Nakoersen kanshebber(s)
Valerio Jet
Skipper Gede
Bastien du Chef 
Vinochka

Nakoersen outsider(s)
 
Volare de Lou    + 20 meter
Ustin de Littry

 

 

                           

11 HYPOTHEEKSHOP LEMMER TROFEE (MERWESTAAL 15:29 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.800. (g.l.s.)                                                                         

Prijzen: ( 700 350 170 110 70 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 NL140002 Horeau                            750 750 1.17,9A 2100 750 4 0 J.T. de Jong                           

 2 F150018 Flabbergasted             750 750 1.17,0A 2100 750 1 0 H. Ebbinge                              

 3 I150002 Zar Laksmy                       750 750 1.16,2A 2100 750 1 0 R. Bakker                                

 4 BL150008 Loverboy Vrijthout         770 770 1.17,0A 2100 770 8 0 F.W. van der Blonk                

 5 NL140027 Hickory Forest             790790  1.16,9A 2100 790 5 0 L. de Vries                             

 6 NL140047 Herald Scott                        910 1.17,0A 2100 910 4 0 A. Bakker                                

 7 NL140097 Hadine                             950 1.17,1A 2100 200 5 0 T.H. Kooyman                         

 8 D150111 Charmeur Royal             1.000 1.16,5A 2100 0 0 0 D. Brouwer                             

 9 N140001 Regiment                        1.280 1.15,4A 2100 0 0 0 M.F. Rothengatter                 

10 NL140033 Hayehwatha                 1.470 1.16,7A 2100 1.320 6 1 J. van Rijn                               

 

Nakoersen Favoriet
Zar Laksmy

Nakoersen kanshebber(s)
Regiment
Flabbergasted
Charmeur Royal

Nakoersen outsider(s)
 
Hayehwatha
Herald Scott
Hickory Forest

 

 

 

 

 

 

80 Kwalificatieproef Trotteur Francais                         10:00 uur

 

 1 F150020 Favorite d'Atout           0 0 2100 0 0 0 R. Bakker                                

 2 F150010 Fontaine                   0       2100 0 0 0 R. Wester                                

 3 F150029 Falco d'Airel             0       2100 0 0 0 A. Kelm                                   

 4 F150003 Force Tranquille           0 0 2100 0 0 0 H.A.J. Grift     

 

 

                         

81 Kwalificatieproef Tweejarigen                               10:10 uur

 

 1 D160002 Fair Winner               0 0 1609 0 0 0 C.F. Kamminga                      

 2 D160070 Spectacular               0 0 1609 0 0 0 H.W. Langeweg jr.    

 

 

 

             

90 Kwalificatieproef                                           10:20 uur

 

 1 NL150126 Indy Starlake             0 0 2100 0 0 0 Mw. S.K. de Glee                   

 2 D150016 I Can Dream                        0     2100 0 0 0 J.T. de Jong                           

 3 D150116 Idol                                         0 2100 0 0 0 D.P. Tesselaar                       

 4 US150048 Mascara Hanover           0 0 2100 0 0 0 J. de Leeuw                           

 5 D150060 Velten Limelight           0 0 2100 0 0 0 H. Ebbinge                              

 6 NL140114 Eat My Dust TF             0 0 2100 0 0 0 J.H. Mieras                             

 7 D140003 Willow Burgerheide       0 0 2100 0 0 0 R.L. Pools                               

 8 D150093 Samima Ferro               150 0 1.17,8A 2100 0 0 0 R.T. de Vlieger         

 

              

91 Kwalificatieproef                                           10:30 uur

 

 1 D150020 Ihagua F Boko             4.350 100 1.15,5A 2100 100 2 0 J. van Rijn                               

 2 NL110195 Ebony Space               5.060 1.16,4A  2100 0 0 0 J. de Leeuw                           

 3 D150063 Iris Flevo                 7.050 2.050 1.18,0A 2100 0 0 0 D.P. Tesselaar                       

 4 D150082 Very Impressive S       16.950 0 1.13,9A 2100 0 0 0 C.F. Kamminga                      

 5 D140067 Broadwell                 63.760 3.000 1.12,9A 2100 0 0 0 P.J.P. Hagoort                        



Veel Succes !