Victoria Park Wolvega
24 augustus  2018


Uitslagen van Victoria Park j.l vrijdag 25 augustus,

Goofy Greenwood maakt een winnend rentree in het Kampioensschap Nederlandse Paarden !
Blijdschap heerst kort want het tragische nieuws meld ons zaterdagochtend dat
Goofy wederom zeer zwaar geblesseerd is geraakt.

Hugo Langeweg jr scoort verassend voor trainer Ron Kuiper met Day of Love !
Met Ixelle Bolets maakt Hugo Langeweg jr zijn hattrick compleet en is hiermee de rijder v.d dag ! 


Capt Est de Mai en Rick Ebbinge maken hun favoriettenrol geheel waar

Gwydion en Jeffrey Mieras bevestigen goede vorm met een sterke zege en nemen sportieve revanche 

Carolien Aalbers en Raoel Attack zegevieren in de fraaie rose kleuren van dhr J. Stins

Tot slot scoort eindelijk Benji Boy (E. van den Bergh) zijn zege, na diverse klasseringen wint de ruin van Sipke Zandstra 



Eerste koers, 2600 m:

1e 10 Cap Est de Mai             H. Ebbinge                                                       1.15,9

2e 9 Djoko's Way              

3e 1 Colza du Gers            

4e 2 Cresus Turgot            

Niet gestart:          

Winnend 2,10  Pl. 1,40  2,00  3,00 Duo 15,10 Trio 143,80 Koppel 11,20

 

Tweede koers, 2100 m:

1e 9 Day of Love               H.W. Langeweg jr.                                                 1.15,3

2e 5 Elias                    

3e 6 Empereur Quick            

4e 10 Duc des Clerbosq          

Niet gestart:          

Winnend 25,10  Pl. 4,20  1,50  2,040 Duo 80,20 Trio 370,30 Koppel 25,90

 

Derde koers, 2100 m:

1e 8 Gwydion                   J.H. Mieras                                                       1.15,2

2e 5 Handsome Starlake        

3e 2 Harrison Boko            

4e 9 Forever H                

Niet gestart:          

Winnend 4,40  Pl. 2,00  2,40  4,90 Duo 29,70 Trio 450,80 Koppel 10,00

 

Vierde koers, 2600 m:

1e 1 Goofy Greenwood           H.W. Langeweg jr.                                                 1.14,2

2e 5 Banker Transs R          

3e 8 Durk M Boko              

4e 2 Crizzly Bear              

Niet gestart:          

Winnend 1,50  Pl. 1,10  2,10  1,40 Duo 20,70 Trio 131,70 Koppel 25,00

 

 

Vijfde koers, 2100 m:

1e 5 Ixelle Bolets             H.W. Langeweg jr.                                                 1.17,3

2e 2 Go Lucky                  

3e 1 Early Smiling            

4e 8 Hayley Jet                

Niet gestart:          

Winnend 2,10  Pl. 1,20  2,60  1,70 Duo 45,10 Trio 155,30

 

Zesde koers, 2100 m:

1e 6 Raoel Attack               Mw. C.D. Aalbers                                                 1.16,9

2e 5 Zack Wind                

3e 8 Hickory Forest            

4e 9 Loverboy Vrijthout        

Niet gestart: 2 Ide Beemd                   4 Incadance                      

Winnend 2,40  Pl. 1,20  1,20  1,50 Duo 3,60 Trio 18,90

 

Zevende koers, 2100 m:

1e 1 Benji Boy                 E. van den Bergh                                                 1.14,2

2e 6 Major Brown              

3e 5 Brazil Elegance          

4e 3 Fuggedaboutit            

Niet gestart:          

Winnend 8,90  Pl. 1,50  1,10  1,50 Duo 22,30 Trio 187,00

 

 

Totalisatoromzet: €49.511,00

 


Derby winnaar Goofy Greenwood keert terug in de piste na een vervelende blessure. Eerder dit jaar won de 5 jarige klasse draver in Parijs de Prix de Mirande en de Prix de Verdun, waarbij hij goede paarden klopte.
Een half jaar kunnen we Goofy weer aan het werk zien, eerder dat men had verwacht !
Het team van Hugo Langeweg jr en hun medische begeleiding hebben de ruin snel op het goede pad gekregen.
Hij maakt zijn opwachting in het kampioenschap van Nederlandse paarden en wij van nakoersen benoemen hem als favoriet ! 


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 24 augustus.

Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers
A   = 
het paard loopt in stalverband, gesamelijke winnend cote 


De koersen 1 t/m 4  zijn Premium koersen.

1                PRIX SEVERINO (TROTTEUR FRANCAIS SILVER                         17:40   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 30.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2750       1250        700      300        250          150  )  + 10 procent fokpremie

 

 1    F120120   Colza du Gers                      15.240       4.250  1.16,8A    2600       4.250  12     0  J.H. Mieras                            

 2    F120115   Cresus Turgot                     15.340       1.050  1.14,9A    2600         400   4     0  R. de Beer                              

 3    F120072   Comete de Baffais    A           17.600      17.600  1.16,6A    2600       8.660  17     2  M. Wester                              

 4    F120014   Cadence de Kacy       A          17.725      17.725  1.16,1A    2600       9.305  15     3  R. Wester                               

 5    F140075   Emeraude Jiji                       19.000      19.000  1.15,7A    2600     12.350  14     1  J. de Leeuw                           

 6    F110120   Belle Bonanza                     19.020      19.020  1.14,6A    2600         150   4     0  R.T. de Vlieger                      

 7    F130086   Duke Calin                           22.380       3.450  1.16,2A    2600       2.500   1     1  R. Bot                                      

 8    F120030   Casimaka                             22.750      22.750  1.14,8A    2600       4.200   8     0  T.H. Kooyman                        

 9    F130112   Djoko's Way                         23.090      23.090  1.16,3A    2600       6.300  11     2  J. van Rijn                              

10   F120091   Cap Est de Mai                     23.510      23.510  1.13,7A    2600            0   1     0  H. Ebbinge                             

11   F080048   Uko de Vaiges                      25.407      25.407  1.16,0A    2600         500   4     0  R.L. Pools                              

12   F090015   Vartabas                              26.015      26.015  1.16,0A    2600       2.165   9     0  Mw. L.D. Pegram                  

13   F110095   Bunker du Hamel                 29.630      29.630  1.14,4A    2600       3.850  14     0  M. Brouwer     

Nakoersen Favoriet

Cap Est de Mai DP
Bunker de Hamel
Cadence de Kacy

 

Nakoersen kanshebber(s)

Emeraude Jiji
Duke Calin
Djoko's Way
Casimaka

 

Nakoersen outsider(s) 

Colza du Gers
Vartabas
                 





2                PRIX BEAU GAMIN (TROTTEUR FRANCAIS BRONZE                    18:10   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F140087   Empereur Face                           0             0               2100            0   1     0  R. Wester                               

 2    F150022   Fly With Me                           1.450       1.450  1.19,2B    2100            0   3     0  D. Brouwer                            

 3    F130104   Diamond ER                          4.210             0  1.17,3B    2100            0   7     0  T.H. Kooyman                        

 4    F120011   Cazio Josselyn                      4.385       4.385  1.16,8A    2100       2.975   8     1  H. Ebbinge                              

 5    F140060   Elias                                      5.400       5.400  1.16,3A    2100       3.400   8     1  A. Posthumus                      

 6    F140030   Empereur Quick                    5.850       5.850  1.17,1B    2100       4.600  11     1  R. Bakker                               

 7    F130067   Dona de Vrie                         8.185       8.185  1.16,0A    2100         950   5     0  S. Schoonhoven                   

 8    F140063   Edwina Ecus                         9.345             0  1.18,6B    2100            0   0     0  T. Schwarma                         

 9    F130129   Day of Love                         11.720             0  1.15,4A    2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

10   F130127   Duc des Clerbosq                12.130      12.130  1.15,4B    2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

11   F140085   Express Dream                     12.712             0  1.16,2A    2100            0   0     0  J.V.M.G. Verbeeck      

Nakoersen Favoriet

Elias
 

Nakoersen kanshebber(s)

Empereur Quick
Express Dream
Cazop Josselyn
Dona de Vrie
Edwina Ecus 

 

Nakoersen outsider(s) 
Empereur Face
Fly With Me
        



3                FRISIAN ASCOT DAY TROPHY (MERWESTAAL                            18:40   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 4.500. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 
1    D140049  Heine Attack                         1.420       1.420  1.15,1A    2100       1.420  10     1  J. de Leeuw                          

 2    S140019   Harrison Boko                       1.670       1.670  1.15,9A    2100       1.670   7     0  R. Wester                               

 3    NL140095  Himoko Bianco                      1.685       1.685  1.17,5A    2100       1.590   9     1  R.T. de Vlieger                      

 4    NL130119  Gigi l'Amoroso                      1.790       1.790  1.16,1A    2100       1.790  10     0  M.C. Vergay                          

 5    D140100  Handsome Starlake               2.500             0  1.15,4A    2100            0   0     0  R.L. Pools                              

 6    D140087  Cover Girl                             2.780       2.280  1.16,6A    2100       1.500   6     2  R. Bot                                      

 7    I140009    Vizira Mil                               3.300       3.300  1.15,9A    2100       2.600   2     2  H.W. Langeweg jr.                

 8    NL130137  Gwydion                               3.595       4.645  1.14,6A    2100       2.050   6     2  J.H. Mieras                            

 9    NL120089  Forever H                              3.723       3.723  1.16,7A    2100       1.350   6     0  D.P. Tesselaar                      

10   NL140151  Hendrik Schermer                 3.910       3.910  1.15,5A    2100       3.380  17     1  F.W. van der Blonk               

11   NL130044  Goo River Flevo                    4.335       4.335  1.15,7A    2100       1.645   7     1  A. Bakker    

Nakoersen Favoriet

Handsome Starlake  Dp

 

Nakoersen kanshebber(s)

Gwydion   D4
Goo River Flevo
Vizira Mil

 

Nakoersen outsider(s) 

Forever H
Himoko Bianco 
Harrison Boko            
Cover Girl


         
   

4                CHAMPIONNAT DES TROTTEURS HOLLANDAIS                          19:10   uur

Draverij van meet voor Nederlandse paarden van vier jaar en ouder. (loting)                                            

  Prijzen:  (        4000       2000        900      500        250          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL130180  Goofy Greenwood             175.226    200.539  1.11,2A    2600    110.630   4     3  H.W. Langeweg jr.                

 2    NL090045  Crizzly Bear                         69.514      71.552  1.10,9A    2600       6.875   7     2  R. Bot                                      

 3    NL110149  Ennyus Boko                       45.580      45.580  1.13,2A    2600     14.050  15     1  Mw. C.D. Aalbers                 

 4    NL100136  Dean Bros                            40.795      40.795  1.14,2A    2600       5.760   7     2  D.P. Tesselaar                       

 5    NL080444  Banker Transs R                  89.154      89.822  1.12,4A    2600       2.100   7     0  J. van Rijn                              

 6    NL090124  Condor Motion                    61.642      61.642  1.12,0A    2600            0   0     0  A. Bakker                               

 7    NL140156  Hillary Queen                       48.090      57.590  1.12,9A    2600     32.215   5     2  R. Bakker                               

 8    NL100062  Durk M Boko                        33.460      33.460  1.13,3A    2600     11.100   8     5  F.W. van der Blonk   

Nakoersen Favoriet

Goofy Greenwood 

 

Nakoersen kanshebber(s)

Durk M Boko
Hillary Queen

 

Nakoersen outsider(s) 
Crizzly Bear D4
Dean Bros
Banker Transs R



 

5                DILLING DESIGN TROFEE (PAYDAY WINNER                             19:35   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 9.000.                                                                                 

  Prijzen:  (         900         450        215      145         90               )   + 10 procent fokpremie


 1
    D140116  Early Smiling                         5.425       3.500  1.15,1A    2100       3.300   8     1  Mw. H.M. Janssen               

 2    NL130005  Go Lucky                              5.569       8.100  1.15,6A    2100         865  12     0  M. Brouwer                           

 3    NL120241  Fyny Promise                        7.465       7.465  1.15,3A    2100       1.090   8     2  Mw. D. Paling                        

 4    NL110195  Ebony Space                         5.060       5.060  1.16,4A    2100            0   1     0  D. den Dubbelden                

 5    BL120020  Ixelle Bolets                          5.306       5.306  1.15,2A    2100         500   1     1  H.W. Langeweg jr.                

 6    NL130064  Gina EMC                              7.070       7.070  1.15,0A    2100       3.150   6     1  P. de Haan                              

 7    NL120070  Floral Girl                             8.160       8.160  1.15,5A    2100       1.015  10     0  R.L. Pools                              

 8    NL140026  Hayley Jet                             8.640      19.125  1.13,8A    2100       1.440   3     1  J. van Rijn      

Nakoersen Favoriet

Ixelle Bolets

 

Nakoersen kanshebber(s)

Haley Jet
Go Lucky
Early Smiling

 

Nakoersen outsider(s) 

Gina EMC
Floral Girl 




6                LEROWI SCHEVENINGEN-PRIJS (MERWESTAAL                         20:00   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (         700         350        170      110         70               )   + 10 procent fokpremie

 
1
    D130120  Giant di Mucho                           0             0               2100            0   1     0  N. Jongejans                         

 2    D150029  Ide Beemd                                  0             0               2100            0   1     0  D. Brouwer                            

 3    S150001   Edens Boy                                  0             0  1.19,1A    2100            0   1     0  F.A. Westerveld                    

 4    NL150052  Incadance                                280          280  1.17,9A    2100         280   7     0  J. van Rijn                              

 5    I150005    Zack Wind                               495          495  1.18,3A    2100         495   3     0  M.F. Rothengatter                

 6    D150113  Raoel Attack                            650          650  1.17,6A    2100         650   3     0  Mw. C.D. Aalbers                 

 7    D130127  Escada Deluxe                         830          830  1.19,9A    2100           80   1     0  M. Brouwer                           

 8    NL140027  Hickory Forest                         910          910  1.16,9A    2100         910   8     0  L. de Vries                            

 9    BL150008  Loverboy Vrijthout                  970          970  1.17,0A    2100         970  10     0  F.W. van der Blonk   

Nakoersen Favoriet

Zack Wind 
Incadence

 

Nakoersen kanshebber(s)

Raoel Attak 
Ide Beemd
Loverboy Vrijthout

 

Nakoersen outsider(s) 

Edens Boy
Hickory Forest 



7                FEGAT TROFEE (ELITE CHALLENGE)                                              20:25   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 40.000. Voor amateurrijders (m/v)                                                      

  Prijzen:  (        1000         500        240      160        100               )   + 10 procent fokpremie


 1
    NL080486  Benji Boy                             25.050      25.050  1.13,9A    2100       5.250  11     0  E. van den Bergh                  

 2    NL070487  Andrea Swagerman             25.490      25.605  1.14,0A    2100       2.315  23     0  K. Swagerman                      

 3    NL120240  Fuggedaboutit                     26.222      26.222  1.13,6A    2100       1.870   9     0  Ch.J. de Leeuw                    

 4    NL110231  Edgar Flevo                         30.455      30.455  1.13,7A    2100       3.100   8     0  J. Terstal                               

 5    NL080477  Brazil Elegance                    30.719      30.719  1.14,4A    2100       5.080  11     4  P.L.H.M. Wisker                    

 6    S130006   Major Brown                        32.244      32.244  1.12,9A    2100       5.802   9     1  W.M.J. Brouwer                    

 7    NL090400  Cremers Boy                        36.841      37.467  1.13,7A    2100       3.070  10     1  Mw. L.P.A. Kalis          

Nakoersen Favoriet

Major Brown
 

Nakoersen kanshebber(s)

Benji Boy
Edgar Flevo
Fuggedaboutit

 

Nakoersen outsider(s) 
Cremers Boy
Brazil Elegance
Andrea Swagerman









80
              Kwalificatieproef 2-jarige Trotteur Francais                                     16:20   uur


 1
    F160049   Garuda Fligny                            0             0               2100            0   0     0  A. Posthumus                      

 2    F160048   Granadella                                  0             0               2100            0   0     0  R. Wester  


                            

81              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                          16:30   uur

 
 1
    I160008    Arquana As                                0             0               1609            0   0     0  R. Bakker                               

 2    I160009    Andromeda Font                        0             0               1609            0   0     0  P.J.P. Hagoort                       

 3    D160082  Racing in Time                           0             0               1609            0   0     0  D.P. Tesselaar                       

 4    D160048  Janske Beemd                            0             0               1609            0   0     0  D. Brouwer      


                     

90              Kwalificatieproef                                                                             17:00   uur

 1    NL150114  Ike                                              0             0               2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 2    NL150021  Ice Queen                                   0             0               2100            0   0     0  N. Jongejans                         

 3    S150017   Isaac de Veluwe                          0             0               2100            0   0     0  P.J.P. Hagoort                       

 4    BL150003  Lookatme Vrijthout                    0             0               2100            0   0     0  F. Verkaik                              

 5    D150115  Calamintha                            3.350          700  1.14,8A    2100         700   1     1  R.T. de Vlieger                      

 6    S120029   Pi Raja Face                          7.781             0  1.15,2A    2100            0   0     0  J.P.C. Oorthuijsen                

 7    D130048  Obsession Eden                  10.710      10.710  1.15,2A    2100            0   1     0  J.C. Bot                                   

 

 8    NL130070  Grift Jr                                15.099      23.774  1.12,7A    2100            0   0     0  Mw. K. Hagoort                      

 


 

  

 

Succes !