Victoria Park Wolvega
19 januari 2018


Uitslagen van de meeting van vrijdag 26 januari:



Eerste koers, 2100 m:

     

1e

11

 

Volare Gar               

R.T. de Vlieger                                                 

1.16,4

2e

6

 

Gulomgoarre              

     

3e

4

 

Hoot Mon Amour            

   

4e

9

 

El Mec di Quattro        

     

Niet gestart: 2 Holiday Dragon                    

   

Winnend 5,50  Pl. 2,20  5,40  2,70

Duo 114,60

Trio 604,60

Koppel 93,60

             

Tweede koers, 2600 m:

     

1e

6

 

Comete de Baffais        

M. Wester                                                        

1.17,0

2e

2

 

Chronos du Lude          

     

3e

9

 

Catyama                  

     

4e

8

 

Ermes Atout              

     

Niet gestart: 3 Dona de Vrie                      

   

Winnend 9,70  Pl. 4,90  2,20  2,50

Duo 163,70

Trio 388,50

Koppel 52,70

             

Derde koers, 2100 m:

     

1e

3

 

Fleur Swagerman          

T. Bos                                                          

1.14,7

2e

7

 

Gideon H Renka           

     

3e

8

 

Gerrit Schermer          

     

4e

9

 

Iasi                     

     

Niet gestart:          

     

Winnend 30,80  Pl. 3,80  2,40  1,90

Duo 144,90

Trio 969,60

Koppel 55,50

             

Vierde koers, 3100 m:

     

1e

5

 

Baobab Celeste           

D.P. Tesselaar                                                   

1.17,2

2e

2

 

Bastien du Chef          

     

3e

7

 

Bernice du Chef          

     

4e

9

 

Betty Somolli            

     

Niet gestart:          

     

Winnend 8,20  Pl. 2,50  4,50  6,30

Duo 100,60

Trio 2.853,40

Koppel 55,00

             

Vijfde koers, 2100 m:

     

1e

2

 

Hunter Montana           

M.F. Rothengatter                                               

1.14,2

2e

5

 

French Kiss              

     

3e

4

 

Barbert                  

     

4e

9

 

Guy Pomponne             

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,50  Pl. 1,10  1,50  1,20

Duo 9,00

Trio 37,90

Koppel 10,80

             

Zesde koers, 2100 m:

     

1e

5

 

Gina EMC                 

P. de Haan                                                      

1.17,0

2e

7

 

Fledder Greenwood        

   

3e

2

 

Emile Renka              

     

4e

6

 

Elias DF                 

     

Niet gestart:          

     

Winnend 13,60  Pl. 1,80  1,70  1,10

Duo 35,90

Trio 90,90

Koppel 13,20

             

Zevende koers, 2100 m:

     

1e

3

 

Unar Bi                  

H. Ebbinge                                                       

1.13,9

2e

7

 

Gustafson                

     

3e

4

 

Fame Boko                

     

4e

6

 

Flavius                  

     

Niet gestart: 5 Vincent                           

   

Winnend 2,00  Pl. 1,10  1,60

Duo 4,00

Trio 7,20

 
             

Achtste koers, 2100 m:

     

1e

6

 

Excellent Legume         

M.C. Blankendaal                                                

1.14,5

2e

4

 

Fanatic Star             

     

3e

8

 

Dayenne Lane             

     

4e

1

 

Gwenda Beuckenswyk        

   

Niet gestart: 2 Samson Ris                        

   

Winnend 3,00  Pl. 1,10  1,10  1,10

Duo 6,80

Trio 17,00

Koppel 5,50

             

Totalisatoromzet: € 76.105,25

     

 



Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 26 januari
Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
het paard loopt zonder voor ijzers 
D4 =
het paard rondom zonder ijzers 


1                PRIX MICHA BROUWER (MERWESTAAL TALENT                         17:55   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 2.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

                                                    

 1    NL150040  I'myournightmare                    469          975  1.17,4A    2100         300   1     0  D. Brouwer                            

 2    D140105  Holiday Dragon                       500          500  1.15,4A    2100         200   1     0  A. Posthumus                      

 3    NL140099  Hot Shot Rob                          845          845  1.18,4A    2100            0   0     0  H. Hamming                           

 4    NL140103  Hoot Mon Amour                     850          850  1.17,3A    2100         700   2     0  J. de Leeuw                          

 5    D130002  Graceful Boko                         910          910  1.19,8A    2100            0   0     0  R. Wester                               

 6    NL130126  Gulomgoarre                         1.070       1.070  1.17,3A    2100            0   1     0  R. Bakker                               

 7    D130112  In my mind                            1.100             0  1.18,8A    2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 8    NL130129  Glenda Camelot                    1.150       1.150  1.17,8A    2100         300   1     0  T.H. Kooyman                        

 9    F140033   El Mec di Quattro                  1.150          500  1.15,4A    2100         500   1     0  D.P. Tesselaar                      

10   F140035   Et Voila Miss                         1.350       1.351  1.17,7A    2100         500   1     0  A. Bakker                               

11   I140006    Volare Gar                             1.600       1.600  1.17,0A    2100         750   1     0  R.T. de Vlieger                      

12   D120046  Fury di Mucho                       1.700       1.700  1.16,1A    2100         150   1     0  N. Jongejans                          

13   NL110150 Estellakingsdeep                  1.940       1.940  1.17,1A    2100            0   0     0 A.J. de Wit   

 

Nakoersen favoriet
El Mec Di Quattro
Hot Moon Rob
Holiday Dragon


Nakoersen kanshebber(s)
Volare Gar
I’myournightmare


Nakoersen outsider(s)
Et Voila Miss
In my Mind

  

                         

2                PRIX INTERNATIONAL TROT SERVICES (TF BRONZE                   18:25   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 20.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F120011   Cazio Josselyn                      3.910       3.910  1.17,1A    2600       2.500   2     1  R. Bakker                               

 2    F120107   Chronos du Lude                  6.440       6.440  1.15,8A    2600       1.350   2     0  R.L. Pools                              

 3    F130067   Dona de Vrie                         7.335       7.335  1.16,0A    2600         100   3     0  A. Bakker                               

 4    F110162   Black des Morins                   9.115       9.115  1.17,2A    2600       1.300   2     0  G. de Jong                             

 5    F120014   Cadence de Kacy                   9.770       9.770  1.16,1A    2600       1.350   2     0  R. Wester                               

 6    F120072   Comete de Baffais               11.440      11.440  1.16,8A    2600       2.500   2     1  M. Wester                              

 7    F120109   Camissa                               13.640             0  1.15,7A    2600            0   0     0  J. van Rijn                              

 8    F140014   Ermes Atout                        13.650      13.650  1.15,5A    2600            0   0     0  H. Ebbinge                             

 9    F120093   Catyama                              15.630      15.630  1.14,5A    2600         600   2     0  J. de Leeuw                          

10   F120030   Casimaka                             19.800      19.800  1.14,8A    2600       1.250   2     0  T.H. Kooyman           

Nakoersen favoriet
Ermes Atout

Nakoersen kanshebber(s)
Cazio Josselyn
Catyama
Chronos de Lude
Cadence de Kacy  DA
Casimaka
Comete de Baffais

Nakoersen outsider(s)
Black des Morins  DP
Camissa

            

3                PRIX LE LIVRE TIMOKO, LE PHÉNOMENE (PAYDAY                      18:55   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 13.500.                                                                                

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
  1
   NL130009  Godiva Flevo                       10.016      10.928  1.15,3A    2100         900   2     0  M. Brouwer                           

 2    NL100321  Diola P                                 10.045      10.045  1.15,8A    2100            0   0     0  Mw. D. Paling                        

 3    NL120200  Fleur Swagerman                10.440      10.440  1.15,7A    2100       1.500   2     0  T. Bos                                     

 4    NL130072  Galvani Boko                        6.823      20.190  1.14,0A    2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 5    NL120070  Floral Girl                             7.445       7.445  1.15,5A    2100         300   1     0  J. de Leeuw                          

 6    D130009  Galya Fortuna                       9.445       9.445  1.15,6A    2100       2.200   1     1  G.G.M. Gommans                 

 7    NL130051  Gideon H Renka                   11.040      14.650  1.15,6A    2100         650   1     0  J. van Rijn                              

 8    NL130146  Gerrit Schermer                   12.038      12.038  1.15,5A    2100       1.000   1     0  R.L. Pools                              

 9    D120097  Iasi                                      13.197             0  1.14,7B    2100            0   1     0   M. Nimczyk  

 

Nakoersen favoriet
Floral Girl
Galvani Boko  DP

Nakoersen kanshebber(s)
Gerrit Schermer  DA
Galya Fortuna
Gideon H Renka  DA

Nakoersen outsider(s)
Iasi  DA
Fleura Swagerman




                        

4                PRIX RADIO BALANCES (TROTTEUR FRANCAIS                          19:25   uur

Prijzendraverij voor Franse paarden. Winsom tot € 70.000. (g.l.s.)                                                      

  Prijzen:  (        2750       1250        700      300        250          150  )  + 10 procent fokpremie

                                                       

 1    F110158   Bleuet d'Airou                     20.580      20.580  1.14,8A    3100            0   2     0  A. Bakker                               

 2    F110051   Bastien du Chef                   21.340      20.540  1.15,0A    3100       2.500   1     1  D. den Dubbelden                

 3    F110095   Bunker du Hamel                 25.780      25.780  1.14,4A    3100            0   1     0  M. Brouwer                           

 4    F120060   Chance Classique                29.030             0  1.14,4A    3100            0   0     0  M. Nimczyk                            

 5    F110170   Baobab Celeste                   31.320       5.050  1.16,2A    3100         300   1     0  D.P. Tesselaar                      

 6    F100121   Adzio Family                       32.420      32.420  1.15,1A    3100       1.250   1     0  T.H. Kooyman  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                     

 7    F110175   Bernice du Chef                   45.590       1.100  1.14,7B    3120         400   2     0  J. van Rijn                              

 8    F110100   Bonefish Life                       45.730      45.730  1.14,3A    3120         700   1     0  J. de Leeuw                          

 9    F110072   Betty Somolli                       58.780      58.780  1.14,2A    3120       3.750   2     1  R.L. Pools                              

 

Nakoersen favoriet
Baobab Celeste 
Bunker de Hamel
 


Nakoersen kanshebber(s)
Bastien du Chef
Betty Somolli   + 20 meter
Bonefish Life   + 20 meter
Adzio Family

Nakoersen outsider(s)
Chance Classique
Bleuet d’Airou
Bernice du Chef    
+ 20 meter



5                REVANCHE REGIO CHALLENGE ALKMAAR                                    19:55   uur

Draverij van meet.                                                                                                     

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie

 
1    NL130075  Gently Boko                          4.451       6.135  1.15,4A    2100         250   1     0  D. Brouwer                            

 2    NL140054  Hunter Montana                    3.500       3.500  1.14,6A    2100       2.000   1     1  M.F. Rothengatter                

 3    D130107  Mr Blitzer Byd                       4.750       2.600  1.17,6A    2100            0   1     0  R. Bot                                      

 4    US110003 Barbert                                  5.750       5.750  1.16,4A    2100            0   1     0  J. van Rijn                               

 5    NL120237  French Kiss                           6.025       6.025  1.16,0A    2100         750   1     0  J. de Leeuw                          

 6    NL120165  Fabulous Well                       6.891       7.302  1.15,5A    2100         100   1     0  R. Bakker                               

 7    NL120086  Flavius Boko                         6.925       6.925  1.15,7A    2100            0   1     0  R. Wester                               

 8    NL120206  Flash Starlake                       7.105       7.105  1.15,9A    2100         400   1     0  R.T. de Vlieger                      

 9    NL130069  Guy Pomponne                     8.688       9.400  1.15,6A    2100       1.250   1     0 T.H. Kooyman     

 

Nakoersen favoriet
Hunter Montana  DP


Nakoersen kanshebber(s)
Guy Pomponne
Frensh Kiss DP
Flash Starlake
Barbert

Nakoersen outsider(s)
Gently Boko



                  

6                PRIX JOHN DE LEEUW (PAYDAY WINNER                                  20:25   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 6.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
1
    NL120096  Freiya van Jip                       2.660       2.660  1.16,8A    2100         450   2     0  Mw. C.D. Aalbers                 

 2    F140068   Emile Renka                          3.150          750  1.16,7A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 3    NL120235  Fire Lane                               3.600             0  1.17,3A    2100            0   0     0  J.T.S. Dekker                        

 4    D130070  Ghita Pasel                           3.780          980  1.16,8A    2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 5    NL130064  Gina EMC                              3.920       3.920  1.16,3A    2100            0   0     0  P. de Haan                              

 6    NL110172  Elias DF                                4.500       4.500  1.16,2A    2100         650   1     0  A. de Wrede                          

 7    D120029  Fledder Greenwood              5.039       1.870  1.15,1A    2100            0   1     0  R. de Beer                              

 8    NL080250  Borka Ling                            5.960       5.960  1.16,0A    2100         150   1     0 P.L.E. Wortel  

 

Nakoersen favoriet
Emile Renka

Nakoersen kanshebber(s)
Gina EMC
Freya van Jip  DA
Elias DA

Nakoersen outsider(s)
Fledder Greenwood
Fire Lane
Borka Ling
Ghit Pasel


                       

7                FINALE BOKO CHAMPIONS CHALLENGE                                        20:55   uur

Draverij van meet.                                                                                                     

  Prijzen:  (        4000       2000        900      500        250          200  )  + 10 procent fokpremie

 
1
    NL080486  Benji Boy                             20.700      20.700  1.14,3A    2100       1.250   1     0  S. Schoonhoven                   

 2    NL120011  Future Boko                        13.278      20.177  1.15,0A    2100         200   2     0  F.W. van der Blonk               

 3    I130008    Unar Bi                                21.136      21.136  1.14,1A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 4    NL120059  Fame Boko                          29.518      43.575  1.12,2A    2100       1.100   1     0  J.H. Mieras                            

 5    I140022    Vincent                                14.846      14.846  1.12,5A    2100       2.500   3     1  R. Bakker                               

 6    NL120212  Flavius                                29.615      31.295  1.14,0A    2100       1.250   1     0  D.P. Tesselaar                      

 7    NL130150  Gustafson                           23.386      25.824  1.13,2A    2100            0   0     0  R. Wester    

 

Nakoersen favoriet
Unar Bi  DP

Nakoersen kanshebber(s)
Gustafson
Flavius
Fame Boko
Vincent
Benji Boy

Nakoersen outsider(s)
Future Boko


                          

8                PRIX GOOFY GREENWOOD (BOKO CHAMPIONS                        21:25   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 25.000. Voor amateurrijders (m/v)                                                      

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    D130030  Gwenda Beuckenswyk       10.709       1.070  1.14,1A    2100            0   0     0  J. Elzinga                                

 2    I110020    Samson Ris                         14.338      14.338  1.14,3A    2100            0   0     0  Mw. H.F. Hofstra                   

 3    NL110175  Enjoy Dream                        17.999      19.777  1.14,2A    2100            0   0     0  Dr. S.T. van der Galien         

 4    NL120222  Fanatic Star                         18.078      18.078  1.14,3A    2100         400   1     0  E. van den Bergh                  

 5    NL120022  Floor Petnic                         19.819      19.819  1.13,7A    2100       1.000   1     0  W.M.J. Brouwer                    

 6    NL110102  Excellent Legume                20.022      20.022  1.13,6A    2100            0   0     0  M.C. Blankendaal                 

 7    NL070487  Andrea Swagerman             23.175      23.290  1.14,0A    2100            0   0     0  Mw. C.E. van Ooijen             

 8    NL100001  Dayenne Lane                      24.715      24.715  1.13,7A    2100       3.000   1     1  Mw. S. Stolker     

 

Nakoersen favoriet
Dayenne Lane
Excellent de Legume


Nakoersen kanshebber(s)
Fanatic Star DP
Samson Ris
Floor Petnic

Nakoersen outsider(s)
Enjoy Dream
Andrea Swagerman
Gwenda Beuckswyk


                

80              Kwalificatieproef Trotteur Francais                                                  17:10   uur

                                                       

 1    F120068   Cyrus d'Alba                         8.230       8.230  1.16,1A    2100       1.750   2     0  J. de Leeuw      
                   

90              Kwalificatieproef                                                                             17:20   uur

                                                   Winsom   Winsom                          Winsom   star  ove

 1    D140031  Huib Beuckenswyk                    0             0               2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 2    NL130119  Gigi l'Amoroso                           0             0               2100            0   0     0  M.C. Vergay                          

 3    D110101  Lady Joyce                            2.650             0  1.17,0A    2100            0   0     0  J.T.S. Dekker                         



Succes !