Victoria Park Wolvega
29 september 2018


Uitslagen Wolvega j.l zaterdag 29 september,

'Lunchmeeting op Wolvega begint rommelig na gebrekkig geluid voor de deelnemers '


Florijn maakt zijn ere ronde met John Dekker.                                      Zion Font zegeviert in de laatste koers van de meeting.





Ronald de Beer wint uiteindelijk de openingskoers met zijn Cresus Turgot 

Hedy Beuckenswyk wint van start tot finish en blijft de sterk lopende Cassandra D voor 

Durk M Boko en Frans van der Blonk tonen veel machtsvertoon en winnen erg sterk

Florijn en John Dekker zijn succesvol voor de stal van Rosalie Janssen en Luit de Vries 

 

Age Posthumus neemt resoluut de leiding en weer staa slotaanval en zegeviert ruim !

Zion Font en Rick Ebbinge winnen ondanks hun lastige startnummer en parcours 


Eerste koers, 2600 m:

     

1e

1

 

Cresus Turgot            

R. de Beer                                                      

1.16,3

2e

7

 

Baladin Williams         

     

3e

3

 

Comete de Baffais         

   

4e

4

 

Belle Bonanza            

     

Niet gestart:          

     

Winnend 40,80  Pl. 5,70  1,20  nvt

Duo 65,80

Trio 1089,10

Koppel nvt

             

Tweede koers, 2100 m:

     

1e

6

 

Hedy Beuckenswyk         

H. Ebbinge                                                       

1.15,0

2e

5

 

Cassandra D              

     

3e

4

 

Graham Convital          

     

4e

3

 

Ferran Convital          

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,70  Pl. 1,10  2,80  1,20

Duo 35,60

Trio 89,00

Koppel 30,60

             

Derde koers, 2100 m:

     

1e

5

 

Durk M Boko              

F.W. van der Blonk                                              

1.14,3

2e

6

 

Iron Vivant              

     

3e

3

 

Edgar Flevo              

     

4e

4

 

Major Brown              

     

Niet gestart:          

     

Winnend 3,30  Pl. 1,30  1,30  1,50

Duo 8,10

Trio 22,30

Koppel 3,40

             

Vierde koers, 2100 m:

     

1e

5

 

Florijn                  

J.T.S. Dekker                                                   

1.15,8

2e

7

 

Fyny Promise             

     

3e

8

 

Goo River Flevo          

     

4e

2

 

Hoot Mon Amour           

   

Niet gestart: 1 Harenne F Boko                    

   

Winnend 1,70  Pl. 1,20  1,60  1,90

Duo 11,90

Trio 29,00

Koppel 7,20

             

Vijfde koers, 2100 m:

     

1e

7

 

Hunter Dragon             

A. Posthumus                                                    

1.15,4

2e

11

 

Diablo Simoni            

     

3e

2

 

Zar Laksmy               

     

4e

9

 

Ivana Europoort          

     

Niet gestart:          

     

Winnend 6,30  Pl. 1,40  1,90  1,20

Duo 31,80

Trio nvt

Koppel 13,10

             

Zesde koers, 2100 m:

     

1e

8

 

Zion Font                

H. Ebbinge                                                      

1.15,2

2e

2

 

Regiment                 

     

3e

5

 

Early Smiling            

     

4e

3

 

Handsome Starlake        

   

Niet gestart:          

     

Winnend 1,50  Pl. 1,60  2,20  4,00

Duo 6,00

Trio 49,60

Koppel nvt

             

Totalisatoromzet: €34.819,50

     
             



Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 29 september.

Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers
A   = 
het paard loopt in stalverband, gesamelijke winnend cote 


Koers 1 tot en met 5 zijn Premium koersen.


1 PRIX HARAS DES DORRELLS (TROTTEUR FRANCAIS 11:35 uur

Draverij van meet voor Franse koersen. Winsom tot € 50.000. (g.l.s.)                                                    

Prijzen: ( 2750 1250 700 300 250 150 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 F120115 Cresus Turgot             15.740 1.450 1.14,9A 2600 800 6 0 R. de Beer                               

 2 F120120 Colza du Gers             16.640 5.650 1.16,3A 2600 5.650 14 0 J.H. Mieras                             

 3 F120072 Comete de Baffais         18.800 18.800 1.16,6A 2600 9.860 20 3 R. Wester                                

 4 F110120 Belle Bonanza             19.820 19.820 1.14,6A 2600 950 6 1 R.T. de Vlieger                       

 5 F130112 Djoko's Way               25.540 25.540 1.16,3A 2600 8.750 14 2 J. van Rijn                               

 6 F080048 Uko de Vaiges             25.707 25.707 1.16,0A 2600 800 6 0 R. Bakker                                

 7 F110156 Baladin Williams           40.360 40.360 1.14,1A 2600 10.350 13 1 J. Fikse        

 

Nakoersen favoriet(en)
Djoko's Way
Baladin Williams

Nakoersen kanshebber(s)
Colza du Gers  d4
Uko de Vaiges

Nakoersen outsider(s)
Belle Bonanza
Cresus Turgot   d4

 

 

                           

2 PRIX FERRY HOLLANDER (BOKO CHAMPIONS 12:05 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 17.500.                                                                                 

Prijzen: ( 2500 1100 650 300 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 D130039        Faday Scott               16.200 16.200 1.14,6A 2100 2.880 11 1 Mw. H.M. Janssen                

 2 NL140004 Hasta la Vista             11.497 13.135 1.14,3A 2100 7.335 12 1 J.T.S. Dekker                         

 3 NL120098 Ferran Convital           12.526 6.340 1.12,9A 2100 0 0 0 M.F. Rothengatter                 

 4 NL130173 Graham Convital           12.735 12.735 1.15,1A 2100 5.935 10 3 R. van Toor                             

 5 NL090176 Cassandra D               14.130 14.130 1.14,5A 2100 1.555 19 0 E. Korrel                                  

 6 NL140009 Hedy Beuckenswyk       14.475 14.475 1.14,1A 2100 10.900 11 2 H. Ebbinge                              

 7 F120132          Cristal Sun               15.130 15.130 1.15,5A 2100 400 6 0 A. de Wrede                           

 8 I110020         Samson Ris                 16.318 16.318 1.14,3A 2100 1.980 12 0 E.C. van den Berg  

 

Nakoersen favoriet(en)
Hedy Beuckenswyk  d4
Graham Convital

Nakoersen kanshebber(s)
Hasta la Vista  dp
Faday Scott
Samson Ris  d4

Nakoersen outsider(s)
Ferran Convital

 

 

 

 

 

                

3 PRIX ANEMONE.NL (ELITE CHALLENGE)                       12:35 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 60.000.                                                                                 

Prijzen: ( 2500 1100 650 300 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 NL070487 Andrea Swagerman     25.675 25.790 1.14,0A 2100 2.500 28 0 A. van der Blonk                    

 2 NL110184 Early Ricardo             29.420 29.420 1.13,7A 2100 6.070 10 1 J. de Leeuw                           

 3 NL110231 Edgar Flevo               31.055 31.055 1.13,7A 2100 3.700 10 1 J.W.M. Engwerda                  

 4 S130006       Major Brown                 32.744 32.744 1.12,9A 2100 6.302 10 1 R.L. Pools                               

 5 NL100062 Durk M Boko               34.610 34.610 1.13,3A 2100 12.250 11 5 F.W. van der Blonk                

 6 BL120005 Iron Vivant               42.326 39.766 1.13,7A 2100 900   1 0 H. Ebbinge                              

 7 NL110229 Everton                      46.669 56.434 1.12,1A 2100 985       4 0 R. Wester                                

 8 NL110270 Easy Joe                   54.826 55.561 1.13,2A 2100 9.130 16 0 M.F. Rothengatter    

 

Nakoersen favoriet(en)
Durk M Boko
Iron Vivant da

Nakoersen kanshebber(s)
Easy Joe
Major Brown dp
Everton

Nakoersen outsider(s)
Edgar Flevo dp

 

             

4 FINALE REGIO CHALLENGE GRONINGEN                     13:05 uur

Draverij van meet.                                                                                                      

Prijzen: ( 2500 1100 650 300 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 

     1 D140056      Harenne F Boko         A     1.700 1.700 1.18,2A 2100 1.700 6 2 D. Minnema                            

 2 NL140103 Hoot Mon Amour     A      6.065 6.065 1.16,1A 2100 5.915 18 4 M. Brouwer                            

 3 NL100157 Daisy va Camstra           13.610 13.610 1.14,5A 2100 1.965 11 2 R.L. Pools                               

 4 D120048        Deerne BZ                 1.775 1.775 1.18,2A 2100 515      1 4 0 R. de Wolf                               

 5 NL120036   Florijn                      9.475 9.475 1.14,9A 2100 3.315 8 4 J.T.S. Dekker                         

 6 NL150104 Iyan Stardust      A        4.393 5.195 1.15,8A 2100 4.925 10 3 J. de Leeuw                           

 7 NL120241 Fyny Promise               8.330 8.330 1.14,8A 2100 1.955 11 2 H. Ebbinge                              

 8 NL130044 Goo River Flevo           4.480 4.480 1.15,7A 2100 1.790 9 1 R. Bakker                                

 9 NL130025 Gerco Impuls               7.465 7.465 1.14,8A 2100 4.360 16 1 R.T. de Vlieger        

 

Nakoersen favoriet(en)
Hot Mon Amour
Florijn

Nakoersen kanshebber(s)
Goo River Flevo
Fyny Promise d4
Gerco Impuls
Daisy va Camstra  dp

Nakoersen outsider(s)
Iyan Stardust

 

 

               

5 PRIX SON PARDO (MERWESTAAL TALENT 13:35 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 4.000. (g.l.s.)                                                                         

Prijzen: ( 2000 750 500 300 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 NL130099 Gabor Rais       A           815    815     1.16,3A 2100 480       5  0 J.T.S. Dekker                         

 2 I150002      Zar Laksmy                 1.450 1.450 1.16,2A 2100 1.450 3 1 R. Bakker                                

 3 NL120092 Fip Junior        A          1.720 1.720 1.18,0A 2100 250       2 0 J. Beemsterboer                  

 4 NL140116 Heaven EMC                 1.750 1.750 1.18,3A 2100 1.070 9 0 N. Jongejans                          

 5 NL130119 Gigi l'Amoroso             1.940 1.940 1.16,1A 2100 1.940 13 0 M.C. Vergay                           

 6 NL140095 Himoko Bianco             1.985 1.985 1.17,4A 2100 1.890 11 1 R.T. de Vlieger                       

 7 D140060      Hunter Dragon             2.000 750     1.16,3A 2100 750    3 0 A. Posthumus                       

 8 D140049       Heine Attack               2.120 2.120 1.15,1A 2100 2.120 14 1 J. de Leeuw                           

 9 NL150014 Ivana Europoort           2.327 3.280 1.15,4A 2100 2.480 10 2 D. Brouwer                             

10 NL120023 Floris Z                      2.670 2.670 1.17,3A 2100  300      9 0 M.J.H. Wildhagen                   

11 D150081   Diablo Simoni              3.200 0     1.15,3A 2100         0 0 0 D.P. Tesselaar                       

12 NL150100 Imail Occagnes             3.624 3.624 1.15,6A 2100 3.624 9 0 M. Brouwer   

 

Nakoersen favoriet(en)
Zar Laksmy  dp

Nakoersen kanshebber(s)
Hunter Dragon
Ivana Europoort

Nakoersen outsider(s)
Imail Occagnes
Himoko Bianco
Gabor Rais  d4

 

 

 

                         

6 PRIX ISA SECURITY (PAYDAY WINNER CHALLENGE) 14:10 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 9.500.                                                                                  

Prijzen: ( 1000 500 240 160 100 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 NL120089 Forever H                 5.123 5.123 1.16,0A 2100 2.750 8 0 Mw. H.M. Janssen                

 2 N140001   Regiment                   3.080 3.080 1.14,4A 2100 1.800 4 1 M.F. Rothengatter                 

 3 D140100       Handsome Starlake       4.350 1.850 1.15,2A 2100 1.850 2 0 R.L. Pools                               

 4 NL140151 Hendrik Schermer         4.810 4.810 1.14,8A 2100 4.280 20 2 F.W. van der Blonk                

 5 D140116   Early Smiling             5.785 3.860 1.14,9A 2100 3.660 11 1 D.P. Tesselaar                       

 6 S140026  Hudson Boko               7.747 0     1.14,9A 2100       0 0 0 J. van Rijn                               

 7 NL100252 Drogba Apache             8.110 8.110 1.15,0A 2100 3.965 22 0 E. Korrel                                  

 8 I150010         Zion Font                 8.275 8.275 1.15,5A 2100 8.275 4 3 H. Ebbinge        

Nakoersen favoriet(en)
Zion Font

Nakoersen kanshebber(s)
Hudson Boko
Regiment
Handsome Starlake

Nakoersen outsider(s)
Early Smiling
Forever H
Drogba Apache




                    

80 Kwalificatieproef Trotteur Francais                         13:55 uur

1 F110182 Baltic Charm               396.850 0 1.11,0B 2100 0 0 0 P.J.P. Hagoort        

 

                

81 Kwalificatieproef Tweejarigen                               14:30 uur

 

 1 NL160066 Jonah Vredebest           0 0 1609 0 0 0 H. Ebbinge                              

 2 D160002 Fair Winner               0 0 1609 0 0 0 C.F. Kamminga                      

 3 D160069 JR Rocks on               0 0 1609 0 0 0 D.J. Hof

 

                                   

90 Kwalificatieproef                                           14:40 uur

 

 

 1 S150002 Attached                   0 0 2100 0 0 0 P.J.P. Hagoort                        

 





                 

         

Succes !