Victoria Park Wolvega
7 december 2018



Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 7 december:

Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers
A   = 
het paard loopt in stalverband, gezamelijke winnend cote 


Uitslagen van Victoria Park j.l 7 december:

Tandem Engwerda / Ebbinge scoren gebruikelijk hun zeges !

Fraaie dubbels voor Jaap van Rijn en Tom Kooijman ! 



Eerste koers, 2100 m:

1e 2 Ids Schermer               H. Ebbinge                                                       1.15,4

2e 8 Ismael F Boko            

3e 12 Hoe Well                  

4e 5 Desdemona                

Niet gestart:          

Winnend 1,30  Pl. 1,10  1,20  1,80 Duo 2,70

 

Tweede koers, 2100 m:

1e 5 Urbanio                   H. Ebbinge                                                       1.13,9

2e 2 Flavius                  

3e 4 Banker Transs R          

4e 7 Iron Vivant              

Niet gestart: 8 Crizzly Bear                      

Winnend 1,60  Pl. 1,10  1,20  1,10 Duo 6,70 Trio 20,10

 

Derde koers, 2600 m:

1e 7 Diamond ER                 T.H. Kooyman                                                     1.17,3

2e 5 Elias                    

3e 12 Cadence de Kacy          

4e 13 Empereur Face            

Niet gestart: 3 Duc des Clerbosq                  

Winnend 2,50  Pl. 1,30  1,50  3,70 Duo 6,30

 

Vierde koers, 2100 m:

1e 8 Victorymoko               J. van Rijn                                                       1.14,9

2e 5 Umbra                    

3e 1 Hollywood Star            

4e 6 Hunter Montana            

Niet gestart:          

Winnend 10,90  Pl. 2,10  2,10  1,70 Duo 74,30 Trio 219,80

 

Vijfde koers, 1609 m:

1e 5 Jewel Star                 J. van Rijn                                                       1.17,0

2e 6 Joe Fanatic              

3e 4 Jack Hanover              

4e 8 Jet Flevo                

Niet gestart:          

Winnend 1,90  Pl. 1,30  1,20  1,60 Duo 2,60 Trio 7,70

 

 

 

 

Zesde koers, 2600 m:

1e 8 Ustang Ludois             G. Sucaet                                                         1.16,2

2e 5 Tsar d'Andain            

3e 3 Visage Pale              

4e 7 Ultimo du Douet          

Niet gestart: 4 Vertige de Vauvert          6 Vindaloo                        

Winnend 1,80  Pl. 1,10  1,10  1,10 Duo 2,70 Trio 15,80

 

Zevende koers, 2100 m:

1e 7 Kees Bokma                 H. Ebbinge                                                       1.14,8

2e 3 Forrest Beemd            

3e 8 Early Ricardo            

4e 4 Donate Groenhof          

Niet gestart:          

Winnend 1,30  Pl. 1,10  1,30  1,70 Duo 3,40 Trio 16,80

 

Achtste koers, 2100 m:

1e 3 Immortality               T.H. Kooyman                                                     1.15,0

2e 9 Forever H                

3e 2 Himoko Bianco            

4e 7 Hunter Dragon            

Niet gestart:          

Winnend 3,50  Pl. 1,40  3,00  2,20 Duo 45,80 Trio 206,60

 

 

Totalisatoromzet: €301.140,50

 


Koers 1 tot en met 8 zijn Premium koersen. 



1                PRIX WORLD CHAMPIONSHIP PREMIUM BETTING                      17:10   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 2.750. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL150016  Ivar                                          945          945  1.19,0A    2100         945   7     1  R.L. Pools                              

 2    NL150093  Ids Schermer                         1.350       1.350  1.14,9A    2100       1.350   2     2  H. Ebbinge                             

 3    NL130111  Gigi                                       1.365       1.365  1.18,0A    2100         890  14     0  W.C. Steur                             

 4    D120103  Notime to play                      1.500             0  1.17,1A    2100            0   0     0  D. den Dubbelden                

 5    F130045   Desdemona                           1.575       1.575  1.18,1A    2100         305   5     0  J.T.S. Dekker                        

 6    D140003  Willow Burgerheide              1.875       1.875  1.17,3A    2100       1.875  14     1  J. de Leeuw                          

 7    NL150138  Iron Fox                                2.060       2.060  1.16,0A    2100       2.060  10     0  A.J. Mollema                         

 8    D150075  Ismael F Boko                       2.150       2.050  1.16,6A    2100       2.050   5     3  P. de Haan                              

 9    D150112  Believe Me CG                       2.168          510  1.16,2A    2100         510   3     0  G. Sucaet                               

10   NL130119  Gigi l'Amoroso                      2.240       2.240  1.16,1A    2100       2.240  18     0  M.C. Vergay                          

11   BL150008  Loverboy Vrijthout                2.530       2.530  1.16,3A    2100       2.530  17     0  F.W. van der Blonk               

12   NL140134  Hoe Well                                2.618       2.940  1.16,0A    2100       2.510  12     0  J. van Rijn        

Nakoersen favoriet(en)

Ids Schermer

Nakoersen kanshebber(s)
Ismael F Boko
Ivar
Loverboy Vrijthout
Iron Fox

Nakoersen outsider(s)
Hoe Well
Believe Me CG              



                     

2                CHAMPIONNAT D'HIVER (FINALE ELITE CHALLENGE)                  17:40   uur

Draverij van meet.                                                                                                     

  Prijzen:  (        5000       2500       1200      650        300          200  )  + 10 procent fokpremie

 

 1    NL110270  Easy Joe                              55.276      56.011  1.13,2A    2100       9.580  19     0  M.F. Rothengatter                

 2    NL120212  Flavius                                41.895      43.575  1.13,8A    2100     13.530  12     4  D.P. Tesselaar                      

 3    NL100136  Dean Bros                            42.945      42.945  1.14,2A    2100       7.910  10     2  J.H. Mieras                            

 4    NL080444  Banker Transs R                  98.954      99.622  1.12,4A    2100     11.900  14     1  J. van Rijn                              

 5    I130001    Urbanio                              114.703    114.703  1.12,5A    2100     47.330  11     2  H. Ebbinge                              

 6    D110057  SJs Junior C                        97.111      75.937  1.11,3A    2100       7.450   6     1  S. Schoonhoven                   

 7    BL120005  Iron Vivant                           47.986      40.866  1.13,7A    2100       2.000   2     0  J. Van den Putte jr.              

 8    NL090045  Crizzly Bear                         70.814      72.852  1.10,9A    2100       8.175  11     2  J. de Leeuw        

Nakoersen favoriet(en)

Urbanio  DP
Flavius DP 
Banker Transs R

Nakoersen kanshebber(s)
Sj's Junior C
Iron Vivant DA

Nakoersen outsider(s)
    

Easy Joe DA
Dean Bros DA
Crizzly Bear


                 

3                CHAMPIONNAT D'HIVER (FINALE TF BRONZE                            18:10   uur

Draverij van meet voor Franse paarden.                                                                                  

  Prijzen:  (        5000       2500       1200      650        300          200  )  + 10 procent fokpremie

Startnr   regno      Naam paard          Belastbare Werkelijke            Record          Afstand        Huidig jaar paard    Rijder


 1
    F120118   Curtis Somolli                       2.535       2.535  1.16,4A    2600       2.535  16     1  A.J. Mollema                         

 2    F140051   Emkih de Vandel                  11.260       2.450  1.16,5A    2600       2.450   6     1  J.H. Mieras                            

 3    F130127   Duc des Clerbosq                17.930      17.930  1.15,4B    2600       5.800   6     1  J.T.S. Dekker                        

 4    F130067   Dona de Vrie                         9.230       9.230  1.16,0A    2600       1.995  12     0  S. Schoonhoven                   

 5    F140060   Elias                                    13.400       9.200  1.15,4A    2600       7.200  11     2  A. Posthumus                      

 6    F120011   Cazio Josselyn                      6.235       6.235  1.16,4A    2600       4.825  16     1  M. Wester                              

 7    F130104   Diamond ER                         11.610       7.400  1.16,2A    2600       7.400  14     2  T.H. Kooyman                        

 8    F140030   Empereur Quick                    9.000       9.000  1.15,6A    2600       7.750  16     2  K.L.C. Roeges                       

 9    F120012   Cameleon                            11.205      11.205  1.16,4A    2600     10.400  16     3  Alwin Bakker                        

10   F130111   Dino de Bourgogne             12.000      12.000  1.15,6B    2600       2.840  16     0  R.L. Pools                              

11   F130137   Dream Gibus                         9.500             0  1.16,4B    2600            0   3     0  G. de Jong                             

12   F120014   Cadence de Kacy                 18.475      18.475  1.16,1A    2600     10.055  19     3  R. Wester                               

13   F140087   Empereur Face                      6.500       6.500  1.16,7A    2600       6.500   8     1  H. Ebbinge    

Nakoersen favoriet(en)

Duc des Clerbosq D4
Diamond ER DA

Nakoersen kanshebber(s)
Empereur Face D4 B
Elias
Curtis Somolli A

Nakoersen outsider(s)
                

Empereur Quick
Emkih de Vandel

Cadance de Kacy DP  B

Dream Gibus
Cameleon DA
Dona de Vrie A



                         

4                PRIX TJAARDA.NL (BOKO CHAMPIONS CHALLENGE)                   18:40   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 18.000.                                                                                

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL140007  Hollywood Star                    10.310      10.310  1.14,8A    2100     10.310   9     4  Mw. H.M. Janssen               

 2    NL100252  Drogba Apache                     9.010       9.010  1.14,7A    2100       4.865  26     0  E. Korrel                                 

 3    NL140079  High Five Renka                  10.597      17.610  1.15,2A    2100       3.395   7     2  H. Ebbinge                             

 4    D130048  Obsession Eden                  10.860      10.860  1.15,2A    2100         150   4     0  J.C. Bot                                   

 5    D140024  Umbra                                  11.541       9.425  1.13,4A    2100       6.825  11     2  R. Wester                               

 6    NL140054  Hunter Montana                   13.420      13.420  1.14,2A    2100     11.920   7     3  M.F. Rothengatter                

 7    NL090176  Cassandra D                        15.380      15.380  1.14,5A    2100       2.805  22     0  T.H. Kooyman                        

 8    D140111  Victorymoko                        16.389      16.289  1.14,1A    2100     13.979  15     3  J. van Rijn                              

 9    BL120017  Iceman                                 16.801             0  1.13,9A    2100            0   0     0  G. Sucaet            

Nakoersen favoriet(en)

Hunter Montana DP
High Five Renka 

Nakoersen kanshebber(s)
Victorymoko
Umbra D4
Hollywood Star DP 
Drogba Apache DP

Nakoersen outsider(s)
    

Cassabdra D
Iceman DA




                  

5                BREEDERS CROWN 2 ANS                                                               19:10   uur

Draverij van meet voor tweejarige paarden.                                                                             

  Prijzen:  (        6750       3350       1500      900        500          300  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL160009  Jarine le Grand                        800          800  1.16,1A    1609         800   1     0  F.A. Westerveld                    

 2    NL160059  Jack Baldwin                           200          200  1.17,0A    1609         200   2     0  J. de Leeuw                          

 3    D160002  Fair Winner                           2.500             0  1.16,5A    1609            0   0     0  C.F. Kamminga                     

 4    NL160031  Jack Hanover                        1.305       1.305  1.16,3A    1609       1.305   2     0  R.T. de Vlieger                      

 5    NL160105  Jewel Star                            10.675      10.675  1.15,2A    1609     10.675   3     1  J. van Rijn                              

 6    NL160123  Joe Fanatic                          10.650      10.650  1.15,0A    1609     10.650   2     1  R.L. Pools                              

 7    D160061  Piet de Wit                                  0             0               1609            0   0     0  R. van Toor                            

 8    D160045  Jet Flevo                                    0             0               1609            0   0     0  H. Ebbinge                             

 9    NL160021  Jewel Armstrong                        0             0               1609            0   0     0  Mw. C.D. Aalbers                 

10   D160004  Handsome Guy                           0             0               1609            0   0     0  J.C. Bot         

Nakoersen favoriet(en)

Joe Fantastic   A
Jewel Star

Nakoersen kanshebber(s)
Piet de Wit 
Jack Hanaover
Jack Baldwin A
Jarine le Grand

Nakoersen outsider(s)
                

Fair Winner
Jet Flevo




                         

6                PRIX KEBBY DU BOCAGE (TROTTEUR FRANCAIS                       19:55   uur

Prijzendraverij voor Franse paarden. (g.l.s.)                                                                           

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    F130125   Destrier                               19.495      19.495  1.17,4A    2600       1.735   7     0  M. Wester                              

 2    F080183   Ustin de Littry                    129.430    129.430  1.13,8A    2600       5.000  11     0  C.F. Kamminga                     

 3    F090208   Visage Pale                        133.630             0  1.14,4B    2600            0   0     0  R.L. Pools                              

 4    F090092   Vertige de Vauvert              165.640    165.640  1.12,4A    2600         650   6     0  J.H. Mieras                            

 5    F070176   Tsar d'Andain                    283.135    283.135  1.12,8A    2620     19.395  14     4  H. Ebbinge                             

 6    F090209   Vindaloo                            300.790             0  1.14,0B    2620            0   0     0  R. Wester                               

 7    F080182   Ultimo du Douet                 303.655       1.450  1.13,0A    2620       1.450   3     0  C. De Groote                         

 8    F080185   Ustang Ludois                   350.755       6.000  1.12,0A    2620       6.000   3     2  G. Sucaet    

Nakoersen favoriet(en)

Ustang Ludois + 20 meter   A
Tsar d'Andain  + 20 meter 

Nakoersen kanshebber(s)
Ultimo du Douet + 20 meter A
Ustin de Littry 

Nakoersen outsider(s)
    

Vertige de Vauvert
Vindaloo 
A                           




7                PRIX RUNNERZ.NL (ELITE CHALLENGE)                                         20:28   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 40.000.                                                                                

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    NL110231  Edgar Flevo                         31.805      31.805  1.13,7A    2100       4.450  14     1  Mw. D. Paling                        

 2    NL090283  Co Swagerman                     34.713      38.270  1.14,0A    2100       1.625  15     0  T. Bos                                     

 3    D120047  Forrest Beemd                     16.705       4.780  1.13,5A    2100         550   3     0  J.H. Mieras                            

 4    NL100184  Donate Groenhof                 18.495      18.495  1.13,5A    2100       3.905  13     3  R.L. Pools                               

 5    NL110269  Eagle Transs R                    24.095      26.385  1.14,2A    2100       1.550  20     0  J. van Rijn                              

 6    NL070487  Andrea Swagerman             25.725      25.840  1.14,0A    2100       2.550  32     0  F.W. van der Blonk               

 7    D120084  Kees Bokma                         30.066      13.440  1.12,3A    2100       3.240   3     1  H. Ebbinge                             

 8    NL110184  Early Ricardo                       30.320      30.320  1.13,7A    2100       6.970  13     2  J. de Leeuw     

Nakoersen favoriet(en)

Kees Bokma

Nakoersen kanshebber(s)
Forrest Beemd DP
Early Ricardo

Nakoersen outsider(s)
                

Donate Groenhof
Edgar Flevo
Co Swagerman



                    

8                PRIX VICTORIAPARKWOLVEGA.NL (PAYDAY                              20:55   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 5.500.                                                                                 

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

Startnr   regno      Naam paard          Belastbare Werkelijke            Record          Afstand        Huidig jaar paard    Rijder

                                                   Winsom   Winsom                          Winsom   star  ove

 1    BL140017  Kissmequick                         2.580             0  1.16,1A    2100            0   0     0  D. den Dubbelden                

 2    NL140095  Himoko Bianco                      3.135       3.135  1.14,4A    2100       3.040  14     1  R.T. de Vlieger                      

 3    NL150046  Immortality                           3.560       4.935  1.15,2A    2100       4.935  10     0  T.H. Kooyman                        

 4    NL140059  Helena                                   3.800       3.800  1.15,9A    2100       3.800  15     3  P. de Haan                              

 5    D130075  Grand Seigneur                     4.352       4.352  1.16,2A    2100         650   6     0  J.C. Bot                                   

 6    NL130057  George Baldwin                    4.421       4.421  1.15,3A    2100       1.000   6     1  J.D. ter Borgh                         

 7    D140060  Hunter Dragon                      4.645       4.645  1.15,0A    2100       3.395   8     2  A. Posthumus                      

 8    BL140016  Kiz Vivant                             4.693             0  1.16,3A    2100            0   0     0  G. Sucaet                               

 9    NL120089  Forever H                              5.223       5.223  1.15,8A    2100       2.850  12     0  D.P. Tesselaar   

Nakoersen favoriet(en)

Immortality  D4
Hunter Dragon
Kiz Vivant

Nakoersen kanshebber(s)
Helena
Forever H

Nakoersen outsider(s)
      

Himoko Bianco






                  

80              Kwalificatieproef Trotteur Francais                                                  16:00   uur

1    F150044   Floresta Success                        0             0               2100            0   0     0  D. den Dubbelden  

             

81              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                          16:10   uur

1    S160006   Lambada Zon                             0             0               1609            0   0     0  P. de Haan                              


 

90              Kwalificatieproef                                                                             16:20   uur


 1
    NL150031  Indy Elco                                    0             0               2100            0   0     0 
R. Wester                                

            

 

 

 



               

Succes !