DUITSLAND/BELGIË


Uitslagen van onze landgenoten in Duitsland & België


Hooksiel woensdag 17 juli 2019:

Aan een leuke winnend cote wint Danny den Dubbelen met Kissmequick !

Als groot favoriet wint Velten Red Red Red in handen van Niels Jongejans 

Sjaak Snoek wint ook zijn rit, met Calvados Chess zegeviert hij voor stal de Groningers 


Tot slot wint het graspaard Gideon of Egypt (J. Kramer) met Sjoerd van de Galien in de sulky 
  

 


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mons dinsdag 16 juli 2019:

 

In een niet PMu koers scoort stal Wilderbeek een zege dankzij Jos Verbeek en Gigant Well

 




Monchengladbach zondag 14 juli 2019:

 

Silvia Raspee zegeviert in the amateur koers met Winslet voor trainer R. Feelders

Hugo Langeweg sr grijpt de winst met de Belgische draver Mamaora Vrijthout als grote kansheber

In de finale van Grote Prijs van Monchengladbach scoort Robbin Bot met Kiss Me Bo

Escudo is de tweede winnaar van R. Bot, hij verslaat de favoriet in de slotmeters


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz



Monchengladbach zondag 14 juli 2019:

 

Silvia Raspee zegeviert in the amateur koers met Winslet voor trainer R. Feelders

Hugo Langeweg sr grijpt de winst met de Belgische draver Mamaora Vrijthout als grote kansheber

In de finale van Grote Prijs van Monchengladbach scoort Robbin Bot met Kiss Me Bo

Escudo is de tweede winnaar van R. Bot, hij verslaat de favoriet in de slotmeters


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Hamburg, donderdag 11 juli 2019:

 

Trainer Marcel Hauber boekt een fraaie dubbel dankzij Mephisto PS en Gian Luca Pasel


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Gelsenkirchen, woensdag 10 juli 2019:

 

Drie uit drie voor onze landgenoten in Gelsenkirchen!

 

I can steel wint met zijn trainer Rob de Vlieger na een vernietigend eindschot

 

Hector Boko en Jaap van Rijn kloppen Volare Gar met Robbin Bot vanuit het dodenspoor

 

Een koers later neemt Robbin Bot revanche op Jaap van Rijn door met Rheingold Cash te verslaan


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Berlijn, zondag 7 juli 2019:

 

Roland de Beer schotelt zijn Venividivici S een perfect parcours voor en boekt zo een mooie zege

 

Anne Lehmann kent ook een prima dag en behaalt als rijdster en trainster in totaal vier plaatsgelden

 

Michel Rothengatter wordt tweede met Jane Attack


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Oostende, maandag 1 juli 2019:

 

Dryade Boko loopt met Danny Brouwer naar een geweldig nieuw baanrecord op de piste van Oostende!

 

 


Gelsenkirchen, dinsdag 2 juli 2019:

 

De driejarigen Caprioso (Dion Tesselaar), Velten Von Flevo (Rick Ebbinge/Joeroen Engwerda) en Gangster (Robin Bakker/Erwin Bot) maken veel indruk met een sterke zege.


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Dinslaken, maandag 1 juli 2019:

 

Ambie Burgerheide wint sterk van kop af met Robbin Bot.

 

Warhorse Hazelaar en Didier Kokkes kloppen Velten Roncalli met Niels Jongejans na een mooie strijd.


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Berlijn, zondag 30 juni 2019:

 

Jaap van Rijn boekt een unieke dubbel in het Buddenbrock Rennen. Met de doort hemzelf getrainde merrie Jacky Bros klopt hij de favoriete Marylin Monroe Bo met een neusje en in de hoofdkoers wint hij voor trainer Arnold Mollema ruim met Juan Les Pins.

 

Robbin Bot slaat toe met Rheingold.


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Waregem, dinsdag 25 juni 2019:

 

Geordie wordt in een koers voor amateurs naar een goede derde plaats gestuurd door Erik van den Bergh

 

 


Dinslaken, zondag 23 juni 2019:

 

Cees Kamminga wint met de debuterende French Connection

 

Trainer Didier Kokkes slaat in de amateurkoers toe met Warhorse Hazelaar

 

Croatie d'Amour en Alaska Joe worden respectievelijk tweede en derde in de met € 20.000 gedoteerde GroBer Preis der NRZ


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mönchengladbach, donderdag 20 juni 2019:

 

Henk Grift wint met Brightlands en ziet een koers later dochter Britt de eerste koers van haar carrière winnen met Venicio Pommereux.

 

Reinier Feelders slaat toe met Everything at once

 

Samantha Stolker verslaat de favoriet met Ernie Digger

 

Niels Jongejans verrast met Velten Valerie

 

Robbin Bot zegviert met Honesty Newport


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mons, woensdag 19 juni 2019:

 

Makalo en Jaap van Rijn winnen net als Regiment en Michel Rothengatter met groot vertoon van macht hun koers.

 

Fortissimoko met trainer Jan van Dooyeweerd in de sulky wordt op de streep geklopt

 

 

 

 

 

 


Rastede, zondag 16 juni 2019:

 

Niels Jongejans boekt een fraaie hattrick op het gras van Rastede met Gonda Beuckenswijk, Teatro en Habanos Bianco

 

Mats Wester wint met de grascrack Everglide Rapida


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Berlijn, zondag 16 juni 2019:

 

Michel Rothengatter boekt een mooie zege met Jane Attack na een spannend duel met de favoriet

 

Birdy de Neuilly wint voor trainster Anne Lehmann met een prima eindschot


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mönchengladbach, zondag 16 juni 2019:

 

Robbin Bot wint voor stal Nimczyk met de grote favoriet Fast And Furious.


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mons zondag 16 juni 2019:

 

Maya Turbo neemt met Robin Bakker gelijk de leiding en komen nimmer in gevaar  

Met een gastrit wordt R. Bakker derde voor trainster C. de Soete 

 


Hamburg, zaterdag 15 juni 2019:

 

André Bakker slaat twee keer toe voor de stal van Paul Hagoort. Met Frosted wint hij heel makkelijk en met Versailles Diamant is hij niet onfortuinlijk na een late fout van de favoriet.

 

Stefan Schhonhoven wint na strijd met Cést La Vie C


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Waregem, woensdag 12 juni 2019:

 

Mr Blitzer Byd uit de training van Hans Bot wint met Jos Verbeeck op de sulky

 

Samson Ris wordt tweede in een PMU-koers met Jaap van Rijn

 

 

 

 

 

Waregem, woensdag 12 juni 2019:

 

Mr Blitzer Byd uit de training van Hans Bot wint met Jos Verbeeck op de sulky

 

Samson Ris wordt tweede in een PMU-koers met Jaap van Rijn

 

 

 

 

 


Dinslaken, maandag 10 juni 2019:

 

Jetway Fortuna uit de training van Cees Kamminga wint de eerste koers van haar carrière

 

 


Saarbrücken, zondag 9 juni 2019:

 

Didier Kokkes wint met Immosand op de baan van Saarbrücken


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Gelsenkirchen, zondag 2 juni 2019:

 

Robbin Bot wint maar liefst drie koersen. Met Kiss Me Bo wint hij sterk en voor stal Nimczyk verslaat hij met Goldy Stardust nipt Halva von Haithabu en wint hij vrij eenvoudig met Volare Gar.

 

Stiefbroer Erwin Bot wint overtuigend met Gangster

 

Yarrah wint de montékoers na een bekeken rit van Anne Lehmann

 

Wonderful PS wint overtuigend voor trainer Reinier Feelders


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Berlijn, zondag 2 juni 2019:

 

Urbano wordt derde vanuit het tweede band in een goed gedoteerde koers

 

 


 


Gelsenkirchen, zaterdag 1 juni 2019:

 

Eigenaar Gerrits Recycling boekt de 24e en 25e zege van het seizoen met de ijzersterke Hands Down en Jason Dragon

 

Henri Buitenzorg boekt een imponerende zege vanuit het dodenspoor

 

Ice Dragon heeft aan een fel sprintje in de slotfase genoeg om makkelijk te winnen

 
 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Hamburg donderdag 30 mei 2019:

UBetterWin Diamant en Robbin Bot maken geen fouten en winnen hun koers

Stefan Schoonhoven laat Indy Flevo goed thuis komen en zegevieren in 1.12,7 over de mijl

 
 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Dinslaken dinsdag 28 mei 2019:

 
Niels Jongejans en trainer Henk Hamming blijven goed scoren in Dinslaken, Velten Hells Bells winnen de PMU koers

Groot Favoriet Warhorse Hazelaar wint met Didier Kokkes zijn koers

Honesty Newport is succesvol met Robbin Bot in de sulky en 20 mintuen later wint hij ook met Laura Vici 
 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Berlijn, zondag 26 mei 2019:

 
Robbin Bot wint als favoriet met Kiss Me Bo 

Ronald de Beer slaat toe in de laatste koers van de meeting met Chaplin als leuke outsider ! 

 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mons, vrijdag 24 mei 2019:

 

Pearl Stardust wint van kop af voor trainer Hans Bot

 

Ennyus Boko krijgt een koers op maat en wint erg sterk met Michel Rothengatter. Kees Bokma wordt derde in dezelfde koers.

 

Mamaora Vrijthout loopt naar een nette tweede plaats met Hugo Langeweg sr.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Berlijn, zondag 19 mei 2019:

 

Dion Tesselaar wint met Gaya de Pervenche de merrieafdeling van het Adbell-Toddington Rennen

 

Juan Les Pins uit de stallen van Arnold Mollema wordt in handen van Jaap van Rijn tweede in de divisie voor hengsten en ruins

 

In de omlijsting boekt Tom Kooyman een zege met Dalton du Demon van trainer Jeroen Offeringa

 

 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Gelsenkirchen, zondag 19 mei 2019:

 

Robbin Bot wint tweemaal voor stal Nimczyk met Prigana en Volare Gar

 

I'll be There boekt een sterke zege met Thomas Bos

 

Volare de Lou en André Bakker blijven stalgenoot Glen Ord Suberb voor

 

Jason Dragon loopt met machtige stappen naar een tweede zege uit evenzoveel starts

 

 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mons, woensdag 15 mei 2019:

 

Rick Ebbinge wint voor de Belgische trainster Carine de Zoete met Declic du Gade

 

Daisy Paling wint met Vive le Vent voor haar wergever Jeroen Engwerda

 

Umbra boekt een keurige derde plaats voor de combinatie Rick Ebbinge/Jeroen Engwerda

 

 

 

 

 

 

 


Dinslaken, zondag 12 mei 2019:

 

Niels Jongejans boekt een fraaie dubbel voor eigenaresse Sigrid Velten met I Am Velten Scott en Velten Hells Bells

 

Etorix is in topvorm en wint voor de derde keer op rij voor trainer Reinier Feelders

 

 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Hamburg, zondag 12 mei 2019:

 

Robbin Bot wint voor stal Nimczyk met Amaja en Jeanet Newport

 

 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mons, dinsdag 7 mei 2019:

 

Urbanio en Ike Schermer winnen heel makkelijk en bezorgen Jeroen Engwerda een dubbel in Mons

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gelsenkirchen, woensdag 1 mei 2019:

 

Gustafson en Rick Ebbinge winnen de BILD-Pokal met een messcherp eindschot

 

Robbin Bot zegeviert eenvoudig in de openingskoers met UBetterWin Diamant

 

El Raul van trainer Hans Wijngaard wint de koers voor gelegenheidsrijders

 

Jason Dragon maakt veel indruk bij zijn debuut en blijft ruim voor de concurrentie

 

 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz