DUITSLAND/BELGIË


Uitslagen van onze landgenoten in Duitsland & België


Mönchengladbach, woensdag 18 september 2019:

 

Velten Roncalli klopt Handy Wise in de openingskoers

 

Robbin Bot slaat in een gastrit toe met William Scott

 

Samantha Stolker blijft maar winnen. Met Mr Blitzer Byd weet ze een premiumkoers te winnen.

 

 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mons, dinsdag 17 september 2019:

 

Gigant Well wint in handen van Jos Verbeeck voor trainer Jan Thijs de Jong

 

Willem Brouwer slaat toe in de amateurkoers met Dandy Fellow

 

 

 


Bedburg-Hau, zondag 15 september 2019:

 

Rob de Vlieger wint twee koersen achter elkaar met General Lee en I'll be there

 

Tom Kooyman slaat toe met Iron Fox 

 

Giant Starlake toont zijn klasse in de monté voor trainer Kurt Roeges

 

Etorix verslaat een sterk veld in de koers voor Franse dravers.

 

 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Hamburg, zondag 15 september 2019:

 

Ronald de Beer wint dankzij een gastrit met Los Vascos

 

 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Bedburg-Hau, zaterdag 14 september 2019:

 

Jaap van Rijn boekt een fraaie dubbel met Touchdown OK en Mr Bathuan Byd

 

Eerder op de dag had trainer Jan Thijs de Jong ook al gewonnen met Mr Bathuan Byd die dus twee keer weet te winnen op één dag

 

Tom Kooyman wint de openingskoers verrassend met Grizzly Greenwood en Niels Jongejans slaat toe met Goah d'Isere van trainer Wouter de Reus

 

 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Berlijn Mariendorf zaterdag 7 september 2019:

 

Trainer Dion Tesselaar zegeviert in de Jugendpreis dankzij Namanga Bo met Jaap van Rijn ! 
De 2e en 3e prijs gaan naar trainer Paul Hagoort , Nederlands trio ! 

Falco wint erg makkelijk zijn koers over de stayersafstand van 3200 meter ! 

 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mons, woensdag 4 september 2019:

 

Jan Thijs de Jong behaalt podiumplaatsen met Apache Jeloca en Victorymoko

 

Linda de Wood HP wordt derde in een serie van de Belgische derby

 

Giant Starlake behaalt ook een nette derde plaats in de sterk bezette montékoers

 

 

 

 

 

 

 


Gelsenkirchen woensdag 4 september 2019:

 

Robbin Bot scoort een quick double door te winnen voor stal Nimczyck en stal Ottersberg ! 

 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Hamburg, dinsdag 3 september 2019:

 

Ronald de Beer verzorgd een winnende gastrit achter Lisa Lisieux

Sytske de Vries en Cashflow (stal R Jansen) blijven de grote favoriet Zauni voor  ! 

 

 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


München-Daglfing, zondag 1 september 2019:

 

Robin Bakker wordt geklopt met de favoriet Tsunami Diamant, maar pakt wel € 6.250 aan prijzengeld mee!

 

In de omlijsting wordt hij bovendien tweede en derde met outsiders.

 

 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Quackenbrück, zondag 1 september 2019:

 

Habanos Bianco, Gideon of Egypt, Almeric du Clos en Bikini de Larcy slaan toe op het gras van Quackenbrück

 

 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Berlijn, zaterdag 31 augustus 2019:

 

Noubliez Jamais wint in handen van Jaap van Rijn heel eenvoudig de derde koers van de goed gedoteerde Gold-Serie

 

 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mons, donderdag 29 augustus 2019:

 

Danny Brouwer wordt derde met Eclat Jenilou

 

 

 

 


Waregem, dinsdag 27 augustus 2019:

 

Gustafson dendert van kop af naar een ijzersterke zege in de Grote Prijs Stad Waregem. Hij klopt onder andere Bugsy Malone in deze met € 60.000 gedoteerde Groep 2-koers.

 

Fabio Bianco grijpt in een ander nummer een keurige tweede plaats

 

 

 


Cuxhaven zondag 25 augustus 2019:

 

Danny den Dubbelden slaat een fraaie dubbelslag tijdens het Duhner Wattrennen dankzij Hugo GT en Bikini de Larcy

 

Sjaak Snoek, Sjoerd van der Galiën en Sytske de Vries keren ook met een zege huiswaarts

 

 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mönchengladbach, zaterdag 24 augustus 2019:

 

Niels Jongejans boekt een mooie dubbel met Velten Valerie en Joe Cocker

 

 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Drensteinfurt, zondag 18 augustus 2019:

 

Rob de Vlieger houdt huis op het gras in Drensteinfurt door middel van een hattrick met Ivy Fortuna, Dolly Pop en Elma Alki!

 

Bikini de Larcy verrast met Danny den Dubbelden

 

Sytske de Vries is in de montékoers de sterkste met Merlin

 

Sjaak Snoek zegeviert voor stal de Groningers met de Franse merrie Furienza

 

Ook Niels Jongejans doet een duit in het zakje door te winnen met Gigi l'Amoroso

 

 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Hamburg, zondag 18 augustus 2019:

 

Falco en Yanick Mollema slaan toe in een amateurkoers voor eigenaar Hans Sinnige en trainer Appie Bossch

 

Ignacio laat met Kurt Roeges zijn klasse zien en wint sterk

 

 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Hooksiel, zondag 11 augustus 2019:

 

Danny den Dubbelden boekt een fraaie dubbel dankzij een ruime zege met Hugo GT en een mooie gastrit met Merlin

 

Sytske de Vries wint knap met haar Fakhir Fanatic

 

 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Dinslaken, zondag 11 augustus 2019:

 

Didier Kokkes behaalt een zege met Jesican en Robbin Bot wint met Red Lover

 

Cornelis Loman slaat verrassend toe met Felicity en zowel trainer Reinier Feelders als amatrice Esther Mulder zegevieren in een amateurkoers

 

 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Berlijn, zondag 4 augustus 2019:

 

Velten von Flevo en Rick Ebbinge winnen de Duitse derby door in een schitterende finish favoriet Juan Bros met een neusje te kloppen!

 

Velten von Flevo na zijn overwinning
Velten von Flevo na zijn overwinning

 

Otero wint zoals verwacht de troostfinale

 

Robbin Bot wint verrassend de Derby Revanche 2018 met Free Bird door allemaal landgenoten te kloppen

 

De door Arnold Mollema getrainde Dame Quick wordt door Jaap van Rijn naar een mooie zege gestuurd in de Trotteur Francais-koers

 

Anne Lehmann verrast met Georgies Express

 

 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mons, zondag 4 augustus 2019:

 

Bold Eagle blijft Valokaja Hindo een halslengte voor in de Grote Prijs van Wallonië

 

Gigant Well wint voor trainer Hans Bot

 

Danny Brouwer rijdt Brio de Janeiro naar de zege en Iron Vivant klopt een sterk veld voor de stal van Jeroen Engwerda

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Berlijn, zaterdag 3 augustus 2019:

 

La Grace bezorgt Michael Nimczyk zijn eerste overwinning in de merriederby!

 

 

Winnares La Grace en de entourage
Winnares La Grace en de entourage

 

Fabio Bianco en Rob de Vlieger pakken maar liefst € 35.000 door uit te halen in de Super Trot Cup

 

Versailles Diamant en Jamaica Ferro worden respectievelijk tweede en derde in de troostfinale van de merriederby

 

In de omlijsting wint Cees Kamminga sterk met French Kiss HR

 

Massai toont zijn ongekende klasse en wint het Gottlieb-Jauss-Memorial

 

Hambo Tranns R loopt een wereldkoers én een toptijd in de montéderby en wordt maar nipt geklopt door Zauni

 

I'll be there wint de slotkoers met trainer Rob de Vlieger aan de leidsels

 

Anne Lehmann wint de slotkoers met Dream Gibus


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Berlijn, vrijdag 2 augustus 2019:

 
Hugo Langeweg jr. stuurt voor Marcel Hauber Ilja Medo naar een verrassende zege in het Bruno Cassirer Rennen!

 

General Lee en Heine Attack worden knap tweede in goed gedoteerde koersen


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Berlijn, donderdag 1 augustus 2019:

 
Robbin Bot, Marcel Hauber en Anne Lehmann boeken een zege tijdens de eerste dag van het derbyweekend in Berlijn

 

Naheed van trainer Josef Franzl is oppermachtig in de hoofdkoers van de dag. De beste Ignacio grijpt met Kurt Roeges de lucratieve tweede plek!


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mons, woensdag 31 juli 2019:

 

Little Brigadoon wint met Danny Brouwer in de sulky en plaatst zich hiermee voor de finale van de Belgische Derby voor vierjarigen.

  

Linda de Wood HP van trainer Reinier Feelders wordt in een andere afdeling nipt geklopt voor de zege.

 

 

 

 

 


Stove zondag 28 juli 2019:

Jan Henk Janssen en Handsome Cunera zijn de enige Hollandse winnaars in Stove ! 


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Hooksiel woensdag 24 juli 2019:

Jan Henk Janssen en Donovan Norg boeken een fraaie ritzege in Hooksiel

Kissmequick en Danny van Dubbelden winnen als favoriet hun race 

Met een gastrit achter Nexus Prime scoort Danny zijn 2e zege ! 

Sjoerd van de Galien en Giga Beuckenswijk benutten optimaal hun startplaats uit het 1e band en winnen !

 


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mons woensdag 24 juli 2019:

 

Maya Turbo en Robin Bakker kennen geen problemen en blijven ongeslagen ! 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz

 


Berlijn Mariendorf zondag 21 juli 2019:

Outsider River Flow en Thorsten Tietz krijgen een koers op maat en gaan op speed naar huis in de 1e serie v.d Derby ! 

Juan Les Pins ( J. van Rijn / A. Mollema / Draviet Stable ) maken geen fouten en zegevieren erg zeker
Dion Tesselaar en Jackpot of Steel worden 2e en Gangster met Robin Bakker plaatsen zich als 3e

Juan Bros ( Alessandro Gocciadoro ) wint hoog uberlegen zijn serie in een zeer snelle tijd ! 

Velten von Flevo mag onderweg het tempo bepalen en wint op zeker met Rick Ebbinge
Jason Dragon plaats zich voor de finale ondanks een startfout

Falco en Yanick Mollema vormen een goed combi en winnen o sterke wijze voor eigenaar dhr H. Sinnege 

Officer Stephan en Dion Tesselaar nemen de leiding en controlen de koers, ze pakken een fraaie 1e prijs van ruim 13.000 euro

Ysvink en Jaap van Rijn maken hun favorieten rol geheel waar !




 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Berlijn Mariendorf zaterdag 20 juli 2019:

In de 1e serie van de merrie Derby rijdt Rick Ebbinge Velten Isabel naar een verassende zege, de debutant komt sterk af en maakt indruk.

Dame Quick ( stal Molllema) 'mazzelt' met de winst, 1e aankomende wordt alsnog uitgeschakeld en nu wint Marloes Knopp met Franse merrie

Als groot favoriet maakt La Grace geen fouten en wint de 2e serie erg gemakkelijk met Micheal Nimczyck


In de 3e serie bezwijken de favorieten: Klingande en Heinz Wewering winnen namens Stal Cortina 

Rock my Dream ( J. Franz) komt sterk af en wint op zeker, Jeant Newport ( P. ter Borgh) wordt twee start ook in de finale

Stal Lehmann heeft Birdy de Neuilly goed in orde, de ruin wint voor de 2e keer en nu ook weer met de Duitse kampioen in de sulky 

 




Op vrijdag scoorde Stefan Schoonhoven een zege met C'est la Viel en plaatsen zich voor de finale voor zondag.




 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Hooksiel woensdag 17 juli 2019:

Aan een leuke winnend cote wint Danny den Dubbelen met Kissmequick !

Als groot favoriet wint Velten Red Red Red in handen van Niels Jongejans 

Sjaak Snoek wint ook zijn rit, met Calvados Chess zegeviert hij voor stal de Groningers 


Tot slot wint het graspaard Gideon of Egypt (J. Kramer) met Sjoerd van de Galien in de sulky 
  

 


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mons dinsdag 16 juli 2019:

 

In een niet PMu koers scoort stal Wilderbeek een zege dankzij Jos Verbeek en Gigant Well

 




Monchengladbach zondag 14 juli 2019:

 

Silvia Raspee zegeviert in the amateur koers met Winslet voor trainer R. Feelders

Hugo Langeweg sr grijpt de winst met de Belgische draver Mamaora Vrijthout als grote kansheber

In de finale van Grote Prijs van Monchengladbach scoort Robbin Bot met Kiss Me Bo

Escudo is de tweede winnaar van R. Bot, hij verslaat de favoriet in de slotmeters


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Hamburg, donderdag 11 juli 2019:

 

Trainer Marcel Hauber boekt een fraaie dubbel dankzij Mephisto PS en Gian Luca Pasel


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Gelsenkirchen, woensdag 10 juli 2019:

 

Drie uit drie voor onze landgenoten in Gelsenkirchen!

 

I can steel wint met zijn trainer Rob de Vlieger na een vernietigend eindschot

 

Hector Boko en Jaap van Rijn kloppen Volare Gar met Robbin Bot vanuit het dodenspoor

 

Een koers later neemt Robbin Bot revanche op Jaap van Rijn door met Rheingold Cash te verslaan


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Berlijn, zondag 7 juli 2019:

 

Roland de Beer schotelt zijn Venividivici S een perfect parcours voor en boekt zo een mooie zege

 

Anne Lehmann kent ook een prima dag en behaalt als rijdster en trainster in totaal vier plaatsgelden

 

Michel Rothengatter wordt tweede met Jane Attack


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Oostende, maandag 1 juli 2019:

 

Dryade Boko loopt met Danny Brouwer naar een geweldig nieuw baanrecord op de piste van Oostende!

 

 


Gelsenkirchen, dinsdag 2 juli 2019:

 

De driejarigen Caprioso (Dion Tesselaar), Velten Von Flevo (Rick Ebbinge/Joeroen Engwerda) en Gangster (Robin Bakker/Erwin Bot) maken veel indruk met een sterke zege.


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Dinslaken, maandag 1 juli 2019:

 

Ambie Burgerheide wint sterk van kop af met Robbin Bot.

 

Warhorse Hazelaar en Didier Kokkes kloppen Velten Roncalli met Niels Jongejans na een mooie strijd.


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Berlijn, zondag 30 juni 2019:

 

Jaap van Rijn boekt een unieke dubbel in het Buddenbrock Rennen. Met de doort hemzelf getrainde merrie Jacky Bros klopt hij de favoriete Marylin Monroe Bo met een neusje en in de hoofdkoers wint hij voor trainer Arnold Mollema ruim met Juan Les Pins.

 

Robbin Bot slaat toe met Rheingold.


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Waregem, dinsdag 25 juni 2019:

 

Geordie wordt in een koers voor amateurs naar een goede derde plaats gestuurd door Erik van den Bergh

 

 


Dinslaken, zondag 23 juni 2019:

 

Cees Kamminga wint met de debuterende French Connection

 

Trainer Didier Kokkes slaat in de amateurkoers toe met Warhorse Hazelaar

 

Croatie d'Amour en Alaska Joe worden respectievelijk tweede en derde in de met € 20.000 gedoteerde GroBer Preis der NRZ


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mönchengladbach, donderdag 20 juni 2019:

 

Henk Grift wint met Brightlands en ziet een koers later dochter Britt de eerste koers van haar carrière winnen met Venicio Pommereux.

 

Reinier Feelders slaat toe met Everything at once

 

Samantha Stolker verslaat de favoriet met Ernie Digger

 

Niels Jongejans verrast met Velten Valerie

 

Robbin Bot zegviert met Honesty Newport


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mons, woensdag 19 juni 2019:

 

Makalo en Jaap van Rijn winnen net als Regiment en Michel Rothengatter met groot vertoon van macht hun koers.

 

Fortissimoko met trainer Jan van Dooyeweerd in de sulky wordt op de streep geklopt

 

 

 

 

 

 


Rastede, zondag 16 juni 2019:

 

Niels Jongejans boekt een fraaie hattrick op het gras van Rastede met Gonda Beuckenswijk, Teatro en Habanos Bianco

 

Mats Wester wint met de grascrack Everglide Rapida


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Berlijn, zondag 16 juni 2019:

 

Michel Rothengatter boekt een mooie zege met Jane Attack na een spannend duel met de favoriet

 

Birdy de Neuilly wint voor trainster Anne Lehmann met een prima eindschot


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mönchengladbach, zondag 16 juni 2019:

 

Robbin Bot wint voor stal Nimczyk met de grote favoriet Fast And Furious.


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mons zondag 16 juni 2019:

 

Maya Turbo neemt met Robin Bakker gelijk de leiding en komen nimmer in gevaar  

Met een gastrit wordt R. Bakker derde voor trainster C. de Soete 

 


Hamburg, zaterdag 15 juni 2019:

 

André Bakker slaat twee keer toe voor de stal van Paul Hagoort. Met Frosted wint hij heel makkelijk en met Versailles Diamant is hij niet onfortuinlijk na een late fout van de favoriet.

 

Stefan Schhonhoven wint na strijd met Cést La Vie C


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Waregem, woensdag 12 juni 2019:

 

Mr Blitzer Byd uit de training van Hans Bot wint met Jos Verbeeck op de sulky

 

Samson Ris wordt tweede in een PMU-koers met Jaap van Rijn

 

 

 

 

 

Waregem, woensdag 12 juni 2019:

 

Mr Blitzer Byd uit de training van Hans Bot wint met Jos Verbeeck op de sulky

 

Samson Ris wordt tweede in een PMU-koers met Jaap van Rijn

 

 

 

 

 


Dinslaken, maandag 10 juni 2019:

 

Jetway Fortuna uit de training van Cees Kamminga wint de eerste koers van haar carrière

 

 


Saarbrücken, zondag 9 juni 2019:

 

Didier Kokkes wint met Immosand op de baan van Saarbrücken


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Gelsenkirchen, zondag 2 juni 2019:

 

Robbin Bot wint maar liefst drie koersen. Met Kiss Me Bo wint hij sterk en voor stal Nimczyk verslaat hij met Goldy Stardust nipt Halva von Haithabu en wint hij vrij eenvoudig met Volare Gar.

 

Stiefbroer Erwin Bot wint overtuigend met Gangster

 

Yarrah wint de montékoers na een bekeken rit van Anne Lehmann

 

Wonderful PS wint overtuigend voor trainer Reinier Feelders


 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Berlijn, zondag 2 juni 2019:

 

Urbano wordt derde vanuit het tweede band in een goed gedoteerde koers