DE KORTEBAAN DRAVERIJEN 2018
DOOR DE STRATEN VAN GEHEEL NEDERLAND

Hierboven ziet u een impressie van de kortebanen 2018 tot nu toe


Enkhuizen donderdag 20  september,

"EN DAT IS DRIE VOOR eLIOT chARISMA"

De derde overwinning voor Eliot Charisma is een feit. Maar liefst het dubbele aan aantal zeges heeft Lindsey Pegram momenteel op haar naam staan. De gedeeltelijk nummer twee bewees waarom en werd tweede met Up Up and Away.  Derde werd eveneens Lindsey met Southwind Raptor voor Contador en Manon Pools. Opvallend is dat de nummers één, twee en drie van het klassement goede zaken doen.

Meteen 25 euro gratis inzetten bij Runnerz.nl op de kortebaan? Klik hierboven op de welkomstbonus!


Programma en overzicht van Piet den Hartog betreft de eerstvolgende Kortebaandraverij(en):

Download
klik voor download
Programma Kortebaan Enkhuizen 2018.xls
Microsoft Excel werkblad 24.5 KB
Download
klik voor download
Overzicht kortebaan Enkhuizen 2018.xls
Microsoft Excel werkblad 35.0 KB


Hieronder vindt u de laatste Rittenverloop van de  Kortebaandraverij:

Download
Rittenverloop Medemblik
Ritverloop Enkhuizen 2018.xlsx
Microsoft Excel werkblad 17.4 KB

Hieronder vindt u de link naar de 'Maartje' impressies van de afgelopen Kortebaandraverijen:

Klik op de foto hiernaast om naar alles foto's van de Kortebaan te bekijken


Kortebaan  Dag Datum   Straat Winnaar

Pikeur                                                

 

Trainer                          

Eigenaar                                
Assendelft zaterdag 5 mei Dorpstraat Barbert                John de Leeuw H. Bot Stal de Groningers
Wognum vrijdag 11 mei Kerkstraat Cattiva Byd  John Dekker J. Demmink J. Demmink
Venhuizen dinsdag 22 mei Westerbuurt Obelix West John Dekker 2x C. Aalbers J. Visser
Sassenheim zaterdag 16 juni Teylingerlaan Ronny Brandt Rick Wester H.Bot  2x Stal de Groningers  2x 
Zwanenburg zaterdag 23 juni Wielerb Kinheim  Ben Hurry John de Leeuw 2x  H.Bot  3x Stal de Groningers  3x 
Egmond aan de Hoef donderdag 5 juli Herenweg  Crazy Lover  John de Leeuw 3x  H.Bot  4x Stal de Groningers  4x 
Warmond zaterdag 7 juli Herenweg  Emi van Jip John Dekker 3x C. Aalbers 2x  J. Beemsterboer
Schiermonnikoog dinsdag 10 juli Knuppeldam  Faustus Micha Brouwer B. Vader Hymia BV
Hoofddorp zaterdag 14 juli Kruisweg  Southwind Raptor Lindsey Pegram A.D. de Boer  A.D. de Boer
IJmuiden donderdag 19 juli Kennemerlaan  Dutch Buitenzorg Rick Wester 2x R. Wester  D. Schneider
Stompwijk maandag 23 juli Dr. van Noortstraat  Doc Holiday Bo Sprengers N. Sprengers Stal Meiden van Assum
Voorschoten vrijdag 27 juli V. Beethovenlaan  Geannuleerd Geannuleerd Geannuleerd Geannuleerd
Santpoort donderdag 2 aug Hoofdstraat  Calistokingsdeep Lindsey Pegram 2x A. de Wit Maatschap van der Let
Nootdorp dinsdag 7 aug De Poort  Geannuleerd  Geannuleerd  Geannuleerd  Geannuleerd
Beverwijk donderdag 9 aug Breestraat  Eliot Charisma Lindsey Pegram 3x  M. de Jong J.C. Jonkman
Bemmel dinsdag 14 aug Teselaar  Eliot Charisma 2x  Lindsey Pegram 4x  M. de Jong 2x  J.C. Jonkman 2x
De Lier zaterdag 18 aug Hoofdstraat  Dutch Buitenzorg 2x Djimmy Schneider R. Wester 2x D. Schneider 2x
Midden Beemster donderdag 30 aug Rijperweg  Doc Holiday 2x  Manon Pools 2x N. Sprengers Stal Meiden van Assum
Schagen maandag 3 sept Nieuwstraat  Chaman Rapida Krista Timmer                        P. Rutting P. Siderius
Heemskerk donderdag 6 sept Marquettelaan  Hero Baldwin Manon Pools 3x M. A. Pools M.A.Pools                                               
Purmerend donderdag 13 sept Nieuwstraat Calistokingsdeep 2x           Lindsey Pegram *5x A. de Wit 2x Maatschap van der Let 2x
Hillegom vrijdag 14 sept Meerlaan  Janus Boshoeve Manon Pools 4x  M.A. Pools  Mw. A. Bruyneel
Medemblik maandag 17 sept Nieuwstraat  Boucher le Blanc  John Dekker 4x  J.H. Jansen  D. Rieken
Enkhuizen donderdag 20 sept Paktuinen  Eliot Charisma 3x Lindsey Pegram 6x M. de Jong J.C. Jonkman
Roden woensdag 26 sept Norgerweg        
Lisse donderdag 27 sept Heereweg        
't Zand maandag 15 okt Keinsmerweg