FRANKRIJK


Startlijst Nederlandse deelnemers in Frankrijk

 

16/10 Vincennes x 5e 2 2 Etenclin A. Abrivard P. Hagoort
      ongeplaatst 2 5 Helena di Quattro F. Nivard P. Billard
      5e 5 4 Kuyt F Boko M. Abrivard P. Hagoort
      uitgeschakeld  5 6 Keytothehill J. van Rijn A. Mollema
      3e  5 7 Wild West Diamant R. Bakker P. Hagoort
      uitgeschakeld  5 8 Natrop Bo  M. Nimczyck P. van der Meer
      7e  6 6 Mister F Daag R. Bakker P. Hagoort
      2e  8 2 Hermione de Carel M. Abrivard P. Hagoort
                 
16/10 Amiens   4e 1 5 Imagine Olfa M. van Dooyeweerd M. van Dooyeweerd
      uitgeschakeld 2 4 Fast Pass D. Rochard D. Kumpen
      uitgeschakeld  2 8 Flash Back du Nord F. Ouvrie  R. Kuiper
      ongeplaatst  3 13 Elody de Pervenche C. de Leeuw C. de Leeuw
      2e 5 1 Darwin Maza A. Lamy I. Klappe
      4e 5 8 Colibri de Pins J. Travers J. Denneman
      ongeplaatst 7 7 Holiday Credit C. Terry I. Klappe
                 
16/10 Chartes x uitgeschakeld 2 7 Fervent Well C. Foure A. Wilderbeek
                 
17/10  Caen x uitgeschakeld 4 13 Goodmoko D. Thomain B. Goop
      2e 5 Filoe de Jary A. Lamy R. Westerink
      uitgeschakeld 7 4 Hernanie de Godrel A. Lamy R. Westerink
                 
17/10 Saint Brieux   5e 8 13 Globe du Chatelet C. de Leeuw C. de Leeuw
                 
18/10 Agen    3e 3 3 Estime Moi H. Bakker Y. Hamon
      ongeplaatst 5 4 Eloys de Monchel H. Bakker Y. Hamon
                 
18/10 Macheoul   uitgeschakeld 4 7 Hollywood Well C. Foure A. Wilderbeek
                 
18/10  La Capelle   1e 1 2 Hemma de Brikvil R. Feelders R. Feelders
      2e  1 6 Hexa d'Heratels R. Ebbinge J. Engwerda
                 
18/10 Vire   ongeplaatst 7 1 Glorieux Kryn E. van Petten M. van Petten
      ongeplaatst  8 1 Gobisolo du Randou P. van Petten M. van Petten
                 
20/10 Vincennes x   1 2 Hades de Vandel M. Abrivard P. Hagoort
        4 9 Good Morning Else R. Ebbinge J. Engwerda
        4 11 Gold and Green P.  Verva R. Kuiper
        6 5 Gorgeous Gascogne G. Martin R. Kuiper
                 
21/10  Enghien x   6 9 Cocomoko L. Gelormini H. Grift
                 
22/10 Cabourg x ingeschreven staat 5 11 Happy Hero   B. Post
                 
23/10 Vincennes x ingeschreven staat 7 4 Gentille Hollandia   R. Kuiper
                 
                 

 


Uitslagen van onze landgenoten in Frankrijk


Frankrijk zondag 18 oktober,

Ritwinst voor Rick Ebbinge en Ecurie Investeringen B.V. Hoornwijck , daarachter wordt Reinier Feelders tweede met zijn paard. Amateur Henk Bakker wordtop de baan van Agen la Passage . 


  La Capelle 18-10              
                 
1 HEXA D'HERTALS R. Ebbinge 2750 m 1'17"2 F4 5.400 € M. J. Engwerda Investeringen B.V. Hoornwijck
2 HEMMA DE BRIKVIL R. Feelders 2750 m 1'17"3 F4 3.000 € M. R. Feelders Mme H. Feelders
3 HOLLY D'ARDENNES Laurent Verva 2750 m 1'17"9 F4 1.680 € M. L. Verva M. Mathieu Cafaro
4 HORSERIS A.A. Boulard 2750 m 1'18"4 F4 960 € M. J.F. Senet M. Th. de Wazieres
5 HULK GINYU P. Danet 2750 m 1'18"7 F4 600 € M. P. Danet M. P. Danet
                 
                 
  Agen la Passage 18-10              
                 
1 ELECTRA STAR Mlle L. Lizee 2575 m 1'16"1 D4 2.025 € M. Y. Henry M. Y. Henry
2 ENVOL THE BEST A. Chretien 2575 m 1'16"2 F4 1.125 € M. S. Bazire M. S. Bazire
3 ESTIME MOI H.C. Bakker 2575 m 1'16"2 F4 630 € M. Y. Hamon M. B. Chalmel
4 ERWIN DE TOUCHYVON J.M. Freyssenge 2575 m 1'16"5 F4 360 € M. S. Laloum Ecurie Stable Be
5 DREBEN D'AM D. Crespel 2575 m 1'16"7 F4 225 € M. M. Verva M. Dimitri Crespel

Frankrijk zaterdag 17 oktober,

Power is de verassende winnaar de UET finale waarbij groot favoriet Ecurie D wegspringt in de finale-fase .
Hegafell wint het EK 3 jarige , Robin Bakker en Wild West Diamant worden goed derde ! 
Feerie Wood verassende winnaar in het Ek voor vijf jarige dravers met A. Abrivard .

Hermione de Carel en Deep Impact scoren voor stal Hagoort goede trioklasseringen.

In Amiens wordt Darwin Maza tweede voor trainster Ilona Klappe, stal Westerink wordt tweede op Caen ! 

  Enghien 15-10              
                 
1 DOUCHKA WIND Mlle L. Planchenault 2900 m 1'13"6 D4 18.900 € M. Th. Duvaldestin Ecurie Haras des Quatre Vents
2 DUANG TAA Mlle L. Fauchon 2875 m 1'14"5 F4 10.500 € M. Ch.A. Mary Ecurie Ch. A. Mary
3 DEEP IMPACT Leo Abrivard 2900 m 1'14"0 D4 5.880 € M. P. Hagoort M. R. Westerink
4 DILF DE CHAMANT J. Vanmeerbeck 2875 m 1'14"7 DA 3.360 € M. J. Vanmeerbeck M. S. Chiche
5 DOLCE VITA PHEDO E. Raffin 2900 m 1'14"2 DP 2.100 € M. Olivier Touvais M. Olivier Touvais
                 
                 
  Vincennes 16-10              
                 
1 POWER (SWE) R. Bergh 2100 m 1'11"2 D4 200.000 € M. R. Bergh In The Zone Ab
2 GREEN GRASS M. Mottier 2100 m 1'11"2 D4 100.000 € M. S. Guarato M. Sébastien Dewulf
3 GUZZ MEARAS J. Untersteiner 2100 m 1'11"2 D4 60.000 € M. J. Untersteiner Stall Kennys
4 AETOS KRONOS O. Kihlstrom 2100 m 1'11"2 D4 24.000 € M. J. Riordan Team Snyder Ab
5 GALLANT WAY A. Barrier 2100 m 1'11"6 DP 16.000 € M. Ph. Allaire M. J. Pauc
                 
                 
1 HELGAFELL E. Raffin 2100 m 1'13"9 F4 45.000 € M. Ph. Allaire Ec. Normandy Spirit
2 HANNA DES MOLLES A. Abrivard 2100 m 1'14"0 F4 25.000 € M. L.Cl. Abrivard M. J.L. Beraud
3 WILD WEST DIAMANT R. Bakker 2100 m 1'14"2 F4 14.000 € M. P. Hagoort M. J. Holzapfel
4 CUSTOM CHEVAL J.M. Bazire 2100 m 1'14"2 F4 8.000 € M. H. Rorgemoen M. H. Rorgemoen
5 KUYT F BOKO M. Abrivard 2100 m 1'14"3 F4 5.000 € M. P. Hagoort Stable Why Not
                 
                 
1 FEERIE WOOD A. Abrivard 2100 m 1'12"9 D4 45.000 € M. L.Cl. Abrivard Ecurie Alexandre Abrivard
2 FELICIANO D. Thomain 2100 m 1'13"0 DP 25.000 € M. Ph. Allaire Ecurie des Charmes
3 FAIRPLAY D'URZY J.M. Bazire 2100 m 1'13"0 D4 14.000 € M. J.M. Bazire Ecurie Marechal
4 A SWEET DANCE A. Prat 2100 m 1'13"0 D4 8.000 € M. Anders Lindqvist S Kristenssons Akerie Ab
5 FEYDEAU SEVEN N. Bazire 2100 m 1'13"1 D4 5.000 € M. J.M. Bazire M. A. Skowronski
                 
                 
1 HEALTH MESLOISE P. Belloche 2850 m 1'14"9 F4 19.800 € M. P. Belloche Ecurie Bois Doufray
2 HERMIONE DE CAREL M. Abrivard 2850 m 1'14"9 F4 11.000 € M. P. Hagoort Stable Why Not
3 HISTOIRE D'EOLE F. Nivard 2850 m 1'15"0 F4 6.160 € M. L. Laudren M. L. Laudren
4 HELP ME WIN E. Raffin 2850 m 1'15"1 F4 3.520 € M. S. Houyvet Ecurie Sébastien Houyvet
5 HEROINE DU LANDRET P.Ph. Ploquin 2850 m 1'15"1 F4 2.200 € M. P. Ploquin M. J.J. Daniel
                 
                 
  Amiens 16-10               
                 
1 DUC DE CHRISTAL P. Vercruysse 2400 m 1'14"2 D4 12.150 € M. G. Houel M. Ch. Berquier
2 DARWIN MAZA P.Y. Verva 2400 m 1'14"3 D4 6.750 € Mlle I. Klappe Ecurie du Maza
3 D'ARTAGNAN FRANCE A. Randon 2400 m 1'14"4 D4 3.780 € M. A. Randon M. N. Krouchi
4 COLIBRI DES PINS J. Travers 2400 m 1'14"6 DA 2.160 € M. J. Denneman M. J. Denneman
5 BIRTHDAY A. Collette 2400 m 1'14"6 F4 1.350 € M. N. Perrelle M. D. Perrelle
                 
                 
  Caen 17-10              
                 
1 FRENCH MAN J. Dubois 2450 m 1'13"0 F4 11.700 € M. J. Dubois M. J. Dubois
2 FILOE DE JARY A. Lamy 2450 m 1'13"1 D4 6.500 € M. R. Westerink Mme N. Jasiejko
3 GUERILLA DE SIMM D. Thomain 2450 m 1'13"3 DA 3.640 € M. Ph. Allaire M. Ph. Allaire
4 FABULOUS DREAM E. Raffin 2450 m 1'13"4 D4 2.080 € M. S. Guarato Jpb Building Bvba
5 GET HAPPY J.Ph. Raffegeau 2450 m 1'13"5 F4 1.300 € M. J.Ph. Raffegeau M. Thierry Massicot

 


Le Croise Laroche dinsdag 13 oktober,

Gear Up  ( eigenaar C. Spee) wint in een snelle tijd en Honneur de la Cote wordt tweede voor stal Engwerda .
Catchdriver Danny Brouwer wordt met Fleur de Nord netjes derde.

1 FORREST D'ARC M. Verva 2850 m 1'15"6 F4 6.750 € M. E. Leroy Ecurie Fiolet
2 FUNTANONE MAG Ch. Martens 2825 m 1'16"5 D4 3.750 € M. B. Bourgoin M. M. Agostini
3 FLEUR DU NORD D. Brouwer 2850 m 1'15"9 D4 2.100 € M. S. Meiresonne M. S. Meiresonne
4 FILARMONIE Laurent Verva 2825 m 1'16"7 D4 1.200 € M. E. Noisette M. E. Noisette
5 FORBAN DES RACQUES J. Van Den Putte Jr. 2825 m 1'16"8 F4 750 € M. J. Van Den Putte Jr. Mme Eva Spriet
                 
                 
1 HORSY ROYAL B. Piton 2825 m 1'16"6 F4 5.850 € M. J.P. Piton M. S. Bernut
2 HONNEUR DE LA COTE R. Ebbinge 2825 m 1'16"9 F4 3.250 € M. J. Engwerda M. P. Solleveld
3 HEART OF GLASS Ch. Martens 2825 m 1'17"0 F4 1.820 € M. V. Martens M. M. Zouari
4 HENZO DE CARSI J.F. Senet 2825 m 1'17"1 F4 1.040 € M. J.F. Senet Ec. J-F. Senet
5 HALCYON BIRD G.A. Pou Pou 2825 m 1'17"3 F4 650 € M. G.A. Pou Pou M. Ph. Thibeuf
                 
                 
1 GEAR UP R. Ebbinge 2700 m 1'13"9 D4 5.850 € M. J. Engwerda M. Ch. Spee
2 GRINGO D'OURVILLE L. Koubiche 2700 m 1'14"1 D4 3.250 € M. L. Koubiche Ecurie Salleloise
3 GRAHAL DES RIOULTS A. Prat 2700 m 1'14"4 D4 1.820 € M. J. Westholm Ecurie Nolimit Ab
4 GAMAY F. Ouvrie 2700 m 1'14"7 D4 1.040 € M. R. Derieux Mme Mauricette De Sousa
5 GEM DARLING R. Derieux 2700 m 1'14"8 DP 650 € M. R. Derieux Mme Mauricette De Sousa

 


Frankrijk zondag 11 oktober,

Klasseringen zijn er voor de trainer Jan van Dooyeweerd , Richard Westerink en Anton Wilderbeek op de franse banen.


  Toulouse 09-10              
                 
1 IN EXTENSO Cl. Duvaldestin 2325 m 1'19"7 F4 6.300 € M. Th. Duvaldestin Ecurie Thierry Duvaldestin
2 ICI PARIS Pierrick le Moel 2325 m 1'19"7 F4 3.500 € M. Pierrick Le Moel M. M. Journo
3 INTOUCHABLE AR R. Westerink 2325 m 1'20"0 F4 1.960 € M. R. Westerink M. R. Westerink
4 ILUN DUEM J. Chavatte 2325 m 1'20"0 F4 1.120 € M. J. Chavatte Ecurie Duem
                 
                 
  Vincennes 09-10              
                 
1 EBERTON F. Ouvrie 2850 m 1'13"4 DP 16.650 € M. J. Guelpa M. P. Leomy
2 FORTISSIMOKO Y. Lebourgeois 2850 m 1'13"5 D4 9.250 € M. J.F. Van Dooyeweerd M. Martinus Vellekoop
3 EXTRA DU CHATELET B. Rochard 2850 m 1'13"6 F4 5.180 € M. A. De Jesus M. G. Gervais
4 FOLLOW DREAM J.Ph. Dubois 2850 m 1'13"7 DP 2.960 € M. Ph. Moulin Ecurie Victoria Dreams
5 ELEGANT FARCAP F. Nivard 2850 m 1'13"8 D4 1.850 € M. Ch.A. Mary Ecurie Ch. A. Mary
                 
                 
  Nuille sur Vicon              
                 
1 HAVANE JULRY N. Martineau 2850 m   F4 4.950 € M. N. Martineau M. G. Regourd
2 HOULETTE DU VIF J.M. Godard 2850 m   F4 2.750 € M. J.M. Godard M. J.M. Godard
3 HOTLIPS WELL Ch. Foure 2875 m   F4 1.540 € M. A. Wilderbeek M. A. Wilderbeek
4 HAPPY DE BELFONDS J.F. Vallette 2850 m   F4 880 € M. J.F. Vallette M. J.F. Vallette
5 HEREE G.M. Bernier 2850 m   F4 550 € M. G.M. Bernier M. T. Bernier

 


Enghien vrijdag 9 oktober,

Fraaie winst voor Havane d'Elma voor trainer Mario van Dooyeweerd ! Tweede word Hermione de Carel met Robin Bakker .