FRANKRIJK


Startlijst Nederlandse deelnemers in Frankrijk

 

27-07 La Capelle x 2e 2 1 General Lee T. Roullier R. de Vlieger 
      6e  3 10 Icare d'Hertals C. de Leeuw C. de Leeuw
      2e 7 1 Flag de Marions J. van der Wal J. Engwerda
      5e 7 15 Flyer de Brikvil R. Feelders R. Feelders
                 
 28-07 Cagnes sur Mer   5e 6 6 Everest Vedaquais C. Lecocq H. Grift
                 
28-07 Enghien x ongeplaatst 4 7 Gainsborough  R. Derieux R. Derieux
      ongeplaatst 3 3 Happy Boy M. Mottier R. Kuiper
                 
 29-07 Graignes x  uitgeschakeld 3 2 Holly Dolly J. Leroulley D. Klumpen
                 
29-07 Pornichet   uitgeschakeld 2 9 Excessive Well B. Post A. Wilderbeek
      4e 3 5 Gobisolo du Randou E. van Petten M. van Petten
      ongeplaatst  8 3 Highest Emge E. van Petten M. van Dooyeweerd
                 
29-07 La Capelle x uitgeschakeld 7 12 Faucon de Fael F. Nivard A. Mollema
                 
30-07 Cabourg x 1e 2 5 General du Nord F. Lecanu R. Kuiper
        7 10 Deese des Sables E. van Petten P. Gendry
                 
 30-07 Cagnes sur Mer   6e 2 2 Do Kiss Me V. Foucault Y. Briand
        7 8 Ivanhoe Madrik N. Ensch H. Grift
        7 3 Isvanjo d'Azur P. Vercruysse H. Grift
                 
31-07 Le Mans x   1 11 Hilda du Thyral F. Desmignieux K. Roeges
                 
31-07 Enghien x   7 9 Jason Dragon R. Bakker E. Bot
        7 8 Juan les Pins P. Verva A. Mollema
        5 11 Kuyt F Boko M. Abrivard P. Hagoort
        5 6 Wildwest Diamant R. Bakker P. Hagoort
        9 2 Falco Sun D. Brouwer P. Lelievre
        6 1 Dreammoko D. Thomain A. Lherete
                 
 31-07 Les Sables d'Olonne     6 3 Hydole de Joyere M. van Dooyeweerd M. van Dooyeweerd
         6 2 Harmione du Nord R. Kuiper R. Kuiper
                 
01-08 Compiegne     4 10 Hitman R. Kuiper R. Kuiper
        5 6 Staro Ivy League R. Kuiper R. Kuiper
                 
01-08 Eauze     1 8 Icidali C. Terry J. van Dooyeweerd
                 
01-08 Enghien x   2 1 Jamaica Brown F. Nivard A. Mollema
                 
01-08 Mont en Der     3 2 Fleuron d'Ormy C. de Leeuw C. de Leeuw
                 
01-08 Neuille le Pont     1 6 Jewel du Nord J. Marie A. Wilderbeek
        7 2 Huppel de Pup K. Roeges M. Rotsearts
                 
01-08 Saint Omer     1 3 In the Wind F. Desmignieux B. Crebas
        8 11 Gouritch F. Desmignieux B. Crebas
                 
02-08 Auch     2 13 Ivicii J. van Dooyeweerd J. van Dooyeweerd
        4 6 In the Spotlight Q. Machet R. Westerink
        7 1 Fortissimoko C. Terry J. van Dooyeweerd
        8 2 Give you all for me C. Saout J. van Dooyeweerd
                 
02-08 Dozule     4 10 Hollywood Well J. Marie A. Wilderbeek
                 
02-08 Cagnes sur Mer     1 3 Dhikti Vedaquais V. Foulcault H. Grift
        2 3 Glowing Moko S. Stefano Y. Briand
        2 11 Garuda Fligny C. Martens H. Grift
        3 2 Havane d'Elma V. Foulcault H. Grift
        5 12 Forjan N. Mortagne Y. Briand
                 
02-08 Mauquenchy x   5 12 Greatman du Busset J. van Rijn H. Langeweg jr
        8 10 Be Bob Marceaux J. van Rijn M. Gibon
                 
03-08 Trie sur Baise     3 11 Hegeo Q. Machet R. Westerink
                 
03-08 La Capelle x   1 15 Hachimoko J. Raffestin L. Lerenard
        1 11 Hugh de Touchyvon F. Desmignieux B. Crebas
        2 4 Ines de Kacy R. Ebbinge J. Engwerda
        3 4 Ichori Okina F. Desmignieux B. Crebas
        4 1 Hexa d'Hertals R. Ebbinge J. Engwerda
        5 3 Gold and Green J. Senet R. Kuiper
        5 11 Goldilocks   A. Mollema
        7 7 Gentille Hollandia J. Senet R. Kuiper
        1 Flyer de Brikvil R. Feelders R. Feelders
                 
04-08 Enghien x ingeschreven staat 4 8 Hodosis   D. Brouwer
                 

  


Uitslagen van onze landgenoten in Frankrijk


Cabourg vrijdag 30 juli,

Fraaie zege voor General du Nord en trainer Ron Kuiper op de baan van Cabourg ! 

1 GENERAL DU NORD F. Lecanu 2725 m 1'13"4 PA 11.250 € M. R. Kuiper Stall Escapade Ab
2 GOLD DAIRPET Y. Lebourgeois 2725 m 1'13"5 DP 6.250 € M. C. Chenu M. R. Cohen
3 GALAK DE LA CAVEE D. Thomain 2725 m 1'13"6 D4 3.500 € M. Ch. Clin M. M. Carrere-Laas
4 GINO VIVA D. Locqueneux 2725 m 1'13"8 F4 2.000 € M. D. Locqueneux Mlle Anna Karlsson
5 GENERAL DARLING B. Goetz 2725 m 1'13"8 D4 1.250 € M. B. Goetz Ecurie Bg Trot




La Capelle dinsdag 27 juli,

Tweede plaatsen voor trainer Rob de Vlieger en leerlingkampioen Johan van der Wal ! 

1 FALCON JET K. Petitjean 2750 m 1'19"2 F4 9.900 € M. F. Grisez M. F. Grisez
2 GENERAL LEE (GER) Th. Roullier 2750 m 1'19"2 F4 5.500 € M. R.T. De Vlieger Stall Birkenhain
3 DANCER FOR MONEY Bastien Joseph 2750 m 1'19"2 P4 3.080 € M. M. Izaac M. N. Janssens
4 CEMOI DE NAVARY Mlle E. Bizoux 2750 m 1'19"8 DP 1.760 € M. Th. Loncke M. Th. Loncke
5 DEESSE DE FOOT Mlle E. Bouclet 2750 m 1'21"3 D4 1.100 € M. P. Hawas M. P. Hawas
                 
1 GUIGNOL DE CHARDET Ph. Daugeard 2700 m 1'14"4 F4 9.000 € M. Ph. Daugeard Ecurie Philippe Daugeard
2 FLAG DE MARIONS J. Van Der Wal 2700 m 1'14"5 F4 5.000 € M. J. Engwerda M. P. Solleveld
3 GEORGES L'AVENTURE A. Abrivard 2700 m 1'14"5 D4 2.800 € M. S. Michel Ecurie Pecale
4 GRANIT DU CHATELET J. Van Den Putte Jr. 2700 m 1'14"5 D4 1.600 € M. J. Van Den Putte Jr. Union Stable
5 FLYER DE BRIKVIL R. Feelders 2700 m 1'14"7 DP 1.000 € M. R. Feelders Mme H. Feelders




Hyeres zondag 25 juli,

In de kleuren van Gerrits Recycling wint Happy Woman voor stal Grift 

1 HAPPY WOMEN N. Ensch 2650 m 1'16"5 DP 6.750 € M. H. Grift Ecurie Gerrits Recycling B.V.
2 HISTORY TIKA J.Ch. Sorel 2650 m 1'16"9 DA 3.750 € M. S. Yana M. S. Yana
3 HERMIONE GREEN S. Stefano 2650 m 1'17"6 D4 2.100 € M. J.M. Roubaud M. J.L. Colombier
4 HIPPO PRIOR K. Thonnerieux 2650 m 1'17"7 D4 1.200 € M. K. Thonnerieux M. K. Thonnerieux
5 HALLEGRETO G. Touron 2650 m 1'17"8 F4 750 € M. G. Touron Ecurie du Bellay

 


Frankrijk zaterdag 24 juli,

In Enghien wint Prosperous erg sterk va start tot finish voor stal Grift en de Draviet Stable   !
Hermione de Carel debuteert onder het zadel enslaat toe in de laatste en beslissende 20 meter voor Stable Why Not . 
Hemma de Brikvil blijft in vorm en wordt 3e voor stal Feelders.

Zowel in Villereal als in Biarritz scoort trainer Richard Westerink een 3e plaats.

In Segre op de grasbaan  wint eigenaar / trainer Piet van Petten met zijn Hilma de Touhyvon met geruime voorsprong ! 

In Cagnes sur Mer wordt Ivanhoe Madrik op de vrijdagavond meeting 3e voor stal Grift. 

 

  Cagnes sur Mer 23-07              
                 
                 
1 IRON CASH Ch. Martens 2925 m 1'18"0 F4 6.750 € M. V. Martens Ecurie du Domaine du Parc
2 IBILI DE ROMAZ D. Bekaert 2950 m 1'17"5 F4 3.750 € M. K. Lebeau M. Mario Weiss
3 IVANHOE MADRIK H. Grift 2925 m 1'18"5 F4 2.100 € M. H. Grift Windfall Sarl
4 IGLOO DE LAUMONT S. Cingland 2925 m 1'19"1 F4 1.200 € M. S. Cingland M. A. Pigace
5 ICE STAR M. Izzo 2950 m 1'18"7 F4 750 € M. M. Lenoir Ecurie de la Balagne
                 
                 
  Enghien 24-07              
                 
1 HOULE DE RIVIERE A. Collette 2875 m 1'14"5 D4 18.000 € M. L.M. David Ecurie L.M. David
2 HANNAH J.F. Senet 2875 m 1'14"5 D4 10.000 € M. J.F. Senet Ecurie Js
3 HEMMA DE BRIKVIL F. Nivard 2875 m 1'14"6 DP 5.600 € M. R. Feelders Mme H. Feelders
4 HOLLY MESLOISE F. Ouvrie 2875 m 1'14"6 PADP 3.200 € M. P. Belloche Ecurie Bois Doufray
5 HARINA DREAM F. Lecanu 2875 m 1'14"7 D4 2.000 € M. L.M. David Ecurie L.M. David
                 
1 PROSPEROUS D. Locqueneux 2150 m 1'13"5 DP 26.100 € M. H. Grift Draviet Stables
2 EASTWOOD PARK E. Raffin 2150 m 1'13"6 PADP 14.500 € M. F. Giard M. Y. Cantarel
3 VLAD DEL RONCO A. Abrivard 2150 m 1'13"6 D4 8.120 € M. L.Cl. Abrivard M. J. Lusseau
4 FLORIDA SPORT Ch.A. Mary 2150 m 1'13"7 D4 4.640 € M. Ch.A. Mary Ecurie Ch. A. Mary
5 CONFIDENCE (DEN) A. Lamy 2150 m 1'13"8 PADP 2.900 € M. T. Malmqvist M. Peter Spengler
                 
1 HERMIONE DE CAREL A. Abrivard 2250 m 1'14"1 F4 17.100 € M. P. Hagoort Stable Why Not
2 HYDRE E. Raffin 2250 m 1'14"5 PADP 9.500 € M. Ch. Chalon Ecurie Chalon
3 HARVESTER M. Mottier 2250 m 1'14"6 D4 5.320 € M. A. Garandeau Mme Perrine Douillet
4 HALMA VICI F. Lagadeuc 2250 m 1'14"9 F4 3.040 € M. N. Bridault M. O. Becquet
5 HAYRTON MAGIC J.Y. Ricart 2250 m 1'14"9 PADP 1.900 € M. G. Lefrou M. G. Lefrou
                 
                 
  Biarritz 24-07              
                 
1 IGGY ROCK F. Clozier 2950 m 1'18"1 F4 7.200 € M. S. Bouisson Mme N. Semeillon
2 INFUTURITY Pierrick le Moel 2975 m 1'17"7 F4 4.000 € M. Pierrick Le Moel M. M. Khaldi
3 IN THE SPOTLIGHT R. Westerink 2975 m 1'18"7 P4 2.240 € M. R. Westerink M. R. Westerink
4 IMAGE DE CORDAY Y. Henry 2950 m 1'19"6 P4 1.280 € M. Y. Henry M. Y. Henry
5 ILARY D. Crespel 2975 m 1'19"5 F4 800 € Mlle Ch. Lefebvre Mlle Ch. Lefebvre
                 
                 
  Segre 24-07              
                 
1 HILMA DE TOUCHYVON P. Van Petten 2700 m 1'24"1 F4 5.400 € Mme M. Van Petten M. P. Van Petten
2 HARMONIE DE PEJ F. Joseph 2725 m 1'23"4 F4 3.000 € M. F. Joseph M. Eric Moulins
3 HISTORIA D'EOLE J.Ph. Mary 2700 m 1'24"4 D4 1.680 € M. J.Ph. Mary Ecurie Moreau
4 HISTORY Q. Perdereau 2725 m 1'23"7 F4 960 € M. Etienne Dubois M. Etienne Dubois
5 HUPPE DE PADD M. Abrivard 2725 m 1'23"9 D4 600 € M. M. Abrivard Ecurie Ld-M. Abrivard
                 
                 
  Villereal 24-07              
                 
1 HORACE DES CHAMPS B. Marie 2450 m 1'16"0 PADP 8.550 € M. B. Marie Ecurie D L
2 HOLD UP SMART P. Gesret 2450 m 1'16"1 D4 4.750 € M. Y. Henry Ecurie Smart
3 HAPPY FAMILY AR Q. Machet 2450 m 1'16"7 D4 2.660 € M. R. Westerink M. R. Westerink
4 HELLO JO DARLING D. Bonne 2450 m 1'16"9 F4 1.520 € M. Y. Henry M. J.P. Dubois
5 HINDEN P.J. Cordeau 2450 m 1'17"0 F4 950 € M. P.J. Cordeau M. F. Decoster

 


Le Mont St Michel /Enghien woensdag 21 juli,

Een derde plaats voor Bert Post en stal Engwerda scoort een tweede plaats .



  Le Mont Saint Michel 21-07               
                 
                 
1 HACKER DE MAHEY Y. Lebourgeois 2675 m 1'16"5 D4 7.650 € M. E. Ruault Ecurie Comte P. de Montesson
2 HAJIME GWEN D. Thomain 2675 m 1'16"6 DP 4.250 € M. Ch. Cuiller M. Ch. Berquier
3 HAPPY HERO A.H. Post 2675 m 1'16"7 PADP 2.380 € M. A.H. Post Haras du Arctic
4 HAS DE COEUR S. Houyvet 2675 m 1'16"7 F4 1.360 € M. S. Houyvet Ecurie Sébastien Houyvet
5 HIDALGO DE VARENNE Ph. Deroyand 2675 m 1'16"9 F4 850 € M. Ph. Deroyand M. Ph. Deroyand
                 
                 
  Enghien 21-07              
                 
                 
1 GALIANO GRIFF L. Baudouin 2150 m 1'13"6 DP 8.100 € M. J.M. Baudouin M. J.M. Freyssenge
2 GERALDINE HEOT D. Locqueneux 2150 m 1'13"7 DA 4.500 € M. J. Engwerda M. Willem Hess
3 GUNNAR LA MESANGE F. Nivard 2150 m 1'13"7 D4 2.520 € M. G. Gillot Mme Barbara Guenet
4 GIOS DAIRPET A. Abrivard 2150 m 1'13"8 P4 1.440 € M. L. Lerenard M. Mathieu Cafaro
5 GOSSE MAJYC A. Hureau 2150 m 1'13"9 F4 900 € M. D. Cheradame M. D. Cheradame





Langon- Libourne dinsdag 20 juli.

Na zijn uitstapje in Parijs is het weer raak voor Fortissimoko en Jan van Dooyeweerd ! 


1 FORTISSIMOKO J.F. Van Dooyeweerd 2800 m 1'15"1 F4 13.500 € M. J.F. Van Dooyeweerd M. Martinus Vellekoop
2 DUCHESSE DE SASSY M. Bezier 2800 m 1'15"2 PA 7.500 € M. M. Bezier Mme D. Bourdin
3 DOMINO BLOND N.R. Brossard 2800 m 1'15"2 D4 4.200 € M. D. Brossard Mme Micheline Borde
4 DORUCK Cedric Terry 2825 m 1'14"7 P4 2.400 € M. G. Marty Ecurie Gérard Marty
5 FAKIR MERITE F. Marty 2825 m 1'14"7 P4 1.500 € M. F. Marty M. G. Veyrac

 


La Capelle zondag 18 juli,

Hattrick blijft vorm tonen en scoort met Rick Wester een zege in La Capelle ! 


                 
                 
1 HATTRICK R. Wester 2700 m 1'15"2 DA 7.200 € M. J. Engwerda M. L.J.A. Blancquaert
2 HELISIO J. Vanmeerbeck 2700 m 1'15"2 F4 4.000 € M. J. Vanmeerbeck M. D. Haddad
3 HARRY COHIAIS K. Depuydt 2700 m 1'15"3 DA 2.240 € Mme C. De Soete M. Jean Marc Poelmans
4 HORS BORD David Lefevre 2700 m 1'15"4 DA 1.280 € M. J.M. Chaineux M. Philippe Beine
5 HOURAGAN DU LYS A. Rebeche 2700 m 1'15"4 D4 800 € M. St. Meunier M. L. Hellin



Amiens / Biarritz  zondag18 juli,

Danny Brouwer zegeviert in Biarrtiz !  Ines de Kacy debuteerd met een 2e plaats en eigenaartrainer W. van der Zwaan neemt een derde plaats mee naar huis.

  Amiens               
                 
1 IMPLACABLE F. Ouvrie 2400 m 1'16"9 F4 5.850 € M. Y. Teerlinck Horse Projects
2 INES DE KACY R. Ebbinge 2400 m 1'16"9 F4 3.250 € M. J. Engwerda Stal Schermer
3 IRISEE DES GOSSETS G. Delacour 2400 m 1'17"1 F4 1.820 € M. G. Delacour Ecurie G. Delacour
4 INOUIE D'AZIF R. Derieux 2400 m 1'17"1 F4 1.040 € M. R. Derieux M. H. Boukriche
5 ILOA DES CHARRONS S. Van Hauwermeiren 2400 m 1'17"2 F4 650 € M. R. De Cock M. R. De Cock
                 
1 HISTOIRE DU LYS F. Ouvrie 2400 m 1'15"1 D4 5.850 € M. F. Ouvrie M. G. Picq
2 HELSA DE LA ROCHE A. Rebeche 2400 m 1'15"2 DP 3.250 € M. St. Meunier Ecurie Aurmath
3 HUILE D'OLIVE P.Y. Verva 2400 m 1'16"1 F4 1.820 € M. W. Van Der Zwaan M. W. Van Der Zwaan
4 HOP LA HOST W. Souchet 2400 m 1'16"3 DP 1.040 € M. E. Varin Ecurie E. Varin
5 HERCALINE D. Locqueneux 2400 m 1'16"6 F4 650 € M. D. Locqueneux Ecurie Lucky 8 Racin
                 
                 
  Biarritz               
                 
1 HYDRA DE L'ERDRE D. Brouwer 2150 m 1'17"1 F4 5.400 € M. D. Brouwer M. D. Brouwer
2 HAMILTON DU PERCHE E. Audebert 2150 m 1'17"3 F4 3.000 € M. V. Seguin Ecurie Foiret
3 HERMES D'OR Ph. Masschaele 2150 m 1'17"6 D4 1.680 € Mme G. Masschaele M. G. Paris
4 HURROCO DE VIETTE N. Pacha 2150 m 1'17"6 F4 960 € M. Nils Pacha Ecurie Sebastien Dupont
5 HAWAKS DU VIVIER Cedric Terry 2150 m 1'18"4 D4 600 € M. P. Terry Ecurie Minier




Cagens sur Mer zaterdag 17 juli,

Do Kiss Me wordt verassend tweede in Cagnes sur Mer in de kleuren van dhr Paul van Klaveren.

                 
                 
1 EASY ATOUT H. Neuville 2925 m 1'14"5 D4 9.900 € M. Y.A. Briand M. J. Seche
2 DO KISS ME F. Tugend 2925 m 1'14"9 D4 5.500 € M. Y.A. Briand M. P. Van Klaveren
3 ESTERO Mlle L. Banide 2925 m 1'15"0 F4 3.080 € M. J.P. Ensch Mme M. Bounieux
4 DJANGO WINNER P. Repichet 2925 m 1'15"2 PADP 1.760 € M. J.M. Roubaud M. J.M. Larre
5 CASSIUS DU GIFFRE Mlle M. Donabedian 2925 m 1'15"2 DP 1.100 € Mme V. Crevits Mme V. Crevits




Saint Malo vrijdag 16 juli,

Kurt Roeges boekt als trainer een nette tweede plaatst dankzij Hilda de Thyral 

1 HANNA KARENINE S. Ernault 2950 m 1'18"4 PADP 6.750 € M. S. Ernault Ecurie des Charmes
2 HILDA DU THYRAL F. Lecanu 2950 m 1'18"8 D4 3.750 € M. K. Roeges Seffen Sports
3 HEROINE DE GUERRE B. Robin 2950 m 1'19"0 F4 2.100 € M. B. Robin M. Arnaud Deniau
4 HELMA DU COURTILS A. Thomas 2950 m 1'19"0 F4 1.200 € M. A. Thomas M. J.Y. Binois
5