FRANKRIJK


Startlijst Nederlandse deelnemers in Frankrijk

 

 15-04 Argentan  x uitgeschakeld 5 12 Graal de Busset K. Roeges K. Roeges
      ongeplaatst   4 5 Happy Hero B. Post B. Post
                 
 17-04 Le Croise Laroche  x 2e 1 15 Hodosis M. Brouwer D. Brouwer
      uitgeschakeld  2 6 Holly Ventura B. Schwarz B. Schwarz
      7e 3 14 Grandella R. Ebbinge R. Wester
      5e 6 2 Flyer de Brikvil R. Feelders  R. Feelders
      uitgeschakeld  6 10 Flag de Marions R. Ebbinge J. Engwerda
                 
18-04  Alecon   2e 1 3 Derby Story E. van Petten  M. van Petten
                 
 18-04 Bihorel   7e 5 3 Holly Dolly P. Masschaelle D. Klumpen
      1e 6 5 Heavenly Well B. Post A. Wilderbeek
      uitgeschakeld 7 3 Imperator Pilliere B. Post A. Wilderbeek
                 
18-04 La Capelle   uitgeschakeld 2 4 Gold and Green R. Ebbinge R. Kuiper
      1e 3 10 Flevo Renka R. Ebbinge J. Engwerda
      ongeplaatst 5 8 Daguet du Rib S. de Vries J. de Jong
      ongeplaatst 7 5 Heros R. Ebbinge R. Kuiper
      5e 6 7 Hacimoko R. Ebbinge B. Goop
      7e 8 7 Huile d'Olive D. Locqueneux W. van der Zwaan
      uitgeschakeld 8 9 Hexa d'Hertals R. Ebbinge J. Engwerda
                 
18-04 Saint Omer   uitgeschakeld 4 1 Highest Emge M. van Dooyeweerd M. van Dooyeweerd
      3e 6 12 Colibri des Pins N. d'Haenens J. Denneman
      uitgeschakeld 8 16 Etiouni J. Denneman J. Denneman
                 
 19-04 L'sle ur la Sorgue   ongeplaatst  5 4 Flabbergasted H. Neuville Y. Briand
                 
21-04 Toulouse x uitgeschakeld 2 12 Gabo di Rocca T. Bord R. Westerink
      6e   3 12 Dandy de Godrel E. Clozier R. Westerink
                 
22-04 Enghien x   3 7 Havane d'Elma Y. Lebourgeois M. van Dooyeweerd
        6 8 Fangio du Nord P. Y. Verva H. Grift
                 
23-04 Caen x   8 14 Dorus Well V. Saussaye A. Wilderbeek
                 
24-04 Amiens     2 8 Dorthez Prestance P.Y. Verva H. Grift
        5 5 Flag de Marions R. Ebbinge J. Engwerda
                 
24-04 Enghien x   1 1 Versus As A. Abrivard P. Hagoort
        4 3 Juan Bros A. Wiels P. Billard
        3 11 Staro Ivy Leagua R. Kuiper R. Kuiper
        7 7 Etonnant A. Barrier R. Westerink
                 
 25-04 Arras     2 9 Hangoun du Bocage  F. Desmignieux B. Crebas
        4 11 Erwood d'Ecajeul J. Fikse J. Fikse
                 
25-04 Merel   ingeschreven staat 6 6 Gobisolo du Randou   M. van Petten
                 
25-04 Chatillon sur Chalaronne     8 111 Easy and Nice ER M. Monaco M. Monaco
                 
25-04 Bihorel les Rouen   ingeschreven staat 2 14 Fast Pass   D. Klumpen
                 
 26-04 Caen  x ingeschreven staat 2 15 Happy Family AR R. Westerink R. Westerink
        7 14 Ispahan Delo E. Clozier R. Westerink
                 
26-04 Cavaillon x ingeschreven staat 2 5 Forjan E. Lacomblez Y. Briand
        2 11 Duarte O. Briand O. Briand
        6 8 Garuda Fligny C. Martens H. Grift
        7 10 Everest Vedaquais C. Martens H. Grift
                 
26-04 Le Croise Laroche x ingeschreven staat 1 2 Buzzer Beater   R. Kuiper
        1 8 Fangio du Nord   H. Grift
        2 4 Icare d'Heratels C. de Leeuw C. de Leeuw
        2 11 Ido d'agice   M. van Dooyeweerd
        5 10 Faucon de Fael K. Depuyt A. Mollema
                 
26-04 Reims x ingeschreven staat 1 4 Goldilocks   A. Mollema
        2 1 Massai F. Desmignieux T. Kooyman
        2 3 General Lee   R. de Vlieger
        2 11 Buzzer Beater   R. Kuiper
                 

  


Uitslagen van onze landgenoten in Frankrijk


Frankrijk zondag 18 april,

Flevo Renka zet zijn zegereeks voort in La Capelle en wint voor eigenaar dhr. Knipscheer.

Bert Post scoort weer een zege voor stal Wilderbeek op de baan van Bihorel les Rouen.

Goede tweede plaats voor Hodosis en Micha Brouwer, Esther van Petten en Derby Story tikken ook als 2e af. 



  La Capelle 18-04               
                 
1 FLEVO RENKA R. Ebbinge 2750 m 1'15"1 DP 6.750 € M. J. Engwerda M. J.A.M. Knipscheer
2 FAUCON DE L'ALBA Julien Raffestin 2775 m 1'14"4 D4 3.750 € M. Julien Raffestin M. Julien Raffestin
3 FRUIT D'IBIZA G. Delaune 2775 m 1'15"0 D4 2.100 € M. A. Buisson M. F. Tardieu
4 FLASH DE CELLAND Ch. Martens 2775 m 1'15"0 F4 1.200 € M. P.L. Desaunette M. Jean Michel Guerrin
5 FOKKER DE BAILLY B. Bourgoin 2775 m 1'15"1 D4 750 € M. B. Bourgoin M. D. Brochon
                 
                 
  Le Croise Laroche 17-04              
                 
1 HAPPY DJOB F. Guerineau 2700 m 1'14"2 DP 8.100 € M. A. Ripoll Rigo M. Gilles Pochiet
2 HODOSIS M. Brouwer 2700 m 1'14"2 DA 4.500 € M. D. Brouwer M. D. Brouwer
3 HORSE DE GRAMMONT J. Vanmeerbeck 2700 m 1'14"5 D4 2.520 € M. J. Vanmeerbeck M. S. Chiche
4 HONEY QUICK A. Rogier 2700 m 1'14"5 F4 1.440 € M. M. Esper Ecurie Quick Star
5 HARRY DU LYS F. Ouvrie 2700 m 1'14"6 D4 900 € M. J. Blavette M. G. Picq
                 
                 
  Alecon 18-04              
                 
1 FOUDRE DAIRPET Alexandre Bodin 2675 m   D4 7.650 € M. B. Marie Ecurie Marcel Geleoc
2 DERBY STORY Mlle E. Van Petten 2650 m   F4 4.250 € Mme M. Van Petten Mlle E. Van Petten
3 ELFIE DE BANVILLE P. Thieulent 2650 m   D4 2.380 € M. Th. Levesque Ecurie En Avant Goudig
4 EUSEBIO DU ROUMOIS M. Durville 2675 m   F4 1.360 € M. V. Renault M. F. Prod'homme
5 ELOGIO TEJY Mlle M. Bernu 2650 m   DA 850 € M. Ch. Chalon Ecurie Chalon
                 
                 
  Bihorel les Rouen 18-04              
                 
1 HEAVENLY WELL A.H. Post 2500 m 1'17"1 F4 5.400 € M. A. Wilderbeek M. A. Wilderbeek
2 HELENA DU MOUCHEL E. Lelievre 2500 m   DP 3.000 € M. A. Le Courtois M. A. Le Courtois
3 HESTIA D'ELOAX V. Royer 2500 m   DP 1.680 € Mme A. Germain Mme A. Germain
4 HAVANE D'AVRIL G. Gelormini 2500 m   D4 960 € M. P. Coignard Ecurie Oasis
5 HEMERA TURGOT G. Desprez 2500 m   F4 600 € M. S. Roger

Mme Th. Hoste


Frankrijk zondag 11 april,

Helena di Quattro blijft op topniveau presteren en wordt tweede in een snelle tijd.

Flabbergasted ( Draviet Stables ) en Faucon de Fael ( Y. Mollema) winnen beide in een amateur koers ! 

Garuda Fligny blijft scoren voor stal Grift en zegeviert tijdens de PMU koersen in Nancy .


  Vincennes  10-04              
                 
1 ZEROZEROSETTE GAR M. Abrivard 2100 m 1'10"3 D4 26.100 € M. Vitale Ciotola Scuderia Nininni
2 HELENA DI QUATTRO F. Nivard 2100 m 1'10"7 D4 14.500 € M. Ph. Billard Alja B.V.
3 FORUM MESLOIS P. Belloche 2100 m 1'10"8 DP 8.120 € M. P. Belloche M. D. Belloche
4 ESPERANZO M. Mottier 2100 m 1'10"9 D4 4.640 € M. M. Mottier Ecurie D.M. Mottier
5 DENICHEUR DU VIF A. Thomas 2100 m 1'10"9 D4 2.900 € M. A. Thomas M. B. Favrel
                 
                 
  Nancy 11-04              
                 
1 GARUDA FLIGNY J.F. Senet 2625 m 1'15"2 D4 8.550 € M. H. Grift M. J.A.C. Vanduffel
2 GRAVALETA A. Garandeau 2600 m 1'16"0 F4 4.750 € M. Ch. Douillet M. L. Delachaussee
3 GOUTTE DU HOULBET A. Prat 2625 m 1'15"4 DP 2.660 € M. Frederic Prat Ecurie du Liamone
4 GLASGOW CITY Ch. Martens 2600 m 1'16"4 DP 1.520 € M. V. Martens M. J.A.C. Vanduffel
5 FOREVER JIEL P.Y. Verva 2625 m 1'15"6 D4 950 € M. J.L. Dersoir Ecurie Luck
                 
                 
  Carpentras 11-04              
                 
1 FLABBERGASTED Mlle S. Blanchetiere 2650 m 1'22"3 D4 1.800 € M. Y.A. Briand Draviet Stables
2 DARWIN LOUKI Mlle K. Fresneau 2675 m 1'21"9 F4 1.000 € M. J.L. Verriere M. E. Ambard
3 DIDJI DU MESSI J. Cormy 2675 m 1'22"2 F4 560 € M. Y. Le Bris M. Y. Le Bris
4 EDINSON CAVANI J.M. Soumille 2675 m 1'22"4 F4 320 € M. D. Chavinas M. D. Chavinas
5 DIONYSOS DU LOIR D. Pauleau 2650 m 1'23"3 F4 200 € M. D. Pauleau M. D. Pauleau
                 
                 
  La Capelle 11-04              
                 
1 FAUCON DE FAEL Y.R. Mollema 2700 m 1'17"6 F4 2.250 € M. A.J. Mollema M. Z. Tokoli
2 FENNEC JEGO D. Flamme 2700 m 1'17"6 D4 1.250 € Mlle V. Chatelain M. D. Flamme
3 ESTIME MOI J.Cl. Louche 2700 m 1'17"6 D4 700 € Mlle C. Chassagne M. B. Chalmel
4 FOXTROT DU GANEP D. Lepere 2700 m 1'17"9 F4 400 € M. G. Verva M. E.P. Verva
5 DON DU CIEL Th. Levasseur 2700 m 1'18"0 F4 250 € Mlle C. Leclercq M. Th. Levasseur




Vincennes dinsdag 6 april.

Femma de Brikvil (stal Feelders) krijgt een koers op maat en wordt door tactisch spel  slechts  2e plaats : het maximale resultaat.

1 HINGALA VRIE G. Gelormini 2700 m 1'15"8 D4 17.100 € M. L. Baudron M. R. Baudron
2 HEMMA DE BRIKVIL Y. Lebourgeois 2700 m 1'15"9 DP 9.500 € M. R. Feelders Mme H. Feelders
3 HACIENDA DE BLARY F. Nivard 2700 m 1'16"0 D4 5.320 € M. T. Le Beller Ecurie Tony Le Beller
4 HEROINE DU LANDRET P.Ph. Ploquin 2700 m 1'16"1 F4 3.040 € M. P. Ploquin M. J.J. Daniel
5 HATHA JOSSELYN R. Congard 2700 m 1'16"2 DP 1.900 € M. J.M. Bazire Ecurie Yvan Bernard

 


Castillonnes / Strasbourg maandag 5 april,

Richard Westerink boekt een zege met Intouchable AR , Stal Crebas en Stal Feelders scoren trioklasseringen in Strasbourg ! 

  Castillonnes              
                 
1 INTOUCHABLE AR R. Westerink 2450 m 1'20"4 F4 7.650 € M. R. Westerink M. R. Westerink
2 ILONA DIKA Cedric Terry 2450 m 1'20"4 F4 4.250 € M. P. Terry M. Ph. Dewulf
3 IDEAL GABINLEA F. Clozier 2450 m 1'21"2 F4 2.380 € M. D.J. Rousseau M. D.J. Rousseau
4 ILEA D'IRATY Q. Machet 2450 m 1'21"5 F4 1.360 € M. R. Westerink M. R. Westerink
5 INFINITY JYV M. Grasset 2450 m 1'22"0 F4 850 € M. Pierrick Le Moel Ecurie Stable Be
                 
                 
  Strasbourg              
                 
1 GALADRIEL JIEL J.L. Dersoir 2825 m 1'16"9 DP 5.850 € M. J.L. Dersoir Ecurie Luck
2 GOURITCH F. Desmigneux 2800 m 1'17"6 DP 3.250 € M. B.J. Crebas Stal Payday
3 GIORDANO K. Depuydt 2800 m 1'17"9 D4 1.820 € Mme C. De Soete Mme Karine Debacker
4 GAMBADE DU CORTA M. Messager 2800 m 1'18"1 D4 1.040 € M. M. Messager M. M. Messager
5 GRIMM DE VANDEL F. Guerineau 2800 m 1'18"7 F4 650 € M. A. Ripoll Rigo Mme Célia Pinelli
                 
1 GAYA DU VARLET G.A. Pou Pou 2825 m 1'17"7 F4 5.850 € M. A. Ripoll Rigo M. B. Dupuis
2 GAMIN DE COKTAIL K. Depuydt 2800 m 1'18"4 F4 3.250 € M. L. Roelens M. Pascal Dondelinger
3 GHOST OF CAMARO F. Desmigneux 2800 m 1'18"6 DP 1.820 € M. B.J. Crebas Spangahoeve
4 GUST ELJI J. Corbanie 2800 m 1'18"7 D4 1.040 € M. J. Corbanie Mme E. Vandeweghe
5 GOOD FELLOW G. Mayr 2800 m 1'19"1 F4 650 € M. G. Mayr M. Anton Hartmann
                 
1 ECLAIR DE BEYLEV F. Desmigneux 2800 m 1'15"5 D4 6.300 € M. R. Groll M. R. Groll
2 FLYER DE BRIKVIL R. Feelders 2800 m 1'15"6 DP 3.500 € M. R. Feelders Mme H. Feelders
3 FAIRWAY LA VITARD M. Bouchez 2800 m 1'17"0 D4 1.960 € M. M. Bouchez M. G. Guillochain
4 FOREVER JIEL J.L. Dersoir 2825 m 1'16"3 D4 1.120 € M. J.L. Dersoir Ecurie Luck
5 FUTUR ESPOIR A. Duperche 2825 m 1'16"6 F4 700 € M. A. Duperche M. Eric Duperche




Hyeres zaterdag 3 april 

Confidental Bond ligt in de laatste bocht nog in het achterveld maar met een sterke laatste rechte lijn wint hij zijn rit voor eigenaren combinatie  H. Grift /  P. Davidson ! 

1 CONFIDENTIAL BOND D. Bekaert 2650 m 1'14"2 D4 9.000 € M. J. Foin M. Patrick Davidson
2 EIGHT Cl.Ch. Vaugrante 2650 m 1'14"2 D4 5.000 € Mlle V.M. Goetz M. Thomas Beauchene
3 COCKTAIL DU SAPTEL P. Repichet 2650 m 1'14"3 DP 2.800 € M. J.M. Roubaud Ecurie Eric Lemaitre
4 CAMPO GRANDE J.Ch. Sorel 2650 m 1'14"3 D4 1.600 € M. D. Alexandre M. D. Alexandre
5 ECKMUHL JACK Mickael Cormy 2650 m 1'14"7 D4 1.000 € M. Mickael Cormy Ecurie du Vieux Chene

Vincennes zaterdag 3 april.

Inspector Bros ( stal Erwin Bot) komt met een sterk eindschot naar de tweede plaatst.
Garuda Fligny wordt na kopwerk ook goed derde en loopt een prima tijd .

1 GIGOLO LOVER E. Raffin 2100 m 1'12"0 D4 16.650 € M. J.M. Bazire M. M. Moureaux
2 GAELIC DU ROCHER F. Nivard 2100 m 1'12"2 D4 9.250 € M. F. Leblanc M. Th. Bourgault
3 GARUDA FLIGNY Ch. Martens 2100 m 1'12"2 D4 5.180 € M. H. Grift M. J.A.C. Vanduffel
4 GALLIANO DU DESERT M. Abrivard 2100 m 1'12"3 D4 2.960 € M. Ch. Clin M. L. Dumouchel
5 GO FAST ROC T. le Beller 2100 m 1'12"4 D4 1.850 € M. B. Le Beller Ecurie d' Embeli
                 
1 FAST CASH M. Mottier 2850 m 1'13"0 DP 19.350 € M. M. Mottier Mme B. Andreani
2 INSPECTOR BROS R. Bakker 2850 m 1'13"0 D4 10.750 M. E. Bot M. L.G. Gerrits
3 FLAMBEAU ROYAL Ch. Martens 2850 m 1'13"0 D4 6.020 € M. B. Bourgoin Ecurie L.B. Bourgoin
4 ZANTE BREED A. Abrivard 2850 m 1'13"1 D4 3.440 € M. Vitale Ciotola Az.Agr. Purlari Srl
5 INGO G. Gelormini 2850 m 1'13"2 D4 2.150 € M. Ch. Eriksson M. Ch. Eriksson

Marseille Borely, donderdag 1 april,

Forjan wint met Alexander Abrivard in de kleuren stal Offenberg een fraaie 1e prijs !

Marseille Borely, donderdag 1 april,

Forjan wint met Alexander Abrivard in de kleuren stal Offenberg een fraaie 1e prijs !

Forjan naar de zege, hij behoud een hoofdje voorsprong op zijn stal genoot.         copyright: Zeturf.com
Forjan naar de zege, hij behoud een hoofdje voorsprong op zijn stal genoot. copyright: Zeturf.com



1 FORJAN A. Abrivard 3000 m 1'15"9 DA 12.150 € M. Y.A. Briand Mme Trijntje Offenberg-De Leeuw
2 DOLCE D'EBANE Mlle O. Briand 3025 m 1'15"3 DA 6.750 € M. Y.A. Briand M. Y.A. Briand
3 GALACTIQUE MERITE Mme Laetitia Gout 3000 m 1'16"0 D4 3.780 € M. V. Foucault M. P. Congard
4 ECHO DU PALAIS Mlle E. Callier 3000 m 1'16"1 D4 2.160 € M. P. Callier Mme Muriel Callier
5 FLASH DU GOUTIER Mlle J. Ohanessian 3000 m 1'16"2 F4 1.350 € M. D. Cinier M. D. Cinier

Bihorel les Rouen zondag 28 maart ,

Bert Post rijdt Heavenly Well naar zijn 1e zege toe voor stal Wilderbeek.

 

1 HEAVENLY WELL A.H. Post 2500 m 1'19"0 F4 4.950 € M. A. Wilderbeek M. A. Wilderbeek
2 HISTOIRE DU PERCHE F. Lecanu 2500 m   F4 2.750 € M. V. Seguin Ecurie Foiret
3 HERMINE DU MELEUC Antoine Trihollet 2525 m   F4 1.540 € M. Antoine Trihollet M. L. Adam
4 HOLKA DU LYS F. Desmigneux 2525 m   F4 880 € M. G. Lefebvre M. P. Secq
5 HERA D'ESPACE Ch. Petrement 2525 m   F4 550 € M. Ch. Petrement Ecurie Breizh d'Espace

Agen le Passage vrijdag 26 maart,

In de Blauw-zwarte kleuren boekt Imoko du Bouillon een zege voor stal Westerink ! 

1 IMOKO DU BOUILLON Q. Machet 2625 m 1'18"3 F4 9.000 € M. R. Westerink M. R. Westerink
2 IVRAM B. Rochard 2650 m 1'17"6 F4 5.000 € M. R.R. Boucault Ecurie Attaque
3 ITALO DUEM J. Chavatte 2625 m 1'18"4 F4 2.800 € M. J. Chavatte Ecurie Duem
4 IDEEFOLLEBUISSONAY N. Martineau 2625 m 1'18"4 F4 1.600 € M. J.M. Monclin M. J.M. Monclin
5 IDEE FIXE BREIZH B. Vanacker 2650 m 1'17"8 F4 1.000 € M. B. Vanacker M. B. Vanacker

 



Bihorel les Rouen zondag 21 maart,

Gali Game wordt tweede voor stal Payday tijdens een claim koers in Bihorel les Rouen .

1 ELEE DE TEDD Ph. Masschaele 2500 m 1'17"1 D4 4.500 € Mme G. Masschaele M. F. Geirnaert
2 GALI GAME F. Desmigneux 2500 m   DP 2.500 € M. B.J. Crebas Stal Payday
3 FANNY DE GUINETTE S. Hardy 2500 m   D4 1.400 € M. S. Hardy M. G. Brion
4 ELEGANT HOPE A.G. Maillard 2500 m   F4 800 € M. G. Cardine M. N. Fernandez-Sanchez
5 ELIXIR JIEL X. Thevenet 2500 m   DP 500 € Mlle Ch. Lefebvre Mlle Ch. Lefebvre

 


Salon de Provence - Meslay du Maine  zaterdag 20 maart,

Winst voor de Draviet Stable in Salonde Provence dankzij Flabbergasted .

Esther van Petten behaalt met haar Gobisolo du Randou een goede tweede plaats ! 

  Salon de Provence 20-03              
                 
1 FLABBERGASTED Mlle S. Blanchetiere 3000 m 1'16"9 D4 1.350 € M. Y.A. Briand Draviet Stables
2 FINGALA GEDE Th. Prudhon 3025 m 1'16"4 F4 750 € M. E. Prudhon M. J.L. Yacono
3 ELPICK Mlle A. Haret 3000 m 1'17"1 D4 420 € M. Ch. Haret M. P. Ledeme
4 ESPOIR JABA M. Feltesse 3000 m 1'17"4 F4 240 € M. M. Messager M. M. Messager
5 DAKAROIS Mlle S. Oyer 3000 m 1'17"5 F4 150 € M. S. Cingland Mlle S. Oyer
                 
                 
  Meslay du Maine 20-03              
                 
1 GIUSEPPE Theo Duvaldestin 2850 m 1'16"4 F4 5.850 € M. Th. Duvaldestin Ecurie des Charmes
2 GOBISOLO DU RANDOU Mlle E. Van Petten 2850 m 1'16"5 F4 3.250 € Mme M. Van Petten M. P. Van Petten
3 GASTON DES SABLES P.Ph. Ploquin 2850 m 1'16"5 D4 1.820 € M. J.P. Diabat M. J.P. Diabat
4 GIANA DE CAZOULENE L. Guillemin 2850 m 1'16"6 F4 1.040 € M. L. Guillemin M. L. Guillemin
5 GENY SPEEDHYCAT R. Corbin 2850 m 1'16"8 DA 650 € M. R. Corbin M. R. Corbin

 


Enghien dinsdag 16 maart,

Stal vorm bij Reinier Feelders houdt aan ! Wederom een prachtige zege voor de trainer op Enghien dankzij Hemma de Brikvil
Ahura Mazda Font wint afgetekend haar koers na een optimale rit van Nederlandse kampioen Rick Ebbinge.


1 HEMMA DE BRIKVIL Y. Lebourgeois 2875 m 1'16"2 DP 14.850 € M. R. Feelders Mme H. Feelders
2 HELIA DAIRPET A. Abrivard 2875 m 1'16"5 D4 8.250 € M. D. Lefaucheux M. D. Lefaucheux
3 HAUDATIS F. Ouvrie 2875 m 1'16"5 D4 4.620 € M. J.F. Senet M. Th. de Wazieres
4 HANGELA J.Ph. Monclin 2875 m 1'16"6 DA 2.640 € M. J.Ph. Monclin Ecurie des Charmes
5 HALLEY DE MARS Guillaume Martin 2875 m 1'16"8 F4 1.650 € M. Arnaud Desmottes M. L. Adam
                 
1 AHURA MAZDA FONT R. Ebbinge 2150 m 1'13"1 D4 16.650 € M. J. Engwerda Stal Schermer
2 ALTASETA DEL PINO F. Esposito 2150 m 1'13"4 DA 9.250 € M. A. Gocciadoro Scuderia Indal Srl
3 FEERIE DE FAEL F. Nivard 2150 m 1'13"4 D4 5.180 € M. J. Westholm Ecurie Anders Van Dapperen Hb
4 ZEBRINA FONT Y. Lebourgeois 2150 m 1'13"4 D4 2.960 € M. Vitale Ciotola M. Michele Notaro
5 MYSE D'ERPION P. Vercruysse 2150 m 1'13"5 D4 1.850 € M. B. Goop M. Y. Desmet

Frankrijk maandag 15 maart,

Reinier Feelders behoudt stal vorm en scoort wederom een winnaar in Frankrijk! 

 

Vivid Wise As prolongeert zijn titel in Cagnes sur Mer en blijft voor Delia de Pommereux .

 

John King Boko loopt een prima race en wordt 3e in Enghien.

Hachimoko debuteert met een 2e plaats en Bert Post pakt ook een 2e plaats voor stal Wilderbeek.

 

 

  Enghien 12-03              
                 
1 ASTON BAR A. Abrivard 2150 m 1'14"0 F4 16.650 € M. A. Gocciadoro Scuderia 4 A.B. Sas
2 MELLBY GUARD D. Brohier 2150 m 1'14"2 F4 9.250 € M. D. Brohier M. A. Gintzburger
3 JOHN KING BOKO D. Locqueneux 2150 m 1'14"3 F4 5.180 € M. E. Bot M. L.G. Gerrits
4 ABRACADABRA EFFE M. Abrivard 2150 m 1'14"3 F4 2.960 € M. Vitale Ciotola Scuderia Gamal
5 ZAFFIRO ROC G. Gelormini 2150 m 1'14"5 D4 1.850 € M. F. Barelli Scuderia Sant' Eusebio Snc
                 
                 
  La Capelle 14-03              
                 
1 FLYER DE BRIKVIL R. Feelders 2700 m 1'15"4 DP 6.750 € M. R. Feelders Mme H. Feelders
2 FALCON JET P. Tamsin 2700 m 1'15"4 DP 3.750 € M. F. Grisez M. F. Grisez
3 FOKKER DE BAILLY P.Y. Verva 2700 m 1'15"4 D4 2.100 € M. B. Bourgoin M. D. Brochon
4 FLEUR DES TOURS V. Seguin 2700 m 1'15"6 DP 1.200 € M. V. Seguin Ecurie Foiret
5 FASLIYEN D'ORGERES F. Lamare 2700 m 1'15"6 DP 750 € M. F. Lamare M. Jean Luc Le Baron
                 
1 HECTOR DU MINON Th. Dromigny 2750 m 1'18"9 D4 5.400 € M. G. Lefebvre M. Ch. Lejeune
2 HACHIMOKO P. Vercruysse 2750 m 1'19"0 D4 3.000 € M. B. Goop M. J. Stins
3 HUGOLINO P. Tamsin 2750 m 1'19"1 DP 1.680 € M. J. Huge M. J. Huge
4 HEROS DE BANVILLE B. Piton 2750 m 1'19"1 DP 960 € M. J.P. Piton M. J.P. Piton
5 HALLUCINANT J. Vanmeerbeck 2750 m 1'19"1 F4 600 € M. J. Vanmeerbeck M. J. Vanmeerbeck
                 
                 
  Cagnes sur Mer 14-03              
                 
1 VIVID WISE AS A. Gocciadoro 1609 m 1'10"1 D4 76.500 € M. A. Gocciadoro Scuderia Bivans Srl
2 DELIA DU POMMEREUX E. Raffin 1609 m 1'10"1 D4 42.500 € M. S. Roger M. N. Lolic
3 BAHIA QUESNOT J. Guelpa 1609 m 1'10"5 D4 23.800 € M. J. Guelpa M. T. Ait-Hamouda
4 BILLIE DE MONTFORT G. Gelormini 1609 m 1'10"8 D4 13.600 € M. S. Guarato M. Ph. Dauphin
5 ELSA DE BELFONDS N. Ensch 1609 m 1'10"9 F4 8.500 € M. N. Ensch Ecurie Thomas Levesque
                 
                 
  Bihorel les Rouen 14-03              
                 
1 HIT DE JOBI F. Lecanu 2500 m 1'18"7 F4 4.950 € M. P. Godey M. J.P. K'Dual
2 HEAVENLY WELL A.H. Post 2500 m   F4 2.750 € M. A. Wilderbeek M. A. Wilderbeek
3 HOLD THE LINE Francois Lecathelinais 2500 m   DP 1.540 € M. A. Le Courtois M. A. Le Courtois
4 HELGA DES VAUCHAUX G. Lessieu 2500 m   D4 880 € M. X. Thevenet M. M. Thevenet
5 HAWAI DES BORDES L.M. David 2500 m   D4 550 € M. L.M. David Ecurie L.M. David




Strasbourg / Agen Le Passage  zondag 7 maart,

 

Tijdens de PMU koersen van Agen wint Gabbo di Rocca en wordt Intouchable AR goed 2e voor stal Westerink.

Eigenaartrainer W. van der Zwaan wordt 2e met hun paard, stal Crebas keert met een 2e - 3e - 4e en een 5e plaats naar huis.
Etna de Vandel ( Holland TTS ) wordt keurig derde in zijn koers !


  Agen               
                 
1 IWAY Cedric Terry 2050 m 1'14"8 F4 8.100 € M. S. Guarato Ecurie G. et F. Raffre
2 INTOUCHABLE AR M. Criado 2050 m 1'15"3 F4 4.500 € M. R. Westerink M. R. Westerink
3 IRRATI DUEM J. Chavatte 2050 m 1'15"4 F4 2.520 € M. J. Chavatte Ecurie Duem
4 IMPERIAL CHOICE J. Dubois 2050 m 1'15"7 F4 1.440 € M. J. Dubois M. J. Dubois
5 IMAGE DE CORDAY Y. Henry 2050 m 1'16"0 F4 900 € M. Y. Henry M. Y. Henry
                 
1 GABO DI ROCCA Q. Machet 2650 m 1'14"6 D4 9.000 € M. R. Westerink M. R. Westerink
2 GROVE CITY D. Brossard 2625 m 1'15"5 DA 5.000 € M. D. Brossard M. D. Brossard
3 GIADA J. Dubois 2650 m 1'14"9 F4 2.800 € M. E. Prudhon Ecurie Louis Baudron
4 GASC C. Gazengel 2625 m 1'15"7 D4 1.600 € M. C. Gazengel M. F. Miquel
5 GINGER DU PADOUENG S. Bouisson 2625 m 1'15"7 D4 1.000 € M. S. Bouisson Mme N. Semeillon
                 
                 
  Strasbourg              
                 
1 HERMES D'OR Ph. Masschaele 2800 m 1'18"3 D4 5.850 € Mme G. Masschaele M. G. Paris
2 HUILE D'OLIVE M. Coignard 2800 m 1'18"3 D4 3.250 € M. W. Van Der Zwaan M. W. Van Der Zwaan
3 HOT CALL P. Tamsin 2800 m 1'18"4 F4 1.820 € M. Y. Desmet M. Y. Desmet
4 HETRE DU JOUR Th. Busset 2825 m 1'18"0 F4 1.040 € M. Th. Busset Ecurie Thierry Busset
5 HANGOUN DU BOCAGE F. Desmigneux 2800 m 1'18"9 F4 650 € M. B.J. Crebas Stal Payday
                 
1 GOUTTE D'OR JOBI Ph. Masschaele 2800 m 1'17"2 D4 5.850 € M. P. Godey M. J.P. K'Dual
2 GIORDANO K. Depuydt 2800 m 1'17"3 DP 3.250 € Mme Nathalie Robberecht Mme Karine Debacker
3 GOURITCH F. Desmigneux 2800 m 1'17"7 DP 1.820 € M. B.J. Crebas Stal Payday
4 GRACIEUSE MIC A. Rozzoni 2825 m 1'17"0 F4 1.040 € M. A. Rozzoni M. M. Lejeune
5 GOLDEN EYE WILLIAM Julien Raffestin 2800 m 1'17"9 F4 650 € M. Julien Raffestin M. Jean Matthieu Ventre
                 
1 GABIN DU ROCHER F. Desmigneux 2800 m 1'17"1 F4 5.850 € M. F. Boulot M. D. Faivre
2 GHOST OF CAMARO M. Coignard 2800 m 1'17"2 DP 3.250 € M. B.J. Crebas Spangahoeve
3 GAIETE D'HERMES M. Daougabel 2825 m 1'16"6 D4 1.820 € M. G. Fournigault Mlle V. Lemetayer
4 GUBBIO JOSSELYN Th. Dromigny 2800 m 1'17"4 DP 1.040 € M. N. Dromigny M. Ch. Coret
5 GRANIT DU MONT Mlle C. Chassagne 2825 m 1'16"8 F4 650 € Mlle C. Chassagne M. S. Quinzler
                 
1 EMPEREUR DE REUX P. Tamsin 2825 m 1'16"6 F4 8.100 € M. Y. Desmet M. Y. Desmet
2 DJOKO MAGIQUE X. Lignel 2800 m 1'17"4 F4 4.500 € M. X. Lignel M. X. Lignel
3 ETNA DE VANDEL Ph. Masschaele 2800 m 1'17"4 D4 2.520 € M. H. Grift Holland Tts B.V.
4 FERGIE HIGHLAND B. Chanonat 2800 m 1'17"4 F4 1.440 € M. B. Chanonat Mlle L. Coatleven
5 COCOMOKO M. Verva 2825 m 1'16"9 DP 900 € M. H. Grift Mme Marina Pouls

 


Cagens sur Mer / Vincennes zondag 7 maart,

Face Time Bourbon wint ook met Eric Raffin en zet zijn tegenstanders te kijk in de Prix de Selection !

Danny Brouwer komt hard af met Gladiator d'Am en wordt 3e achter zijn  stalgenoot  Gino  Viva

 

  Cagnes sur Mer 06-03              
                 
1 GINO VIVA D. Locqueneux 2150 m 1'13"6 D4 8.550 € M. D. Locqueneux Mlle Anna Karlsson
2 GRANIT PACO P. Callier 2150 m 1'13"9 F4 4.750 € M. P. Callier M. P. Callier
3 GLADIATOR D'AM D. Brouwer 2150 m 1'14"0 DP 2.660 € M. D. Locqueneux Stall Courant Ab
4 GERONIMO LIVE D. Bekaert 2150 m 1'14"1 DP 1.520 € M. R. Mourlon M. Philippe Goutmann
5 GENTLEMAN LOVER S. Stefano 2150 m 1'14"1 F4 950 € M. J.M. Roubaud Ecurie de Rougemont
                 
                 
  Vincennes 06-03              
                 
1 FACE TIME BOURBON E. Raffin 2200 m 1'10"3 D4 90.000 € M. S. Guarato Scuderia Bivans Srl
2 FOR YOU MADRIK B. Robin 2200 m 1'11"1 D4 50.000 € M. J.L. Bigeon M. J. Seche
3 FRIC DU CHENE F. Nivard 2200 m 1'11"3 D4 28.000 € M. J. Le Mer M. Cl. Guedj
4 FLORE DE JANEIRO F. Blandin 2200 m 1'11"4 D4 16.000 € M. F. Blandin Ecurie Franck Blandin
5 GALILEE DES PRES M. Bezier 2200 m 1'11"5 D4 10.000 € M. M. Bezier Ecurie M. Bezier



Vincennes vrijdag 5 maart,

Goede prestaties van Africa Bi en Aharu Mazda Font in Parijs !


1 GAMISAKA N. Roussel 2700 m 1'13"4 DA 14.850 € M. N. Roussel Ecurie Roussel And Co
2 AFRICA BI A. Abrivard 2700 m 1'13"5 DP 8.250 € M. Michel Rothengatter Schavemaker Transport Bv
3 AHURA MAZDA FONT R. Ebbinge 2700 m 1'13"6 D4 4.620 € M. J. Engwerda Stal Schermer
4 GENDREENNE G. Gelormini 2700 m 1'13"6 F4 2.640 € M. D. Cherbonnel M. D. Cherbonnel
5 GUSTAVIA F. Ouvrie 2700 m 1'13"7 D4 1.650 € M. Ph. Billard Mme E. Mangeard de Barros

 


Vincennes / Mauquenchy woensdag 3 maart,

Helena di Quatro treft har favoriete afstand en wint sterk in 1.10,8 in Parijs in de kleuren van Alja B.V ! 
City Guide loopt een prima race onder het zadel en wordt makkelijk 3e.

Rick Ebbinge heeft 100 % score in Mauquenchy: Good Morning Else als Flag de Marios winnen met de kampioen .

  Vincennes 03-03              
                 
1 HELENA DI QUATTRO F. Nivard 2100 m 1'10"8 D4 22.950 € M. Ph. Billard Alja B.V.
2 VINCENT FERM J.M. Bazire 2100 m 1'10"8 D4 12.750 € M. Y. Desmet M. Y. Desmet
3 OLLE ROLS G. Gelormini 2100 m 1'10"9 DP 7.140 € M. J. Niskanen Stall Rols Ab
4 ELIOT D'AMBRI A. Abrivard 2100 m 1'11"0 D4 4.080 € M. E. Planchenault M. E. Planchenault
5 EIRE D'HELIOS F. Lagadeuc 2100 m 1'11"1 D4 2.550 € M. F. Harel Ecurie d' Helios
                 
1 ZEROZEROSETTE GAR M. Abrivard 2175 m 1'11"2 D4 22.500 € M. Vitale Ciotola Scuderia Nininni
2 DOLCE VITA PHEDO E. Raffin 2175 m 1'11"4 DP 12.500 € M. Olivier Touvais M. Olivier Touvais
3 CITY GUIDE A. Lamy 2175 m 1'11"7 D4 7.000 € M. Th. Levesque Ecurie Gerrits Recycling B.V.
4 DEXTASE MONTAVAL A. Abrivard 2175 m 1'11"8 D4 4.000 € M. J. Guelpa M. R. Malherbe
5 ECLAT DE VERRE A. Angot 2175 m 1'11"8 D4 2.500 € M. J. Bruneau Ecurie Jacques Bruneau
                 
                 
  Mauquenchy 03-03              
                 
1 GOOD MORNING ELGE R. Ebbinge 2850 m 1'15"7 D4 9.000 € M. J. Engwerda M. P. Solleveld
2 GALION VOLSIN T. le Beller 2850 m 1'15"9 D4 5.000 € M. E.G. Blot M. P. Pere
3 GOSPEL D'ARIANE J. Travers 2850 m 1'16"0 DA 2.800 € M. St. Provoost Ecurie Danover
4 GIANPAOLO Th. Barassin 2850 m 1'16"4 D4 1.600 € M. J.M. Guillotte M. L. Guillotte
5 GABBRO DE RIVIERE Ch. Thierry 2850 m 1'16"5 F4 1.000 € M. S. Guarato Ecurie Leomy
                 
1 FLAG DE MARIONS R. Ebbinge 2850 m 1'16"0 F4 8.100 € M. J. Engwerda M. P. Solleveld
2 FAIR PLAY D. de Jesus Reis 2850 m 1'16"4 DA 4.500 € M. D. De Jesus Reis M. D. De Jesus Reis
3 FAX MADRIK A. Henard 2875 m 1'15"8 D4 2.520 € M. A. Henard M. Guy Chaumont
4 FAUVE Theo Duvaldestin 2875 m 1'16"1 DP 1.440 € M. Th. Duvaldestin Ecurie Thierry Duvaldestin
5 FAVICI PASMARICK T. le Beller 2875 m 1'16"1 F4 900 € M. P. Danet M. J.Cl. Ballardin

Le Croise Laroche woensdag 3 maart,

Debutant Ido d'Agice  wordt netjes derde in handen van trainer/rijder Mario van Dooyeweerd .


  Le Croise Laroche  01-03              
                 
1 IPSOS DE BANVILLE B. Piton 2825 m 1'17"9 F4 7.200 € M. J.P. Piton M. J.P. Piton
2 INSIDE LOVE F. Nivard 2825 m 1'18"0 F4 4.000 € M. F. Nivard Ecurie Franck Nivard
3 IDO D'AGICE M. Van Dooyeweerd 2825 m 1'18"1 F4 2.240 € M. Mario Van Dooyeweerd M. Mario Van Dooyeweerd
4 IPOP DU BOCAGE F. Ouvrie 2825 m 1'18"2 F4 1.280 € M. S. Roger M. N. Lolic
5 ISCO DE CORDAY J.F. Senet 2825 m 1'18"3 F4 800 € M. J.F. Senet Ec. J-F. Senet




Frankrijk zondag 28 februari,

Richard Westerink ziet zijn Etonnant winnen van start tot finish in de Prix de Paris  !  

Eldoy de Pervenche wordt tweede met Cees de Leeuw in Graignes.

 

  Vincennes 28-02              
                 
1 ETONNANT A. Barrier 4150 m 1'14"7 F4 180.000 € M. R. Westerink M. R. Westerink
2 DIABLE DE VAUVERT G. Gelormini 4150 m 1'14"8 D4 100.000 € M. B. Le Beller Ecurie de Vauvert
3 MONI VIKING P. Vercruysse 4150 m 1'14"9 D4 56.000 € M. P. Vercruysse M. Jan Lyng
4 CARAT WILLIAMS M. Abrivard 4150 m 1'14"9 D4 32.000 € M. S. Guarato Mme F. Deboudaud
5 CHICA DE JOUDES A. Laurent 4150 m 1'14"9 F4 20.000 € M. A. Laurent Ecurie Alain Laurent
                 
                 
  Graignes 28-02              
                 
1 ELEGANTE CRAVACHE B. Rochard 2700 m 1'15"9 DP 7.650 € M. C. Pilfert Mlle Sandrine Bellessort
2 ELODY DE PERVENCHE C.J. de Leeuw 2700 m 1'16"0 F4 4.250 € M. C.J. De Leeuw M. C.J. De Leeuw
3 ELIOT DU LOUVET F. Lagadeuc 2700 m 1'16"1 F4 2.380 € M. D. Lemetayer Ecurie Dominique Lemetayer
4 EPEE DE L'EPINE Cedric Terry 2700 m 1'16"2 D4 1.360 € M. A. Pacary Mlle Caroline Moisan
5 ETONIQUE Q. Lepennetier 2700 m 1'16"3 F4 850 € M. Q. Lepennetier M. A. Bazin




Frankrijk vrijdag  26 februari,

Succesvolle dag voor de Hollanders tijdens de PMU koersen van Cagnes Sur Mer en Vincennes 

Danny Brouwer wint met zijn eigen Hodosis ! Trainer Henk Grift zier Garuda Fligny zeer makkelijk zegevieren ! 

Hemma de de Brikvil wint in Parijs voor de familie Feelders met Yoan Lebourgeois is de sulky !



  Toulouse 24-02               
                 
1 DESTRIER JIEL M. Criado 2750 m 1'15"5 F4 13.950 € M. J. Foin M. J. Foin
2 CALVIA D. Cordeau 2750 m 1'15"6 D4 7.750 € M. D. Cordeau M. F. Levesques
3 CHIBAIRO D'IRATY Q. Machet 2750 m 1'15"7 D4 4.340 € M. R. Westerink M. R. Westerink
4 DIABOLO J.H. Treich 2750 m 1'15"7 D4 2.480 € M. J.H. Treich M. J.H. Treich
5 BOOGIE DANOVER J. Travers 2750 m 1'16"0 D4 1.550 € M. St. Provoost Ecurie Danover
                 
                 
  Vincennes 26-02              
                 
1 HEMMA DE BRIKVIL Y. Lebourgeois 2850 m 1'17"3 DP 13.050 € M. R. Feelders Mme H. Feelders
2 HELIA DAIRPET F. Nivard 2850 m 1'17"3 D4 7.250 € M. D. Lefaucheux M. D. Lefaucheux
3 HERA DE BANVILLE Th. Levesque 2850 m 1'17"3 D4 4.060 € M. Th. Levesque Ecurie Thomas Levesque
4 HACIENDA DE BLARY T. le Beller 2850 m 1'17"4 D4 2.320 € M. T. Le Beller Ecurie Tony Le Beller
5 HOLDING GIRL Y. Dreux 2850 m 1'17"5 F4 1.450 € M. Y. Dreux M. Y. Dreux
                 
                 
  Cagnes sur Mer 26-02              
                 
1 HODOSIS D. Brouwer 2700 m 1'14"1 DA 8.550 € M. D. Brouwer M. D. Brouwer
2 HUSSARDWICZ G. Junod 2700 m 1'14"3 D4 4.750 € M. L. Baudron M. Igor De Maack
3 HEAGLE ONE R. Mourice 2700 m 1'14"4 DP 2.660 € M. R. Mourice M. Yannick Lucien Pierre
4 HARLEY DES PRES N. Mortagne 2700 m 1'14"4 F4 1.520 € M. Nicolas Mortagne M. Nicolas Mortagne
5 HAKON DU VIVIER Martin Cormy 2700 m 1'14"7 F4 950 € M. Mickael Cormy Mme V. Boudier-Cormy

 

1 GARUDA FLIGNY D. Locqueneux 2925 m 1'13"7 D4 9.900 € M. H. Grift M. J.A.C. Vanduffel
2 GAOTCHO JIEL R. Mourice 2925 m 1'14"0 D4 5.500 € M. R. Mourice Ecurie Mistral Gagnant
3 GALACTIC CASTELETS G. Gelormini 2925 m 1'14"6 DP 3.080 € M. S. Guarato M. Ph. Thirionet
4 GET LUCKY DE CAREL V. Foucault 2925 m 1'14"6 D4 1.760 € M. R. Mourice M. L. Vincent
5 GAMICHEL LUDOIS Mickael Cormy 2925 m 1'14"6 F4 1.100 € M. Mickael Cormy M. F. Laffay